חודש: אפריל 2018

ביטוח ישיר

חיי המוביל בעולם הנוכחי הם חיים בעל כנע אלף לשעה עם הרעיון של עושה כל דבר אפשרי ביום אחד, אבל בדרך זו של החיים מביא פעמים רבות לעזוב דברים ללא תשומת הלב שמגיע להם, כי במקרים רבים, הוא האמין כי מצבים לא תיפול על אחד או בני שלהם או דברים שלא ניתן לראותוזה טעות גדולה, כי מה שקורה בחיים האלה הוא תעלומה, כך לא לתת לדברים לקרות ללא כל סוג של רכיב זה משמש כדי לפקח, לתקן במידה מסוימת את האירועים הללו, כי אף אחד לא ציפה או רוצה, הדבר הטוב ביותר הוא להשתמש ביטוח אשר יאפשרו לנו לספק קצת מניעה על הרכיבים הכי רוצה. לכן כדי למנוע אירוע רע כדי למקם אנשים בסיטואציה לגמרי בהפתעה, הטוב ביותר הוא מיד מקבלים ביטוח זה יעזור כי בנוכחות מצב בלתי צפוי המצב לא הכל אבוד, מאז הם היו חמושים עם תמיכה אשר יאפשרו את הפתרון בקש או במידה מסוימת תיקון. לבחור ביטוח טוב יש צורך לדעת קצת על מה מציע השוק בתחום זה, כך אופציה מאוד רצוי מוצע על ידי ישיר מאובטחת ישות, אשר מבקש תמיד לספק את השירותים הטובים ביותר באיכות הגבוהה ביותר המבוסס על שירות טוב, מבנה מעולה ואני תמיד מנסה להביא מחירים נוחים יותר ללקוחות שלהם, משם להפוך בטוח ישיר ככל אפשרות טובה לבחור עבור ביטוח אשר יכולים להציע הגנה לדברים האלה לשניהם, הכל הודות הישות הנקראת לאבטח ישירה. כבר הזכרנו בטוח ישיר מבקש תמיד לספק שירותים באיכות גבוהה, בעלות נמוכה, להיות תכונה אחרונה זו שבו ביטוח ישיר התמקדה החזון שלו להיות מוסד ביטוח ישיר אשר מקפידה על הצעה זו. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . לפי רעיון זה ביטוח ישיר השיקה פרסום נהדר. איפה מקדמת את שירותיה באיכות מעולה עם מחירים נמוכים על ידי ערוצי רדיו האינטרנט, הטלוויזיה, העיתונות; כל זה עם הרעיון של מקבלים יותר אנשים את ההגנה הציע מוצריה נגיש לכולם. הרעיון המוצע על ידי ביטוח ישיר היא להפוך את ההגנה של היומיום יסודות החיים כגון האוטומטית של אופנועים מזוויות שונות, המהווה נכס חכם במחיר אופטימלית, אשר מעניק איכות בעל ערך רב על השירותים הניתנים על ידי הישות ישירה מלווה פירעון ביטוח וביטחון תמיד יצר את החברה מוצק. לכן ביטוח ישיר הינו הבחירה האידיאלית כדי להבטיח משאית או אופנוע, תמיד יש את היתרונות, ערבויות בעל חברה כגון ביטוח בעל כל הבגדים על תגובה מצוינת ללקוחות שלהם ישיר..

מיקור חוץ של משימות הכנה מס המגמה האחרונה

הכנה מס היא עבודה מייגע. זה נערכת מיסים ארגונים ויחידים. משלמי המיסים רוצה לשלם את החובות שלהם על המס מאחר וזמן תשלומים יכול למשוך סנקציות. הכנה מס, אתה יכול לקחת את העזרה של מס עיבוד הארגון. להכנה מהירה של החזרי מס הפעילות כולה יכול להיות חיצוני לצד שלישי. זה הפך מגמה עדכנית יותר ארגונים ומשרדים הפרויקטים הכנה מס למיקור חוץ. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל.

עבודה זו כוללת הרבה מחקר, יעילות ודיוק. על-ידי לקוחות מיקור חוץ לשפר את יעילות העבודה, ואת מפחית את עלויות התפעול. פרוייקטים במיקור חוץ מס הכנה לטובת הלקוחות במספר דרכים. . זה באמת משנה קבלנות הפעילות לצד שלישי מחוץ לארגון.

יחד עם הכנה מס, לאחרונה ספר מתחזקת, תאימות משימות חשבונאות, כספים גם קבלני משנה של משרדים וארגוני לצד שלישי. על ידי ארגון מיקור חוץ לצד שלישי המס הכנת פרוייקטים, באפשרותך לשמור על עלויות של אימון, גיוס של החזרי מס. על-ידי שמירת כסף פה, ארגון יכולים לבלות להשקיע בתחומי הליבה של החברה. תהליך מס והכנה של מיקור חוץ הוא לא רק הדבר הרווחי, אלא גם חוסך זמן עבור הלקוח. העובדים של ארגון הקיימים אין לתת את המאמץ שלך כי זו עבודה מייגעת במקום שתוכל להתרכז בתחומים חשובים אחרים. עם העזרה של צד שלישי או המס של חברה לעיבוד, הלקוחות יכולים להיפגש בקלות שלהם מועדי החזר מס. אם אתם מחפשים מס חברות ההכנה עבור פרוייקטים במיקור חוץ, אנא פנה אחד מהם המתאים לצרכיך. אל תשכח לשתף ולהתייעץ עמם המוניטין והאמינות של החברה לפני הקצאת הוא בפרוייקטים שלהם. אל תשכח להתייעץ עם האבטחה שנוקטת החברה כדי להגן מידע ונתונים של הלקוחות שלהם. לכן ודאו כי מידע חסוי של הארגון שלך מוגן על ידי מס עיבוד החברה. המאמר זה נכתב על ידי גוש סנדיפ עבור BPO ב- Brainware. החטיבה מציעה עיבוד payroll ו.

המהות של אירועים עסקיים

מהו המפתח להצלחה ושגשוג של כל חברה גדולה? כמובן, לצוות, ידידותי מלוכדת אינטראקציה. צוות חזק מבטיח את עוצמת ויעילות. אבל, למרבה הצער, זמן לא ניתן לארגן אווירה ידידותית אמון, לקיים כל אירוע. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . נכון לעכשיו כל החברות הגדולות מוחזקות אירועים עסקיים ארגון החג כמו מפלגות, אימון משותף, ביקורים בארץ, כמו גם שפע של סיבות אחרות לאסוף עמיתים – מצגות, נשפים. כל יום, אנשים פועלים זה לצד זה במצב רגיל, לפעמים לא שמים לב איך אנשים מעניינים ונפלא סביבם.

אירועי חברות, עם הזכות להתארגן, לחשוף את הפוטנציאל של אנשים ולהציג אותם באור חדש. אנשים יכולים לחשוף את עצמם יותר יצירתיים, יותר יצירתי, יותר רגוע. לפעמים, אף פעם לא חושב כי מי עובד שם, אולי משהו מיוחד. אולם אירועים עסקיים הם הזדמנות נוכח צוות קטן כדי להראות את עצמו יעזוב רשמים חיוביים אודות האירוע, לטעת בלבם של אנשים מעריצים ומכבדים. מה יכול להיות טוב יותר מאשר לעובד ללמוד באווירה לא רשמית בתקופת החגים! אבל הארגון של פעילויות, כמו גם אירועי חברות, צריך גישה מקצועית. כדאי לך לעיין אצל שלומי בסון כדי לקבל עוד מידע. לכן, במקרים כאלה, חברות פונות לסוכנויות המיוחדות.

ארגון חופשות, אירועים עסקיים ופעילויות אחרות לפעמים דורשים הגישה המקורית ואף לא סטנדרטי. אתה יכול להחזיק אותם באופן מסורתי, וזה יהיה מעניין מאוד, מהנה ומבדר. אבל אם אתם מחזיקים כבר כמה אירועים עבור החברה שלך, אין צורך משהו מקורי. ב אירועים עסקיים אחרים דומים זה לזה יתקיים התרחיש המוכר של מה יכול podnadoest למדי. לכן, המארגנת את האירוע, יש לזכור כי החידושים מעולם לא כאב זה נעשה לטובת החברה.

סוגיות

Litisconsorcio סוגיות ומעורבות של צדדים שלישיים מוצג בעבודה משפטית, כמו קומפלקס ושל הקושי השימוש בו, אשר בא לידי ביטוי בתהליך הנפקת החלטות כמה פעמים מבלבלים ושאר סותרות. במקרה של לאומי, אנו מאמינים כי, במאמץ למנוע מצבים בצד ימין של ההגנה של אלה המבקשים ממנו להתערב בתהליך, זה מסתיים מודה כמעט כולם, בלי בעבר הייתה הערכה ריבית שמעוררות. במרפאה שלנו כמעט רק רוצה להשתתף בתהליך לעשות כן, קריטריונים אשר denatures המוסד וכי במקום הימנעות indefensiones, יוצר כאוס, ההפרעה נזיקית של הצדדים. יהיו litisconsorcio בתהליך כאשר יש יותר מאחד. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . אחד על אחד מגן יחד (כמו התובעים או כמו הנאשמים) כל טענה פרוצדורלי כי הם מעוניינים או כי טענתו נגזר אותה כותרת, שיש ביניהם לוגית כלשהי מליטה, כמו זה יהיה המקרה של התובעים לבעלים השותפים או לבעלים השותפים הנאשמים. המשמעות האטימולוגית א.-מילה זו מתרגמת או מעיד על קיומם של מספר אנשים בתהליך, יונייטד במצב מסוים. זה יכול לטעון כי כל חוקי, דוקטרינות מודים בקיומם של מספר אנשים במצב של התובע או הנתבע, או שתי כיתות. 1.4.2 הגדרה היא הצטברות סובייקטיבית, מאז אנחנו בנוכחות יותר מאדם אחד כמו התובעת או דרישה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב שמואל אליהו . דוקטרינת בסדרה של הגדרות שניתנו ולהגיב התיאוריות השונות לגבי האופי של המוסד הזה; מ הרבגוניות פשוטה של נושאים, על ריבוי נושאי אחזקת שחקנים או נאשמים, או שניהם, כמו גם מליטה במקרה של אינטרסים, בקורלציה מאת relatedness של יומרות. GARRONE, מסביר את litisconsorcio, כמו מצב שעולה כאשר לתווך משותפת בנוגע לתרגיל של תביעה או קשר של relatedness בין תביעות שונות, התהליך הוא פיתח עם ההשתתפות של יותר מאדם אחד באותה עמדה על החלק. לפי זה מורכב הרבגוניות של חלקים הביצועים של מספר שחקנים, נגד נאשם, שחקן נגד נאשמים אחדים משולב נקרא פעילה, פסיבית או מעורב. חיימה GUASP אומר: litisconsorcio הוא סוג כזה של ריבוי מפלגות המתרחשת כאשר בעלי הדין שונים שאינם ממוקמים רק באותו מישור; אבל, גם מאוחדים פעולת פרוצדורלי; על פי האיגוד הרבים המשפיעים על התובעים, הנתבעים, או את שניהם..

היסטוריה של כסף

המצאת הכסף לאורך ההיסטוריה סיפקה מספר עצום של פעילויות כגון רכישת המסחר, מכירה ופעילויות פיננסיות אחרות, אשר במשך הזמן הפכו את הפעילות האנושית המנהלת, שלא לדבר על היבט חשוב נוסף אני משחק הכסף החברתי, כי בזכות זה הסיווגים חברתית מקבלים היום. כסף הוא ערך ביניים מלאכותי כדי לייצג את הערך הכלכלי של חומר באמצעות חילופי זה עבור הסחורה או לשלם את החובות שלה זיכויים כספיים, הכסף הוא מלאכותי שווי נתון לאובייקט (מטבע או שטר ), אשר מקובלת על ידי החברה כערך מוחלט לביצוע כלכלית נכונה של תנועות כלכלית. הפונקציות העיקריות של כסף הן כדי להקל על חילופי חומרים, כמו אלה על ידי מתן ערך כלכלי לאובייקט מקלה על תהליך השיווק, בנוסף הוא גם פועל כיחידה של חשבון המאפשר, הודות תפקיד המלווה בקלות לדעת את כמות המשאבים אשר מוחזקים כלכלית וחומרית. כסף עושה הופעתו התרבות הפיניקית העתיקה שם החליפין של חומרי גלם למזון או פריטים כגון כלים, החל לקרום עור וגידים, החל אז זה נותן את המראה של סחר חליפין וכסף איכשהו. כעבור כמה מאות שנים תרבויות כמו סין ומצרים החלו ליהנות מן הנוהג הזה עם הבדלים מסוימים, יצירת עודף מיוצג סחורות שונות חומרי גלם נתן הופעה הגדול שלו, עודף נכסים אלה היו מיוצגים על ידי זהב, , כסף וברונזה, יין, הים פגזים ולעיתים על ידי קוורץ, אשר בתחילה שימש הכסף ביצירת פריטים אלה כמו כסף תרומה משמעותית האיכרים המעמדות הנמוכים לעתים קרובות הפסיק לאכול תמורת כלים, אבל גם תרמו ישירות לבעלי כלים אלה יש יותר משאבים כסף, זה מאות שנים לאחר השפעת הבידול החברתי באמצעות כסף. סמל חשוב של הכסף היה ביוון העתיקה שבו יחידות של מטבע (מטבעות) החלו להיות מעוטרים זמן סמל מקומי כשהיית, מכאן הופעתה של כסף כפי שאנו מכירים אותה היום. במאה הי"א בזכות הופעתה של חאן Kubali כרטיס הקיסר המונגולי, ניתנה כמשמעות שיש כמות מסוימת של זהב שהופקדו מתחמים או לשמור, כי הוא התחיל את היצירה של נייר ערך ולא על ידי הקמתה בשנת זהב או כסף, אבל משמעות נומיסמטי שלהם. במשך ימי הביניים השימוש בכסף אינה ממוקדת רק על רכישה ומכירה של סחורה, אלא גם כסמל חברתי חשוב, כי אנשים המחזיקים את הכמות הגדולה ביותר של משאבי מזומנים הצליחו להשיג משאבים שונים, לא רק מסחרית אלא גם שירותים מיוחדים. לאור זאת אנו יכולים להסיק כי זה הזמן ליצירת סוגים של ספקי שירותים נתון במיטבו. לעת עתה הכסף הוא חלק בסיסי של כל התרבויות, והודות לו, את האפשרות של השגת משאבים (הלוואות או מימון) על גודל של מטרות שונות הוא אחד היישומים העיקריים שלה, שלא לדבר על כך בזכות הקמתה תנועות כלכלי לא יכול להתמקד רק ברמה המקומית אלא גם ברחבי העולם, כי הרחבת הכסף בכל החברות בעולם עושה את הדבר הזה מאוד.

פמיניזם של שוויון לעומת פמיניזם של הפרש

בשנות ה-70 החלה עלייתו. של שתי הנטיות הפרדה של פמיניזם רדיקלי: שוויון פמיניזם ופמיניזם את ההבדל. בשנים המוקדמות האלה, כמה mujeresse השיק את המשימה של שינוי חוקים כדי להשיג שיפורים חברתית לטובת נשים, על הפמיניזם של שוויון, ואחרים, הפמיניזם של ההבדל, ליווי שינויים אלה חוקים, הם רצו לשנות את החיים, ויוצרים קבוצות שאורגנו בהפקת של קתרזיס, לגלות מה היה ידידות, עולם ללא בוסים או בעלים. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . ההבדל הפמיניזם נולד ב ארצות הברית ו צרפת, עם מחברים כגון Rosi Braidotti, הלן Cixous, ויקטוריה Sedon, לואיזה Muraro ריברה מילגרוס. זה מתפתל בין הפמיניזם של שוויון, עם נציג איריס יאנג, ננסי פרייזר, סיליה Amorós או Varcalcel אמיליה. הנקודה העיקרית של התפצלות שתי מגמות אלה היא כי שוויון פמיניסטיות מאמינים כי גבריות ונשיות הם התפקידים. המגדריים חברתית מתוכננת להיות בונה שנוצרו על-ידי החברה, משפיע על חלק של האנושות כתוצאה מכך, עלינו לסיים את תפקידי המגדר אלה. מה יש במשותף שתי מגמות אלה, על פי Sendón ויקטוריה, היא בחינם לנשים ברקע שאליו הוא היה בדרגה, שינוי חוקים וכל התנאים כי נשים היו ערכים אחרים לשנות את חייו הפרטיים של קבוצות נשים חקר למודעות עצמית. ולקח בדרכים שונות, הנציגים של השוויון עם רבים בספרות, צבאיות, ותמיכה אקדמיים, עם שפע חקירות סוציולוגי ששירתו תוכניות מוכרות של שוויון; פמיניסטיות של ההבדלים עם פחות הביבליוגרפיה, למרות עם הגדול עיוניים כמו קרלה Lonzi, השייכת הספרייה של הנשים של מילאנו, להטיל ספק בכל, לחשוב על עצמם מבפנים, מחפש חופש של ההבדל המיני, של זיהוי ולהגן על המאפיינים של נשים. הרבה פמיניסטיות שהשוויון שייך מפלגות השמאל, אולם היו הפמניסטיות ההבדל acratas. ? איך מדיניות מפמיניזם ללא ספק, יש שתי דרכים לעשות פוליטיקה, בד בבד עם שני זרמים: שוויון לעומת ההבדל. -שוויון פמיניסטיות ממשיכים את דרכם יצירת חוקים ותקנות אשר משפרים את חייהם של נשים. / את ההבדל פמיניסטיות, עובד בתוך חללים קטנים כדי להפוך אותם לגלויים, או educarlasPara הראשון, השוויון פמיניסטית, המודל הוא שפמיניזם hombre.// משנה תנוחות שוויון בין נשים וגברים, אך לעולם לא השוויון עם גברים.

אומגה 3 לילדים – לא כולם שווים

אומגה 3 לילדים – לא כולם שווים הוא מונח כבר בשימוש נפוץ שיחות ודיונים על בריאות בימינו. אנו כל הזמן לראות בתקשורת, על בסיס מחקר מדעי יוקרתי, חשיבות רבה יש לכלול בתזונה היומית שלנו. על-פי שיפור המערכת שלנו מועשר למעלה כדי להקל על בעיות עור, חומצות שומן אומגה עוזרים לגופנו הן בתוך כמו בחוץ. עם זאת, גם אתם לא כל אומגה-3s שווים? שונים חומצות שומן שאומגה 3 המצריך כראוי את הערכת מקור אומגה-3s כי הם צרכו. קיימים 3 סוגים של חומצות שומן אומגה 3. AEP, המכונה גם חומצה aal בהם של Eicosapentaenoic, המכונה חומצה אלפא לינולנית ADH, המכונה גם חומצה Docosahexaenoic כל אחד משלושת סוגי חומצות שומן אומגה 3 היא obsorbido על-ידי האורגניזם שלנו בצורה שונה וייחודי. חומצות שומן אלו מגיעים ממגוון רחב של מזון ותוספי מזון שונים.

לדוגמה, AAL הוא נגזרת של פשתן ו ירקות עליים ירוקים כהים. את ADH, את AEP, לעומת זאת, הנמצאים בעיקר דגים במים קרים כגון סלמון, טונה, הרינג, מקרלים. חומצות שומן אומגה 3 מגיע ממקורות בוטניים שאינם מכילים ASP, לכן חשוב לוודא שאנחנו אוכלים-אומגה-3 ממגוון רחב של מקורות. לעומת פשתן. דגים: ההבדל אומגה 3 זרעי פשתן ודגים שומן מים קרים מצוטטים לרוב כמקורות החשוב ביותר של חומצות אומגה 3. עם זאת, היתרונות לבריאות בין שני המקורות הללו נבדלים באופן משמעותי. שמן פשתן יש שש פעמים יותר אומגה 3 שמנים יותר דגים, כאשר 55% הוא עאל.

AAL מומר על ידי הגוף לתוך AEP ו- ADH – עם זאת, הגוף עושה עבודה טובה מאוד של המרה כצפוי. למעשה, רק להמיר 10% AAL מתעכל AEP, ADH. זהו משמעותי, שכן היתרונות לבריאות בין AAL על שמנים אחרים הם שונים מאוד. את AEP ו- ADH (של דגים) הם חומצות שומן אומגה משויך התפתחותם הנפשית, השיפור של מצבי רוח, הפחתת לחץ דם גבוה ועוד. לעומת זאת, יצירות AAL (על-פי פשתן ומקורות הבוטני אחרים) רכיב אנטי דלקתי ואנטי אוקסידנטים, כלומר הוא נלחם רדיקלים חופשיים, הוא מאט את תהליך ההזדקנות, מגן על הגוף שלנו מבעיות סרטן ולב. משמעות הדבר היא כי חשוב מאוד לקבל שלנו מנה יומית של מקורות שונים ומגוונים של חומצות אומגה 3. אנחנו חייבים להשיג אומגה 3 שני מקורות של פשתן ודגים. פריזמה אומגה-3 במקום חומצות שומן בולטים, ישנם גם חומצות אומגה 6 ו אומגה-9. שוב, לא כל Omegas שווים, ולהביא את 6s ואת מספרי 9 יתרונות בריאותיים שונים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. לדוגמה, אומגה-6 מכיל מעל פני השטח שהוא מועיל לבריאות הלב וכלי הדם, מערכת העצבים, כמו האלסטיות של העור. מעל פני השטח שיפור תהליכים מטבוליים והשאלה מלא ביטחון כללי. אומגה-9, לעומת זאת, מכילים חומצה אולאית, אשר מקטין את הסיכון למחלות לב, תיקון נזק הסלולר, משפר את בריאות נוירולוגיות, משפר את מרקם העור. בהתחשב פריזמה מגוון של אומגה 3 6s ואת מספרי 9 בהווה, חשוב כי במקורות של חומצות שומן הן מגוונות, כך אנו מוודאים ליהנות מכל היתרונות המספקים אלו חומצות שומן חיוניות. שכן הגוף לא יכול לייצר חומצות שומן אלו אם הוא הופך להיות הכרחי להשיג אותם מ- fuesntes חיצוניים בתזונה היומית שלנו כדי לשמר ולשפר את הבריאות שלנו. דרך קלה לעשות בטוח לקחת את המינון של חומצות שומן אומגה 3 היא הקיט תוסף תזונה טובה אשר מכיל תערובת של חומצות שומן אומגה 3, 6 ו- 9 של שני מקורות הבוטני כמו דגים, כמויות, הסינרגיה המתאים. לקבלת מידע נוסף

שמירה או להשקיע?

בשכרו בילה לחלוטין או להשאיר משהו עבור חסכונות או השקעות? קח לך רגע כדי להבין כמה מושגי יסוד להשקיע הוא מושג ישן מאד; אבל זה לא בתרבות של אזרח נפוצות. הכנסה חודשית שלנו מגיע שכר עבודה בתור פקיד. גורלו של הכסף הזה הוא: מימון עלויות (אור, מים, גז, אוכל, בתי ספר, דלק, וכו.) לפרוע התחייבויות (הצרכן, אשראי למשכנתאות, כרטיסים בנקאיים, בתי מסחר, וכו.). אם השכר מגיע לנו לשלם את ההוצאות ואת ההתחייבויות אנחנו אומרים שאנחנו היטב; אפילו לתת לנו כמה טעמים הנסיעות, כיף, וכו '. מה יקרה אם נפסיד שלנו עובדים של? כיצד אנו לממן הוצאות ואת ההתחייבויות שלנו? אנחנו במהירות לחפש עבודה אחרת, מחכה כל איש עסקים לקבל אותנו בחברה שלך.

מתי יהיה הזמן המתאים להתחיל להשקיע? כאשר נשמר הון חשוב? אם זה לא קורה? אנחנו ברור כי זה להשקיע? הוא יכול לעשות זאת מחלקה הממוצע ועניים? חוסר הבנה, עם להשקיע יותר לעומק, המושג שנמצאת מאחורי המילה. על ידי זה זהה, רוב האנשים חושבים שמשהו בהם אין גישה. השקעות הוא לקחת חלק שלנו הכנסה חודשית, $1,000, 2,000 או $5,000; ולהקצות אותו מטרה אחרת לשלם את החשבונות. הוא לא כל כך חשוב הכמות; מה שחשוב הוא היחס. אתה יכול להתחיל עם השקעות בכמויות קטנות מאוד. אבל אנחנו חייבים להתחיל עכשיו.

אבל, שעבורו להשקיע? רבים לבלבל להשקיע עם שמירה. לא תמיד אינטל. לאסוף את כל חודש על $1,000, לא לבלות אותם; זה יפיק כמות שאנו קוראים חיסכון. כאשר יש כבר שכמות מעניין המושקע מימון חופשה, לקנות מכונית, לקנות LCD, וכו '. בזמן הזה הוא טוב, הוא אינו משקיע, הוא שמור מכן להקצות של ההוצאה. אחד חייב להשקיע משאבים. נכס הוא "משהו" לשים את הכסף בכיס שלך. אחריות היא משהו שלא למשוך את הכסף בכיס שלך בעוד מנקודת מבט של בנק אוטומטי שלך איור בתור נכס, לא לשים כסף בכיס. למעשה, לקחת כסף מהכיס שלך (עלות הרכישה, נפט, ביטוח, פטנט, וכו '). אם אתה עובד כמו במונית, זה יהיה נכס; מאז הוא שם כסף בכיס. המטרה הסופית של משקיעים היא להשיג הכנסה פסיבית (הכנסה אינו מופק על-ידי עבודת היומיום שלנו של עובד החברה). אנחנו להקצות זה הכנסה למימון ההוצאות שלנו או חלק מהם אחרים. עם העבודה של העובד שלך הפקת ההכנסה שלך פעיל (משכורת), עם רווחיות ההשקעות אתה הפקת ההכנסה פסיבית שלך. זוהי תוכנית אשר כל אחד צריך. באתר יש סרטון המסביר כיצד לבזבז את הכסף העשיר, מעמד הביניים והעניים. כמו כן, באפשרותך לגשת את הספר "אבא עשיר, אבא עני" אשר מסביר כיצד אבא עשיר מלמדת את בנה ולהתחיל איך אבא עני מלמד את בנו חייב לאבד הפחד של ההשקעה word מידע נוסף ב-

ברזיל מאחדת את כלכלתה, דוגמה טובה עבור אמריקה הלטינית

מחליף את התנהגות מניע את הפחד על-ידי התנהגות מניע את האהבה – הוא משמעותי כמו המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה, כגון ברזיל, הוא התחזק, תתפרץ פיתוח כי לא ניתן להתעלם, כך כלכלתה זה גובשה הם לקחת החמישי בעולם כמו החזקה. הבנק העולמי מנבא כי אם ברזיל ממשיכה זה באותו מסלול שהוא עכשיו, זה יעבור להיות הכלכלה העשירי לפי גודל בעולם החמישי על-ידי 2016. אמר לולה לפני כמה שבועות, ב- 26 באוקטובר, שלו ארוחת בוקר לשבוע של רדיו הצג עם הנשיא כדי להשיג זאת, ברזיל הדרושים כדי להמשיך לצמוח. הכלכלה הברזילאית הוא כמו גלגל ענק שלא ניתן לעצור. ועל מה אנחנו עושים? אנו עושים זאת על-פי מסובבת. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . Exsidincalista לואיס אינסיו לולה דה-סילבה, אין להכחיש שלו למציאות של צמיחה, התקדמות, העבודה יוצאת דופן הושמעה, הנשיא הנוכחי שלה ממשיכה לעשות. כדי לגבי שלה להתקדם בדיוק Dilma Rousseff, ראש הממשלה של הממשל הברזילאי אומר ברזיל היתה עוד ארץ של העתיד, בהתייחס אמרה פופולרית שהברזילאים להשתמש כדי לתאר את המדינה לאחר עשורים אבודים למרות הזדמנויות פוטנציאל כלכלי עצום שלהם. כעת ברזיל היא מדינה של ההווה.

האמת, כמו אותנו נותן לנו universia וורטון בעלון שלו, גארסיה Márcio, פרופסור לכלכלה ב הקתולית האוניברסיטה של ריו דה ז'נרו (PUC-ריו), הקובע כי מאז היפר-אינפלציה של שנות ה-80 היה מצופה בקצרה על-ידי תוכנית של Cruzado 1986 (שקפא, בין שאר אמצעים, השכר והמחירים) לא זוכר התלהבות כזו בין בני ברזיל חברות. למצב הנפשי הזה משקף מעל לכל שינוי התפיסה הכללית כלפי המדינה, אשר כבר מהירה ומסך הפתיחה. אבל כמו המדינה והשיחזור משבר כלכלי גלובלי ברזיל כבר אמריקה הלטינית המדינה הראשונה להצטרף ההתאוששות, שהחל בהשני רבע זה השנה-, מה היתה שווקים אחרים ללמוד זה שחזור יוצא דופן? ברזיל כבר בעבר חוותה עליות ומורדות המוניטין הכללי. במהלך 2002 החוב הקמפיין הנשיאותי נסקה, המטבע היה והורדה כמו המשקיעים החלו לפקפק כי לואיס אינסיו לולה דה סילבה, אחד המועמדים עם האפשרויות הגדול ביותר, הייתה כוונה לקיים חובותיו של החוב של המדינה. איזו הקלה כאשר, לאחר שזכה בבחירות, התברר כי באופן כללי כללי המינהל הקודם, מאוחדים לכיוון פוליטי אשר הקלו ו איכשהו עודדה צמיחה לא ראיתי מאז שנות ה-60. להיחשב אנו נזכרים, כזה מסלול הצמיחה הופסקה על-ידי ההסלמה של משבר האשראי הכללית של לפני שנה. גל ההלם של המשבר הכלכלי היה הגורם המפעיל עבור מספר קריסות באינדקס Bovespa ברזיל מניות, אשר קם 73,000 באביב 2008 ל פחות מ-30,000 בסתיו זה אותו דבר השנה.

גם בדצמבר מחיר המטבע שלה היה אמיתי 2.55 לכל דולר; חודשים ספורים קודם לכן היה מסחר ב- 1.55 אמיתי לכל דולר. התאמה כללית המלאי, משבר האשראי, התמוטטות טכנולוגית איחדו כוחות כדי לגרום ירידה בתוצר היום למעלה של 13% ברבעון הרביעי. לאחר התגובה מעושי הבינלאומי של המדיניות הכלכלית אשר לקח את הכלכלה העולמית מהקצה של התהום, הכספים ומדיניות מוניטרית אימצה בברזיל מותר המדינה כדי להחזיר את האיזון שלו במחצית הראשונה של השנה. אינדיקטורים מובילים מציעים שחזור מדהימה על פי נתוני הצמיחה הקודם. כומר סלסו Affonso, יועץ, לשעבר נשיא הבנק המרכזי של ברזיל, מצפה המדינה לגדול בין 5 ל- 5.5 אחוזים בשנת 2010 תחזיות המשתפים רבים אחרים. יתר על כן, Gestión דה Wharton פרופסור מאורו Guillén הערות כי ברזיל יש לשים את הבית שלו על מנת לחזק את השליטה האינפלציה וכספים ציבורית, השיגה איזון שמח בין התפקיד להיות משוחק על ידי הציבור והמגזר הפרטי. שלא כמו מדינות רבות באזור, שבו יש קונצנזוס בין המחלקה הפוליטית והכיוון עסקים מעטפה של המדיניות המקרו-כלכלית, למרות העדר הסכם בדבר מסים אכזבה מסוימת עם מהירות נמוכה באילו רפורמות מבניות תוצרת ברזיל נמצאת בעלייה, אומר Guillén. לפי Guillén, נקודת המפנה התחייה ברמה בינלאומית במדינה אירעה ב- 2003. באותו הרגע אירעה בעת גולדמן זקס דיבר לראשונה על מדינות הלבנ (ברזיל, רוסיה, הודו וסין), כמו פיתוח צמיחה גדול של הכלכלות בעולם. אבן דרך נוספת סומן בשנה שעברה כאשר באפריל ובמאי, S & P וקמתי Fitch סיווג של הארץ; S מודי עשה את אותו הדבר זה בספטמבר. הן השוואות בלתי נמנע עם מדינות אחרות באזור כולל בארגנטינה, עם אי תשלום החוב ב- 2001-02 הרסנית שלה חוסר מתמיד אמינות, או מקסיקו, שאת חלשה רפורמה תכניות יש וכבלו את הצמיחה מהתוצר. אל מול מציאות זו, Whartom Universia שואל את השאלה מדוע ברזיל יש לו קיבולת גדולה יותר עבור שחזור מאשר שווקים אחרים? Mantega גווידו אסיינדה שר יש הצביע על כך הלחץ הכספים הדרושים על ברזיל כדי לשמור על הכלכלה הראית – רק 1.5% מהתוצר, הרבה נמוכה יותר בהכלכלות הגדולות אחרים, במיוחד לעומת מדינות ה-OECD, אשר צריך להיות גמיש solvency של המגזר הציבורי בטווח הארוך. עם זאת, מעונן קיבולת גמישה של ברזיל קשורה למבנה הכלכלי שלהם, אומרים המומחים. בארץ יש שוק מקומי גדול גדל ו מייצגים היצוא שלה פחות מ- 15% מהתוצר המקומי הגולמי. איור זה הוא נמוך יותר מאשר השווקים המתעוררים האחרים, ושמר הביקוש המקומי, בשילוב עם כמה חתכים מס, המדיניות המוניטרית. באופן דומה, המגובים על ידי כרית ענק המילואים המצטבר ב ה בשנה שעברה, הבנק המרכזי היה מסוגל לספק נזילות מול הדולר בהמשבר הפיננסי הגלובלי חברות צריך מימון מחדש. יתר על כן, מוזרק נזילות הקלות בדרישות מילואים, ובכך מקלים את חוסר אשראי. Banco לעשות ברזיל ו בטיחות Econômica הפדרלי שני בנקים מסחריים אשר הנסחרות, כי במהלך הימים לצדם של הכללית חדשנות פיננסית נחשבו מדי שמרנית-, יחד עם BNDES – רישיות בנק ציבורי פיתוח-, התערב להציע אשראי. הממשלה שיכנע אותם לעשות זאת, מאז הפרטיים – כגון Itaú ו- Brades-הבנקים היו לזהירות יתר על המידה הייתה מוגבלת קווי אשראי. עכשיו בנקים פרטיים שוקלים הרחבת אשראי זה שוב, ובכך לשמור על נתח השוק. לדוגמה, כמו הודיע מנכ ל שלה. Setubal רוברטו, בסוף ספטמבר, Itau מתכננת לפתוח 150 סניפים חדשים בשנה הבאה. בבסיס אחרים גורמים ב- כלכלת ברזיל גם היה רלוונטי. יצוב המקרו יש יעברו שיפורים בתחום שוק ההון, האשראי למגזר הפרטי נעלם מ-22% מהתוצר המקומי הגולמי בשנת 2002 ל- % 45 הנוכחי; הוא צפוי להמשיך לצמוח. ואילו, לפי חלק מהמשקיפים, כוח העבודה בברזיל גדל הוא אחד הגורמים העיקריים אשר יתרום בצריכה הביתית לטווח בינוני שמונטיירו לא האמין כי הם ייצרו שינויים רדיקליים של מדיניות כלכלית תחת לקחת הניהול שרביטו חדש בינואר 2011. (החוקה הברזילאית לא מאפשרים המנדט השלישי לולה). אחרי הכל, מדיניות כלכלית, המנהלים את שער החליפין עובד די טוב. אבל עם הערכה הצפוי של האמיתי כמו ברזיל צמיחה כלכלית עד כה עולה על זה של מדינות ה-OECD, יהיה הלחץ על פי יצואנים, במיוחד במגזר הייצור, כך שער החליפין הוא חלש. הרבה מדינות אמריקה הלטינית, במיוחד ונצואלה המטרידה אותנו, ניתן למד מברזיל, כיצד יש לטפל במסמכים בכלכלה, להפוך הוגן, נשלט השימוש במטבע זר, לפתח, ליישם תוכניות כלכליות חברתיות, לספק שיתוף הפעולה עם המגזר פרודוקטיבי של המדינה לאחד שילוב טוב יותר, על מחשב יחיד להאיץ בייצור ארצי שאינו משאיר הרבה מה לומר, גם כאשר ממשיכים להימנע תרומות, מתנות דולרים למדינות אחרות כאשר הלאומית צריך לנקוט צעדים לשירותי בריאות, חינוך, דיור כנדרש על-ידי המדינה. אנו מקווים הנוכחי הממשלה הבוליברית מהפכני, backfeeding מעשיהם, כדי לשלב את המציאות הכלכלית הלאומית ולאפשר ונצואלה היא consoilide במשק שלו כפי שהוא צריך להיות. * מקור: עלון Wharton Universia

10 סודות היחס לעבודה מהבית

לכל אחד יש את ההזדמנות להצליח ולא משנה היכן היעד כל חייו הוביל אותו. רוב הכלים להצליח לפני האדם, מוכנים כך הפרט להחליט אם ברצונך להשתמש ולעשות משהו גדול. כדי להצליח ניסיון עבודה מהבית באינטרנט, היא לא כל כך שונה כדי להצליח בחיים האמיתיים. להלן 10 טיפים שיסייעו לך מישהו לשים את העסק שלך באינטרנט. 1. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר.

אחד צריך לקחת אחריות על מה שקורה בחיים שלך. אין שום אשמה אף אחד מלבד עצמך. רעיון חזק זה גורם לאדם להבין כי הוא הבעלים של חייו שלו היא ההחלטה לחשוב אדם זה הוא יצטרך לעשות עם החיים שלו. 2. כאשר אחד הוא מוכר משהו ללקוח, לא מוכר רק מוצר, שירות או חברה המייצגת. אם האדם לא מאמין החברה, את יתרונות והיתרונות של המוצר, לא אלך לשום מקום. אתה צריך להתחיל מבפנים הרצון של האדם להצליח, אז הכל יהיה מקום כך שתקבל 3.

הוא לא קל להיות פרצוף שמח במיוחד כאשר לקוח אינו מקבל את הצעתך אבל הוא לא סוף העולם. אולי אדם זה לא מעוניינת. אולי הפרט עשית משהו רע. אבל הערכת כיצד הוא עשה זאת, להישאר אופטימי עבור הלקוח הבא, אחד בסופו של דבר יהיה מוצלח 4. יש אנשים באינטרנט לעשות יותר טוב מאחרים. לדבר עם האנשים האלה, אחד יכול ללמוד כמה טריקים שיכולים לסייע הפרט יותר עסקים. זה כמו מכונית, האדם עשוי לשמוע משהו רע אבל לא רואה את הבעיה, אבל לא רואה הבעיה לא אומר שאתה שם. ולהתעמק עצמו, האדם יפתח הנפש לקראת ביקורת על אחרים, יהפוך אינטרנט מסחרי טוב יותר. 5. כל החלו להיות קטן לפני השגת הצלחה. לא משנה מה זה יכול להיות, צריך תמיד להיות צנועים על זה. הכרזה לכל העולם לא גורם לך אדם טוב יותר. 6 אנשים יש ללא הצלחה לילה לילה, צריך התמיכה של חברים ובני משפחה, לא לשכוח לתת להם תודה על האדם כעת, להיות שמח על זה. הפרט יכול גם להחזיר טובה לעזור לאנשים אשר מתחיל לעזור לאנשים אלה לעשות טוב יותר בעסק שלך. 7. חשוב מאוד לקיים יחסים טובים עם לקוחות ושותפים בעסקי. ארגון זה יכול לעזור לקבל יותר הסיכויים המכירות בעתיד. 8. אף אחד לא יגיד שיווק רשתי באינטרנט קל. למה אנשים צריכים לתת לעולם למעלה ולשמור שתנסה שוב בעתיד. אם לקוח אומר לא, אחד פוליטית לומר תודה, בקשו ידיד שעשויים לעניין. הפרט יכול לעקוב אחר הלקוח ואז עכשיו כי החבר שלך עושה גם כדאי לך לנסות המוצר או השירות כי דחייה קודמת. 9. אחד חייב להיות תמיד מעודכנים עם הזמן. בעיה זו מתרחשת לעתים אפילו ב אינטרנט זה הדבר היחיד כעת פופולרי בעוד כמה שנים יכול להיות מיושן. זהו בדיוק כמו תוכנות מחשב אשר משתנה כל 3-5 שנים. 10. אדם צריך להיות עניין נלהב מה המקצוע שלהם. כסף הוא לא פקטור ראשי בהמעבר דרך חיים. זהו רק אחד הדברים אחד נהנה לעשות. בכרכים לך היטב, מכשולים כדי לעבור והכל יהיה בסדר. שאל את עצמך שאלות 3 אלה כל יום לסייע לך לעבוד על פי בית טוב יותר. א. כי הוא מה שאתה עושה לא בסדר? b. כיצד כל גריעה זו יש לעשות מה נדרש? ג. איזה פרט זה מוכן לשנות? ההצלחה מתחילה כאשר לאדם יש חלום. השלב הבא הוא לבצע בעצמו המשימה של זניחת לא על חזון זה שעושה להגיע בודדים העליון.

העמוד הבא »

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved