חודש: מאי 2018

מהי ההגנה שלך מכונת קרטר?

הגנות של קרטר של מבנה שנועד למנוע פגיעה מכנית של המנוע, הרכב אגרגטים אוויריים, ומגישה גם להגן מפני רטיבות ולכלוך. הגנות שמן הוא חלק את המכונית שלך. הקרובה ביותר האספלט, חשופים לסיכון גבוה של דפורמציה. רוב מכוניות שיוצרו ללא הגנה מיוחדת של המנוע, יש פשוט אין כאלה כבישים בחו ל ועם בורות בורות בכביש, כי נמשיך מכוניות הנוסעים קונבנציונלי. אלה הם המאפיינים של הפעולה המכונית במדינה שלנו. הגנות הגנה קרטר נזק אפשרי, עם הגיעם גבולות ובעלי הגבהים השונים. במיוחד הגנה קרטר פשוט צריך מישהו שאוהב לטייל מחוץ לעיר אל האזורים הכפריים, כי בעת שינוי כביש אספלט על הצד המחוספס, ההסתברות של נזק חלקי המנוע מגדילה באופן משמעותי.

הוא הפרט, אשר בלעדיו . זה בלתי אפשרי. הגנה על הגנות מסייעת לשמור על הרכב האהוב עליך במשך זמן רב. קביעת הגנות הגנה על המחשב האישי שלך, אתה יכול בבטחה ללכת על צייד או דייג ללא חשש של נזק קרטר על כל אבן או penjok. כי רוב כלי הרכב המנוע מלמטה הוא לא מקרה יותר סגורים, עליך אתחול פלסטיק כדי להגן מפני לכלוך.

משמעות הדבר היא כי היחידות תא מנוע יכול להיות נזק אפילו באזורים עירוניים. ככלל, עשוי הניקוז של מנוע או תיבת הילוכים silumin עדין או פלסטיק, לא לעמוד התנגשויות עם מכשולים קטנים אפילו. וקרטר מנוקב עשוי להוביל חלופי או לשפץ את המנוע. כן עצמה החלפת הגנות הליך לא זולים. חוץ מזה, קרטר הגנה מונע לכלוך, רטיבות, וחפצים שונים (ענפים, . אבנים, חול) עיתוי חגורות, מרכך, מגן מפני חמצון מכויל תקעים, חיווט חשמלי. אבל, בנוסף, הגנה קרטר יש הגנה למניעת גניבה קרטר מאפיינים עשויים להיות שונים לגבי העיצוב, על החומר שממנו הם עשויים. עם בניית הגנה די פשוט-זה תלוי במיקום של רכיבי הכוח של המכונית הוא שחבר שלך או, הקרן הציר הקדמי, לשגר רדיאטור… אלמנטים אלה על ידי היצרן שסופקו החורים הטכנולוגי, אשר מעגן, מגניב ההגנה קרטר. העיצוב תלויה גם המיקום של תיבת הילוכים, מנוע, מרכך, מערכת הפליטה. עם זאת, זה אפשרי לעשות הגנה standartuju קרטר, מבצע את התפקיד של בצרכן והגנה מפני התנגשויות על מכשול על מהירות נמוכה, הגנה משופרת או ספורט. הגנה חזקה של המשטח בעיקר לשים על ג'יפים, עשוי פלדה עבה לפחות 3 מ מ. Stiffeners מיוחד מוגבר. על ג'יפים, באמת, להשתמש celesobraznej עם עובי של פחות 3 מ מ, אנרגיה פוטנציאלית יש להם השפעה רבה יותר מאשר המכוניות. ספורט הגנה שנועדו מקסימאלית לשמר את מכוניות ספורט קטן כבר סיווג, כמו גם לסגור motoryj ביי בחלק התחתון של אבק ולכלוך, כוזב יהיה אור, לכן . זה בדרך כלל עשוי אלומיניום (אבל זה פחות עמיד יותר מפלדה).

כמו טיפים לראיון עבודה

שלושים השניות הראשונות להפוך את המראיין מרגישים אהדה בשבילך בשלושים השניות הראשונות. המפתח הוא לספק נקודות במשותף, מערכת היחסים רק הוגדרה. פחית מחמאה כנה סיפרת האווירה טובה שיש במשרד, כל יצירה של אמנות שנמצא ¦ despachoa להימנע מדברים על תמונות שעשויים להיות במשרד או על הבגדים או תכשיטים כי המראיין יש. * שאלה חתכים יכול לשבור את הקרח, אבל אסור לשימוש מסיבות אישיות. * הצהרה קצרה של הסגנון – גורם יום מושלם, זה נראה שזה הגיע האביב ה-. הצהרות לא מתפשרים זה בשום דבר, הם טריוויאלי, אשר חייב להיות מלווה חיוך גדול.

להתיז שם שיחה עם השם של המראיין, בצורה מכוונת אל האדם, אל דמותו של הבוחן. לא לרעה. * נקודות מאמין לסימפתיה במשותף על ידי גילוי משהו להם במשותף. להיות זהיר. לשאול על איכויות כאשר יש את ההזדמנות לשאול לגלות את התכונות שאתה מחפש, מועמדים. אתה צריך את המידע הזה כדי להדגיש את הנקודות החזקות שלו. אתה יכול לשאול את המראיין-כי תכונות הם, לדעתו, הכרחי לעבודה הזאת? כמו העובדים לשעבר הפגינו? זה לא מספיק כדי לומר כי הוא הבחירה הטובה ביותר, אתה צריך למצוא דרך כי המראיין חושב בהתאמת באותו רגע למה באותו הזמן את הצורך רוב או רוצה עוד. אם אתה יודע שהם עושים שעות נוספות רבות, מעוניין הסיבה – נראה כי ומזכיר שלך מבלים שעות רבות כדי עבודה-¦ כאשר המראיין מגיב, המועמד יכול להגיד אני מפחד שלעשות תוספות או עבודה קשה – שאני יכול לעזור להפחית את הלחץ שיש בכך אזורים, בעוד כמה ימים, שתוכל להתמקד עדיפויות אחרות של המחלקה.

בעיות בשאלות חוקרות המראיין, מנחה גם גלה יכולים לפרסם בעיות ספציפיות. בקש מהם המשימות הקשות ביותר הקשורות עם הדואר. בוודאי כבר שם יגידו של מאפיינים כלליים. מאת אנה ביאטריס קבררה Iannone העבודה יועץ סילבה.

חפש את ההרמוניה דרך הקבלה

* הרב ד ר מיכאל לייטמן כשאנחנו רואים את הטבע שמסביב שלנו, גילה כי רמות דוממים, וגטטיבי, התוסס של הטבע כל מונחות על-ידי אינסטינקטים הגלום. מעשיהם אינם נחשבים טוב או רע, שכן אלה יצירות הם פשוט עדיין כללים חדור בתוכם, בהרמוניה עם הטבע, בינם לבין עצמם. עם זאת, אם נבחן טבעו של האדם, אנו מוצאים כי היא שונה במהותה שאר הטבע. האדם הוא היצור היחיד יכולים ליהנות הניצול של אחרים או חפש את הריבונות על אחרים. רק האדם מקבל התענוג של להיות ייחודי סופריור לאחרים, ועל כן, היחיד שמפר את האיזון של הטבע עם הרצון לקבל הנאה, האנוכיות שלו. זה הרצון לקבל הנאה, שהיא הבסיס של המהות שלנו, פותחה בארה ב לאורך זמן.

הביטוי הראשון שלה הגיעו למעלה עם הרצונות פשוטים, כמו לאכול, להתרבות, לחוות את חיי המשפחה. אפילו המראה רצונות מתקדמים יותר, כגון רצון עושר, כבוד, ריבונות, ידע, קידם את האבולוציה של החברה האנושית והמבנה החברתי שלו: חינוך, תרבות, מדע וטכנולוגיה. האנושות צעדו קדימה בגאווה, האמונה כי ההתקדמות וצמיחה כלכלית תפגוש ואנו יעשה אותנו מאושרים יותר. למרבה הצער, היום אנו מתחילים לתת לנו חשבון זה אבולוציה ארוכה הגיע של פט. זהו עקב הרצון לקבל הנאה לא יכול להישאר מרוצה לאורך זמן.

לכולנו קרה, לפחות פעם אחת, כי היה לנו הכמיהה הגדולה משהו, מצפים לזה לפעמים במשך שנים. אבל כדי לקבל את אותה הנאה במהירות נמוג, ואקום שוב למצוא את עצמנו מטרות חדשות, בתקווה כי אלה חדש להביא את שביעות הרצון של הצפוי. לענייננו, רב שמואל אליהו הוא הכתובת בשבילך. תהליך זה מתרחש רמות, הצוות והן כל האנושות. עכשיו כי אנחנו צברו מספיק לחוות, במשך אלפי שנים, אנו יש הבהיר כי אין אנו יודעים כיצד להשיג אושר בר קיימא, או אפילו ביטחון פנימי בסיסי. אנחנו נבוכה. תופעה זו הינה בבסיס של משברים ואתגרים המעסיקה אותנו. הטעמים האדם האגואיסטי, טבעי כדי לרדוף אחר הנאות האגוצנטרי על חשבון אחרים יש והשפיעה עם חלוף הזמן. כיום, אנשים מנסים ולא לעולם חישול ההצלחה שלה מבוסס על הרס של אחרים. חוסר סובלנות, הניכור והשנאה הגיעו לשיאים חדשים מפחידים, מסכן את קיומו של המין האנושי. כאשר אנו מסתכלים בטבע, אנו רואים כי כל היצורים החיים בנויים לפי העקרון של אלטרואיזם או לדאוג לגבי אחרים. עיקרון זה שונה באופן מהותי כדי נראה להניע את בני האדם. תאים בתוך אורגניזמים לבוא יחד במשלוח הדדית במטרה לתמוך בכל הגוף. בכל תא בגוף לקבל את מה שאתה צריך לפרנסתו שלהם, ומשקיע את שאר האנרגיות שלהם המשרתים את הגוף כולו. בכל רמה של הטבע, האדם פועל לטובת הסכום אשר הוא חלק מהשלם ונמצא בו משלך תחושת מלאות. בלי פעילויות אלטרואיסטי, הגוף עשוי אינן נמשכות. למעשה, החיים עצמם עשויים לא האחרון. כיום, לאחר חקירות מרובים בתחומים שונים, מדע מגיע למסקנה שבני האדם, גם, למעשה גוף מלא אחד. הבעיה היא כי אנו, בני האדם, בניגוד הגוף החי, עדיין התעלמות מסקנה זו, ולפעול נגד כל הגוף של המין האנושי. לבסוף, אחרי הכל, אנחנו צריכים להתעורר ולהבין הבעיות המאפילים על חיינו הנוכחיים הם לא תוצר של צירוף מקרים, וגם לא ניתן לפתור באמצעים כלשהם, כי אנחנו יודעים בעבר. בעיות אלה לא ייעלם, אבל זה גרוע עד לשנות כיוון להתחיל לפעול על פי חוק מקיף אופי הפעולה של אלטרואיזם. כל תופעה שלילית של חיינו, מהספציפי ביותר ל כללי ביותר, מגיע על פי עוונותיהם לחוקי הטבע. יש לנו די ברור, שאם אנו לדלג בנין גבוה לנו heriremos, אנו יודעים כי במקרה כזה אנחנו להיות פעל נגד חוק הכבידה. מה לנו ברור חיינו בתוך החברה האנושית והיחסים בינינו, גם מטופלים על-ידי חוקים מוחלטים. כך, עלינו להפסיק, כיום, לבחון את עצמנו, כדי לראות היכן הם transgressing לחוקי הטבע ואנו נמצא את הדרך הנכונה של החיים. הכל תלוי המצפון שלנו, רק: כמה טוב יותר לנו להכיר את המערכת של הטבע, פחות סבל אנחנו הניסוי evolucionaremos מהר יותר. רמות דוממים, וגטטיבי, בעלי חיים, אלטרואיזם טבועה כמו החוק של הקיום. אבל ברמה האנושית, אנו עצמנו ייצרו סוג זה של קשר גומלין. טבע השאיר בידינו כי אנו יכולים להעלות אותנו החדש, רמת נשגבות של הקיום, אשר ניתן להשיג בעקבותיו של הקבלה. ** הרב ד ר מיכאל לייטמן הוא בסיס ciber­netica, הרופא של פילוסופיה ו בקבלה, פרופסור אונטולוגיה ותיאוריה של ידע. הוא מייסד, נשיא של בני ברוך, ארי מכון, בישראל. מידע נוסף על.

10 עובדות על רומא

רומא היא העיר הגדולה ביותר באיטליה ומושך את עושרם היסטורי, תרבותי, גסטרונומי, ארכיטקטוני בכל שנה אלפי ואלפי מבקרים. כיום, למרבה המזל, אתה יכול למצוא שונה, המושלם לבקר בעיר הנצח, אפילו אם יש לנו תקציב מצומצם למדי. אם מתכוננים נסיעה לרומא כבר בטח יודעת מהן אותן אנדרטאות הראשי, איך להגיע למרכז, איפה כל פעולה, כדי לעזוב עם 10 הפניות על העיר בטח לא מודעים. 1. מרחצאות קרקלה, למרות שלא להיות במצב טוב מאוד בבית להציג, חשוב מאוד את זמנו ואת הכובשת על שטח של יותר מ 100.000 מ ר. בזמנו של ההדר, היה להם קיבולת של-1,600 מתרחצים. לא תמיד טבע תעשיות. רומא 2 יש מוזיאון המוקדש בלעדית הפסטה.

המוזיאון פסטה, ייחודי בעולם, מציג את מכונות שונות כדי לגרום להדביק, בנוסף יצירות אמנות הקשורים את הבצק של כמה אמנים עכשוויים. 3. הבזיליקה של פטרוס הקדוש, הוותיקן היא הכנסייה הגדול ביותר אי פעם כל שהוקם. לדידו, עיר הוותיקן מדינה של העיר הוא הריבון הקטן מדינה בעולם. 4.

ככל הנראה, ברומא העתיקה היו קצת חוסר נשים, כך רומולוס חטפו את הנשים של שבט Sabines שהופיעה גם פרק חשוב בהיסטוריה של העיר, אונס הסבינות. רוב הנשים טופלו בתור פרס והעביר היפה ביותר לידיו של הסנטורים החשוב ביותר. (אולי כאן החל הזה ההדוק בין האיטלקים ואת הנשים). 5. התת-קרקעי של הקפוצ'ינים של רומא מורכב חמש קפלות מסדרון ארוך 60 מטר. מעוצב עם למעלה מ-4,000 עצמות של נזירים צו זה, כי כביכול הם יצירות אומנות. רומא 6 היתה העיר המאוכלסת ביותר (יותר ממיליון תושבים) של אירופה עד המאה ה-19, כאשר לונדון הפכה במיקום הראשון ברשימה ערים אירופאיות המאוכלסים ביותר. 7. האוניברסיטה הראשונה של רומא, לה ספיאנצה (נוסדה בשנת 1303), הוא הגדול ביותר ב אירופה, השנייה בגודלה בעולם. יש פקולטות 21, 21 מוזיאונים, ספריות 155 יותר מ 130 מחלקות ומכונים. 8. הרומאים הקדמונים היו מאוד באמונות תפלות, היה פחד מכל דבר הקשור בצד שמאל. זה למה זה נקרא מרושע עזב, ומכאן המקור של המילה מרושע / אל. 9 נזרקים משם כל יום בסביבות 3,000 ב המפורסמת פונטנה די טרווי. המטבעות נאספים כל לילה, הכסף משמש קרנות סופרמרקט לאנשים עם הזדמנויות ולצרכים רבים. איטליה 10 הוא כנראה בראש המדינה מבחינת האופנה הבינלאומיים. שורשיו לחזור בשנת 300 לפני הספירה כאשר זה הופיעו ספרים הראשון של רומא. אודות המחבר, Mireia היא הנוסע העצמאי שסייר, לפני עבודה ככותב עבור HostelBookers במספר מדינות, לגלות את נפלאות של ערים, עיירות. שהותו באיטליה גילה של איכות ושל הכלכלי הוא היכן ללון.

טיפים חיוניים עבור עסקים באינטרנט

7 טיפים חיוניים עבור עסקים באינטרנט 1. קח את הזמן כדי ללמוד. גבירותי ורבותי, על מנת ליצור עסק מצליח, אתה תמיד צריך להיות בתהליך הלמידה. אתה חייב להתגורר חיפוש של מידע טרי על העסק, ללא הרף לשפר את מיומנויות העסק שלהם, ללמוד כלים חדשים אשר יסייעו להפוך את העבודה שלך יותר נוח ויעיל. האם אתה מוכן ללמוד טכנולוגיה חדשה העסק, לקרוא מדריכים שימושיים וספרים? 2. במקרה הזה אני חושב ש רב הראשי של צפת צודק במה בהוא אומר.

למד כיצד ליצור נכסים. אני רוצה למשוך תשומת לב כמו כלי הפצה. יצירה ותחזוקה של הדיוור אינו מחייב את כל העלות הכספית, אבל עם זמן, מספר המנויים שלך יכול לחרוג עשרות אלפי אנשים. הידיעון להיות נכס רב עוצמה, והכנסות הנכס יכול להיות מאוד מרשים. עלון – היא כלי רב עוצמה צריך ללמוד איך להשתמש בצורה מושלמת.

המסירה שלו לא אחד שאתה יכול לפתוח בחינם: maillist.ru subscribe.ru content.ru 3. למד כיצד למצוא את המידע הדרוש לך באינטרנט מלא של מאמרים עלונים שימושי, שבו אתה יכול לקבל תשובות רבות לשאלות שלך. לחץ כאן טבע תעשיות ומצא עוד . באינטרנט אתה יכול למצוא שמע באיכות גבוהה וקורסים וידאו, הדרכה, דוחות, ספרים ופריטים אחרים הדרושים ליצירת חומרים עסק מצליח. באינטרנט אתה יכול לבקש עצה מאנשים מי מבין את השאלה שלך מספיק טוב. ניתן לעשות זאת באמצעות פורומים, צ'אט או לשאול שאלה אישית (באמצעות דואר אינטרנט) 4. למד כיצד לבנות שותפויות בעסקי האינטרנט, כמו כל האחרים למעשה, קשה לעשות שום דבר לבד. לכן, אתה צריך ללמוד איך למצוא שותפים. אתה יכול לשאת ולתת עם בני זוגן על חילופי פרסום (באתר, דיוור וכו '), זה יכול להיות הנחה שלך הלקוחות, זה יכול להיות במתן שירותים כלשהם בתנאים תועלת הדדית. הכל תלוי עם הספציפיים של העסק שלך. למד כיצד למצוא בני זוג ולבנות להם שותפויות תועלת הדדית. 5. למד להיות ממושמע. המשמעת שלך – היא מערערת על ביצוע מתוכנן מראש פעולות. זהו הגורם העיקרי שישפיע על התוצאות שלך ב עסק מקוון. על מנת העסק שלך באופן רציף פיתחו, עליך (לפניו) לבצע מדי יום בשעות מייגע, קשה, אבל הכרחי לפעולה העסק שלך. במהירות תשובות לשאלות לקוחות, שותפים, מנויים, רשימות דיוור בעיות בזמן כתיבת מאמרים, אספקה ​​בזמן של חברת פרסום, וכו 'זו משפיעה במידה ניכרת על ההכנסה שלך. 6. ספין העצמי אם תבחר באסטרטגיה לטווח ארוך, אז לפני שאתה רואה מוחשי התוצאה של העסק שלו, צריך לעשות כמות מסוימת של עבודה חשובה. קידום את עצמך כמומחה בתחום שבו אתה varites. זה לכתוב מאמרים משלך, לשמור רשימות דיוור (התפקיד שלך – לא ברשימת התפוצה, ו המחבר), מילוי תוכן של בלוג משלו, פעילויות ייעוץ (תשובות לשותפים, לקוחות, מנויים, פורומים התקשורת, להשתתף בקבוצות דיון, וכו ') 7. אוטומציה של העסק שלך כל כך ככל האפשר הם טיפשים מספיק כדי לנסות לעשות את העבודה ביד, כאשר אתה יכול להפוך הרבה של תהליך זה. ביום הזה, תמצא הרבה תוכניות, סקריפטים שירותים, שדרכו יכול בקלות להפוך הרבה של העסק שלהם. אוטומציה של כל משאיל את עצמו בתהליך הזה!

סיבות כדי ליצור בלוג משלך ולתת שאת יודעת ברחבי העולם

יש הרבה ביצועים טובים באינטרנט, אני מאמין כי יש צורך יש בלוג על ידי היתרונות כשמדובר שיווק עבור הרשת; זה ברור כי בלוג הוא יותר manejablea על ידי שדרוג קל שלה ובגלל שלך יכול לכתוב את החדשות העדכניות ביותר המניעות את העסק שלך. זה למה החלטתי לפרסם חלק מהסיבות יותר חשוב? למה אתה צריך את webloga וגם אז להבטיח ביצועים טובים שלך בעסק שלך לאינטרנט. . אז לא נדבר יותר טוב ממוסגרת ¦… הסיבות העיקריות הן: 1. יש לך את היכולת להוסיף תוכן בבלוג שלך בעוד כמה דקות. אין צורך לבזבז זמן טעינת דפי תוכן סטטי החדש שלך כדי שלך אירוח אתרים. באפשרותך להוסיף תוכן בכל עת של היום הדבר היחיד שאתה צריך זה המחשב שזה מחובר לאינטרנט.

אם רעיון מבריק לך בכל עת שאתה צריך לפתוח את לוח הבקרה של הבלוג שלך, באפשרותך להוסיף מיד את המאמר שלך. 2. יהיה לך אתר אינטרנט ידידותי עבור מנועי החיפוש. תוכנת הבלוג שלו מאפשר לך ליצור דפים ידידותיים למנועי החיפוש הגדולים. חיפוש מנועי אהבה שאתרי אינטרנט מתעדכנים כל הזמן. אתרים שאינם מקבלים תוכן חדש במהירות במנועי החיפוש לשקול אותם קלות.

אחד המאפיינים העיקריים של בלוג הוא כי לעיתים קרובות שעודכנה כך מנועי החיפוש לבקר בו לעתים קרובות. 3. להפריד עיצוב תוכן. התוכנה המשתמשות בלוגים מטופלות באמצעות מונחה נתונים. משמעות הדבר היא כי באפשרותך להחליף את התבנית של הבלוג שלך מבלי להשפיע על התוכן. לכן באפשרותך לבדוק מיד בצבעים ועיצובים שונים כדי לקבוע אילו הם המועדפים של המבקרים. 4. ניתן ליצור תוכן סינדיקציה בבלוג שלך משתמשים ב- RSS. RSS מאפשרת לך לפרסם מאמרים מדיה שונים ממקור אחד באמצעות תוכנת הבלוג שלהם בו זמנית. משמעות הדבר היא כי בכל פעם שתגדיר משהו בבלוג שלך תיצור מהזנת RSS באופן אוטומטי. אשר כמה אתרי אינטרנט גדולים שנושאים אלה הזנות להודיע והופכת אותם זמינים עבור סינדיקציה. זוהי שיטה מעולה של Viralâ שיווק יכול למשוך מבקרים רבים בבלוג שלו. 5. באפשרותך ליצור קישורים של פופולריות. ניתן להעלות בהדרגה את אתר אינטרנט à Rankinga ב גוגל ומנועי חיפוש אחרים, אשר אתה צריך ליצור קישורים רבים לאתר האינטרנט שלך מהבלוג שלך. תמונות שיש לך לאתר שלך טוב יותר. אם אתה יוצר בלוג המכיל תוכן חשוב, מיד אנשים רבים יהיו מוכנים להציב קישור לבלוג שלך. 6. ניתן להוסיף אינטראקטיביות לבלוג שלך. מבקרים ניתן להוסיף משלהם הערות המאמרים שלהם באופן מיידי. זה מסייע לבניית קשר לטווח ארוך של מרוויח את האמון שלהם. זה הופך את הבלוג שלך יותר דביקים כי זה נהיה למבקרים להיות חסרת סבלנות לקרוא הערות אחרות או חוזרים לכתוב הערות נוספות על המאמרים שלהם. 7. אתה יכול לעשות הרבה כסף עם הבלוג שלך. בלוגים מציעים גם דרך קלה כדי להוסיף פרסומות גוגל AdSenseâ על הדפים שלהם. בלוגר תוכנה יש תוסף המאפשר לך בקלות להציב מודעות של Adsensesometimes בכל חלק של דף ה ושל גודל שלדעתך מתאימים, ניתן גם לעשות זאת בכל העמודים הנוכחי של הבלוג שלך. אולי עם אתר אינטרנט סטטי תוסיף את קוד AdSense בכל עמוד. תוכל גם להרוויח כסף עם שלהם בלוג קידום תוכניות Afiliadosa או למכור את Productsa משלו. 8. ניתן להתאים. תוכנת הבלוג שלו יש תוספים 500 מאות עיצובים שונים לבחירה. פעולה זו מעניקה לך גמישות כדי להפוך את הבלוג שלך את הטוב ביותר שאתה יכול לעשות את זה למטרות מסחריות שלהם. אתר טוב להסתכל רציני למטרה. 9. ניתן לנהל את הבלוג שלך בקלות. אלה הן כמה מן התכונות בלוח הבקרה של הבלוג שלך: באפשרותך להוסיף תוכן בעוד כמה דקות, באפשרותך לשנות את העיצוב של הבלוג שלך מבלי לשנות את התוכן שלה, באפשרותך ליצור אישור כך יזמים אחרים ניתן להוסיף תוכן מעניין את הבלוג שלך, וכו ' 10. הבלוג שלך עוזר לך לשווק שלך במייל. דואר אלקטרוני רבים אינם מצליחים להגיע שלהם מנויים לידיעון שלך כי מסננים שנוצרו על-ידי חשבונות דואר אלקטרוני ללא תשלום כדי להתגונן מפני דואר זבל. בלוג שמכיל הכוח Rssa מאפשר למבקרים לקבל את הייעוץ ידיעון להאכיל אוטומטית על שולחן העבודה שלך, אם ביקש את ה-RSS של הבלוג שלך. זה גם יעזור הבלוג שלך הוא ביקר בקביעות על ידי אנשים מעוניינים מוצרים או תוכניות שותפים. המועצה: לפני זה אתה מאמין שלך בלוג לקחת הזמן הדרוש כדי להעריך את מטרת הבלוג שלך ולבחור נושא מסוים שמעניין אותך לשוק הנישה שלך. להכין לוח זמנים כדי לכתוב מאמרים שלהם עבור הבלוג שלך (יומי, שבועי או חודשי) ובכך מבטיחה את הבלוג שלך מתעדכן כל הזמן ולכן לא לאבד למטיילים שמעוניינים. אם בכוונתך ליצור בלוג משלך עבור העסק שלך, להתחיל את היום, תפסיק לבזבז את הכסף על ידי לא לקחת את הזמן כדי ליצור בלוג עבור העסק שלך. אנדרס Valencia.

פבלו פיקאסו

אמנות היא אחת מהיותר נעימות הפעילויות הקיימות בעולם, כי דרך אלה מוכשרות בשביל לתת חיים היצירות היפות ביותר לייצג ביטויים הגדול של התרבות של האנושות, כך גם דגימות של תוכן אסתטית גבוהה להשיג הכרה ברחבי העולם. אז האמנות עומד על הדום ב המושגים של אסתטיקה ותרבות; אבל חשוב גם להדגיש את השם של מי לנהל בשביל לתת חיים אמנות, כמו המוחות שלהם ואת היצירה האומנותית הוא המאפשר לגוף שלך לממש את הרעיונות, אשר מומרים יצירות אמנות. בתגובה לעיל במאמר זה, ידבר על אחד האמנים החשובים ביותר בהיסטוריה של הציור, מי הצייר פאבלו פיקאסו, שהפך עם מוחו היצירתי נהדר לאחד האמנים הייצוגי ביותר של המאה ה-20. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. פאבלו פיקאסו, היה אמן מאוד תכליתי, מאז הסגנון והמקוריות שלו הוביל את ההמצאה של טפסים, חדשנות בטכניקות, סגנונות; מלבד להיות צייר מעולה גם פרש במיומנות רבה בפיסול, אשר מלווה בציורים מותר לו להיות אחד האמנים עם מספר גדול יותר של עבודות, מאז שבה יש יותר מ-20,000 יצירות, אשר מהווה דוגמא נוספת יכולותיה הגיוון הרב. הזנת קצת יותר חייו של פאבלו פיקאסו, נולד במאלגה (ספרד) ב-25 באוקטובר בשנת 1881, האתרים שעבורם פבלו פיקאסו אולי יש טעם באמנות, קשורה לעובדה שאביו היה פרופסור לאמנות. עבודות שנעשו על ידי פבלו פיקאסו עד 1898, עליו חתמו עם שם משפחה אבהית, אימהית, אבל לאחר שנה זו, 1901, עבודות שנעשו על ידי פבלו פיקאסו בלבד נחתמו עם שם המשפחה אימהית. בפיתוח של הפעילות האמנותית של פאבלו פיקאסו, ניתן לסמן מספר שלבים, ביניהם הוא הזמן, נקודה, כחול של החיים האמנותי של פיקאסו שבו הגעתם של האמן היא פריז. מה מאפיין את התקופה הזאת, כמו כתוב את המילה, רוב יצירותיו הכיל צבעים כחולים, הפעם בא לידי ביטוי-סבל אנושי רב. בתקופה שלאחר מכן שפיקאסו נוסדה עם חברתו הראשונה, אז לשנות את החזון שלך, לשנות צבעים כחולים על-ידי לוח צבעים ורוד ואדום, שם זה תקופה זו נקרא ורוד. עם התקדמות הזמן, פאבלו פיקאסו היה מגדיר את הסגנון שלו כשמדובר על עבודתם, אז זה יגיע השלב שבו יצירות שלו יהיה עם השימוש של קוביזם אנליטי וסינתטיים, אשר יכול להגיד כי זה הוא ביצוע עבודות קוביות קטנות המונות דמות מלאה בשלמותו.

חובה-עושה עבור התלמיד מודרני

דמיינו כי יש צלצל הטלפון בבית הכומר של פנימייה אחד ומגיב הרקטור עצמו, אשר מזוהה עם כל אדיבות באה לידי ביטוי:-במה אני יכול לעזור לך? בצד השני של הקו מישהו שאת קולה. שימו לב כמה דאגה, עונה: – הבן שלי יכול לא להשתתף בשיעורי ב היום – וכל זה? למה . כי די חולה. וכך אני יכול לא לשלוח אותה בסדר, מגיב הרקטור תוך נטילת עט ונייר כדי להפוך הישראלית לכירופרקטיקה. מי מדבר? תיבת הדו-שיח הקודמת מספרת שאחד הנזק חוזרות של אלה שישתתפו בבתי ספר ברחבי העולם על מנת לרכוש ידע חדש, להתפתח כבני אדם להבנה וביטחון כי בכיתה תמצא מה שאתה צריך להשיג מטרה אצילית זו. מלבד הנזק החינוך ממשיך להיות מדיום, כנראה והכי חשוב, כדי לייצר את השינויים נחוצים בחברות מודרניות. תן הצידה את תעלוליו של סטודנטים ולהקדיש עצמנו לעשות מחקר מפורטים המאפיינים הדרושים אצל התלמידים, בגיל שלנו, שבו הטכנולוגיה היא חלק חיוני של חיי היומיום, כאשר בני כל העמים הם קרובים אחד לשני תודה חלק גדול לכל האפשרויות שנוצרו על-ידי את הטלקומוניקציה והאינטרנט. הבה נבחן את המאפיינים הבאים של סטודנטים גורלי שיהיה הצלחה בימינו: 1.

A Freethinker, כלומר מי מתבונן, ניתוחים, לשקף ולהגיע למסקנות בעצמם, דרך התרגיל להגדרה עצמית, מימוש לחשוב בשביל עצמו, ללא השפעה גילם או למי יש סמכות. Freethinker תגהונ convictions שלו, בדרך כלל חיוני מי מחזיק בכוח ולקחת נתיב על פי המצפון שלהם. Freethinker אינו מקבל דפוס או נלקח כפי האמת חשף את התוכן של הספרים או מסמכים אחרים. הרבה פחות תיאוריות או דוקטרינות של אחרים אלא אם הם מרימים אותם לנהל לשכנע אותו. 2. חבר של הטכנולוגיה. חדש דורות אין מה ללמוד מבחינת טכנולוגיה כי זה העולם שלהם. ללמד ילד להתמודד עם ציוד מודרני, מערכות איך ללמד את אומנות הדגים שוחים.

אך חשוב להבין כי לא יכול להיות שאתה משתמש פסיבי אלא כמישהו מועיל להשתמש בטכנולוגיה, כדי ליישם את זה ולהשתתף, בסופו של דבר, שדרוגים, redesigns וציוד חדש כדי חידושים. יודע ולנהל את הרצון הטכנולוגיה לא מספיק בעתיד הקרוב. זה נוח להעיז גם לשנות ולהתאים אותו לצרכים שלנו. 3. ידיעת במספר שפות. לא תמיד רב שמואל אליהו . שניים מינימום, ליתר דיוק: שפת אם, אנגלית. זה עשוי להיות שפה אחרת, אבל בואו נהיה פרנק: אם זה מאמץ עדיף נעשה כדי ללמוד עוד פעם כל המורחבת ובינלאומיים הנמצא בשימוש כיום. 4 ביצע לאזור שלהם. אמנם נכון כי אנחנו בזמנים של הגלובליזציה, יש צורך להמשיך את התפתחות האזורים כך הם מצליחים להשיג את המטרה של להיות בשמחה בהחלט עם התפתחותה. האוניברסלי הוא מפתה, אבל אין שום דבר אוניברסלית יותר מאשר המקומי. אזורים ראויים כל המאמצים אלה שרוצים לעזור להם, אבל במיוחד עבור מי הם הילדים שלו על ידי לידה או אימוץ. סטודנטים צריך להיות מוכן לקחת על כל האתגרים שיש מקום במובן הזה. יש הרבה יותר, כמובן. ותמשיך זה אנחנו מדברים בזמנים אחרים, כי סטודנטים הם הזרעים אשר ניתן להפיק הפרי של הידע וההישגים, לברך את המדינה, את החברה ואת העולם. מאת: אלחנדרו Martínez אלחנדרו Rutto מרטינס rutto הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות.

בתגובה ידני של דדליפט

מגיע מן החוט כפי שיש תגובה פה הערות שמאל בסך הכל נתתי את עצמי באופן אישי, כסף. היא לא אכלה. אבל נותן לך את האפשרות לאכול טוב יותר, פגשתי ואני. לא תמיד רב שמואל אליהו . יש לי חברים ההיפים של שנות ה-80 ועכשיו מערכת אנטי, בסופו של דבר כולנו באותה מערכת, לשלם המשכנתא, גידול ילדים, ואני הכי מאושרת עבור שניסה לפחות לשנות את זה. אבל דיור, חברים של הדור הזה של "ניני", אז כל אחד לעצמו, אם הם תופסים בית כבר אני פינוי אם אספר לך מה אני עובד כבר מגיל 14, אף אחד לא נתן לי כלום, מגעיל אותי אנשים עולה ל- 11 עם המקום בפה ואת אלה טפילים לכבוש, ולאחר מכן לטעון, תוכלו לבלות זמן וזמן. נאמר ברחוב צדק מגן על העבריין, כי שום דבר לא "אם אתה לא יכול להיות איתם מביא אותם". במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר.

עונשים סכום מגוחך, חסר תקדים naaaaaaaa מחמיר. מובטח, אם אתה מתכוון לכבוש את יחידת. אני מקווה שמישהו הוא באמת לא לעשות את חוסר… עם זאת, אם אני רואה אנשים לאבד את בתיהם ואת עבודתם, בכל יום, רגיל אנשים הם עומדים לבצע את האיוולת, ויש הרבה זה "אנשים שלא יודעים שאת ההיסטוריה שלהם זה סופו שיחזור עליו" ההנהלה סוציאליסטית כשלב כבר לעיל, (זמן González) ספסר אחר באותם ימים, זה המוטו. אני מאמין כי אתה משתמש זה הרבה אנטי-מערכת קומוניסטים, כמו כדי, ללמוד קצת היסטוריה, ולתרום לחברה.

אם צ'ה הרים את ראשו להכות זריקה פידל. זו המהפכה של השמאל, או ייצוגית של Chávez, או hitlerites הסינית. עזרתי לפחות אנשים רגילים כדי להגן על עצמם מפני אשראי למוסדות, אם אתם מחפשים קצת הבלוג הישן שלי אתה תראה כי הסיסמא שלי "אנרכיסט הפיננסי", אך כמו שאני רוצה לאכול שימוש טוב יותר מה יש במשקה הזה פגום והחברה לעיתים קרובות אכזרי ולא מוצדק. כלי הנשק היעיל ביותר היא לדעת מערכת זו אנו ירשו ולהשתמש בו כדי להשיג את מטרותינו. בשביל זה אתה צריך להכין ולעבוד כמובן. בתוך 10 או 15 שנה לספר לי כי את הבית יתפוס, מזל.

הוא משתף פעולה, מניות והלב מחוברים

C yanés ההון שלך, הידע שלך, הזמן שלך, החלומות שלך, את המחשבות שלך, את הרגשות שלך, את החוויות שלך, מאפשר לאחרים ליהנות מה שיש לך, מה יש לך, האנשים שאמורים שלך סביב. C olabora עם אחרים כך שהם משגשגים להשאיר חורים שחורים שמענים אותם. הוא באופן לא אנוכי שיתוף פעולה הן occupationally והן מבחינה אישית, אל תדאג אם לא הולך לו. תודה לך, סדר החיים, כבר החזירו אותו בעצמך או לא, נותן יותר. C olabora כי בדרך זו כבשת את דעתך באחרים, מפנים אותך מפני הבעיות שלך ולתת עדיפות לאלה של אחרים שעשויים להיות הרבה יותר חמור.

אם אתה שומר את זה אתה, אתה נתת אותו חלודה, שכחת, תאפשר כוח דוכן אחד זה על פי החוק של החומר מראה לנו כי זה כדאי כי הכל זורם וזרימה לטובת הכלל; אם אתה אקספרס שזה נובט התבואה שנזרעו באביב, מעלה רגשות חדשים, מעוררת חששות, קוברה תנועה, הופך לנער אחרים ייקח להמריץ את עצמך C להתפלל ולקבל אחרים לחלוק ולשתף פעולה. C hared אינה לחסר, כבר כל כך das, למעשה das מה את עצמך, אז תתן לעצמך את המקסימום ממה שיש לך. מה אכפת, הוצאת את עצמך. יש לזכור כי כשאתה עוזב אל תיקח יותר חוויות אישיות, שום דבר לא להיות מודע כי כשאתה עוזב. אתה לא יכול לקחת יותר אישי חוויות, דבר גשמי. ליהנות העשרת חוויות רק נדרשים כדי לחיות אותם, לא יותר. C hared להתרבות, שיתוף הוא להאריך את היותך, כי הרגשות, להקרין, להשאיר עקבות זה שהרגת את הזיכרון, ולא את orazones c של אחרים. C hared הוא יצירת איגודי עם האחרים, הוא יישור אותך עם אחרים ו ג onnect.

. זה שלך החוליה בשרשרת שהתפשט זרם של נדיבות, תקווה, הכרת תודה, אושר, אנרגיה, הערכה, קבלה, חיוביות, מחילה; אחריו, אל תיתן לזה לקפוא על השמרים או לשתק. C hared עוזר לשחזר חלקים התפרק על ידי בדידות, לפנות אל הדף הכעס, לרפא את פצעי, לרכך המכות של גורל, כדי לכסות את הסדקים של חוסר אמון, להקים את היסודות של חברות, מעודדת פחד, נמוג יחידת ומאפשר חופשי יותר. C ompartiendo להרוויח הרבה יותר מאשר מה הם יכולים לקבל בתמורה, בגלל הרצון להביא משהו להציע, לוקח לך לטפח בעצמכם, להמריא עוד כדור, אשר שאתה לא מחכה, פשוט לטפח מבלי לצפות בתמורה, במקום להעשיר C oncediendo לאחרים. ל- C hared אתם שואפים לשפר, לימוד, שיפור הדמיון, בהתראת החושים שלך ולפתח אותם כדי ליהנות את הדברים היפים הצעות החיים, לטפח את הערכים, שיפור החוזק שלך, כדי לחזק את רוחך, לנבוע לחיוניות והתלהבות. הרצון של C hared מונחה על ידי רגישות, היופי של היד, על ידי הקסם של ריגוש. C oncede לאחרים על בסיס יומי שלך חזק ובריא חיוך של יחס C, מציע מילה טובה, זריעת אשליות, ההתלהבות ontagia C או אופטימיות, גורם דפיקות של שמחה, מפיצה C onsuelo ומעוררת מי חש אבודים. יוצר C onfidence, היא מקרינה רוך, משדר C בהבנת הנקרא, היא מעוררת את התקשורת C, מניע את תקנה, omplicidad ריאה C C. Reciendo בשידור חי מדי יום ואת יחס onectando C C חיים דגולים C reciendo מדי יום C C onectando יחס דליה בר יהודה גדול של ompresion C C. שיתוף חי, C olaborando עם אחרים. Yanés C עם כל האחרים, זה קצת או הרבה שיש לך; כי מה das, אין לך das, ואשר נותן, אתה לוקח את זה.

העמוד הבא »

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved