חודש: אוקטובר 2019

מילים לרפא

לפי הספר "למה אנשים לא מקשיבים, נשים שלא מבינות את המפות", נקבות (והיא אף אחד לא נעלב כי אני משתמש בו לא לחזור על תנאי) אנחנו צריכים עשרים אלף מילים ביום כדי לגרש שלנו חרדות, פחדים, עצבים ועוד. אדם, מצד שני, מסתמך על רק ארבעת אלפים. הוא שותק אז של מה צריך להיות קצר וברור. ללכת כדי לדעת אם זה למה הם חיים פחות! או ניתן לצקת את החששות בחו ל הוא מסרטנים. אני בהחלט מזמן שאני מוצא כי כאשר יקרה לי משהו חדש ומרגש, נראה כי אני פשוט לא להטמיע אותו עד שאמרתי לו הוא כמו שני אנשים קטנים.

יש לו את ההיגיון שלו, נכון? יותר ויותר זה להסביר מה אתה בכוח מבלי להבין להרהר על האירוע וזאת מחשש למתנקשים בלתי מורגש, הגדרת ויש מצווה, בסופו של דבר ולכן נשאר השמור היטב באזור של זיכרון לטווח ארוך במוח, אני אומר. ואתה, אם לא להתחיל reconcomer, יתקוף אותך עם סיוטים, זה גורם לך לעשן יותר, לאכול יותר בלהיטות, מלית לך ממתק, חלומות גדולים או מה אתה תתגבר, יד, זה מוסיף את הבעיה כמה קילוגרמים מיותרים מוזמן. סופר! משהו יעשה בעיות או יותר מדי מרגש אירועים כך המוח יש אותם להילחם, נכון? קדימה לדעת! אני בטוח זה לייצר ריגוש של אדרנלין סוג חומר זה מסתיים כמו יתר קטלנית. בדקו את זה: לי באותו זמן לפעמים להרגיע את הסיפור הזה. אתה כבר חושב: מנודה פטפטן… זה תופס אותך ואתה לא רופף.

. אולי לא- הגילוי הכי מעניין הוא כי אין לך או לדבר על הבעיה עצמה. אתה יכול אפילו לדבר על מה. אתה והשותף שלך. בזמן שאתה הולך להוציא מילים… היום, לדוגמה, הייתי בהלם. . באמת. ללא הודעה מוקדמת, קיבלתי דואר הזמנים לחודש אפריל בבית חולים חדשים. לא היה לי מושג שזה יעבוד באפריל! זה יכול להיראות כל כך טובות, כל כך טוב בהתחלה, אבל לי. התכוונתי דבר אחד: פאניקה. פתאום ראיתי שוב כמו טירון. בית החולים החדש, אישי התרגול אינו ידוע, קצת נשכח ומעלה לשעת חירום! זה לוקח! ולהתחיל בתוך יומיים. היה ברור. היינו צריכים לדבר על זה. קודם אמרתי זה לאמא שלי. ואז לאחותי. גם אז זה היה עדיין מוטרד. אמרתי זאת כדי שלושה חברים אחרים באמצעות דואר אלקטרוני. מאוחר יותר, התקשרתי אחר באמצעות הטלפון. זה…! 20000 מילים הן רבות! בראותו כי אני היו לא מובן הרגיע קסם, הורדתי את הפארק שעתיים משוחח עם אימהות אחרות. Uff… נולדתי, לחדש, לתחייה and.. מאושר! לכן, התהילה של בנות מרכלות שיש לנו הוא מטעמי בריאות. מה נשמע מגוחך? אתה יכול. אבל היי, פעם אחת הם מצאו בסיס מדעי יש תירוץ טוב להישאר כמה מוזמנים!… הנה, הבעלים יש סיבה טובה להקשיב אם הם רוצים כי שותפיהם נינוחים וליהנות טוב. כי אנחנו יודעים מה. הו, דרך אגב. בספר גם הזכיר את האיש הזה מכה וכאבי הראש המוקדש לסקס. אז, ברור, נכון? תקשיב and.. תקבל. ובאשר לנו. צ'אט וליהנות של מצב רוח טוב!.

דרום מזרח סרדיניה המחפשים פרטיות

פינה של סרדיניה לגלות הוא רצועת החוף העובר Villasimius אל קייפ Ferrato. אנחנו באזור של Sarrabus, תום דרום-מזרח האי. האזור המכונה, לוקח את השם על פי החכומה homonymous ממוקם באזור החוף. לבירורים בנושא יש לפנות ל נפתלי בנט שמבין יותר ממני. סלעי בזלת הופסקה על-ידי לגונות קטנות חלופי עם אזורים של חול דק, כל זה מוקף צמחייה עבה יער של התיכון יערות האורנים. שקיפות יוצאת דופן של המים, קרקעית הים עם שפע של החיזיון, אפילו יותר שקוף על ידי הנוכחות של לוחות גרניט תחת מים, מפרצונים מוסתרים ו רוח קבוע של Costa Rei להפוך מקום לבלות שלך ולהפוך אותו יעד מועדף עבור מי להתאמן ספורט כמו צלילה, גלישת רוח.

טבע פראי ובתולי, הרי Sette Fratelli, המשעממת של הפנים, אידיאלי לטיולים טרקים, רכיבה. החלק של השטח מסביב לעיר Costa Rei הוא אזור מנוקז במשך השנים ומשמש כעת עבור הבקר חוואות וחקלאות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע תעשיות. באזור בריכה Colostrai, שוכן הכפר סן Priamo וצפונה, ליד Capo Ferrato, בריכה Feraxi נווה מדבר טבעי חשוב לקנן של מינים רבים של חיות בר. כדי להציג לגלות חלק זה של סרדיניה ניתן לפצל את Villasimius עם שלה 35 ק מ של חוף מאופיין החופים של אזורים לבנים של חול סלעיים טובל על-ידי הים התיכון נקי ביותר. לאחר עוברים באיים הקטנים של סוויטת Serpentara החוף הראשון כי הוא Cala Pira, מפרץ קטן סגור גבעה מכוסה סלעים וים תיכוניות לשפשף עם נוף אל הים ואל צוק שבו ניצב מגדל ספרדי. הכביש לכיוון Costa Rei, הוא החוף של Cala Sinzias קילומטר של דיונות חול המוקפת צוקים ומפרצים.

בסופו של דבר אתה מקבל אל החוף Costa Rei. הרחבה של 8 ק מ של חול לבן נגד ים שקוף. מאחורי החוף הוא אתר נופש גדול של Costa Rei, שבר החוף של עיריית Muravera. מקום זה גדל משנה לשנה עם עלייה מספר התקנות, עם יותר ויותר שירותים למבקרים. זהו המקום מאורגנים טוב יותר במונחים של התיירות באזור. חדרי האירוח כל מיני ומתאים לכל צורך לבזבז או נוחות. רכב אידיאלי אם אתה רוצה לבלות חופשה בפרטיות סה. זה כמו במקומות אחרים על האי מתאימים במיוחד בתקופות של עונה, שבמהלכו תוכלו ליהנות אקלים מתון עם הרבה ימי שמש, טמפרטורת המים מקובל, מעט overcrowding איש, מחירים נמוכים. השארת Costa Rei, צפונה בקאפו Ferrato, החוף נמצא עם מי לחלוק את שם, חול לבן וארוך. Arenil מסתיים למפרץ של סלעים, מגיע ל- Porto Pirastu, הגבול של Costa Rei. כאן יש צוק גרניט, רקע של ים שקוף סלעיים עם יער רחב של פינס וצמחייה נמוך וצפוף.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved