חודש: ספטמבר 2017

Avtojekspansija סיני-זה עניין של זמן?

הנס הכלכלי של האימפריה השמימי כבר לא חדשות. אולם, גובה רגיל, נכבשת על ידי חכמים ארצי מאו הופך איכשהו הפתעה לשאר העולם. אין בתדהמה פחות מאשר פרשני ספורט במשחקים האולימפיים בבייג'ינג דיווח הניצחונות של ספורטאים סינים, משקיפים רבים בשוק הרכב מצאו כי בקרוב יהיה להם לשלוט ieroglificheskuju כתיבת המערכת-סו לעיתים קרובות יש להם בפרצוף לעבוד עם מפעלי ייצור בסין. זה נראה כמו צאצאיו של קונפוציוס לא הוגדר בצורה ידידותית כלפי המתחרים-הגיע הזמן לדבר ברצינות על avtojekspansii הסינית? הנוסע תחבורה יכולת ייצור של גרמי-השמים הקשורים זמן ובצורה מאובטחת שנכבשו על ידי יצרני רכב ארצות הברית, יפן, אירופה, סין הולכת ניסן, וולוו, הונדה, סקודה, פורד, מותגים מפורסמים אחרים. אבל כדי לפתח ברמה הבינלאומית מארק ױויכס מסין לפני 20 שנה היה נראה טירוף יוצאת דופן. עם זאת, ההתמדה שקט מוזר העמים גוברת על כל: לדוגמה, 2007 השנה הכי צמיחה (כמעט פנומנלי!) מכירות הפגינו את הדובדבן הזה סיני-עם תוצאה של 245% לעומת קודמו +.

2008 שנה פלאנק היה להגדיר צנוע יותר-ב-26%; אין לנו ספק כי יהיה מאופקת. בעידוד הצלחה זו, הסינים נפתח מיד מודל הייצור Tiggo בנובוסיבירסק ושל מכלול הצמחים נמצאים בבסיס הצמח בדוד Biysk יוצאים ומוניטין פיקאפים Admiral'y עם FAW על מכסה המנוע. נתון כי הרוב המכריע של מכונות הם כמעט מדויק עותקים של עמיתיהם פופולרי יותר (לדוגמה, דייהו Matiz או אופל פרונטרה), אבל 20 אחוז על זול יותר, חושב על הצרכן! משאיות באמצעות הקיימים עכשיו קצת supply-side, סינית משאיות יגלוש ב בקלות, בחן הקימו את שוק נישה. כמובן, בתוכנית כאן יכול לגרום להם תחרות פופולריות בשימוש סחורות, בעיקר מכוניות מארצות הברית. בניגוד אירופאי, הובלה מכוניות מאמריקה עם קיבולת דומה יהיה יותר זול, קל למדי-אבל מביא אותם עדיין חוסר המקורי רזרבי חלקים בשוק. להחליף את הפירוט הדרוש עבור כל 9800 הבינלאומי על חלקי חילוף MAZ או חלקי חילוף, אני חייב להודות, קצת בעייתי. כן וגם סנטימטר.

המפתחות סביר שתיתקלו בארסנל של מוסכניקים של המקובלת, שלא לדבר על הספרות הרלוונטית. מלבד מציאת גרסה מקובלת של b/u ניתן לקחת 3-4 חודש-הפעלת המשמר לפרקי הייצור המקומי (זיל, גאז, וכו ') במשקל כבד על 1-3 החודשים. הסינים במהירות לקח את הסימן שלהם והחל בהמוניהם להראות שלהם מרכזי שירות, תוך קבלת בקלות את זכיון. מיוצר תחת רישיון של האירופי חברות משאית תוצרת סין יש כושר נשיאה גדול יותר מאשר עמיתיהם המקומיים, ומחיר נעימה יותר. כתוצאה מכך, מכירת מסוימים מותגים גדלו עשרות פעמים, במשך 11 חודשים של 2007, על פי ' Autoreview, רוסיה מיובאים 4.2 אלף משאית Howo נגד 50 דקות לתקופה דומה של 2006, ולהיות טיפר ושוק כמעט לאומי-על שליש. בבעלות אזרחי הרפובליקה העממית של סין. מחוזית Beifang Benchi, Donfeng, FAW, Howo, Camc, חאניה בוודאי תחסיר זיל ואחרים מוכרים לנו חותמות והפעלת, מכוניות. ציוד מיוחד כאן בכל ליבי שנלך הראויים קשה-ניצחון הסינית של האולימפיים. ציוד מיוחד הסיני תוך מספר חודשים, כבשו את הצרכן הרוסי-כמובן, נמוך מחיר ומפעל טוב משתמט: לפחות הגה כוח זהה; שיתוף פעולה טוב ופעיל עם המערבי המפורסם מותגים. לדוגמה, המחשב שלך אינו משלים ליוגונג חלקי חילוף MZKT או חלקי חילוף MAZ, ו Cummins קוואסאקי. גלגל מגרדים-כל מחפרים, דחפורים, מעמיסים אלה נציגים המפוארת של מכונות מיוחדות בסדר עולה המספרים מתחילים להגיע מסין. אם קודם לכן התלונות העיקריות היו מספר עצום של אחריות במקרים, מכונות סיני-עכשיו המצב משתפר. איכות ושירות הקונה כל היצרנים של השמימי, כמו על הסימן, החל לשים לב יותר. האוטובוסים כאן מדי בשביל הסינים כל שמש (בניגוד המתחרים שלהם). מחזיקה את מעמד מוביל עד הסימן ' Haiger»-עם מאוד סיכויים טובים על הכללי בשל הסיבות התרחבות הסינית כולה. לדוגמה, המאמן סיני עם אגרגטים האירופית, בינוני (45 מקומות ישיבה) שווה כ- 4.5 מיליון רובל. שלנו "volzhanin" עם אותו רכיבים אירופה יעלה יותר מ-6 מיליון ולאחר האירופי-על 13 מיליון. אוטובוסים סינית קונים יותר ויותר חברות הטיולים ולא ATP, כמו בעבר. באופן כללי הממצאים עבור רבים שאין להם אוכל סיני דרכונים אולי נראה מאכזב. ברור כי בשוק המקומי היא סוג של מאגר לחדירה באירופה, ואילו מכוניות סיניות סביר להניח על זה כי תקני איכות ו ידידותיות הסביבה, הם לומדים מהר. חוץ מזה, הפגינו יכולת ללכת קשר עם מותגים מפשט-היום הרבה הם מסכימים עם יצרנים של גשרים והתשדורות המיקלע זד אף Passau Gmbh, מחר, יכול להיות בתוך השותפים לכתיבת של ציוד סיכה, לחילוק שמן Pressol. ? מה זה לעזאזל לא צוחק-אולי לא כל כך הרבה זמן מעכשיו, ואנו רואים את avtodoskah של ההכרזה סוג ' חלקי חילוף MAZ, MTZ, mzkt מכוניות זיל, גז. "בקרוב הם יוחלפו על משהו כמו "חילוף מכוניות ודוֹנגפאנג חלקים, FAW, החומה הגדולה"-זה טוב אם אינו דמויות!

קיר גדול רחף

הריחוף הוא הסדרה דגם הדגל, מכונה, כאשר תיצור את משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שפותחו על ידי החברה. הברית החומה הגדולה למעשה רכב שטח, מי שיש לו את המראה של מוצלב מסוגנן. המכונית מתאים באופן מושלם אל הנוף האורבני, הודות לעיצוב הרמוני ומודרנית… בשבילים רחף קיר גדול יראה מה הוא מסוגל בעיצוב קלאסי מסגרת עם מנוע 2.2 ליטר עוצמה 122-כוח סוס, קשה לחבר הנעה. רחף על עיצוב דומה 4Runner טויוטה, אשר היה פופולרי בשנות התשעים. רחף קיר גדול היה הרכב הראשון מסין, מי ניצח את כל EC האישורים הדרושים ושוחררה לשוק האירופי, זה בהחלט מדבר על איכות מעולה של הרכב. עלות הרכב, מ 613 אלף. לשפשף את זה שהופך אותה לנגישה לבני יש רמה ממוצעת של הכנסה. המכונית היא הפתרון האידיאלי עבור אלה אשר מעריך את הסגנון, כוח, איכות כמו גם במחירים סבירים.

מהן נורות קסנון ויחידות ההצתה?

מהי הטמפרטורה אור? אם אתה מסביר בדיוק את האצבעות שלך, אז הטמפרטורה אור היא הטמפרטורה על פני השטח של מקור האור. לדוגמה, השמש זה רק מעל 6000 הנמדדת, מנורות הלוגן זה הטמפרטורה בסביבות 2800 k, מנורות ליבון רגילות אנחנו בדרך כלל מדברים על. . מוטב שאחזור עם מנורות metallogalogenovym, המכונים קסנון מנורות קסנון הראשון על מכוניות היה חום בהיר מעט מתחת 4000К, אז המדע פסע קדימה ומנורות עם טמפרטורה-4200 4300K. זה שאלה נורות כרגע לבוא כתחליף. הצינור בדרך כלל הולכים 5200 מנורות – 5400K.

אבל בגלל ההבדל הגדול במחיר מנורת קסנון עם טמפרטורה מעל 5000 אלף (מיצרנים גרמני) תפוצה גדולות שלנו. אבל מגוון של מנורות קסנון קוריאנית התחבאה עם טמפרטורות עד 8500 K נאספו באופן מלא. מה ההבדל חוץ המחירים ואת המספרים הכותרת? אומר סאטירה הפטריוטי קלאסי מ Zhvanetskiy: אם אחרים לא ראיתי שלנו כזה (אוספת את בוהן גדולה)! גם עם מנורות. פיליפס ו Osram קסנון 4300 ברק לבן הרבה יותר נורות הלוגן כלשהו. אבל אתה רק להפעיל הבא קוריאנית (מסחר וציוד הקופה) ואת ההפרש גלויים באופן מיידי (לבן קוריאני).

עכשיו להסיר הגרמני וקבע קוריאני (מסחר וציוד הקופה) עוד קוריאנית (6000 k). וראו! איך מנורת קסנון זורחת גרוע מסחר וקופה ציוד. האור הופך איכשהו ירקרק. ? ומה אור לבן מסנוור מקרינה עם טמפרטורת 6000 k מנורת קסנון. אבל אנחנו לא מפסיקים, במקום ציוד קוריאנית והמסחר הקופה עם טמפרטורה של קסנון מנורות הניח את המנורה 6500 k. הממ! 3500 k 4300 k 5000 k 6000 k 7000 k 8000 k וואו! עכשיו 6000 k מנורת קסנון זורחת עם משהו גוון צהבהב-ירוק. אבל 6500 k הנורה מאירה האור הלבן הבהיר, מעט פורש את הספקטרום הכחול. עכשיו נוכל להסיר את k 6000 הנורה קסנון והכניסו הגרמני עם טמפרטורת 4250K. ניחשתם נכון… אף פעם לא מרצדס אינה פעימות על Hundai. . רק הכל הוא בדיוק ההפך. לצערי לא לטובת נורות קסנון גרמני: גבוה יותר הטמפרטורה, האור הוא בהיר, לבן הנורה מאירה. אם בהתחלה (4000К), והאור הוא צהוב בהיר צל, ואז לאחר 4000К טווח ומזיזה את האזור אדום, ואז הוא בגוונים ורוד הולך ירקרק. ואחרי 6000 k טווח "עלים" עם כחול… כל אלה תצפיות להחזיק למנורות עם הנורה שקוף, כי כחול הנורה באופן טבעי כל המשמרות באזור הכחול דרך אגב יש תפיסה המנורות כחול זני לבן, צבע האור אשר אינו מתאים לתוך מרכז וביתנו חזק. זה נכון חלקית, אבל לא כל היצרנים. רן בבת אחת דרך מוסקבה המפלגה מנורות כחול, אשר אפילו את ציפוי כחול על הנורה לא יכלו להסתיר את ההבדל של מנורות זוהר. אנשים kupivshiesja של מחיר עכשיו אובססיבי עד כה. אבל אל הכבשים שלנו. דיברנו 'עירום' הצבעים… אם הם להוסיף ב Faro, ייתכן וריאציות צבע הזוהר כי כאן התאמות שלהם הציג את העדשות. אז שים לב שאם אתה רוצה לעשות בדיוק אותו אור כמה פון מרצדס טום (אאודי, BMW) ', אתה צריך לקנות באותה המכונית. אופטיקה לכל שונים. . היה לנו מקרה לאן קסנון הקיט אותו עברו למען עניין 210 מ ל גוף th… מנורות של רחובות הם אותו דבר, אבל הם להאיר על מכונות שונות בדרכים שונות. אבל אלו היו מכונות עם אופטיקה, אינה מחושבת לפי התקן. עכשיו דמיינו, מה ההבדל וויל, תגיד, Mersedesami שני במארז 220-x, אם קסנון אחד מן המפעל ועוד ברוסיה בתחום האופטיקה הלוגן. . כן ההבדל הוא, ואני מאוד מכובד, אבל המכונה חייבים לעמוד בצד. אחרת, ההבדל הזה יהיה מסוגל לתפוס אפילו לא כל מומחה. למרות זכות מיוחדת להגיד את אורות רכב מנורות 'בינוני' או הלוגן לזרוח לזרוח שם. דרך אגב התקנת קסנון מרצדס linzovannoj באופטיקה לא נותן את העין כדי לקבוע את 'המפעל' קסנון עומד על המכונית או לא. כל כך שמחו בעלי svezhen'kih, אאודי, פולקסווגן, BMW.

ממיט סיני (hania)

ההרכב כבד משאיות חאניה סינית משאיות משאיות חאניה לפני זמן לא רב במפעל להתחיל להפיק Jining סין הלאומית כלי הרכב המסחריים קבוצת ושות', בע מ, תאגיד CNHTC כלולה. הצמח יש קו ייצור חדש מודרני, המאפשר לייצר רכב חדש איכותית. ממיט חאניה מאפיינים קרוב ככל האפשר משאיות אירופאיות: זהו, מאפיינים טכניים מעולים, צריכת דלק נמוכה, נוחות מונית. חאניה הוא מכונה. דור חדש, זה מכונת באיכות מעולה ביותר. מיוצר על בסיס סדרת הקודם, Sinotruk היה, Howo (hania) שנאספו כל הטוב ביותר. והם כ- 80% של החלקים להחלפה. משאיות אלו נוצרות במיוחד עבור ייצוא רוסיה והם נמכרים רק באמצעות ספקים מורשים.

כתוצאה מכך, תקופת האחריות הוא גדל עד 3 שנים (60000 ק"מ ריצה). תחת שם המותג (hania) הפיק כמעט קו שלם של מכונות סלילת כבישים: משאיות, טרקטורים, מערבלי בטון משאיות, עם דופנים, מכונות השקייה ושלג, משאיות, משאיות אשפה ועוד כלי רכב יכול להיות גם שרשומים עם חאניה טריילרים וסמי טריילרים למחצה. כלי רכב מיוחדים, מצוידים עם חאניה חדש מנוע שישה צילינדרים WD615 (רישיון של שטייר האוסטרי) היכולת של 266 415ls. מנגנונים אלה הביא תקן Euro-3 ויש חדש אלפא-cifernoe WD 615.93 ייעוד (290 HP), WD 615.95 (336 kW), WD 615.96 (371). המכוניות יש סיכוי להתקין חאניה dvenadcatistupenchatoj פולר איטון השידורים (ארצות הברית רישיון). גם המכוניות מורשה גשרים שטייר, ZF8098 ההיגוי (רשיון), מחוזק מעיינות, הידראולי הרמת גוף Hyva (מיקום הרמת מנגנון, לקיחה בחשבון כל משאלות של הלקוחות שלנו, עכשיו רק מקדימה, קרי הבקתה). ההבדל העיקרי בין משאיות של חאניה Howo Sinotruk כבר, זה הבקתה.

הבקתה (hania) עשוי תחת רישיון סקאניה. בהתאם לכך, את הנוחות של הנהג החדש שיפור לעומת אינדיקטורים טובים של Howo. הבקתה מצוידת אקלים נפרדת שליטה, חלונות חשמליים, מושבים מתכווננים, מתכוונן היגוי עמודה, מחומם מראות. יכול להיות מצוידים עם טלוויזיית LCD, DVD, מקרר. הבדל נוסף הוא מנגנון אוטומטי הרמת/הנמכת המונית! בנוסף basic, נפוץ עם Howo פרמטרים כגון אוהד, מצמד Hydrolic שיפור סוללה, ABS, גוף חימום על ידי גזי פליטה, גדל כוח מחולל משאיות (hania) באפשרותך להתקין את ההרחבה הבאה: מנוע נוזלי preheater, חומת מגן בור קיבול הגנות, אופטימוס פריים עם מברשת, לכיסוי צלחת אור אחורי, קדמי, אחורי-הציר מייצבים וכד' על ההרכב החדש של משאיות מיכלי דלק יכול להיות מותקן עד 450 ליטר נפח. יש לזכור, איזה מנועי הובא תקן Euro-3 אקולוגי תאימות, אולם, לא איבדו האיכות-כוחם העיקרי אליהם גדל באמצעות התקנת טורבינות! וחי מנוע "המפץ הגדול", כפי שהיא מכונה, פחות. לכן, האפשרות הטובה ביותר יהיה להפעיל מכונות עם קיבולת של מנוע המותקן בבית החרושת.

משאית הובלה: הפתרון המושלם עבור החברה שלך

החברה האנושית לא יכולה להתמודד ללא העברת סחורות. מלבד ליום העברת סחורות להיות מעשית יותר עבור הלקוח, יותר ויותר מהירות ולהתחיל לדרוש פחות הוצאות עבור הפירמה. בנוסף, ההווה בכל צורת תחבורה מעניקה לך את היכולת במהירות ובאופן אמין לספק כמעט כל האובייקטים: נוזל, צורות מיוחדות, תנאים מיוחדים potrebujushhie. היום ישנם חברות רבות לספק סוגים שונים של תחבורה. זה הובלה באמצעות מקררים על גלגלים והובלה על ידי מיכליות, evrofurami. כל משתמש תוכלו למצוא קורס תצוגה נאותה של עצמו.

יתר על כן, באופן עקרוני, ללא יוצא מן הכלל, כל המטען המארגנים לספק, ליווי של מטענים: משלחים משא כשיר לסייע השלט כל הנדרש להובלה תוצר של הנייר ומספקים ליווי אירו-משאיות או מכלי רכב על כל מסלול. אם את יכולה להתמודד עם מזון וחפצים אחרים, המבקשים שמירה מיוחדת, לדוגמה, במקפיא, הובלה בקירור הוא הדבר שאתה צריך. תלוי על ממדי של המטען, הארגון לספק מודלים שונים של מקררים לרכב, כל קיבולת מטען והטפסים המסופקים על ידי מערכות שונות לתוכן. בנוסף, החברה מבטיחים התעבורה של סחורות מסוכנות-חומצות, פתרונות אלקליין וכימיקלים אחרים מגיב כימית. סוג זה סחורות מועברים ספציפית להובלה עם פרמטרים מוגזמת. עבור כל סוג של סחורות ניתן לבחור סוג הטוב ביותר של רכב ולספק משלוח באיכות גבוהה ומהירה האובייקט בנקודה טופוגרפית הרצוי. בנוסף, מטענים של היום הובלה על ידי הכביש הוא הפתרון הכלכלי ביותר.

בגלל, הבחנה בין גרסאות אחרות של הובלה, הובלה כביש הרבה פחות יקר, בגלל השכיחות של משלו. והוא מושלם המערכת של תוכן לספק היכולת סחורות שונות מועברים ללא עבודה כל קושי בכל נקודה של המדינה, היבשת. זה חייב להיות לחוצה, גם כמו העליונות של תעבורה בדרכים כבד, כמו תוקפו של מוצר הגנה. העברת שירותים במספר רב של חברות עוסקת יבשתית, כוללים גם שירותי ניטור, בקרה של הטובין. מלבד העובדה כי כמעט כל חברות גדולות מסוגלים לצייד מכוניות פרטיות ומיכל משאיות בלוויין המעקב להתקני הלקוח היה מסוגל במצב הזמן הנוכחי לדעת איפה הרכב נע עם השלל שלו.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved