חודש: מרץ 2018

הדרכה היורה ספורט

מי רוצה לעבור את ההכשרה marksmen, מקבל בדרך כלל יחיד. זה לפחות 12 שעות של שיעורים מעשיים חייב להיות הושלמה, התאמן עם פחות שישה דגמים שונים של רובים, האקדחים. גם וערכית הנמסר את המומחיות הדרושה רכישת תעודת מורשת ספורט תוך 24 שעות. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. כדי לבסוף לעבור בהצלחה את המבחן, ירי מעשי עם אקדח יד מוערך תחילה. זה לפחות מה שנקרא 8 בממוצע 25 מ' דיוק חייב להיעשות. ארבעה דגמים שונים נשק קצר שיהיה ניתן לפרק לרכיבים הבאים לפני שהוא מגיע לעבור בחינה בכתב בגרמנית, בחינת תיאורטי. ועדת הביקורת מקבל את ההערכה בכתב חומר הבדיקה. ועדה זו היא עם שני אנשים בעלי רשיון ציד והם בעלי ידע רב סחר הנשק, בשטחים.

עדיין, מי כבר הגישה קצין “Rang כביכול Pruefung” יושב בוועדה. לבסוף לבסוף לחשבונאות שהיא היורה ספורט קלאב. יש לציין, צריכה להיות מסומנת כל לאחרונה את המועדון. בסוף הערכת כתיבה של לפיקוח כלכלי זה עליך להשלים עדיין של ירי מעשי עם הרובים, כך פעולת הברק, רובה ציד. בנוסף, נבדק הזרועות התמודדות. נשק פופולרי מאוד בקרב היורים היעד הוא רובה החברה Armalite AR15. היא פועלת על עקרון טוען הידראוליות. עקב הפצה ברחבי העולם, היא לא בעיה די והותר כדי לקבל. החטאות AR15 מ- 7.62 × 51 מ"מ קליבר מחסניות, המערכת מורכבת סגסוגת אלומיניום, הוא זה קל מאוד עמיד מאוד על-ידי עיבוד בפלסטיק מלא. הנשק מורכבת מערכת מודולרית כביכול עם שתי הרכבות הראשי. חלק מורכב ראש עם חבית, נעל המצביע בסיס עם ידית, התקן ההדפסה מוט.

כלי כושר חלופי

כל ספורטאי תחרותי או בילוי מגוון כלים כדי להשתמש או שיטות אימון משלימים שלהם ספורט מסוים או לפגוש את הכושר צריך. אחד מהכלים האלה הוא להיות יותר פופולרי הוא Kickbike. Kickbike הוא גרסה למבוגרים של סוף גבוה של קטנוע. למרות חדש בצפון אמריקה, Kickbike מסביב כבר כ-20 שנה ב אירופה, הולנד, שבו Eurocups לאומיים ובינלאומיים מדי שנה החזיק לאומי ולהגדיר שיאים עולמיים במרחקים ועד 30 werkt 200 ק מ. הרכבת ב- Kickbike? Kickbike הוא נדחף קדימה על-ידי ובצדק כמו בכל קטנוע אחרים. מיומנות חדשה יחיד לצורך למידה לשינוי בועטת ברגליים. קיימות שתי שיטות יכול לשמש עבור החלפת בעיטות ברגליים.

אחד נקרא "עקב רול" טכני "הופ-צעד" השני. עם איזה תדר משתנה בועטת ברגליים תלוי של האדם, אך באופן כללי מקצב של 3 עד 10 יריות לפני שינוי זה נורמלי. כאשר יגדל גבעות לתקוף את מקצב. במורד הגבעות כי הם פשוט הטובים ביותר כדי להשאיר בעיטות, ושתהיה. למי שלא רוצה לראות שתי טכניקות שאתם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של Kickbike של אונטריו ב היו שנייה 36 קצר וידאו קליפ הינו זמין. אילו קבוצות שרירים משמשים? הכשרה ב- Kickbike משתמש קבוצות שרירים גדולות בהם נעשה שימוש בניהול, כמו גם רכיבה על אופניים.

להרכיב את הרגל או תמיכה רגל בקטנוע משתמשת בעיקר את הארבע ואת השרירים של הרגל, (tibial, הסובך (טווין), ו הסוליה). חלק גדול יותר של העומס בזמן נהיגה מטופלת על-ידי זה רגל תמיכה נמצאת קבוע משפחה כיפוף מחזור לבעוט. הרגל מכה כן עושה שימוש סוג המטוטלת של תנועת הנגד המתחיל הירך אשר מבוססת על glutes את מיתרי הברך, קבוצות שריר הסובך. כמו הרגל מכה הוא קדימה ומעלה את אדם נכנסים לשחק. עם קצת בפועל, ניתן להוסיף תנועה כדי לדחוף עם כלי נשק, אשר ישתתפו pectorals והשרירים של האמה. מי יהנה השימוש בקטנוע? Kickbike ניתן על-ידי אלה המעוניינים בביצועים של אור בזמן שהיא חוצה את החלק הקדמי של יציאה או מסלולי טיול אופניים למרות העיר או כאמצעי ללכת לעבודה. Kickbike יכול לשמש גם על ידי מי יש עניין יותר אינטנסיבי כושר סיבולת לב ריאה, רוצה למנוע את האופי של high-השפעה המירוץ. מאז ההשפעה היא נמוכה Kickbike הפך כלי פופולרי בקרב ספורטאים מבוגרים שהיו להם להפסיק את הפעלת עקב בעיות ירך או ברך. Kickbike הוא קל מאוד משקל 13 ק ג. מה הוא אידיאלי עבור כמעט כל קבוצת גיל של 10 עד 60 שנים של גיל. כאשר נלקחה סיבולת לב ריאה, טבע של השפעה נמוכה, לצד השימוש של קבוצות שרירים לעיל Kickbike הוא כלי נהדר הדרכה קרוס עבור כל מטייל, רץ, רוכב אופניים או מי הם מחלים מפציעה קלה. זה הוא באמת כיף בדרך ייחודית לממש. משה אביר פרופסור ל מתמטיקה, כדורסל, מעקב אחר מאמן ב- George ב- s. אנריקה דה לה אקדמיה ב טורונטו, אונטריו גם בעלי אתר האינטרנט של אונטריו Kickbike

עמותות סיוע

מס הכנסה עמותות סיוע – לסייע לשלטונות מס הכנסה מס מועדוני סיוע לפרסם כי הם עוזרים לחבריהם בהכנת הגשת החזרי מס גם בצרות עם מס הכנסה באכיפת החזרי מס ופריטים המריבה זהה. ההצעה הזו מפתה מאוד עבור אנשים שאינם מכירים את מס או יועץ מס למי שנראה יקר. באופן כללי, סיוע כזה הוא כדלקמן. משלם המסים בורים עושה פגישה עם המועדון כי הוא יביא את כל זה תיעוד, כרטיס מס הכנסה בפרט, קבלות וכו 'ביטוח .. במשרד העמותה הוא אדם מתיישב מאפשר חדשים לחתום על הצהרה לחברות ברגע זה מבקשת עזרה על 80-120 € עניים, אבל חכם יותר על שום דבר. עוזר הוא יושב מול המחשב שלו ונכנס נתונים, מספק כמה בעיות ביניים דרכים לעבוד, שירותי תחזוקה, עובדים מקומיים וכדומה. בסופו של דבר, הוא דוחף את כפתור הדו"ח מזהה מספר, משרד האוצר היה. הוא מבקש עזרה, ברוב המקרים מרוצה, שכן הוא מתחיל כל כך את העובדה כי עוזר יש לחשב את ההחזר המקסימלי. אבל נכון יש את נקודת דבק, זה יכול להיות נכנסו מידע כללי בלבד, שבו למשרד מיסוי אין התנגדויות ולכן גם לא יכול להיווצר מחלוקת. התוצאה זהה היה להשיג את כל מי שמבקש עזרה, גם אם הוא היה נכנס לתוך כל תוכנית המס, הדמויות זהה. תכניות אלה בדרך כלל עלות סביב 20 € והוא את הכסף Lohnsteuerhilfeverein הציל כבר. לעניות דעתי רב של צפת יכול לקבוע . במיוחד בימינו, כאשר החזרי מס נשלחים באמצעות אלסטר נבדקות רק באקראי או חוסר עקביות ברוטו של פקידי המס ללכת אלה מועדונים צרות מהדרך ולקבל את מחפשי לעזור לאותה תוצאה יהיה אם הוא טורח

המפלגה השמרנית הבטיח הקלות במס עבור ברית

אם כבר מדברים בוועידת המפלגה השמרנית באביב בברייטון, אישר אוסבורן כי תוכניות שנוסח בעבר להפחית את שיעור המס בבריטניה על רווחי התאגידים של 3% (25%) יוכרז רשמית במהלך הראשון 50 ימים של שלטון השמרנים – אם השמרנים יצליחו לנצח את הפסיקה כיום את מפלגת הלייבור בבחירות הכלליות הקרובות אמור להיערך בחודש מאי. בנוסף, הבטיח אוסבורן כי השמרנים תפחית את נטל המס על חברות קטנות לנסות לפשט את מערכת המס על ידי ביטול חלק המס הפסקות עסקים. "התקציב הראשון שלנו ימומן כוללים אמצעים שמטרתה יצירת גירוי הפיתוח העסקי עבודה,>> – אמר אוסבורן חברי המפלגה. "אנחנו תפחית הנוכחי עד כה שיעור המס על רווחי התאגידים על ידי חיסול מערכת מורכבת של הטבות המס ויכלול נציגים של חברות זרות בבריטניה. מיועד להציג הקלות מס לעסקים קטנים ידי פישוט מס החקיקה ולאפשר את הקמתה של חברות חדשות>>.

במפגש המרכזי של המפלגה, שנערך במנצ'סטר באוקטובר האחרון, אמר אוסבורן כי כל חברה אשר החלה את פעילותה בשנתיים הראשונות של הממשלה השמרנית יהיה פטור מחובת ביצוע תשלומים לקרן הביטוח הלאומי (כיום 11% הגבול העליון של הרווחים ב 844 פאונד בשבוע) עבור קודם עשרה עובדים, אשר החברה תשכור בשנה הראשונה לקיומה. לדברי אוסבורן, הפחתת שיעורי המס תעודד סבב חדש של פיתוח עסקי תיצור כ -60 000 משרות נוספות למעלה משנתיים. הוא גם הבטיח כי החוקים נגד השתמטות, שנועדו להבטיח את האותנטיות של המשרות החדשות שנוצרו תהיה "פשוטה וברורה>>. אוסבורן גם דיווח בכנס בברייטון כי הממשלה השמרנית "להפסיק מתן דחיות מס על יחידים המשתכרים יותר מ 50.000 £ (75,000 $)>> ושזה אולי נראה קצת שנוי במחלוקת, תציג מס הבנק החדש "על מנת להפסיק את הנוהג של משלמי המסים הרגילים להבטיח את הסיכונים להניח על ידי בנקאים עשירים מאוד>>. אבל בעוד אוסבורן ללא תביעות ספק כי תוכניותיו קיצוצי המס לא ישפיע על תקציב המדינה, לנוכח מצבה החמור של תקציב המדינה בבריטניה, עדיין לא ברור מתי ההצעה יוכרזו על ידי להיות מיושם בפועל. תרגום: קונספט ייעוץ בע"מ מקור: רוברט לי, מס-News.com, לונדון

רעיון עבור עסקים קטנים

אז למי שעדיין לא הבין באופן מלא עם עמדתם בחיים בקריירה מוזמנים חומר זה – כלומר, הרווחים בטרמינל. למרות כל הקשיים בפיתוח סוג זה של קטן עסקים, הוא עדיין – עדיין מחזיק מקום מיוחד. עכשיו, להתמקד על זה בפירוט … כדי להתחיל עם פרהיסטוריה. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. בשנת 2009 הממשלה שלנו החליטה להפסיק, את הכוח להילחם עם מסופי תשלום בגלל אטימות של העסק הזה עם לשם כך החליט להתקין על כל מסופי תשלום שנקרא רשמים הפיסקלית, כלומר מכשירים שכל תשלום שיא קיבל בקלטת מיוחדת. זה מגדיל את העלות של כמה מסופי התשלום הקטינה את האטרקטיביות של השוק עבור שחקנים קטנים יותר. עם זאת, בחלקים רבים של העסק הזה הוא עדיין אטרקטיבי למדי, בשל תת תעסוקה נישות והזדמנויות מותקן על התוכנית מסוף עם הגרלות ומשחקי כסף. למי שלא יודע, את הטרמינל התשלום הוא מקרה מתכת עם מסך מגע, אשר מציג סמלים מפעילי וכו ' ו – גם מצויד acceptor חשבון.

ישנם שלושה סוגים: נייד, עבור חדר הרחוב. איזה פרטים בבקשה על סוג זה של עסקים קטנים: • כדי לחשוב על המקום שבו הוא הכי טוב להתקין מסוף; • להסיק חלל החכירה שעליו אתם מתכוונים להתקין את מסוף; • בחר את סוג מסוף מערכת התשלומים; • ולבסוף להתחבר למערכת התשלום שנבחרה. הכנסות: • הכנסות מפרסום (אתה יכול להתקין פרסום באנר על הטרמינל) הכנסות המסוף, הממוקם במקום נחמד עד 100,000 רובל לחודש. אמנם בערים הגדולות המקומות הגדולים כבר מזמן הכבושים. אבל גם לא כל כך pass-מסוף האתר יביא כ – 15,000 רובל לכל רווח נקי חודש, לא רע, בהתחשב בכך הטרמינל הוא כמעט תחזוקה חינם. אנחנו גם לציין כי ההתקנה של המסוף אינו מחייב רישוי או היתר מיוחד של של כוח. • בונוסים של חברות אשר יתקבלו תשלומי הריבית (הם בדרך כלל לכסות את העלות של חשמל, תקשורת, שכר דירה). • העמלה עבור קבלת תשלומים.

עלויות: • השכרה – מ 2000-3000 רובל ליחידה לחודש. • רכישת מסוף – מ 45,000 עד 150,000 רובלים, קבוע, של 12,000 רובל ניידים. • תשלום של מערכת תשלום עבור ביצוע תשלומים • תשלום עבור הבנק מחזיק מחשבון אחד למשנהו • מסים – 6% מהמחזור (לפי מחזור מתייחס רק חלק כי הסכום שנותר לאחר תשלומי ההעברה, כלומר את סכום העמלה שלך. באופן כללי, אם אתה לוקח את הלקוחות עמלה של 5%, אז המצב בטרמינל 100 $ אתה משלם מס 100 * 5% * 6% = 30 סנט). • תשלום עבור חיבור (מודם אינטרנט אלחוטי) – 500 רובל לחודש. למרות כל החסרונות של סוג זה של חוק העסקים הקטנים, הוא ראוי לקיומה, אבל מה שאני יכול לעשות זה רק לאחל מזל טוב ללמוד.

מסחר סיטוני, מבנה השיווק שלה

מערכת מנגנון של ארגון שיווק ולוגיסטיקה בחברת וסיטונאים ניתן הנושאים אשר ארגון הסחר הסיטונאי. מבנה השיווק (תמהיל השיווק או מבנה) היא, בעיקר רוסית תנאים, הגדרות מרובות (כך טילפנה ארבע pi, ואת מערכת ", הפצת המוצר, מחיר, קידום," ועל מה שמכונה תמהיל השיווק, וכו '). לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. לא פחות לגיטימי להניח שילוב מסוים של גורמים שיווק כדי להשיג את המטרות לפגוש את שוק היעד. המשווק צריך לבחור את החברה הטובה ביותר עבור שילוב של אלמנטים אלה. במקביל מתקבלות החלטות, וזה כבר מצביע על כך מערכת בקרה שיווק מהווה מערכת בקרה טיפוסית, המאופיינת קשרים קדימה ואחורה בין מרכיביה. המשווק צריך לחקור ולהבין מה משפיע על התנהגות הצרכן: הראשון בוחן את אורך טיפוסי של כל טווח קהל היעד ונפח הצרכים; הבדלים מתגלה דינמיקה של שינויים עבור הצרכים ¬, לקוחות גדולים בינוניים וקטנים, מכל ¬ בנפרד בחן את הצרכים של סחורות קבע או nonpermanent דרישה. בחנויות עם צורות שונות של משתמשי הקצה השירות (הוקינג מסחר, טלפון, דואר וכו ') והשפעתם על דרכי האספקה ​​למלא סיטונאים נמכר לארגונים קמעונאיים ¬ הסחורות yatiyami.

המהפכה של האינטרנט!

המהפכה של האינטרנט! הופעתה של תוכנה המאפשרת לכולם, בלי להתחשב השכלה, ניסיון, מיומנויות טכניות לנהל עסקים באינטרנט, ניתן להשוות עם המהפכה. עכשיו כל אחד יכול להורדה בחינם תוכנה קטנה כמה לחיצות עכבר ו – 15 דקות של עבודה יהיה ליצור מוצר ייחודי המאפשר לך להרוויח סכום טוב ביום הראשון. ההון להרוויח בלי להשקיע אגורה על להשלים טייס אוטומטי – את החלום הישן של שיווק באינטרנט. אז היא התגשם! מה, בעצם, זה? כל המשתמשים של הרשת לדעת על Google AdSense, ורבים פעיל להשתמש בו כדי לייצר הכנסה נוספת שלהם אתרי אינטרנט. ברשת אפשר למצוא הרבה הצהרות בנושא.

הם חוו אדונים אינטרנט לחלוק סודות האופטימלית ביותר והרווחיים השימוש בתוכנית זו. מהותו היא זו: באתר אירח קוד מיוחד המציג מודעות. כאשר מבקר לוחץ על הקישור פרסום, הבעלים של האתר המארח את קוד AdSense, להרוויח כסף. סכום ההכנסות משתנה בין אחוז אחד כמה עשרות דולרים עבור כל קליק. פרמטר זה תלוי הערך שהוקצו המפרסם לבדיקה הפרסום שלה. ב בשפה האנגלית המחירים באינטרנט הם 80 $ עבור צפייה אחת.

זאת בשל התחרות הגבוהה עבור בשווקים מסוימים עבור סחורות ושירותים. למשל, בשוק הביטוח של סופר מכוניות יקרות. ב RuNet מחיר נמוך יותר (עדיין). נחשב מחיר טוב באזור 40-70 סנט עבור כל קליק. יכולתי להרוויח מקסימום של 2.5 $ עבור צפייה אחת, יש האומרים $ 4. קוד ה-AdSense מאפשר לך לשנות את הפרמטרים של פרסומות המוצגות במגוון רחב. אתה יכול לשנות את הגודל של יחידת המודעה, מספר הקישורים הממומנים בבלוק, לחסום צבע, וכן הלאה. על ידי מניפולציה של אפשרויות אלה, מנהלי אתרים נוטים להגדיל את מספר הקליקים שהמודעה שלך, וכתוצאה מכך הרווחים שלהם. נושא זה מכוסה בפירוט דנו פעמים רבות על משאבים שונים ברשת, על הפרט על זה אנחנו לא להתעכב. המטרה העיקרית של מנהל האתר הוא פרסום בדפי אינטרנט של מודעות יקר עם נוף מחיר גבוה לכל! רק אז יכול לעודד את המבקרים כדי להציג מודעות. העובדה שקוד AdSense במקומות מודעות בדף, בהתאם לתוכן שלו. בדף על עיצוב גינון לא יפורסמו על פרסום של האשראי הצרכני ולהיפך. זה נקרא פרסום קונטקסטואלי. Check-in תוכנית AdSense אינה כרוכה בתשלום. נמשיך לנקודה. מטרה: ליצור אתר אינטרנט עם תוכן ייחודי אשר לשנות באופן דינמי, אשר יופיעו בפרסום יקר כי כבר מותאם לכל היותר לתצוגה. (תוכן ייחודי לשנות את הדינמיקה שלה להשפיע על התדר של הנפקת בקשות מנוע החיפוש של האתר. פרמטרים אלו קשורים אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא מעצב אינטרנט מנוסה מספיק עם משימה שכזאת ידית, כשבוע. אחרי זה, אתר אתר באינטרנט, יהיה לבדוק את האפקטיביות של אפשרויות שונות עבור מודעות להתיר את האתר. בהדרגה, האתר יהיה רווחי. ארוך ומסובך? כן. רוצה בקלות ובמהירות? כן! הורדת תוכנה חופשית כמה קליקים כדי להגדיר את לחכות 15 דקות והאתר מוכן. אחרי זה היא למקם אותו באינטרנט. סיפור? כמעט. מה הופך את התוכנית? אתה קובע את מילות מפתח, או להניח את התוכנית עצמה להרים אותם בשבילך, שאל מספר דפים, דפי קוד (HTML או PHP), הגדרת עמוד ולאחר ללחוץ על כפתור "ליצור". תוכנית זו באופן אוטומטי לאסוף באינטרנט ממקורות ציבוריים טקסטים המכילים את מילות המפתח שתזין ולעבד אותם תוכן ייחודי, שלא נמצא בשום מקום אחר, עם צפיפות מילות מפתח נתון. הכנס לתוך הדף באתר דינמי המשתנה משתנים (הפרמטרים של RSS ו-XML), אשר מאפשר דפי מתעדכן באופן שוטף ומוכן. נותר מקום באתר על פרוטוקול אינטרנט להעברת נתונים FTP. בעשותם כך, אתר אחד ולוודא שזה עובד, אתה יכול אתרי בול, כמו על פס ייצור, חזרה על ניסיון מוצלח, או להשתמש במילות מפתח חדשות. בכל פעם יתברר אתר חדש וייחודי. כדי להשלים את התוכנית כללו הוראות מפורטות עבור המשתמש, וידאו חומרים להתקנה, לשימוש ספר אלקטרוני עם הדרכה צעד אחר צעד ודוגמאות, סט של תבניות, אתרי אינטרנט אופטימיזציה עבור AdSense, והכי חשוב – רשימה של 700 מילות מפתח וביטויים הרווחי ביותר עבורו המפרסמים משלמים את המחיר המקסימלי. מעולם קודם צריך להרוויח כסף באינטרנט היה כל כך קל. אני תוהה איך להגיב על זה שערורייה Google AdSense? בינתיים, לא להגיב, להוריד תוכנית ללא תשלום ולהרוויח בריאות!

ללבוש

ללבוש כל החומר תופעות ניכרת שחיקה אשר הוא לא יותר מאשר הניתוק של חלקיקים של חומר כלשהו של סוכנים שיש מספר מקורות. במקרה של מתכות, ניתן לומר כי ברוב המקרים ללבוש מתרחשת מטעמי שניים בעיקר קורוזיה וחיכוכים. קורוזיה שמתפתח מתכות מאז הם חייבים לחזור או המצב הטבעי, שהוא בצורה של תחמוצת, היא מאמץ כדי למנוע את זה. זה ממש נגד הטבע, על-פי עובדה זו, לכן, הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא למזער את ההשפעה של אותו. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . בדרך כלל שומע הביטוי יש או זה מחליד במציאות הכל מדויק, אבל משקף את זה בעבר אמר, המתכת הזאת ויוצרים תחמוצות, התופעה זה לגודל כזה, את אותם ארגונים פוקוס כמו המשימות העיקריות שלהם תחזוקה מייצגת קטגוריה חשובה מאוד בעלויות להם פעילות זו. במונחים כללית אתה יכול להגיד את זה, הוא נועז מאת ההעברה של אלקטרונים מרכיב אנודת בשם, כי הוא מתחמצן כדי קטודית בשם אחר כי הוא מפחית, אז תופעה זו מסומנת תמיד נחוצה נוכחות של שלושה מרכיבים, הקתודה לאנודה, אלקטרוליט או חצי של נהיגה, זה הטופס, נפוץ יותר, של קורוזיה ויש בתור variants זה קורוזיה על ידי לחצים חלקיים, קורוזיה על ידי פעילות תמיסת מלח דיפרנציאלית. אמצעי מניעה זה או למנוע את זה הן רבות, עשוי לכלול פעולות החל עיצוב זהה של פיסת מתכת, גאומטריה, סוג של קשיות פני השטח גשמי, וכו ' עד היישום של מיגון לאותה, זה מעניין לציין כי להשתמש ביותר, הוא באותה שכבה תחמוצת צורות באופן מיידי משטחים חשופים, כך שמניחים את הלחות אל מחוץ לזה , כמו שזה המקרה של השער של תחמוצת נתרן צורות בחומר זה מיד לאחר גזירה, או כיסוי אטום שמופיע על הנחושת לאחר עיבוד שבבי, פלדת אותו היא של תחמוצות של כרום, ניקל, מאוד דביקה אשר הם אשר מספקים הגנה ביחס חיכוך היא כי בעיה זו מתרחשת בעיקר על ידי חוסר סיכוך או על ידי בעל עני מאוד, מאז אין סיכה המקום עצום, אבל זה חייב להיות מתאים, ולכן הם שתי אפשרויות מזוהות, שימון hydrodynamic, אשר הוא אחד אשר זורם בין רכיבים, יש קישור ישיר עם קשר גומלין זה מהירות זרימה הפקת סרט. 5 מיקרון elastohydrodynamic אשר יש עובי של 2 מיקרון, קשור untocidad של חומרי הסיכה הראשון מקביל הגורמים לנוע במהירות, ואת השנייה של אלו שיש להם בלחצים גבוהים, מהירות נמוכה, אשר נדרש כדי להימנע בשני המקרים היא נקודות מיקרו ריתוך..

המכתב

כאשר הפעילויות הרגילים שלי אני לא הותר לקחת כמה דקות של שאר לטחון קשה של צורך לבלות את רוב היום לעבודה, הפך אותי להתעכב מותאם אישית בפינה קטנה של הפארק שהיה מול משרדי, שם היה הבנק הישן השיש–היה חיבה הבנק, מוקף עצים ירוקים, אולי זו הסיבה למה. הייתי נסערת להגיע אליו ביום ההוא, ולראות ערימה של ניירות מקומטת ננטשו על שלהם הלובן של סטודנטים השיש-אטיס!, חשבתי, תמיד עוזבת את כל משך, כשברשותו יומי ביד, לנקות את פני השטח של הבנק האהוב שלי, זריקת הניירות הקרקע-יותר מתוך הרגל מהדרוש על ידי לקבלת מידעהתחלתי ללכת, לא להתעכב על כל דבר בפרט, קוראת את העיתון, בריזה שלכדו את המקום הביא את הנעליים שלי, אחד מתפקידי האלה זה דקות קודם לכן היו זרוקות על הרצפה והגיעה, מנסה להזיז אותי לקרוא…Amor מיו…-עם סקרנות מגורה על ידי העובדה לרגל אחד בחיים של השני מבלי להתגלות, הרים את הנייר, מלבד קוראת את העיתון, desarrugué זה ולקרוא… אהובתי… הייתי רוצה להיות מסוגל לומר לך כל כך הרבה דברים, כל הדברים. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. תמיד שמרתי על שתיקה בנוכחותך, משום שאין לו את הזכות לעשות זאת-. אני אשמח, למשל, יוכלו לומר לך כי העור שלי יש זיכרון, כי עיסויי נגד מזדמנים השדיים שלך נגדי, עדיין מרגיש את זה היה. לא הפך אותך לעולם אל תאמר זאת האהבה שלי אלייך כל-כך נהדראני מעדיף לשלוח לי השקט, אשר לבטא מילים כי לא כדאי לך לשמוע, אני מרוצה רק עם אלה שם.-אני עצוב אם אתה אותו, אני רק אם לא תשתפי אותי שלך העצבות-אהבתי אלייך כל כך שונה מאהבה ידוע, אשר עם האנוכיות האופייניים להם, צריכים להיות הבעלים להיות נאהב, שלי פשוט צריך לדעת שיהיה שלי שאני אוהב היא אהבה רק נותן ואתה לא דורש דבר בתמורה, בלבד בידיעה שאתה מאושר, אפילו אם אתה שמח בלעדיי-אני חייבת לברוח אבל אני מתפללת אני לא מתגעגע אהיה לצידך תמיד אהבתי להחזיר לך עם כל פרח מתקבלת, או עם כל נשיקה שתעניק ההתעוררות ליום חדש, אני אשלח לך את הנשיקות שלי על כל טיפת גשם זה להחליק דרך השיער שלך, ואני מפקיד את זה בפנים שלך-אני יחזור אליך, על קצה אחד של ציפור שאתה שומע, אתה תהיה שמחה. בגלל האהבה שלי רוצה את זה… שלך לנצח… קיפלתי את נייר מקומט, ועמדתי בכבוד קדוש זה תמיד היה. למען זה בין המסמכים שלי, כמו שחשבתי הדבר העצוב היה כי האישה היה ייעוד לא קיבלה אותו מעולם לא, לעולם לא תדע שהם אהבו את זה ככה-אספתי את חפציי, וקיבלתי להחזיר את החובות שלי, הרגשתי את זה לבד, כאשר אנו אוהבים, כמו את המכתב הזה, לא הגיע ליעד.

בחר תחילה את קבוצת היעד שלך, ולאחר מכן בחר את המוצר

ראיתי בדאגה כמו האנשים רק מתחילה לשווק מוצרים באינטרנט מתרכזים כמעט זה באופן בלעדי השגת ממוצר ולשכוח לבחור תחילה את המטרה הציבורית, זה בא כתוצאה מכך?, שיהיו מאוד אינטואיטיבי להזהיר כי התוצאה אחרונה לפתוח עסק שלנו בדרך זו הוא הכשל מסוימים. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כל סוחר או יזם שרוצה לקחת את העסק שלך דרך מוצלחת הוא להפוך את שוק ללמוד לגלות כי זה מה העם; אתה צריך לקבל שוק נישה, ואז שהיא גילתה קטע קטן של אנשים שיש להם צורך הוא מקדיש עצמו כדי לבחור מוצר כדי לענות על צורך זה. אם תעשה דברים מכאן אתה צופה הרבה הצלחה וסיפוק בעסק שלך, בהתבסס על ההצלחה באינטרנט זה לעשות דברים טוב מההתחלה, תראי אין קיצורי דרך, לא לעשות דברים כמו שאתה חושב. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. הם צריכים להיות, זכור כי הגלגל הומצא כבר כי אתה לא צריך להתחיל במורד הכביש הזה ממציאים נוסחאות טכני או לעשות כסף באינטרנט, טכניקות, צורות, דרכים, כפי שהם נחקרו, פיתח חדשניים שהוחלו על-ידי אנשים אחרים שעברו הצלחה, אשר הוכיחו את עצמם שוב ושוב. סיכום מחקר קודם צריך לגלות מהו קהל היעד שלך, עם הידע הזה בראש תוכנן או לבחור מוצר למכירה (פנימית או חיצונית) ולאחר מכן החל טכניקות שיווק לקדם אותה. José נורייגה.. במקרה הזה אני חושב ש רב שמואל אליהו צודק במה בהוא אומר.

העמוד הבא »

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved