חודש: אוקטובר 2018

הערכת הנזק בתאונה

אומדן עלות השיפוץ של כלי רכב לאחר התאונה. תחת הביטוי – פיצוי על הנזק עשוי להיות משתמעת שני סוגים של פיצויים: פיצוי על הפציעות. במילים אחרות: עולה צורך לשחזר את הרכב. פיצוי עבור ערך לאיבוד (הוצאות הובלה, אחסון של הרכב, הפסד רווח כתוצאה של חוסר פעילות שלו, וכו '. מומחה מוערכים). סכום השווה לערך נזק טרום פחות הערך של שרידיה מוכנים לשימוש או למכירה. ללא הפחתת עלות היתרות, אם הם לא יכולים להיות מוערך. זה סוג של הפיצוי ישולם אם עלות, בכפוף הנחוצים לשחזור של המאפיינים doavarijnyh של הרכב המבצעי ללבוש חורג עלותו של doavarijnuju.

כאשר, לבסוף, צריך רכב עצמאית? להלן כמה דוגמאות: הרכב שלך נפגע בתאונה, ויהיה עליך להעריך את הנזק לאחר תאונה. את חושבת כי חברת הביטוח, התאונה הכביש מציעה לך תשלום של פחות מהסכום גרם לך לפגוע. אתה נמצא האשם של התאונה, מאמין כי להערכת נזקים, מוגזמים מאוד ויש רוצה לבצע הערכה נוספת. הרכב שלך נפגע כתוצאה מכך אסון, אש, ירד שלג, בניין קונסטרוקציות, פעולות של צד שלישי, ואתה רוצה לבצע הערכה כדי לקבוע את מידת הנזק. ? למה, בדיוק, עצמאית רכב? מכמה סיבות: . אתה מעורב בתאונה ויש לך שום ביטוח קסקו, העבריין של תאונה פוליסת הביטוח היחידה OSAGO. חברת הביטוח לבטח לא יהיה strimitsja לשלם לך את מלוא סכום הנזק. רוח הגולן שמבין יותר ממני. לעתים קרובות, חברת הביטוח שולחת לך בהערכה החברה, אשר משתפת פעולה.

כזה הערכת שווי חברות הביטוח לשלוח אזרחים לעתים קרובות מספיק. ביצוע הערכה בחברה כזו שמאות, תמצאו את עצמכם במצב אבסורדי: קובע את החייב הכמות של החוב. מתמודד עם הערכה כזו, בשנים האחרונות, בעלי רכב רבים, מי בתאונה. זה נשאר להוסיף כי העלות של הערכת נזק לא צריך לסמוך על הערך של המכונית עצמה. . היא נקבע על בסיס העבודה כדי להשלים את העבודה, אשר, אגב, צריך להיות מהיר ואיכותי. כבישים בטוחים, אתה ברכב יקר!

איכות שירות רכב עבור פורד שלך

בוודאות מוחלטת בסיסי בקלות לומר זאת באופן כללי על יותר מ-100 שנה, מכוניות המותג פורד לענג כל הזמן כל בעליהם ממדינות שונות לחלוטין. מספר מרשים של אנשים, וכמובן ב רוסיה יש מכונית "פורד", והיה מאושר. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . ללא קשר מודל או שנת ייצור, כל בעל רכב, יש צורך לבצע תחזוקה שוטפת או תיקונים נחוצים. בהחלט, יש לציין כי בזמן תחזוקה שנעשו מלא, בנוסף ובאומנים מוכשרים יכולים במידה רבה לעכב שיפוץ של רכב. וכך יוצא, כל הדרך הטובה ביותר לאחר מכן החזק ביקור במרכז טק פורד מוסמך.

טוב, אם משהו יקרה באופן כללי, למכונית אמינה, מסרב למעשה, בלי סיבה מיוחדת, תנועה נוספת, אז רוב הסיכויים שאתה צריך להגיש בקשה דרך כדי המאסטרים. אתה חייב להבין כי רק מובהקים צורך לתקן כל מכונית פורד, למעשה אתה יכול, לבצע בקפדנות רק עם השימוש של ציוד היי-טק. למעשה זה יכול לא פשוט מלא סריקה אוטומטית כל שינוי, אלא גם כדי לזהות כל הפגמים הקיימים אשר לא נכללים, לא יכולה לתת לעצמי ללמוד במהלך התנועה, אולם שמר עצום סכנה. ציוד זה, בדרך זו או אחרת אינה זמינה לרכוש את המכונית הרשמית ארגוני שירות, או לתקן את החנויות. כי כדי להיות משוכנע עצמו זה רכב מיד לאחר טענה תיקון, באופן עקרוני, כל השבוע שוב לא צריך תיקון, שווה שלח במרכז שירות רשמי עבור פורד. במקביל במהלך הטיפול לכביש אמיתי לתקן מרכזי בגירסה, לדוגמה, אם אתה רוצה פורד תיקון ללא בעיות יהיה שקט בתוך הרכב הזה כתוצאה מכך התיקון הנדרש באופן ברור יהיה חלקים המקורי שסופק. במיוחד האפשרות חובה שלהם אשרת לתקופה של זמן רב, וזיהום neposodejstvujut כשל של האתר כולו המתרחשת לעיתים קרובות בעת התקנת חלקי חילוף רכב משוכפל זולים.

בנוסף לכך צריך להיות מוקצה ישירות לכל פורד המיוצר על ידי שירות מתמחה, רשמי מייצג כל אחריות הרלוונטיים. לכן, אם לדוגמה המוקד פורד תיקונים ידרוש תיקון של פורד, בקלות בהחלט להיות בטוח כי בסוף, לאחר הצביעה, לבד מכונית, למעשה, צוואה נבדלים מכונית הבחור זמן מהמפעל. בסופו של דבר, הוא דוגמה, אם לקחת רק את הזכות ההחלטה, כלומר, במיוחד סדר תחזוקה או תיקונים נחוצים לחברה אוטומטי האהוב שלך פורד, מקצוענים מוסמכים, צריך רק החלת מסוימים תיקון הרכב פורד. למצוא אותם על היום לא ייתן בעיות. במקרה כזה, רק רוצה לחזור לשירות אינטרנט ספציפי באינטרנט. באופן ספציפי, באפשרותך לא רק למצוא את המחירים עבור שירותים שניתנו להם, או איך להגיע לשם, אבל בתצוגה זו מעניין, מתעדכן באופן שוטף עם החדשות האחרונות.

מערכת למניעת גניבה מכאניים למכוניות: אמין, Sohrann

הנושא של בטיחות של כלי רכב, כמו גם הגנתם מפני שימוש לא מורשה הוא אפילו מאז המכוניות הראשון. אז מתי יש לכם רכב, הדבר הראשון על הביטחון שלה. אתה רוצה להתחיל עם מה צריך להיות לנתח את קיימים סוגים של מערכות למניעת גניבה ולבחור את המתאים ביותר. בואו נסתכל על הסוגים הנפוצים ביותר של מערכות למניעת גניבה. הסוג הראשון הוא הגנה מכנית על הרכב מפני גניבה.

עקרון הפעולה הוא כי המערכת חוסם את היכולת לשלוט אלמנט מסוים. מערכת הגנה מכנית ניתן לחלק שני ראשי מערכת נעילת קטגוריות ומערכת ההגה מנעול תיבת הילוכים. הראשון גירסה משמש מנגנון חובק עצמית ההגה של מנגנון זה הולך קוד pin לשליפה נשענת הרצפה של הרכב, זה ולכן לא ייתן הזדמנות ההגה, לא לגנוב מכוניות. מערכות אלו בעצם הם אוניברסליים ועוזרות לחסום את הגלגל כנראה מסוג כלשהו. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . מקרה מורכב באופן שונה במקצת עם gearbox נעל מערכות מכאניות. לתקן אותם השם 'מנעולים בולט podkonsolnye'.

התכונה העיקרית של המנעולים pin podkonsolnyh הוא כל דגם יש במערכת נעילה משלו, המותאמים ספציפית gearbox לנחם את זה הופך את יעילות ענק לחסום גישה. מערכות עכשיו יותר מ-300 סוגי נתונים עבור שונים ודגם של המכונית. היתרון של מערכות אלה הוא חוסר היכולת ניסור חסימת ה-PIN כי הוא המסוף ממוקם בתוך gearbox. מערכת למניעת גניבה מכאנית פשוטה למדי, גם מזה לא מתדרדרים באופן אוטומטי סלון כי הם לא נותנים כל שקעים או שריטות. יתרונות המערכת הוא ש-grabitelju הזה יהיה חייב לשחק הרבה זמן, וכתוצאה מכך פשוט לסגת. אבל החיסרון הוא כי ומכניים למניעת גניבה אינם מסוגלים להודיע לנהג של הפריצה לרכב שלו. סוג הבאים- אלקטרונית. הן מאפשרות לנו לא רק לחסום את המכונית עצמה, אך גם להודיע תוך שימוש באמצעים מיוחדים ברכב על האפשרות של גניבה של הרכב שלך. מערכות אלקטרוניות הן די נפוץ במיוחד מהווים מערכת של נעילת הדלתות, כמו גם ערכה של חיישנים אשר מתקנים את האפשרות של פריצה, כמו גם מערכת כדי להתריע לנהג. קבוצה זו של מערכות למניעת גניבה לזהות מערכות אימובילייזר. Immobiliser הוא התקן מוסתרים כדי לזהות את מנהל ההתקן המקורי של מפתח. כאשר תעשה זאת, כאשר אתה משתמש מזויף (לא ממש מפתח) ופקודות המרת אותות בדיקה שלא תואמים, אימובילייזר רחובות זוג של ממשל אלקטרוני או להפעיל את המכונה, ומכאן הבלוק, במילים אחרות, המתנע, את ההצתה. Immobiliser לא להגן על הרכב מפני שלאחר המוות, אולם, לא בדיוק נתנו ללא התמחות אמצעים אלקטרוניים של פריצה כדי לגנוב את המכונית. לבסוף, כל האמור לעיל, ניתן לומר כי עדיף להשתמש במכשיר מגן, כמו גם אלקטרוניים ומכניים, רק אז אתה יכול להיות בטוח כי לא להיות חטף את המכונית.

להגן על המכונית שלך

במהלך שנת ש-2008 ב מוסקבה נגנב יותר מכוניות 6 000. הסטטיסטיקה העגומה כאלה הובילו מומחים באחת הוועידות שהתקיימו במהלך הצג מוטוריים הבינלאומי של הבירה. הנוכלים לשפר את המיומנות שלהם, שלהם ידע טכני וזיהוי של סוג זה של הפשע אינו גבוה ככל בחסר. על פי נתוני מומחה, רוב ugonjaemye מכוניות: Vaz, גאז, לייבא מכוניות עד שנת מודל 2005, המכוניות ברמה עסקית חדשה משאיות, חופרים. הכי ידועים מקומות של חטיפת: ללא הגנה חניה ליד סופרמרקטים.

מהו הפתרון? המכונית אזעקה התקנה. פעולה זו תספק הזדמנות ייחודית כדי להגן על המכונית שלך מפני גניבה, כמו גם מהשני הפעולה ברברי, בשל שבה המכונית עלולים להיפגע. התראות רכב הם מסורתיים, עם מספר מסוים של פונקציות ועם immobiliser. אחד הנושאים החשובים כל בעלי המכוניות הם שואלים את עצמם: מה זו אזעקת מכונית לבחור? -עם הפעלה אוטומטית, לייצר מרחוק הפעלת מנוע אוטומטי. . עם מפתח שתיים תכונת בכיוון-עם תצוגת led, אשר מוצגות תמונות עד 44 . תראה מה קורה עם הרכב-אם כל קבוצה מחזיק מפתחות מראה אחד של המארגן הגרפי. -אופני אזעקות לאופנועים. לענייננו, הבית היהודי הוא הכתובת בשבילך.

-מנעולים אלחוטית-מערכת התראות רכב מסוג זה הוא אחד האיכות הטובה ביותר. כוללים מערכות למניעת גניבה נתונים אוטומטית, באפשרותך לבנות מספר רב יותר של ממסר הגנה. -מערכת עבד תחת כלי מחזיק מפתחות-anti-theft רגיל מותקנים המכונית מצוידת מנעול במרכז, הנשלטת ע י מפתח אלקטרוני. FOB רגיל זה ומערכת למניעת גניבה. התקנת אזעקה לרכב חייב להיות באיכות גבוהה, ואת זה אולי בעת הפעלת גורמים 2: התקנה המובילים בתחומם, התמחה רכב, כמו גם עם רמה טובה של התראות רכב. התקנה של כל תהליך את המכונית של הפרט תלויה איזה סוג של מכונה, איזה סוג של מעורר שנבחרו על ידי הבעלים. אם תגדיר את האזעקה אוטומטי זולה מהר או לאט מדי חשודה-הנהג כי איכות התקנת מערכות למניעת גניבה לא יכול להיות זול. בנוסף, המכונית אזעקה התקנה של המעמד הבינוני, שלא לדבר על ההתקנה של השיעור גבוה יותר, נמשך כל היום. ההתקנה של אלה מערכות למניעת גניבה, כמו סופר את התיק השחור, נמשך עד יומיים.

? למה זה כל כך קשה לפרוש?

ישנן קריאות רבות שאנו מקבלים מבקש עבור מערכת שבה אנו משתמשים כדי לעזור להפסיק לעשן (Termoenergía לייזר), וברובם שאלות אשר להראות את הפחד של המעשנים לא להיות מסוגל לקבל את זה, חלק מהם יש נבדק עם שיטות שונות בשוק ללא הצלחה, אחרים אפילו לא ניסו. הפחד הזה הוא התוצאה של שנים רבות של הפגזה פסיכולוגיות שליליות שקבלו, כל רציונאלים ולא שקר. משפטים ידועים: מתי תן אותו לי משהו-זה לא נכון, כאשר אתה תפסיק וליהנות במצב החדש שלך, לתת חשבון רעי כי יש לא גרם לך חוסר לעולם, היא לא צריכה לכל דבר, רק הוא הכרח בגלל ההתמכרות. יהיה כמו לומר כי כאשר הוא מוביל מכונית אוטומטית שנושאת רק בלימה, האצה, אתה חסר את המצמד והוא לא איזה עודף הוא ברגל שמאל, זה apartas וליהנות נהיגה בלי אי הנוחות של שינוי אותם הצעדות. האדם הוא מומחה ביצירת יחסי תלות, במקביל סותרת את עצמה ורוצה את החופש. דוגמה טובה מה שיש לנו עם קפה, כשאת אומרת המעשנים המותירים של לקחת את זה במשך כמה ימים, כמה לצעוק את זה בלתי אפשרי ומעביר לפעמים זה אותו הדבר כאשר הם ממליצים להשאיר כמה ימים את האלכוהול. יחסי תלות בין מדיום, והרגלי יצירת חיים לכן להגביל את החופש שלנו, אנחנו יכולים לבדוק את זה עם כמה דוגמאות: מרגיש תמיד על אותו כיסא, או בצד של הספה של המיטה? -כאשר מישהו בא ולקח את זה, מרגיש שנעקרו, משהו אתה מפסיד. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב שמואל אליהו . לעתים קרובות תשתמש באותם הרחובות כדי ללכת לעבודה, וכו '?, חש נסער אם הם חתכו את הרחוב, צריך לחפש אלטרנטיבה אחרת? חבר את הטלוויזיה, כאשר אתם אוכלים?-יכול להיות נדהם כמה אנשים נעים לאכול.

בלי הטלוויזיה, למרות להם האורחים ואף אחד לא לשים לב, חבר את הטלוויזיה עם קול נמוך. להרגיש מכור את המחשב, אינטרנט, משחקי וידאו, קפה, לגביע המלווה לקפה אחרי הארוחות, חזיר…? אתה יוכל לוותר על רבים מהדברים האלה. במשך שנים האם אתה בטוח לגמרי? . להוכיח את זה!. רבים אומרים מיד כי אם אבל מחפש כל תירוץ לא לעשות זאת.

יש אומרים מעשנים הם ויתרו כאשר הם רוצים ולספר להם לעשות כן, מחפש כל תירוץ לא לעשות זאת. במקרים מסוימים רמת התלות או את רמת השליטה של חרדה, עצבנות היא פחות, יכול לעזוב הטבק עם יותר להקל שאחרים, אבל לפי זה אותו דבר, רבים הוא אמון, ליפול זה משמר ואן יצירת מבנין גדול יותר פסיכולוגי כי ביום מן הימים יהיה שלה אויב גדול יותר, לא les יעזבו לראות את זה במציאות, אם זה אמת כי אתה יכול להשאיר את זה כשאתה רוצה אל , עזוב את זה, עכשיו זה הזמן. אם אין לנו המוח התלות הפיזית ניקוטין מבטיחות רק עם התלות הפסיכולוגית שיוצר העישון, אנו יכולים לראות כי אנחנו יוצרים הרגלים מושרשים היטב, אשר יש קשר ההתמכרות לניקוטין, פשוט אנחנו ייעודי כדי להיות שיוך דברים עם עישון, לדוגמה: באופן כללי: האוכל קפה סיגריה. עבודה ב OFFICE: המחשב סיגריה נשמע הטלפון הדליק סיגריה. בטוח זה את החלטותיי שם טבק דברים הקשורים… כל אחד הוא יצירת הקשר האישי שלו עם טבק, יצירת להרגל חברתי ועל מכניים. של כל ניסיון טופס כדי להצדיק את הסיגריות האלה אחרים, אלה סיגריות זה צרוב באופן לא מודע של טופס מכני שאין צורך אמיתי בזה לא יש מואר כדי לבטל את הסימפטומים של המונונוקלאוזיס. כי תלות פסיכולוגית שיוצר המעשנים, יחד המושגים שווא ואן וקבלה של אותם אחרים, כמו למשל הוא לא קל לעזוב של עישון; לא יכול לקבל את זה; עם הקוף. זה מאוד רע; לחזור ליפול יום; המעשנים מעשן; אם תשאיר את זה אתה engordaras הרבה ק ג. ואני בטוח הרבה יותר. אני יכול להבטיח לך כי הם תביעות כוזבות לחלוטין, עקב הניסיון בורות של הבעיה. אל תשכח כי הצהרות אלה ושלילי אחרים הם פרי הניסיון של אנשים שנכשלו, ניסתה להפסיק לעשן בלי העזרה הנכונה, ללא ידיעת צורך כמו שצריך לטפל בבעיה, ועם אלה הצהרות כוזבות תחובים בתוך המוח שלך על-ידי קבלת אותם כחוק של המעשנים. לא האמת שלא קיים שום דבר אמיתי התבטאויות אלו. זה קל מאוד. להפסיק לעשן, בשביל זה אנחנו הדגימו זאת כאשר אנו מסייעים מי שרוצה להשאיר את זה פתוח, עם ריבית. באופן דומה, קל מאוד לבצע עם חטיבות עשרוני או הסרת אחד מנוע או חתיכה אחר חתיכה שהופך אותו כדי להרכיב, רק יודע איך להבין את פעולתו וללמוד כיצד לעשות זאת בצורה נכונה, על ידי מתי זה ידוע כפי הכל קל, כאשר המידע לא בסדר רק מתאים הכשל. אם לבחור המערכת של מסייע רע ולא מתמקד הבעיה כראוי, הרגיל הוא כי זה עובר רע מאוד. נכשלת נסה, אך כי לא רוצה להגיד זה קשה זה, יהיה קשה לתת לזה שהופך אותם דברים קשות. כן כי יש לך מיומנות מיוחדת, בטח יש לך כמה אנשים רבים אינם מסוגלים לבצע, כי כאשר הוא מלמד אותו לאחרים, כך הם רואים את זה, הם המילים שלהם קשה מאוד עבורי; לא להיות אם אוכל; אתה רואה את זה קל כי אתה יודע; אני לא יכול לקבל את זה. את אותו הדבר מילים הם אלה של מעשנים כאשר הם מציעים להם לעזוב את זה, כחלק שלה הצדקה להמשיך לעשן. התם עשוי מונעת את האפשרות לקבל, זה מספיק כדי להיכשל. אם ידעת את הפוטנציאל שיש במוח שלך כדי לכוון כל היבט של חייך, אתה asombrarías. להבין היטב מה לנסות להסביר, אין לבלבל בין התמכרות פיזית עם המדיום, מאז זה התמכרות פיזית הוא זה צריך האמיתי של עישון פעל עד המנה שלך כל זמן מסוים, אשר יכול לכסות ל-100% עם מערכת חשמל לייזר, ולכן היא חלק של הבעיה לא אותי מדאיג את הצורך הזה. מה שאני מנסה לעזור לך, כראוי ערוץ של בעיה פסיכולוגית, זה עושה את זה כל כך קשה להפסיק לעשן, או ליתר דיוק, ביצוע כי מעשנים ליצור כי קשה לעזוב אותו. דבר ראשון אנחנו חייבים לעשות כדי להבין מושגים אחרים הטובה ביותר היא לחסל את אלה שיש להם. אם המושגים שאתה צריך לעשות. אתה תיכשל, אתה להגביל את הכוח שלך כדי להילחם טבק, אתם עוברים רעיונות שליליים, וכו '. אתה חסר תועלת, אז להסיר אותם מן המוח שלך. תשקיע לרעיונות חדשים, רעיונות חדשים על הטבק, מעוררת עניין שלך יודע את האמת, לא את האמת שווא של המעשנים, אבל, האותנטי, זה רק מסוגל להסביר לך על-ידי זה אנשים הופך משהו שלא תרצי לעשות, להאמין שאתה אוהב, אבל לא לדעת היטב על ידי שאתה אוהב; זה גם יהרוג אותך לאט, כי אם לא אהרוג אותך יהיה לשלול של איכות חיים טובה יותר, ובכל זאת עדיין מעשנת עצה: כל שלך מחשבות שליליות עבור שינוי חיובי. זה שובר עם כל הביטויים האלה, להוביל את כישלון. מחפש את האמת, אני אתן לך רמזים: האמת היחידה היא כי אם מעשנים שמחים בלי לעשן אתה גם אתה יכול להיות זה. עישון יש טעם רע, ריח רע, אבל לצפות את הנשימה ואת הטעם… לשים הצהרות חיוביות בראש שלך ומאמין בהם על ידי אשר האמת היחידה: אתה לא צריך כלום. . אני יותר שמח להיות חופשי. כל יום יש לי יותר בריאות, כוח, משפר את העור, טעם, ארומה, איכות החיים… להביט בעיניים במראה וכדי לענות על השאלות בכנות: אתה אוהב שוקולד?, מאת שלה טעם, ריח, נשימה, טעם עדין נשאר בפה? באמת נראה לך כמו עישון?, מאת שלה טעם, ריח, נשימה, טעם עדין נשאר בפה? אתה אוהב מאת שתשתחררו ללא עישון? מה את תירגע? החרדה, על מחלתו? ואת מי גורם לך חרדה ועצבנות הזה? זה גורם מה אתה מעשן? מדוע לא לצאת לגרום עצבנות, חרדה עישון ואתה לא צריך לעשן כדי להרגיע אותו?… . אתה תמיד רגוע בתור לא מעשן- לגלות את האמת ולהיות חופשיה. עם הטיפים עם שמחה ומוטיבציה, יהיה לנו בקרב כמעט ניצח, רק נשאר לבחור שיטה מסוגלת כיסוי התמכרות פיזית, מסוגל לחסל את עצבנות, תסכול, חרדה, עישון ואכילה.

מערכות יחסים מתבגרים

חלפו כל השלבים השונים של החיים או מה שעוד לפני זה, אנשים נולדים עם מתנה, לאט לאט אנו מפתחים, בהתחלה שאנחנו מובלים על ידי הדחפים שלו, אבל אז אתה חייב לשלוט כי זה הדבר הנכון בחברה שלנו ככל שאנו גדלים, השלב מורכב יותר הוא גיל ההתבגרות , הם לא ילדים ולא מבוגרים… אז מה אנחנו? אנחנו שילוב של כיף, בעיות, הורמונים מהפכה, צעד את התמימות לפרודנס קרי, המבוגר העולם. אותם בגיל ההתבגרות אותנו נוטים לדאוג על-ידי. המכללה: אם לחזור על הקורס, אם מעבר ל- if הבאים, תאשר בדיקה והם עצבני על ידי זה למרות סקס הפכו רבים בעבר, אם הפרופסור אתה מושעה. זה תמונה: במקרה זה להם יותר בנות זה החבר'ה האלה נוטים להיות חלק גדול הפעם בפני מראה על ידי המראה שלנו ללא הרף חוזרים על כמו תוכי : ÿSeguro שאני טוב? , ÿMe נראה טוב על הציצית?, ÿMe לעזוב את ralla?. מאומה החבר'ה של בושם, דאודורנט הם מנסים ללכוד את תשומת הלב של הבנות עם התדמית שלהם וגם אם נזדקק להצביע על חדר כושר, חברים, חופש, חיוני מקום בבית, אנו מאמינים כי ככל שאנחנו לא מבינים או שהם רוצים; עימותים עם ההורים…

אחד המשותפים אלה שגורמים טפשי ואנחנו אבוד בעננים הוא כאשר התאהבנו משער לשער, נותן לנו על-ידי הפיכת שטויות, בדיחות עם חברים לעיתים קרובות יותר. לצחוק רוב הזמן, אנחנו embobamos עם מה הסובב אותנו ואנו כל הזמן חושב על אותו אדם שאנו מחשיבים כל כך מיוחד… אם הכל אושר, השאלה היא, אבל la vie en רוז לא תמיד ראיתי כי ישנם פעמים ב מי מרגיש רע בתוך רק. משלמת את זה עם מי יש לו לצידו, בני נוער כל כך, כמו אק עולה כי ו נמוך לעיתים קרובות בהתאם מצב רוחנו, לפעמים אנחנו גם דיכאון או כדי וייללה באושר. בברכה, החודשים הראשונים בסדר גמור עם אותו אדם, אתה לפעמים חושב שיש לאיש שלך החיים, אך בדרך-כלל מתעייפות בקרוב, יש תמיד רגע ב אשר נותן לך לחשוב אם מה שעשית טוב לצאת עם אותו אדם, ואז זה החרטה אותך כאשר נציגי פנימה ולתת סיבות כדי לגרום לך לסבול אדם, יבין זאת רק כי אתה לא / אותו / a, אז אתה חושב תוכנית לסיים מערכת היחסים, ולעיתים בלי לחשוב איך לעשות את זה נכון יותר נזק ואת מערכת היחסים הזו כמו טוב זה היה, אפילו לא להיות מאחזרת ריפוי לאט כמו חברים. אבל, לא תמיד כל כך, לפעמים כמה יכול להיות טוב, הוא מודאג על ידי דברים זה לא שווה את זה עונש, על ידי שטויות, דברים זה מבוגרים מהם לא les דן חשוב בכך יש בעיות הרבה יותר: העבודה, לבית, להכין את ארוחת הערב להם ילדים, סדר אותם השותפים, הצ'יף, הוא לתשלום כל חודש המשכנתא, האור , הדלק, המים, בקולג ', לקנות מזון יומי, לעטוף הוא מציאות, רגע זה מגיע הלילה על ידי כי היום היא העשרה עסוקים מאוד, אותם רק.

מתכוננים להיות כמוהם, מבוגרים בעתיד, על ידי הזמן , תדאג לגבי דברים כמו כי קראתי מעל, אחת הבעיות טיפוסי של בני הזוג הוא גם החברה תקבל באמצע השניים להיות אינטימיים החבר והחברה הטובה ביותר שלה לאכול את הראש בשביל לחשוב כי הם יחד, אפילו את כוונותיהם של חברתה האחרים, לפעמים אנחנו מסתכלים על פרטים קטנים אנחנו צריכים להסיר את חשיבות כי כל אחד הוא כפי שהוא , אבל לא את הכבוד, על ידי זה הם מאוד עקשן ולנסות יש תמיד הסיבה בכך אותנו נחשב "קטנים לשיחה", אם הוא הרחיק את בני הזוג, לעקרון להניח את הסיכון ולנסות פסוק מה כל יכול אבל יש רגעים אשר חושבים זה או היא canviar ואני אומר כמוהם המתבגר "אותנו. תפורר" החל לקחת של פחות לאדם הזה זה רק ביום morros. ישנם קשרי לשרת רק לתת כמה נשיקות ו סיים, אחרים רק פיזי, נוספות כימיה אבל ביישן לקחת צעד נוסף. בקשר הגומלין חייב להיות כל משתנה מעט, אהבה באה לידי ביטוי על-ידי דיבור ותקשורת, נשיקות, חיבוקים, יותר מתבגרים enamorarmos לאבד תחושה, לפעמים אתה יכול לשחק טריק זה הקשר יכול להסתיים רע, כאשר אנו מאמינים כי אנו תיפול לעולם, לא לצאת עם מישהו אחר, או אבל לאחרים שרוצים רק להתעסק לא מבינים כי תדחה, הבנות גם מניפולטיבי ואת תגרמו להם לשלם כי יש מגוון רחב של אנשים. בכל מקרה העשרה יושבת הראש כמו שמקבלת החוויה ולא אצל התובע כי יש של פתח הוא לעולם, לא אובססיה היא עם דברים מיותרים, אמצעי זה להתפתח עוד שלב, זה ולכן הם התבגרות.

מערכות ניווט GPS. למצוא במהירות את הדרך שלך.

צוותי הופכים להיות יותר ויותר פופולרי. לעומת זאת, רב שמואל אליהו בהחלט מבין את הסיפור. שלא רק לעתים רחוקות על אדם רוצה היא לא להשתמש בשירותים של ארגון חברות חג או תחבורה, להחליק על הדרך שלו, מאחורי ההגה של הרכב שלו. כמובן, בחלקו על מעין דחף הצליחו להפעיל שלה השפעה מופחתים, המשבר הגלובלי. יותר כדי להעביר את הכספים כפרס על שירותים משלימה עוסקת חברות תחבורה ותיירות, הרבה נוח לטייל עצמאי בכל פינה של כדור הארץ. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. ישנם אך ורק אחד משמעותי "אבל". במצב כאשר ההגה גלגל מתלהב מוטוריים מקצועי, הוא יודע לא רק היכן רוצה להגיע בסופו של דבר ואתה יכול להכין כראוי את המסלול. 9%D7%97%D7%93-6308c644c4ae'>שלומי בסון. אבל כרגע זו מיומנות בעיקרו של דבר יכול לאבד מחשיבותה בפועל. קודם כל, כי יותר ויותר התפשטות משמעותית לקבל מערכות ניווט GPS, אשר למצוא עבורך את המסלול לא רק ביישוב אחר, אבל למצוא את המסלול האופטימלי של כמעט לחלוטין בכל מקום בעולם.

זה לא קל להבחין כי זה מתעוררת לחיים אז השכיחות הגדולה של התקנים מסוג זה הוא הרצון של אנשים לנסוע הוא לא רק קבוצות תיירות גדול או שווה ורוצים לחסוך כסף. עם זאת חשוב כי הוא משתמש ה-GPS הנווטים לכל אדם יכול לנהוג במכונית, אפשרות להתגבר בכל המרחקים בתוך פרקי זמן קצרים מאוד. בנוסף, ניווט Mio לאפשר בקלות וללא השאלה האם משם עם תחבורה הגודש בערים הגדולות, עוזב יסודי שלהם מלבד יעדים נבחרים. בעיקרו של דבר, אם כבר מדברים, לוקח הולם במיוחד בשביל עצמי GPS Navigator, חשוב להקדיש תשומת לב מיוחדת מגוון רחב של הזדמנויות. כדי המילה, יצרנים שונים מספקים דגמים עם מגוון שונה של אפשרויות, וכתוצאה מכך בעל ערך בדרגות שונות. בחירת לעצמם מערכת ניווט Navigator לחבר או GPS מה שאתה רוצה. של יצרן אחר, עליך קודם להחליט לאיזו מטרה אתה משתמש בהתקן זה. תגיד, אם אתה כל הזמן גר במטרופוליס ולעתים קרובות מאוד נפגש עם השאלה של עלויות זמן פנוי בפקקי תנועה, חכם שכל לאסוף דגם עם מסך גדול יותר, להשתמש הנווט לא רק עבור משימות נפוצות, בנוסף בצורה של, למשל, נגן המדיה.

אפשרות זו, מערכת הניווט מסתבר ותפקודו לא רק אלא גם כרוז של אושר. מערכות ניווט GPS לספק מספר מכשירים פונקציונליים במיוחד, כי לא רק הצגת הנתיב, ויכול להזהיר על מהירות מופרזת, כמו גם לספק מספר רב של אפשרויות שימושיות אחרות. אם אתה הולך להשתמש במערכת הניווט ב- turpoezdkah, מעדיף את הגירסה עם נפח מוצק של זיכרון פנימי, אפשרות למשלוח מפות נוספות. ואז, כפי שאומר הפתגם אומר, קייב או כמה וושינגטון אחרים יכולים להביא אינו בשפה, אבל נווט GPS.

משאבות בטון. להבטיח את הצלחתו של כל ארגון.

כרגע כל איש עסקים יודע כי הקמת המשרד צריך להיות מתחשב ויסודי, כי העסק כבר מסוגל לספק פירות. רווחי בלבד, כמובן, לעשות את הבנייה, כי דיור נדרש כל אחד, וזה מיד באופן עקבי חסר. אבל ארגון קטן קשה למדי לצאת המגזר בשוק, במיוחד לנוכח המספר הגדול של הציוד הדרוש להקמת הבית. הערכה כל הציוד באופן יציב, היחידה מחפרון מסוגל לאכול הכספים של הארגון במשך זמן רב. זה כי אם דרוש לך מכונות מסוים, אז לבחור המתאים והכוונה המוכר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. ב שלנו ימי הבחירה של ארגונים מוכרים טכניקה ספציפית גבוה-זר, בעיקרו של דבר הוא נהדר. ליישם את ההחלטה קשה כל הזמן. אז אתה צריך גם לשקול כל ההמלצות, מעדיף רק חברה כבר הוכיחה את עצמה באופן חיובי בשוק המקומי.

עבור חברה קטנה יכול להיות לפעמים צריך להשקיע פחות, אבל כדי לקבל איכות המוצר המתאים ביותר. כי לפעמים זה יכול להיות חכם לרכוש משאבות יד שנייה זרים במקום לקנות את המילה האחרונה. האיכות היא לפעמים יכולים להיות לחלוטין באותה הרמה וטכניקות מיוחדות חדש, ולא קודם לכן בשימוש. אם אתה צריך את התקציב, או מכונה ערכאה נדרשת רק עבור פרק זמן מסוים, ולאחר מכן את השכירות-הבחירה הטובה ביותר של משאיות או כל ציוד מיוחד אחר. מתי הבחירה של המשרד חייב לשים לב השירותים הנוספים המוצעים. לכן הרבה יותר טוב לקנות טכניקה שבה אתה יכול מאוחר יותר להיות מכורה.

אם המשרד מספקת תחזוקה של ציוד מיוחד, בהתאמה שם באמת פועלים מומחים שמבינים את הכיבוש. לכן כאשר אתה רוכש תקבל עצה יקר, אפילו אם אתה באופן אישי אוהב כדאי לא עשו את הבחירה. בנוסף, כזה חברה כל הזמן להוכיח ומרכיביהם חלקים יליד שתרכוש, וכתוצאה מכך על איכות התיקון בצוואה כל תיק עלייה לרגל המאורע. טכניקה מיוחדת כרגע צריך בתעשיות רבות, לא רק במבנה של הבניינים. ארגונים שונים רכשו מכונות מיוחדות ספציפיים. אם החברה שלך משויך סוג ספציפי של טכנאים, לא הייתי מנסה לשמור על אמינות. בכל מקרה, באפשרותך להחליט להשתמש בציוד ליסינג במחירים סבירים, מציעים לקנות מכונית אמינה עבור כסף סביר. יצירת החברה שלך מוצלח, לטפל טכני הבסיס. מכונות אמין זה להבטיח שגשוג.

העמוד הבא »

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved