חודש: ינואר 2019

ריוֹאצ

מאת: כשאני מבקש הערים נכנע אהבות ובהרצאותיו מופיעה רשימה קצרה שבה, ריוֹאצ'ה באחד מאותם מקומות חשובים יותר. כשישאלו לי להזכיר את שהערים היפות בעולם לתת רשימת ברור יותר ריוֹאצ'ה אשר עדיין תופסת מקום מיוחס. כשאני חושבת על מקומות שבה יש לי יותר את הכרת התודה בחיים השפתיים שלי להזכיר שוב את הקרקע של המלון פאדילה. כאשר חושב בהם הכי טוב חברים בגיל שלי מתחילה קודם לזכור את כל אלה עם מי לחיות אותם הרגעים היפים ביותר, רובם הם להיות riohacheros או יאנג של כל מקום של המדינה מי פגש פגישה, או מפגש או מפלגה של כדורגל, תמיד בריוֹאצ'ה. כאשר הם שואלים אותי על פינה של העולם, יפה ושקט, אשר הייתי רוצה לבלות את שארית חיי הוא הבירה היפה שלנו כאחת האפשרויות העיקריות. אין ספק: ריוֹאצ'ה היא העיר של החלומות שלי, את השורשים שלי, אהובים שלי. לעומת זאת, כשאני מבקשת העיר פיתוח של מי יותר אני מדכא.

אני גם מזכיר בארץ אבותיי. כשאני חושב בעיר שבה ילדיהם חייב חוב ענק, כשאני חושב על שנות היסטוריה שקוע מרשלנות, הזנחה, כפיות טובה יותר 460, s הצורך reweigh ב ריוֹאצ'ה. כשאני חושבת על הזמן שאבד ואת הכסף לא מושקע בחוכמה, d החדש יש צורך לשקול באותו השם. ריוֹאצ'ה היא ארץ ביותר ואת פחות, אבל האדמה שלנו ויש לו זמן לחשוב עליה כעל בן המשפחה היקרה היא סובלת ממחלה חמורה ולא צריכים להיות חשופים בדחיפות עם טיפול מפיקה תוצאות מיידיות כדי להציל את חייו. שחזור, המודרניזציה, פיתוח אינטגרל של ריוֹאצ'ה חייב להיות בעדיפות על סדר היום של השליטים הנוכחיים והעתידיים וגם של כל אחת ואחת ילדיהם ואל תושבים. הארץ מלאה של ההיסטוריה, הבעלים המורשת הקולוניאלית קנאה ועירוב של תרבויות שהופך אותו למיוחד באיים הקריביים, מחדש את הנהגתה האזורי ואת הנתיב שנושא זה להתפתחות חברתית מלאה שלה, פיתוח כלכלי עירוני. אין ספק, זה הכרחי לפעול בדחיפות לאיתור אל ריוֹאצ'ה במקום שמתאים לך.

הארגון מתמחה עבור מחסנים ו- W טיפול

ברכב רוב היום מתמודדים עם הבעיה של טייר ואחסון הדיסק בעת העברת צמיגים קיץ/חורף. במהלך כל העונה צמיגים דורשים מיוחד לשימור תנאי אחסון. 24779-81 GOST ו GOST 4754-97. אחסון מתאים של צמיגים: תלוי אנכית במחסנית כראוי הלא נכונה האחסון גלגלים הרכבה: אנכי תלוי במחסנית בטעות בצורה נכונה, מה שכולם צריכים לדעת נהג: • צמיגים וגלגלים מומלץ לאחסן בסגור מקום יבש נפרדים, מוגן מפני השמש, אוזון, ממיסים אורגניים, שמנים מינרליים, חומרי סיכה, מוצרי נפט, חומצות, בסיסים (אלקלים), והם בטח לא יבואו במגע עם נחושת וחומרים אחרים korrozirujushhimi; • אין לאחסן צמיגים במרחק פחות מ-1 מ מ חימום מכשירים; • אחסון הצמיגים מותר וריאציה טמפרטורה מ-30 +35 ° c (רוב היצרנים העיקריים של טמפרטורת אחסון אופטימלי מומלץ צמיגים +5 ° c), לחות יחסית של 50 עד 80%; • לא מומלץ כדי לאוורר, איפה צמיגים וגלגלים לאסוף במהלך סופת רעמים מעל 2.5-3:00 לאחר מכן עקב העלייה החדה של אוזון באוויר; • צמיגים בלי זה עדיף לשמור את הדיסקים אנכית וסיבוב בכל שבוע 3-4 כדי למנוע דפורמציה; • גלגל הרכבה שמומלץ לאחסן במחסנית. לחץ אוויר בצמיגים זו מומלצת לשימוש בעת אחסון מופחת עד מחצית מנורמטיבי.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved