חודש: אוגוסט 2018

אתה יכול להגן על הכנסות האינטרנט שלך ממשברים?

המשבר תמיד, בצורה כזו או אחרת. גלובלית או מקומית, בעתות משבר אומרת לך להפסיק לעשות כסף. למרות שאתה לא יוכלו לתכנן נגד כל, כן אתה יכול לעשות כמה דברים כדי להפוך את העסק המקוון שלך מושפעת מעט ככל המכירות ללכת. אמנם נכון כי בסופו של דבר עם משברים רבים, יש גם עסקים (ולא רק את הענקים) עובר דרך כל המשברים שעולות ו לשגשג במהלך אותן. זה לא קסם. הם מוכנים רק בזמנים רעים. יש לי תוכנית למשבר לא קל, אבל אתה יכול. אחד הנקודה הראשונה היא פיזור. עסק מקוון הוא בינלאומי על ידי הגדרה: אם אתה באינטרנט, לכולם יש גישה לאתר שלך. לכן, לא להתמקד במקום אחד. אתה יכול להתחיל על ידי התמקדות במדינה אחת או באזור, אך אין לשכוח כי קיים שוק גדול יותר שם בחוץ. אם אתה כבר להרוויח כסף במדינה שלך, להרחיב את האופקים שלך. כולל תוכניות בינלאומיות כדי להגדיל את ההכנסה שלך. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. תרגם את האתר לשפה אחרת בשבילך תוכניות אחרות ועל דרכים להרוויח כסף. עושה את זה לא קשה: אם אתה עושה משהו, אתה יכול למנף את המשאבים שלך כדי לקבל עוד. דרכים שונות כדי להרוויח כסף באינטרנט אינן מוציאות, ניתן לשלב יש הזדמנויות יותר, אגב, להגן על עצמך כאשר אחד מהם נופל. נקודה חשובה נוספת היא לראות איך הוא מעביר את העסק שלך ולהתכונן זה. חשוב לשמור על הסטטיסטיקה של מה שקורה לחפש מגמות. הרוב המכריע של השווקים הם עונתיים, יהיה לך מכירות שיא בעונה אחת והם ילכו אפס אחרים. לדוגמה, במהלך תקופה זו, משלמים מסעות פרסום PPC (pay per click) יכול להיות מוות, כך עלינו לזהות נקודות אלו ולפעול. למרות שזה יכול להיות מנוהלת עם ממשל טוב, זה מדהים כמות האנשים עוזבים זה את טובה של אלוהים. פשוט לנהל את העסק שלך ואת המידע שנאסף, אתה יכול לתכנן מה שבא. %A2/'>שלומי בסון יכול לקבוע . אתה לא צריך שום השכלה פיננסית או כדי להשיג את הברק: השכל הישר אתה יכול לתת את כל מה שאתה צריך, תלוי בגודל של העסק שלך. אז לחפש דרכים אחרות להרוויח כסף באינטרנט ולנצל ב מודלים עסקיים באינטרנט שלך. רוב אתה יכול לשלב אותם בצורה חלקה. אל תאבד את המיקוד בעת שניסה לעשות את זה. כמו שאומר השיר "לא מעט מדי ולא יותר מדי, כפי שהוא כל כ." לעשות כסף באינטרנט דורשת ממך להיות תמיד עם עין פתוחה. פעולה זו תפתח את האופקים שלך ולתת לך את ההזדמנות מזג האוויר כל אוהדי הסערה. לאחר משבר תהיה בעמדה טובה כדי להרוויח יותר כסף ולבנות את העסק שלך באינטרנט. בקר אחרים.

איך למצוא עבודה?

כולם, ללא קשר לרמת ההכנסה או מקצוע, מעת לעת לחשוב על החלפת מקום עבודה. עבור אנשים רבים, מצב זה יכול להיות מלחיץ מאוד. אנו מתרגלים בקבוצה, מרגישים בטוחים המקום הישן של עבודה, אנחנו מוערך ומכובד. מה עוד אפשר לבקש? אבל עדיין, במוקדם או במאוחר מגיע הרגע שבו כולם מבינים הפיתוח שלה הפסיק בעמדה זו, והשכר לא יכול לעלות ללא הגבלת זמן. וכמה מתחילים לחשוב על הייעוד שלהם, מבינים כי אולי המומחיות המקצוע שאליו הם מקדישים את רוב חייו, לא בחירה מכוונת שלהם, והם באמת רוצים חיים שונה לחלוטין. אז החלטת על מסיבה כלשהי הידועה רק לך לשנות עבודה. וכמובן, שאתה מצפה עבודה חדשה צוות ידידותי יותר, תנאי עבודה נוחים יותר, יותר שכר, בוסים טובים יותר.

וכמובן אתה רוצה לעשות במקום את העתיד של עבודה זה מה שיביא לך הנאה, במקום ליהנות לעבוד רק פעם בחודש בזמן השכר המיוחל. אז פעולות מה צריך לקחת כדי לקבל ממנו מה אתה חולם? 1. אתה צריך להודות העבודה שלך היום, גם אם אתה לא יכול לעמוד בה. הבעת שלו תודה על מה שכבר יש לך, אתה למשוך לתוך החיים שלך אפילו יותר מזל והצלחה. נסה לא להתמקד במה שאתה לא אוהב את זה להשתמש, ואיזו חוויה מתגמלת, הכנסה, היחסים שרכשת כאן. 2. עכשיו לחשוב היטב על מה התכונות החיוביות ברצונך להשתמש בעבודה בעתיד.

מה אתה נהנה לעשות, וכי היה רוצה לעשות, גם אם היה לך סכום כסף שיאפשר לך לא לעבוד. 3. החלט היכן אתה יכול ליישם את היכולות שלך ואת הכישרון, באיזה אזור אתה יכול להיות הכי טוב. אל תגביל את עצמך למקצוע שלך. אם אתה בכנות בתוקף אתה רוצה, אז אתה תמצא את העבודה המתאימה לך גם אם יש לך מקצוע שונה לחלוטין יש לך חוסר מוחלט של ניסיון. אל תפחד של הרצונות שלהם. אין שום דבר מציאותי. 4. תאר בפירוט את העתיד של מרחב עבודה: שכר, תנאי עבודה, יחסי עם הממונים, צוות, מיקום המשרד, לוח הזמנים העבודה, הקריירה, חובות ביצע. נסו לחשוב על כל פרט. %92%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון. הגורמים לך יותר לקחת בחשבון, את ההנאה שלך יותר תקבל בעתיד של העבודה שלך. 5. במשך חודש 1, עובד יותר על העבודה הקודמת, כל יום, לדמיין את עצמך את הפרטים של העבודה העתידי שלך. נסו לעשות את זה כמה פעמים לאורך כל היום. 6. נסח חיובי בזמן הווה כמה משפטים שישקף השאיפות שלך. לדוגמה: אני רוצה לעבוד / לעבוד בצוות, אשר שומרת על רכוש כזה. אני רוצה להשיג / לקבל כך וכך שכר. אני רוצה להיות / לקבל הנאה מהעבודה שלי. אני רוצה לרוץ / לבצע כזה חובה. וכו ' די 5.10 במשפטים קצרים אך משמעותיים, אשר עליך להציג הראשי הקריטריונים שעל פיהם אתה חייב לבחור את מקום העבודה בעתיד. אומר משפטים אלה בקול רם, בביטחון עם הבעה של זמן לפחות 1 ליום. למה אני צריך לחכות חודש שלם? למה לא לעשות מיד לחפש עבודה? אתה, כמובן, אף אחד לא יכול להכחיש את זה. אבל אם אתה משתמש בתרגיל הנ"ל ייתן אינדיקציה מודע שלך מה אתה רוצה לעבוד בעתיד, הוא חייב לסדר את הכל כך שאתה מאמץ למצוא בדיוק מחפשים. אבל כדי להתאים את התנאים הדרושים לך, התת מודע ייקח קצת זמן. אז להיות סבלניים ולחכות. השעה תלויה בנכונות שלך עבודה חדשה והאמונה שלך עצמם. זה יכול להיות בשבוע, אולי 2-3 חודשים. תקופה זו תלוי בך והרצונות שלך. אז לפרסם את קורות החיים שלך, זה לקח כמה ימים, אתה מוזמן לראיון. הקפד קודם כל חישבו על כל השאלות בראיון ייתכן כי ייתכן שתתבקש, לענות אותם או לכתוב תשובות טובות יותר. ספר מראה של עצמם, את כישוריהם ויכולותיהם, לשבח את עצמכם. הצג את עצמך הכי טוב שלהם איכות להראות להם המראיין. אף אחד לא רוצה לשכור מישהו שלא אוהב לא מכבדים את עצמם. התאהבות עם עצמך, אתה יזהמו אותה תחושה מסביב. אם אתה הולך למצוא עבודה לא משלו המומחיות, להתחיל להכין במשך מספר חודשים. קח קורסים, לשוחח עם מומחים בתחום זה, לעשות את הפיתוח שלהם בכל יום. אל תפחדו לשנות את מקצועו, אם אתה באמת בטוח הבחירה שלהם. גם אם אתה אחראי על משפחה וילדים, זה לא סיבה לשים על צלב. אם אתה מבולבל מחוסר ניסיון בתחום פעילות חדשים בשבילך, אז אולי תוכלו להרגיע קצת על זה לאחרונה, יותר ויותר מנהלים צוות בראיון לשים לב בעיקר על איכות האדם ועל יכולתו להצטרף לצוות חדש. ואז להסתכל על הזמינות של מומחיות לעבוד. לא מבקשים למצוא עבודה אחרי הראיון הראשון. אמון התת מודע שלך. זה יהיה למצוא את הדרך המתאימה ביותר לעבוד. גם אם אתה מאוד רוצה להשיג עבודה, אבל אתה הכחיש, זה אומר שמחר תמצא עבודה טובה הרבה יותר מזה. אני מאחל לך תמיד לעשות בדיוק את מה שהוא אוהב.

על החיים בברית המועצות

כולם יודעים כי הפדרציה הרוסית (אז ברית המועצות) משנת 1991 עברה שינוי בזירה הפוליטית והן בתחום הכלכלי. לכן חיי היומיום של תושביה הרבה משתנה ביחס להווה. עם זאת, סביר כי יש מי שרוצה ללמוד עוד על חיי היומיום בברית המועצות. משך יום העבודה של אז היה 8 שעות ליום, זמן של אותן שעות אשר מוקדשים ארוחת הצהריים. עם זאת רוב העובדים ניצלו הזה בשעה במשרד או במפעל כדי לקנות מצרכים- ומצרכים אחרים המסכן. האמת היא שהיה באותו הזמן ונטורה. להשיג את החלק הטוב של כל הדברים הנחוצים לחיים רגילים: כמה מוצרי מזון, ביגוד, ריהוט, וכו '…

מאז זמן לבד לפעמים צייר על מכירה כמה דברים חיוניים. הם נכללים: סוגים מסוימים של ביגוד, הנעלה, מזון שונים (גבינה, חמאה, בשר עוף, ואחרים). מי רצה לקנות מכשירי חשמל או רהיטים מיצרנים מסוימים היה צריך להכניס את הזנב הארוך באופן מקורי. ייעד אותך האדם שלו מספר בתור ונתן אותו גבוה ברשימה של אלה שרצו לקנות רהיטים או כל מכשיר. ואז האדם הזה היה מחוייב בכל בוקר (למשל 6) ללכת זה לקנות שם כיוון אותו ברשימת כי אחרת יריתי בו.

השגרה במקרים מסוימים לבש לפני כמה שבועות, אבל שגרם זנב לא היו בטוחים שיש מזל לא מה nesecitaban. הרוב המכריע של המועצות חיו בתנאים קשים מאוד, במיוחד נשים גרושות. בסוף יום עבודה אישה הולך לחנויות לקנות מצרכים הצורך הראשון. זה לשים את התור, לכן בילה זמן רב, לפעמים שעות אחדות. כדי לרכוש מצרכים עיקריים ודברים אחרים (סבון, נייר טואלט, וכו ') זה היה השיבה הביתה עם שקית מלאה ביד. אשר היו ילדים קטנים אותם היה של אכילה, ואחר כך שכבת. היום הבא הוא חוזר על עצמו… השכר החודשי הממוצע היה בקרבת מקום ל- 130-150 רובלים שהיה שקול ל- 170 דולר estadoinidenses. נדיר ומפתיע שכר גבוה היו עובדים נהגי האוטובוסים והתחבורה אחרים (עד 500 רובל לחודש). אבל מהנדסים ורופאים היה 120-140 רובל לחודש. במונחים של מוצרי מזון, בגדים, מכשירי חשמל ביתיים, שאר ענפי התעשייה ציין כי אז ברוב המקרים אתה נכנס למכירה מוצרים ממוצא רוסי ומשך רק לפעמים למכירה כמה פריטי פייס אחרים (מכולת, בגדים, וכו '). ביניהם היו הרגליים של העוף אשר חשוב UU דה…. רגלי עורב האלה היו שם דיבוריים הרגליים אמריקאי. אבל הרוסים כל לקח אותם מוצרים לקבל זמן של אחרים פייס אז את הזמן בכל פעם צייר כמה עניים מוצר אכיל למכירה מיידית ברחבי העולם היה זנב ארוך יכול לא להתאים למאגר, לכן יצאו לרחוב. זה מכניס את podiran תור לבלות שם כמה שעות. כמעט כל הרוסים הייתה הזדמנות החופשה הולך למקומות אטרקטיביים אחרים בארץ אשר היה הים השחור ו יעדים מעניינים נוספים. אבל הבדל של הזמן נוכח באותו הזמן הייתה ההזדמנות של חופשה רק בארצם בבית, קרי, האיחוד הסובייטי יהיה קל מדי פעם כמה פייס הסוציאליסטית של אז (בולגריה, צ'כוסלובקיה). לאחר מכן חבילות היו זולים, ולכן היו והממוקם בכיסו של כלל האוכלוסיה של ברית המועצות. אז היה החיים של רוב העם הרוסי של אז. אתה עשוי להיות מעוניין.

מטבעות עיקריים הציטוטים.

ניתוח של מט ח אירו דולר האירו לא הצליח לשבור את קו המגמה שהצענו המטרה בדו ח אתמול. לא נצפו שינויים פתאומיים. המרבי הוקלט במהלך הפגישה אסיה היה באזור 1.4531. הזוג הנסחרות בטווח זה בשבוע שעבר הייתה במרכז תשומת הלב. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . לכן, מידת התמיכה באזור של 1.4485 יציג את רמת התמיכה להיום, אם אזור זה שבור אתה יכול לבדוק את רמת 1.4428. עם זאת, רמת התנגדות לטווח קצר הינו ממוקם באזור 1.4531, רק אם אזור זה שבור אנחנו יכולים לבדוק את 1.4625 ועוד מעבר 1.4678. תמיכה: â ¢ 1.4485: רמת התנגדות קודמת. â ¢ 1.4428: רמת פיבונאצ'י 38.2%.

â ¢ 1.4365: רמה 61.8% פיבונאצ'י. חוזק: â ¢ 1.4531: הפעלה אסיה המרבי. â ¢ 1.4625: מינימום 3 לנובמבר. â ¢ 1.4678: רמה 50% פיבונאצ'י. דולר לירה בזמן למכלאה עלה ל אזור 1.62, סוף סוף הזוג נפל במהלך ההפעלה של אסיה לכיוון 1.61.

עם זאת לעת עתה נשאר באנגלית את התג על מגמת ראיתי באותה רמת סכימה. האזור 1.6084 יציג היום רמת תמיכה לטווח קצר משמעותית. אם אזור זה שבור אתה יכול לבדוק את רמת 1.6007, אולי 1.5936 מושגות. עם זאת, רמת התנגדות לטווח קצר הינו ממוקם באזור של 1.6136, רק אם אזור זה שבור. אנחנו יכול לבחון את 1.6233 ולא את 1.6311. תמיכה: â ¢ 1.6084: הרמה הקודמת של תמיכה/התנגדות. â ¢ 1.6007: רמה 50% פיבונאצ'י. â ¢ 1.5936: מינימום של 6 ינואר. חוזק: â ¢ 1.6136: קו המגמה כלפי מטה. â ¢ 1.6233: המרבי של 31 בדצמבר. â ¢ 1.6311: רמת מינימום 7 בדצמבר. דולר יין להמשיך עם השקפה שלילית בשביל הזוג הזה. שתפסיד-ין הוא המסחר מתחת המגמה כלפי מעלה רמה סכימה, קרוב לוודאי להפיל את הזוג. הזוג מעריכים כמה מרושש רמת התמיכה נקבע ביום שישי להגיע אל המטרה המוצע את 92,20. בדרך זו יכול להיות שינוי בשני המגמה לטווח בינוני וקצר, אנחנו חייבים לזכור כי התחזית לטווח הארוך יכול גם להשתנות. ביום שישי אמרנו כי נקודת המפתח טמון את 93.35. בכל מקרה, תמיכה באזור, נמצא 91,70 ובדוק אם מומנט יורדת מתחת לאזור זה 90.76 יכול. רמת ההתנגדות היא 92.40 ושוברת אם בני הזוג כי אזור יהיה תיקון שורית, זה יכול לבדוק את 9405 תחילה ולאחר מכן את 94.62. תמיכה: â ¢ 91,70: SMA נייד ממוצע 100 נקודות. â ¢ 90.76: רמת פיבונאצ'י 61.8% לטווח בינוני. â ¢ 89.79: רמת פיבונאצ'י 61.8% לטווח הארוך. חוזק: â ¢ 92.40: מבחן של קו המגמה היורד. â ¢ 9405: המרבי 28 לאוגוסט. â ¢ 94.62: המרבי של 6 בינואר 2008. ניתוח על-ידי: Forexpros.es בהשתתפות מונזר מרג'י Exoneración: המבצע של חוזים עתידיים, אפשרויות, מט ח נושאת סיכון משמעותי המשויך ולא ניתן מומלץ עבור כל הסוגים של המשקיע. אתם צריכים לנתח בזהירות אם למצב המסוים שלך יש לך את הידע, את החוויה ואת המשאבים הדרוש להפעלת בשווקים אלה. אתה יכול לאבד את כל הבירה השקיעה או ההפסדים שלהם עולה על כספים שהופקדו בתחילה. העצה, חוות דעת והמלצות כל הזמן עשוי להשתנות. . ברכות, Forexpros.es.

בלשנות לפיורה: נגה אלינור מתתייהו חוטיני – TANGARARA

תכונה בתדירות גבוהה האנדים ואזור החוף של המחלקה של פיורה הוא הקצב חזקה של רכיב אלינור מתתייהו נגה, אשר התרחשות רכסי ההרים של Ayabaca, שחבויה עמוק, Sullana (החוף במחוז, Ayabaca ליד מאת הכיור של Quiroz), Morropón, במקרים בודדים באזור לפיורה לאמצע ונמוך; לציין כי אולי ב. מזמן קיימת של שפה או בשפה שבה מוגשת לינגואה פרנקה או (התרבותי והמסחרי) היחסים בין הקבוצות האתניות מחלקת האנדים של החוף ובעמק גבוהה. תוכל להחיל את זה על פי המקור של קבוצות אתניות החוף לפיורה, המציין את מקורו הרים, הר סחה דה סלבה או כביאור האמזונס, אנו יכול להקים כי הרכיב יהיה מזכיר איזושהי שפה jíbara (אבוקדו?) להענקת מסוימות זהות לשונית (רק ברמה הלשונית) לקבוצות אתניות שונות שהתיישבו על החוף ואת האנדים הטריטוריה של האזור. האבוקדו שפה או Xoroca נאמרה בדרום האקוודורי, ואגן העליון של הנהר Chinchipe סמוכים לאלה של Quiroz, שחבויה עמוק. אלפרדו Torero (1993:456:459) טוען כי היה מקושר עם פעילויות הקדם של שפות אלה jivaro מודרני. במאה ה-16 נאמרה האבוקדו וקרא Ayabaca בדרום מערב אזור הגובל אקוודור בדרום. באזור עתיק זה הוא מוקלט הפסקות נמה, אלינור מתתייהו בזמן זה באזור jíbaro מודרני לרשום את toponymic גמר ענזה ואת etnza (נהר או נחל או אנשים), ימ ה אני או ממ י (נהר או מים); (ומכאן לא זה נדיר למצוא המקום שם Samanga אבוקדו (מרכז ארכיאולוגי של ציורי־סלעים של ארכאיות, המעצבות) בשטח איוואסקה (Ayabaca) באזור זה של המחוז סמוכים עם אקוודור), לבין המקום שם Aranza, המלט, נהר ממוקם מדרום־מזרח המחוז ב מגבלת עם זה של שחבויה עמוק (לדרום), אקוודור זו, הטריטוריה של אותם Bracamoros באגן גבוהה של נהר Chinchipe. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות.

Macuange (Hacienda de Ayabaca בשנת 1940) נרשם גם בשטח הגרעיני, נחלתם של Ayabaca, בשם רמירו, פלורנטינו גאלווז בשם המקום 1963 הקליטו Paltamarca כאתר ארכיאולוגי, NE של Ayabaca. נראה כי האבוקדו להתפשט לעבר הדרום, בעקבות שרס פרשת שחבויה עמוק ושם הקלטנו את שם השם Jamanga של העיר (Sondorillo, הגדה הימנית של שחבויה עמוק) Lipanga (Caserío, Huarmaca, הגדה הימנית של שחבויה עמוק) שם המקום שזה הרחק מהאזור המקורי של אבוקדו, אלא אם כן זה אבוקדו mitmas או מובלעות באזור זה. במערב דרום זה אבוקדו toponymic נוכחות אפשרי יכול להיות זה שנעקרו בעקבות אגן נהר Quiroz דרך מחוז של Caxas זה מוגבל עם tallanes יונגה אותם על-ידי נהר Chipillico (יובל של Quiroz), משם נוכחות toponymic במילים כמו Putulanga ו- Lapananga האמלטס של המחוז של Sullana. מאת קבע זה יכול אולי להסביר את נוכחות חזקה כל המחלקה של קבוצת toponymic עם אלינור מתתייהו תכונות, כגון אלה המסתיימת בגארה: Tillingara (hacienda בשנת 1714) Pelingara Cucungara, Tangarara, Horatanga (על פי מפקד האוכלוסין של שנת 1948) ב מחוז Sullana; Samangara, Cahingara ב מחוז של Ayabaca. זה רכיב אלינור מתתייהו לא מנוכות אותם שמות אך גם ממוקם גוף שני כמו Bilitanga, שם המשפחה של רכסי ההרים של Ayabaca. %D7%94-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון.

הנוכחות של הרכיב אלינור מתתייהו במקרים מסוימים ביצע את הזיהוי שלהם עם האבוקדו קצ'ואה; זו הסיבה כי ככל הנראה היה מקובל לגוון את K של הדוברים קצ'ואה ילידי של הג ההרים piuran. זה למה אנחנו להבדיל כמה מילים שמות מקום כמו Shanga, Shangala, ועוד אשר הישנות של הידוע לשמצה לקחמארקה קצ'ואה או קצ'ואה כמו Chunga קנריס (ראה קסאדה, 1978). זה מסקרן האחרון במילה Shangala (כלוב עשוי מקלות ו- pasayo המשמש לאחסון מקומי משק הבית ו/או גבינה) בכל פעם כי הוא מוכר גם בשם של AJANGO (מצע אבוקדו בשפת הקצ'ואה לקחמארקה?). חוזרים שוב ושוב אל אזור toponymic האבוקדו, טיילור (1994:50-51) נרשמו הפסקות המאה ה-16 TSA נאם/NUM (נמה או Numa) / NTSA (Entza: כמובן) מים). עם זאת מוצאת את ההבדלים בין Huayacundos (קקי ו- Ayahuacas) calvas אותם (malacatos אבוקדו). הראשון לשינוי שלה נראה הוא המחסור במקום שמות ש-jivaro guayacunda קרקע, השני הוא מתעד הבידול שהפכו אותם והוא אותן חטיבות הקולוניאלית הוקמה שומר עד היום. עם זאת הקליט אותם שם המקום Chimbinuma ו- Samanamaca המתאים אבני דרך הגבול בין Ayabaca-אקוודור להפסקת נאם או נמה זה נרשמו על שם המקום Cashannama, המלט של מחוז של Sondorillo באזור הדרומי של המחוז ושל השוליים במערכת של הנהר, שחבויה עמוק, מימין מאזן שבור, להגביל טבעי עם אותם Tabaconas, אזור מרוחק באבוקדו למבטא ההקשר. (זה יהיה ראיה מיטימאס אבוקדו באזור מאוד incaizada של שחבויה עמוק או שם המקום ייסד את התזה של השפה אבוקדו או jíbaro המוגשת משפה של מערכת יחסים בזמנים שלפני האינקה) לעבר המזבח המרכזי המחלקה לפיורה, ב מחוז של Morropon רשמה את שם המקום Namayaco (הבית של המחוז של סאליטראל), Nammuyu (Chalaco, 1940), זו המילה האחרונה כנראה מקביל וריאציה של קצ'ואה נאם Muyu או דרך של mullu שיעיד על מסלול מסחרי ארץ זו mollusc, או על ידי לסיירה לפיורה. בנוגע להפסקת נמה יכול להיות /NAMU מסתימת רכיב מצוטט המקרים עם אילו כל anthroponyms בווייטנאם Quing רק השפה אשר יש המשמעות של אבא או אדון, ומכאן השם Pacatnamú. השאלה השפה jíbaro שימשה שפת היחסים שיכולים לתמוך זה גם עובדה היסטורית מסופר על ידי ההיסטוריון בלבואה השיער, כאשר הוא אומר את זה בזמני מלחמה בין אטאוואלפה, Huascar, Guanca Auqui קוסקו קפטן אמיץ Ximi פינגו קפטן הודי באזור של Cusibamba (לוחה, אקוודור)) בא לכבוש את Bracamoros האינדיאנים. בשביל זה הקפטן האינקה l נתן לחלק גדול פינגו Ximi של הצבא ואת שליטה שיפסע (ללא מבוקר של סיירה) שחבויה עמוק, וזה של שם הוא קפץ מושלג ואת לשבור את העשב מן ההרים האלה כדי enderezase את דרכו על יד שמאל, ו לתת נשק על ידי חלק, עארה לחשוף אנשים Callanga, Tangoraca ו Morocara אחרים השכנים. ואת aviendo שעבר שהשינוי הגדול בא למצוא עמק שנקרא Palanda haviendo היה עם הטבעי שלהם, כמה תגרות אור בא לך לשלום. העמקים עם טובה מאלה העז ממהרים עד Pacamoros. לשים אותם בחלק העליון של להב המכונה Cumayoro, ועשה שם מבצר עשוי. מדשאות וסניפים. זה נקרא הילידים Moronoma, והסכים בקרוב כפי שהיו בפנים. toso האלה העמקים ולהעניש אותם… Trayan שלה גנרל מינויים של העמים של Guambuco נקרא Murunduro. הגישה אל השטח Bracamoro היו שני אחד צפונה מגיע לוחה על ידי עמק של Malacatos, ועוד אחד דרומה, מגיעים שחבויה עמוק לאורך הערוץ של Sapalache. זה ברור כי הכבישים האלה כבר היו ידועות, שימש מאז פעמים קודמות, בני האינקה הצליחו להיכנס לשטח אמזון, Pacamoro אזור זה הוא ברור כי jibaro יכולה גם לעשות כן בתקופות קודמות. הפגישה היא מעניינת שכן הוא מאפשר לנו ללא מאמץ לבסס דמיון לשוני בין המקום שמות Callanga, Tangoraca Palanda, Morocara עם מקום לפיורה שמות די מאזור מתואר Tangarara, Pelingara, המחוז של Sullana, Samanga, Cahingara המחוז של Ayabaca, Palambla, Palambe (partiality של Huarmaca עם האינדיאנים 200 ב- 1783) [1] בפרובינציה של שחבויה עמוק. בשטח אמזון גם הם אלינור מתתייהו רכיבים הקשורים לקורסים של מים או נהרות. מחלקת בלורטו הוא הן: Tipuanga (כפר בפינה השמאלית שוליים של Marañón), Yunapanga (יובל של Marañón), Tangarana (יובל של נהר Morona, במחוז של האמזונס גבוהה), מחלקה של אמזון היא רשומות Tarangasa (נהר יובל של Marañón בפרובינציה של משנה) ו Aramanga (כפר בשוליים של נהר Utcubamba, במחוז של צב). נתראה מחר יש התפלגות מרחבית הרבה יותר רחב הזה ועובר בוקארמנגה (מחוז של סנטנדר, קולומביה), Cariamanga (לוחה, אקוודור), Sosoranga (כפר אקוודורית לליגות 6 של macara הנהר), Huamantanga (פרובינציה פירות, לימה, פרו), Pauranga (וואנקאבליקה), Huasicanga (Ancash), וכו '. לאזור קולומביאני בוקרמנגה ממוקמת באזור לא קצ'ואה, אקספוננט ברורה של הרכיב מודאג. שם המקום ממוקם במחוז של סנטנדר, רכס של הרי האנדים קולומביאני. בקולומביה שקצ'ואה היא מדוברת בעוד האפסנאי של מגבלת Putumayu של אימפריית האינקה על ידי הצפון נמוך השם של אינגה; ניב השייכים למשפחת קצ'ואה 16,000 לרמקולים. זה אנו מוצאים את הקולות: Angu: Raizpanga: Tandio פרנסיסקו וגליון סטיבן לוינסון (1989) מציינים כי ישנם מגוון של ההגייה של הדיאלקטים של אינגה, וכי ההבדלים ביניהם הם לא ברמה של מערכת פונולוגית של השפה, אבל המציאויות השונות allophonic. רציני זה המקרה קצ'ואה לסיירה לפיורה וזה יסביר את הנוכחות של אלינור מתתייהו, panga, תונג?… בחלק המקרים נראה כי מונח זה מתייחס עיוות של קצ'ואה Panka: גיליון; רוח גדולה, ואת מי יצטרף על קטע Li: שם של צמח במקרה של השם Lipanga, שחבויה עמוק; אבל ברור בדיון מאז זה יכול להיות גם מובלעות אמזון או mitmas בארצות רחוק לשטח המקורי שלהם, כמו מוכיחה זאת שמות מקום של החתול: אוקונגאטה (כפר), Ausangat, (masl נבאדו 6.

ריפוי בעיסוק מחלות בידיים

השימוש בהם ידיים בפיתוח של פעילויות ולכן כל יום עבודה, ללמוד או לעשות משק עניינים אשר יכולים להשפיע ישירות על החיים כל יום, כי אלה למבצר בפעילות מתמדת יכולים לפתח כמה סבל כואב מאוד מעצבן כי, במקרים מסוימים יכול לייצר נכות כבר היא זמנית או של החיים. לאחרונה מצאתי אצל רבה של צפת אוזן קשבת . ריפוי בעיסוק מחלות של הידיים להשלימן במיוחד שאת החלק הזה של הגוף מתבצע תנועות בערך 38,000 ליום, במיוחד על אנשים מביצוע פעילויות על מחשבים ומכונות operamiento ידנית. חלקם המחלות בעיסוק הנפוץ ביותר בידיים כמו: מנהרת שורש כף היד: מחלה זו נגרמת על ידי עודף של תנועות ידיים הנגרמת על ידי השימוש במקלדת, אם כי כיום יש סיבות אחרות כגון שימוש קבוע של משחקים אינטראקטיביים; זה מייצר כאשר המדיום עצב לכוד בתוך המנהרה הקרפלית עקב עיבוי של הגידים, עשיית העצב נלחץ בתנאי כאב משהו מעצבן, אבל זה לאורך זמן זה יכול להיות מאוד מגביל articularly. דלקת מפרקים: זה דלקת המפרקים של היד עקב מספר רב של תנועות שבוצעו על ידי ג'וינט, אולם זה טוב להזכיר כי גם אמצעי חשוב להביא את זה היא טמפרטורה, כי אם היא גבוהה למדי הבעיה יכול להתפתח במהירות רבה יותר. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . דלקת מפרקים ניוונית: מחלה זו מופיעה כאשר יש ללבוש נהדר של המדריך הסחוס מה שהופך של כרית ביניהם, בונז, שמוביל זה הוא משהו כואב בגלל ההלם מהם עצמות יכול לגרום מאוד כואב במיוחד בביצוע של כל תנועה שחוזרת על עצמה. מצב זה מתרחש בעיקר אנשים בגיל מתקדם, אולם היום על פי מחקרים שזה נפוץ מאוד כי מספר גדול של אנשים בין 20 ל 30 שנים סובלים, בשל שימוש קבוע של אלמנטים כמו המקלדת. כל המחלות האלו יש מאפיינים מסוימים, במהלך התפתחותו אולם יש כמה תסמינים שכיחים מאוד זה יכול להקל על זיהוי timely מהם עצמם; הסימפטומים עשויים לכלול: כאב במפרקים. שינוי בניידות של הידיים.

התכווצויות חוזרות. כאבים בידיים כשקר. Punzadas בקצה האצבעות. בין היתר. ישנם תסמינים שונים, לאלה שכבר הוזכרו הן הנפוצות ביותר בשלושת המחלות שהוזכרו לעיל. נקודה חשובה ביותר לגעת על מחלות תעסוקתית של הידיים מניעה, כי זה יכול להיות קצת קשה, כמו כל התרגילים מבוצעים מבוססים על מאמץ ידנית כך יכולה להשפיע בהמשך הבעיה, לכן אנו ממליצים כך שאינן חוזרות תרגילים עם גומיות, על מנת לחזק את הגידים, ובכך להביא כדי להפחית את המראה של הרוע. . זה ראוי להזכיר שהטיפול של מחלות כאלו לא מכוונת כדי למנוע עוולות כאלה בעבר, זה נעשה במטרה להפחית את הכאב שהם גורמים.

Facebook שימוש עבור קבוצות עסקים

לאחרונה ליצור קבוצה עסקית המתמחה Facebook, הרגשתי שזה חשוב ליצור אותה מסיבות שונות, לפני שאני מסביר, כי אנחנו מסתכלים יחד קצת יותר על התופעה הזו של קבוצות. כדי להבין את מסחריים הופעת הגלובלית של כל מיני קבוצות כפי שהם קיימים כיום, אנו יודעים כי בתחילה, היה פייסבוק רק הרשת החברתית שבו האוניברסיטה המשתתפים כמה רציתי לראות קצת יותר את חייהם כמו סטודנטים מבקשים האינטרסים לשתף, תחביבים להרחיב את מעגל החברים שלהם. בקרוב מאוד את התלמידים האלה באותו שחיפשו הלהקות האהובות שלהם או השייכות לקבוצות ספורט, הם הבינו את כוחו אשר ייצגו קבוצות בתוך פייסבוק והתחלתי לארגן ואפילו מחאה. היום זו כבר רשת בינלאומית ולכן יש ירו מאות קבוצות עם נושאים שונים. לדוגמה, משמש ה-CIA את הקבוצה ככלי גיוס, עמותת צער בעלי חיים היא באמצעות לפייסבוק כדי להעלות את המודעות ואת קרנות וחברות כמו Walmart להשתמש בו כדי להגדיל את המכירות עונות מיוחדים, כגון לחזור לבית הספר. >. כמו שאתם יכולים לראות כאן, יש מגוון של קבוצות ברשת הזו, אבל השאלה הגדולה היא: כיצד ניתן להפוך את קבוצת פייסבוק כי אני להיות מועיל? אישית, אני מייעץ לך: – הגדרת המטרות שלך: לפני יצירת הקבוצה שלך עליך להגדיר את המטרה שאתה רוצה עם הקבוצה. אתה צריך לדון בדברים כמו: מה הוא הדבר הכי טוב צריך העסק שלך עכשיו? אני מחפש לקוחות או חברים?, וכו ' יש מטרות ברורות ולנהל זמן כדי להגשים את המטרות, כמו חברי הקבוצות מנוהלות לפי הריבית שאתה מתעורר. זכור כי הבסיס של רשתות חברתיות הוא לשמור על קשר רציף שיחות שיש חביב עניין לכולם. (לעולם אל תנסה למכור משהו ב Facebook, לא לעשות את הטעות, מה שאתה מחפש כדי ליצור קשר עם הראשון!) – השם של הקבוצה שלכם: חשוב להגדיר שם טוב עבור הקבוצה שלך. לא בחירה גרועה לשים משלך אבל אתה צריך לחשוב על זה לפי המטרה אתה רודף. כלול בכל מקרה, שם לעסק או למוצר שלך כדי לזהות ולתת את האופי של הקבוצה המקצועית. – קבוצות / ה: לא אופציה רעה כדי לפרסם את הקבוצה החדשה שלו שהצטרף אחרים (עם נושאים דומים) עם חברים יותר ויש להם חיים ארוכים יותר, זה יעזור למשוך חברים חדשים ממוקד עבור הקבוצה שלהם. הימנע ספאם ולהשתתף עם התרומות, כך היא נתפסת גם כהתייחסות בתוך קבוצות אלו ולשפר את היחסים לשותפויות עתידיות. – חוצה קידום: אם אתה משתתף מקומות אחרים בתוך לפייסבוק כדי להיות בטוח שם או לצטט כהפניה הקבוצה בכל העסק שלך. אם יש לכם אתר, בלוג, או מאז העסק ליצור קשר עם אותו וטיפוח דרך הקבוצה שלך או להשתמש כמו תמיכת לקוחות ואנשי העתיד של המערכת העסקית. – שמרו על תגובות: תכונה מרכזית של רשתות היא שעלינו ללמוד להשתמש בתקשורת ככלי עסקי והחלפת דעות ורעיונות, לא לשכוח את תרומתו של חבריה הוא מאוד שימושי לכל מטרה, להפוך אותם מרגיש שמע טוענים דעותיהם באמצעות מענה על מסרים, להשתתף באופן פעיל. – קבוצת סקופ: אם תשתמש הקבוצה לבסס קשרים עסקיים לא לשכוח לתת "firsts" שם, החברים מרגישים שהם לומדים לפני עדכוני מישהו לאתר שלך, פרויקטים שלה ואת העתיד, רק על ידי להיות שם. מערכת קובע את הפרטים באמצעות קבוצות עלול למצוא את זה אפילו מועיל יותר כאסטרטגיה, אם למשל לא כל חברי הם משתתפים פעילים בעסק שלהם או שהם לא לניוזלטר באתר שלך. ובכן … אני חושב שהם נקודות מעניינות מאוד ליישם את זה עם הקדשה קטנה מרושת הטבות כלכליות אבל מעל כל הדברים, הם יראו אותך ואת העסק שלך כמו אנשי מקצוע ומומחים בתחום, כי קבוצות בתוך פייסבוק. ולזכור, כמו שאני תמיד אומר: זרים הופכים לחברים וחברים אל לקוחות (לא אחורה!) הצלחה!

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved