חודש: דצמבר 2016

כיצד לפתור את הסכסוך שהפך הנישואים שלך?

אתה מרגיש מיואש על ידי הקרבות רציפה עם השותף שלך? אתה מוכן לעזוב את כל זה ולא לבחור פרידה או גירושין?. אתה לא לבד. כל הזוגות עוברים רגעים של חולשה, משבר, התחושה אסירים חיי הנישואים שלהם. ? למה את הרגעים האלה של סכסוך משפחתי כי הקשר לא ברצינות מכאיבה בגללם ידרוש כמויות גדולות של עבודה קשה ומסירות כשמדובר טיפול המצב שלך על-ידי שניהם. יהיה צורך זה אתה afrontéis בעיות בדרך חדשה ושונה. כיצד להתמודד עם הקונפליקטים האלה? המפתח בכל זוג ובאופן כללי, בכל מערכת יחסים, הוא תקשורת.

כשכל זה אבוד, ניתן לומר כי יש דרך חזרה. מסיבה זו כי שניהם צריך לנסות לשחזר את הקישור בין השניים, לשנות לגמרי את הדרך של דיבור והקשבה. (א) זוכרת שפגשת את השותף שלך? הכול היה מעניין אותך, יכולת לדבר עם שלה, שעות, מנסה להכיר אותה. בלי עם זאת, הכל נראה שגרה פשוטה ונראה אותו אדם אין סודות. אובדן עניין נמצא מאחורי הפסקות רבות. לכן, מומלץ כי היה ניסיון להראות את תשומת הלב וגורם ההפתעה מה בעלך רוצה לשתף אתכם, למרות שתדע מה זה הסוף של הסיפורים שלהם. ב) חייב תמיד לענות על הצרכים שלהם.

אל תגביל את עצמך כדי לנסות לכפות את תחומי העניין שלך. מצד שני, היא מנסה למצוא נקודות מפגש עם אותו אדם, מקבלים במקום ומנסה להבין את נקודות המבט שלהם. (ג) אם יש לך אי הסכמה עם העמדה המתוחזקים על-ידי השותף שלך, אתה צריך להרגיש לגמרי חופשי להביע דעה משלך, זה כן, בצורה מנומקת ורגוע, וללא עשיית פחות משלהם נופים, הערכות שווי. כנות ויושר, ולכן הם, חיוני. (ד) לנסות לעשות פעילויות נוספות ביחד מההיקף של השגרה שלך, הבית שלך (או אפילו את עצמו) היא עוד אחת הדרכים ומאפשר לך להוציא את השגרתי, לדין. הנסיעה, לתכנן ארוחות ופעילויות משותפים. שאל את עצמך אם אתה רואה בעתיד בנישואים הנוכחי שלך. כדי לעשות זאת, הוא חושב על איך יהיו חייך תוכל להיות עם בן הזוג שלך.

עסקים באינטרנט

עסקים באינטרנט יכולים להיראות שונה מאוד אחד המסורתית, אך מהלכים לפי אותם כללים: אין מכירות, אין כסף. כאשר זמנים קשים מגיעים, מכירות ליפול בגלל שאנשים לא יכולים להרשות לעצמם לקנות. גם כאשר העלות של העסק באינטרנט נמוכים בהרבה קונבנציונאלי, הם עדיין דאגה כאשר המכירות ליפול. אז איך אתה להגן על עצמך מפני המשבר? אמנם יש נקודה שאתה יכול להתמודד "הנוסחה" (למרות שחלקם רוצה למכור בימים אלה), כן יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להגן על ההכנסות שלך. משבר המשבר יגיע ויש חברות ועסקים המקיפים משהו לזרוק. זו מושגת באמצעות פיזור טוב וניהול, ולחפש שווקים חדשים. אותו דבר אפשר להחיל על העסק שלך באינטרנט. ניהול טוב הוא חיוני למרות שזה נראה כמו משהו ברור מאוד, הרבה אנשים לא רואים מה לראות או לך לפספס מידע חשוב. הראשון הוא לראות איך הוא נע השוק שלך. ישנם כמה שווקים שאינם לעקוב אחר כל מגמה "העונה". גומחה השוק יכול להיות מכירות שיא בחודש ספטמבר ירד לגמרי בחודשים נובמבר ודצמבר. אם אתה מפעיל מסעות פרסום PPC, כדאי לדעת איך לנהל אותם עלויות כי לא לאבד את מה שתרוויח. כיצד לנהל את העסק המקוון שלך יהיה תלוי מה אתה עושה. להקים עסק באינטרנט הוא לא מאוד קשה כי יש לך הרבה דברים לראות בהתחלה, אבל ברגע תאוצה, אתה יכול לעשות הרבה. כשיש את הכלים הנכונים ואת יודעת איך להשתמש בהם ייתן לך את היתרון. גיוון מגן ההכנסה שלך בכלל. למרות כל העסק המקוון הבינלאומי בעצם, רבים תתמקד במדינה אחת או מוצר אחד או שירות. ישנן תוכניות שותפים מקומיים ובינלאומיים, כדי לחפש דרכים לשלב אותם. ישנם גם באנרים לפרסום קונטקסטואלי, לשתף ותשלומים אחרים. השתמש את כל הדרכים להרוויח כסף כדי למצוא והם לא מקל ביניהם. זה ייתן לך יותר הזדמנויות. כאשר אחד נופל, אחר ישמור אותך כמו לשכוך המים. מצד שני היד, מחפש שווקים חדשים. לדוגמה, מאספים המכונית יש בעיות רציניות עכשיו. עם זאת, אלה להתמודד עם מכוניות יוקרה זרות, כי יש פחות בעיות. כן, הם נפלו המכירות קצר, אבל מי יכול להוציא $ 200,000 על מכונית, אתה לא מושפעת באופן חמור משברים באותה דרך שאנו עושים. גם אם כבר יש לך אתר שאתה נותן כדי להרוויח כסף, כדי להיטיב להגן על עצמך היא להגדיל את ההכנסות שלך הזרמים. מחפש שוק אחר, רצוי לא קשור גם לאחד שיש לך עכשיו. זה ייתן לך מקור אחר "עצמאית". כמו סוג של רכישת נדל"ן להשקיע במתכות יקרות. אם אחד נופל, השני אתה יכול להרים. המשבר הוא רע עבור הרבה דברים, אבל יכול להיות מנוהל עם תכנון נכון. אם זה משפיע עליכם, הגיע הזמן לראות מה האפשרויות האחרות. היתרון הוא שכאשר הכול נרגע, אתה בעמדה מצוינת כדי להרוויח יותר כסף ממה שהיה בהתחלה. רואי השחורות רבים אומרים שזה יהיה עוד יותר גרוע. באותו אחרים. לא אבל יש כבר המקומי משבר גרוע יותר מכל מה שחיית פעם, ובכל זאת יש מי לא רק לשרוד אלא לשגשג. העסק המקוון שלך הכן להיות האחרונים. בקר.

ספורט דייג

האמת היא הדייגים גם דפוק. Federacines שונים רק מוטרדים גיוס כסף, כלומר הרבה, ולאחר מכן לא להחיל אותה באמת צריך. כי היא התחושה של ספורטאים כל זה pagmos דתית Federative בכל שנה. דייג לא עודדו כמו שצריך. במדינות אחרות, כגון איטליה, הממלכה המאוחדת, דייג התוצאות מופיעות בכל יום ראשון בכל העיתונים, במדינה שלנו זה הוא לא שלמאחה והפיצה לספורט זה. באחת המועצות יהיה כי העיתון crearaun federació, גם אם על בסיס חודשי, עם דוחות, תוצאות של תחרויות ואירועים deportivops לפחות בכל חודש.

אבל אני מניח שזה עבודה רבה מדי עבורם; אני לא חושב כי הסיבה היא כלכלית, פסי כסף מעלה הרבה מדי שנה. הצעה נוספת היא הכללת ספורט דייג בתוך הנושא של התעמלות בבתי-הספר, כגון כדורגל, כדוריד, כדורעף, baoncesto,… לא תוכל, אם afcion בקרב ילדים יש המון? אנו מעריץ את היוזמה של Universitat Politècnica מועדון דייג Vinaròs ולנסיה, אשר יש ctreado בית ספר של דיג באס שחור, גם יצר ua הנושא של בחירה חופשית שמתאים למצב opesca של ldicha. לבסוף, יש לנו את הרושם כי הדייגים פנאי להציק, כאשר במציאות הוא ענף ספורט מעמידה אותנו בקשר עם הטבע. ב רמת לא מירוץ הוא ספורט מאוד מרגיע, אני מאמין מנעה infarctions רבים, צוחק. על-ידי האחר, unicamentye דייגים לפי דרישה הפדרציות שונים ולגופים טריטוריאלית, שתומכים בנו, תאמינו לנו competicionexs, אשר מאפשרות לנו ליהנות הספורט שלנו, אשר בסופו של דבר ליצור רשיון מבורכת חוקית עבור כל comuniodades, אשר מאמינים לנו פרסום תוצאות ספורט,… לסיכום, לבקש רק תנו לנו להשתעשע, נהנים ספורט שלנו, במקום לסבך את התרגול שלהם.

אימון

אימון יכול להיות מוגדר כפעילות שבה מישהו,, היועצת המורה, המנהיג, וכד ', מוביל אחר כדי להשיג התקדמות במיקום הרצוי. ב ספורט, מאמנים או מאמני יש ביצירה זו חיונית. ההבדל בביצועים של השחקנים תלוי מי המאמן שלך הוא לא רק מסביר את הטקטיקה שהוא משמש, סוג של אימון כדי לבצע או הצורה הפיזית שבה הם, אך בעיקר על ידי עבודה של אימון , בו המאמן משמש מנהיג טרנספורמטיבי, מקבל את הטוב ביותר של שחקנים, אפילו ברמות שהם לא היו מודעים. הוא אמר יותר בדוגמה אחת של גווארדיולה, כדוגמה למנהיג שהצליח הוראות הצוות שלו, ולקיים דיאלוג עם אותם מדריך מתגמל, פעילות גופנית, תוכנית מטרותיהם ולהשיג אותם, היום אפשר להשיג השלישי שלו הכותרת, בליגת האלופות, אך בכל מקרה, העונה עושה הוא פנטסטי, הצליחו לעמוד בפני הלחץ כל שלוש תחרויות, והשגת המטרות שלך צעד אחר צעד. אימון הוא על עוזרת לאדם השני (המתאמן) כדי להפיק את המיטב מעצמך, לשתף פעולה כדי לתפוס את הדברים אחרת הוא מסוגל, על ידי עצמו, כדי לפרש את המצב כראוי ולהשיג את מטרותיה. במובן זה, לומדים לשחק כדורגל גווארדיולה השחקנים שלו, או קיבל את הטוב ביותר של עצמם? יהיה קשור, ולכן, על התיאוריה של 4 אני של Baas, לפיו מנהיג מתמיר חייב להשפיע, מוטיבציה השראה שנוצר, להשגת גירוי אינטלקטואלי ותשומת לב אישית. בדיוק כמו סוקרטס לא, לא על התשובות מתן, אבל שואל את השאלות הנכונות, כך המתאמן להגיע פתרונות משלהם. היום, לעומת זאת, יש אימון מתקדם מאוד, ואף על פי הפילוסוף היווני עשוי להיות סימן מקדים, בנוסף טכניקה המשמשת כיום מענפים אחרים, כמו פסיכולוגיה או ניהול העסק. המאמן עוזר המתאמן כדי לחסל אותם, כי אולי, ולעתים קרובות להגביל את הפוטנציאל שלהם כמו נבואה המגשימה את עצמה. אני זוכר את ההשפעות הללו קראתי פעם על הוויכוח אם ארמסטרונג הלך על הירח באמת היה מתיחה או משהו, כי הוא טען כי הטכנולוגיה של אז היה קצת הוגן כדי להשיג הישג. מבלי להיכנס לוויכוח האם נכון או לא, את התגובה של תומכי "כן" היא שמלבד המוטיבציה כי התחרות אמורה עם ברית המועצות, ההצלחה הושגה משום שהם קובעים כי המטרה מאמין לו , שבר את הדעות הקדומות שלו אם המטרה שלך היתה להגיע גבוה יותר, או לבלות זמן רב יותר בחלל, כך יגיע, אבל הצליח להגיע אל הירח, למרות שזה נראה אמיתה, כי זה מה שהוצע, ואף חרג ולכן, שלהם נפשית מכשולים.

מן ההיסטוריה של יציקות אומנותיות

הצטרפותו של נסיכות מוסקבה של טבר, נובגורוד במיוחד עם כל אחזקות העצום שלהם (1480) גרמה הפחדים של המסדר הטבטוני, ליטא, שבדיה, מרטין בוקעי חאן, בקשר עם שינוי מאזן הכוחות בהגבולות עם מוסקוביה. ממשלת מוסקבה היה צריך להחליט אם המדינה יצרה להתקיים כיחידה פוליטית עצמאית, הישן להתמוגג בתפקידו של טטרים או להפוך מושבה השכנים במערב. ב- XV-XVII מאות. על צמחים הוקמה הוטל מספר רב של תותחים. מאסטר תותח מנוסים מאוד מאוד מוערך במדינה מוסקוביט. רובים, בנוסף פעילות ישירה, היו אמנותית עובד עם עיצוב עשיר, כרכרות אלגנטיות (מייסדי Chohov א, אי דנילוב, א גריגורייב, הוסיפוב מ, Motorin א, וכו '.). אחת הדוגמאות מעניין של רובים הוא תותח הצאר המפורסם (1586), המציין מבריק מיומנות של גלגלית של אנדריי Chohova. שם זה תותח רוסי ואדון בל הוא הראשונה הזכיר בשנת 1568, בפעם האחרונה ב- 1623.

ג. א Chohov יצוק הרבה אקדחים, אשר נבדלים על ידי חיתוך גדול, מפואר באיכות גבוהה של עבודה. הוא היה בית המשפט מאסטר ועזב תלמידים רבים. הוא שייך stostvol'noj השלכת תותח-הגוף. הליהוק של פעמונים בעיצוב מתוחכם (תיאורים של קדושים, דיוקנאות של הצארים, קשירה גאוני של הכנסייה טקסטים תרם הרבה שיפור אמנותי) ארד הליהוק. כבר מן המחצית הראשונה של פעמוני המאה ה-18 יצוק שקילה של עד 130 עד 160 טון, לרבות המפורסם פעמון הצאר שקילה ט 200 ברונזה של רוסי תותחים % 7-11 הכלול בדיל, עד כדי 2% אבץ ו- 0.4-1% עופרת.

הפעמונים ברונזה להחיל עם תכולה גבוהה של פח. אז, ארד המלך-פעמונים מכילים 17.21% בדיל ו 81.94% נחושת, שהשאר זה טומאה. חשיבות רבה עבור הפיתוח של הליהוק היה, בין היתר, הקמת המזרקות Petergofskih עם שחקנים מובילים דמויות, שנעשו על ידי המאסטרים הולנדית ואנגלית. בסוף הרבעון הראשון של המאה ה-18 ייצור הזמנות פיסול בחו ל חלה ירידה משמעותית, כמו סנט פטרסבורג החלו להטיל פסל עופרת סדנאות של האזור Rastrelli ו פ Vassu, כמו גם על אי בסילבסקי בסדנאות של הבתים. הליהוק של פסלי מוזהב. בקיץ הגן ניצב פסל כעופרת המתארים איזופוס, מבחר חיות דמויות jezopovskih מעשיות. פסל כעופרת של מזרקות Petergofskih מוגש לפני 30-ies. המאה ה-18, שבו זמן הם מוזנחים, מעוות. ברוסיה שהפיתוח של יציקת statuarnogo יזמה בשנת הראשון רבע המאה ה-18, בתקופת שלטונו של פיטר I ואז הופיעו יצירות פיסול ברונזה. בטכניקה של יציקה וזמן dopetrovskoe היה ברמה גבוהה יחסית, אבל אז היא מצאה שימוש בעיקר הליהוק תותחים, פעמונים, באמנות דקורטיבית שימושית. השלכת בטכניקה של הזמן במידה רבה נשלט ההשפעה איטלקית מאסטרים, אבל מאז המאה ה-15, התחילו אסכולת מוסקבה של אמנים, ובו שפע של סיפורים, ornamentirovki, הליהוק טכנולוגיה ותחכום. המאסטר המפורסם ביותר של מציע טיולים ציור רבים קודם ממחצית המאה ה-18 — Rastrelli קרלו ברתולומאו (1675-1744). בשנת 1716, הוא הוזמן על ידי פיטר הגדול של צרפת ועבר לרוסיה, נותרה בה עד מותה. זה כאן לא נוצר שום דבר משמעותי עד 1716, Rastrelli יש שפע הזדמנויות ליצירתיות. הוא יצר מספר יצירות הפיסול המונומנטלי, דקורטיבי הדיוקנאות. תהילה גדולה נהנה ברונזה שלו החזה הוא דיוקן של פיטר (1724), שבו לא רק במיומנות העברתי את הדמיון אבל זה גם יצר של דמות הבעה אמנותית, שליטה נכון מאוד ואנרגיה לא נכנעים המוצג על ידי פיטר. יצירתיות Rastrelli להבחין המונומנטליות והוא ידע מושלם של החומר יציקת ברונזה. בשנת 1741, הם יצרו, קבוצת פסל יצוק 'הקיסרית אנה Ioanovna עם ילד שחור', אחד האחרונים גדול יצירות שלו/שלה. בעבודה זו Rastrelli מבריק במיוחד לידי ביטוי זמן עריצות אסיה והשליטה גרמני, על הזרמת רוסיה בתקופת שלטונו של אנה Ioannovna-. '. זה שלטונו הוא אחד הדפים סוטה של ההיסטוריה שלנו, ואת רוב בנקודה כהה על זה, הקיסרית, כותב Klyuchevsky. — … זה היה משונה פוגעת תחושת בדידות, ניכור מן המולדת שלהם, היכן זה כל מה לפחד… חזק ושמן, עם פנים יותר גברים מאשר נשים, cherstvaja על ידי טבע, אפילו יותר ocherstvevshaja בין חצרותיהם תחבולנית בתוך קורלנד, היא הביאה למוסקבה של בור ועם הארץ וכועס המחשבה עם צמא עז על ההנאות מאחרת ובידור. לאחר להיות שנבחר באופן אקראי מתוך עוני עני במרחב הרחב של bezotchetnoj של השלטונות הרוסיים, היא הקדישה את עצמה של חגיגות, uveselenijam, porazhavshim זרים משקיפים motovskoj יוקרה והטעם '. Rastrelli מתואר הקיסרית על כס המלכות השטיח תיבת זרוע. זה שווה לגדל את הראש והארכת בתקיפות הזרוע מחזיקה שרביט. הקיפאון של דמויות בכוונה ופירותיות מודגשת הניגוד עם דמות קטנה של arapchonka נאספו מהלך גוסטי קל משקל. החשיבות של הפסלים מושגת, תחילה וגימורים בראש ובראשונה, מגוון רחב של פני השטח, ברונזה מלוטש, פטינה מקומות, או prochekanennoj עם ש"צריך לפתח חלקים בודדים, בעיקר תכשיטים, המעטרים את שערה, הצוואר ואת השמלה של הקיסרית. . עבודתו האחרונה של Rastrelli היה שלו ההישג הטוב ביותר. היצירתיות של הפסל הגדול מת בנקודה הגבוהה ביותר. העבודה הראשונה באקדמיה של אמנות היציקה שתחילתה 1781, העבודות שלהם הן יצירות של פסלים בולטים כמו פ ג Gordeev כזה, מ'. קוזלובסקי, פ א קפלן, עמ' סוקולוב, א פ פרוקופייב ועוד. אירוע יוצא דופן בהיסטוריה של פיסול המחצית השנייה של המאה ה-18 היתה פתיחת אנדרטה פיטר אני בשנת 1782 העבודה כביכול "פרש הברונזה" של אטיין מוריס Falconet (1716-1791). ב בניגוד Rastrelli פאלקון יצרה חדשה ועמוקה יותר בתמונת תוכן של פיטר — המחוקק ועל ממיר של רוסיה. על הליהוק פסל עצום (המשקל כ- 50 טון, גובה 5.3 מ') לקח לעצמו פסל. הוא למד הספרות על עסקים יציקה. הקושי הליהוק היה מורכב על ידי העובדה כי פלקוני ליציבות bolshej החליט להקטין את המסה הראשוני של האנדרטה, הפחתת עובי מינימלי. חישובים הראו כי על מנת להעביר את מרכז הכובד רגליו האחוריות של הסוס להישרדותם של האנדרטה כולה, להלן עובי הקיר נדרש: ראש, ידיים, רגליים או ביגוד רוכב-7.5 מ מ, המטען הוא 10 מ מ, גריסים הסוס הוא עד 30 מ מ. יצירת "פרש הברונזה" נמשך ומשנת 1765 עד 1782 ד יציקת שעווה מודל נעשתה בשנת 1775, הסתיימה באסון. עקב אש כבדה של כור ההיתוך באולפן התחיל את השריפה, פאלקון היה נפגע, איבד את הכרתו. כל אחר ברח, חוץ עבור Hajlova. "זה איש אמיץ,"כתב פלקונר, הקיסרית היא לבד, עשוי הברונזה יזרום בכבשן בצורה האחרון ירידה; אתמול חיבקתי אותו, הביעו את הערכתם. אנחנו חייבים את האומץ שלו השלכת בהצלחה '. עם זאת, החלק העליון של הפסל (הראש ואת החלק העליון של האיור של הרוכב) לא פרצו. החלקים החסרים נוסד כעבור שנתיים. ב- g. 1777 פלקוני בעדינות יהיה צורך מרותך אותם ואת prochekanil. האנדרטה נפתחה ב- 7 באוגוסט 1782. אטמוספרה, בנקודת המפגש של המוני העם, תחת היריות. פסל הצליח יציקת ברונזה להן כמשכנע ללא שליטה ממהר הרוכב, וקבע את הכוח של המחווה שלו. ממוקם על גדות נהר נבה בסנט פטרסבורג "פרש הברונזה" הפך ציון פופולריות מאוד בעיר. הוא היה חגגו יצירות רבות של הסיפורת.

בגנים בגנים החוף סתיו

גר באזור של חופים עם חול, ולכן הקרקע העיקרי של כל הגנים של עיר החוף, המקום שבו אני חי, מבוסס בחול דק מאוד לבן קרקע מאוד מזין-עניים, אשר בנוסף לא שומרים על לחות, אבל זה עבד כמו שצריך לייצר מגוון רחב של צמחים ופרחים בכל עונה. את מדהימה כמו שהטבע שלה לנו מראה כפי תרפדי החול פשוטו כמשמעו עם צמחייה עבותה. (אפשר לראות את זאת פרסם לאחרונה באתר שלי כי אני רוצה לראות.) זה הטבע מלמד אותנו כמו מיחזור ופסולת כפי להמיר בחומרים מזינים רבים צמח בעזרת מיקרואורגניזמים רבים טבעי. אז משימה כי אנחנו אף פעם לא יכול להזניח היא לייצור קומפוסט ובסתיו בתוך פחות, שבו גם ניתן להשתמש הרבה דשא זה אנחנו חותכים כדי לכסות את הבסיס של שיחים רבים להגן על השורשים שלהם הכפור הראשון בא. ברור הוא בטוח כי הגנים השופעים יותר מקורה arenales שלהם עם שכבה קנס של קרקע מוכנה הביא של אזורים שלט רחוק יותר, אבל זה כל אותן שנים חייב להשתפר, הסתיו זה זמן טוב בשביל זה, למשל קצת בתוכו מגוון רחב של דשא בקיץ מתחיל להיעלם או להזיק, בשביל להימנע כי הדימוי של הגינה שלנו פגומה יכולים ליישם אמצעי כלכלי מאוד גם reseeding של א מגוון עמידות לקור, בשביל זה יש רמה rebaiting, לשלם השכבה של כדור הארץ, לפני לנטיעת.

הרבה צמחים בסתו, עצים נשירים רבים, מתחילים בהכנת לתת בסתיו העלים אך לא מבלי לתת לנו הראשון שלה גוונים של צהוב ואדום שהופכים את העונה הזאת כמו נבחר הרומנטיקה בגלל פסטל צלילים במיוחד על השקיעות בצבעי פסטל בהירים. הסתיו היא תחנת יפה להמשיך וליהנות של הגנים שלנו. אני מזמין אתכם לדעת את האתר CostJardines.com שלי, לראות קלטת וידאו ביתית היכן שאראה להם כפי צומח דיונות חול טבעי tapizo בחוף איפה אני גר, ואת מגוון גדול של צמחים ופרחים המותאמים שלנו הקרקע והאקלים המפיקים artisanal להציע בירידים השכונה-מאוד נמוך מחירים. התקווה תודה.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved