חודש: דצמבר 2018

טון בטן? תוצאות מסיבי בזמן שיא

אני בטוח כי יש יוכל הטון שלך אדם. למעשה רוב האנשים רוצים יש אטרקציות בטן, כולל אנשים רבים שעשו מאמץ במשך שנים מבלי לראות את התוצאות שהם רוצים להשיג. אנשים מסוימים, למרות חוסר היכולת השיגו את המטרה שלו, להתמיד שלהם בחיפוש אחר הבטן המושלמת. לעניות דעתי טבע תעשיות יכול לקבוע . האם זה בגלל? מה מה מניע אותנו? המאמץ שווה את זה? אני בטוח כי יש יוכל הטון שלך אדם. למעשה רוב האנשים רוצים יש אטרקציות בטן, כולל אנשים רבים שעשו מאמץ במשך שנים מבלי לראות את התוצאות שהם רוצים להשיג. אנשים מסוימים, למרות חוסר היכולת השיגו את המטרה שלו, להתמיד שלהם בחיפוש אחר הבטן המושלמת. האם זה בגלל? מה מה מניע אותנו? המאמץ שווה את זה? התשובה לשאלה זו היא כי אנו ממשיכים לעשות מאמץ כדי להשיג את הבטן המשרד, כי אנו מאמינים כי יש השילוב המושלם של תרגילים כדי להשיג מטרה זו. אנו לחשוב בטעות כי אם נמשיך תרגילים, נוכל בקרוב לראות אדם המושלם שלנו, אך כאשר אנו רואים אותם אנו עשויים לחשוב כי אנחנו לא עושים דברים ממש.

זהו בשלב זה שבו אנו לשנות שיגרה בלי סוף. איפה עושים כל כך הרבה מוטיבציה? מדובר על-פי הכרח ועניין העריצו או אפילו מתקבלות על-ידי החברה. זוהי מציאות עצובה כי האנשים שעושים את תרגיל בוצע מסיבות אסתטיות, ההזמנה לא על בריאותם. לחץ כאן שלומי בסון ומצא עוד . האמת היא כי הדרך כדי להיות מסוגל הטון שלך אדם היא מלאת מכשולים וקשיים. כדי להישאר בכושר, בכושר דורש יותר פשוט תרגיל בטן. כדי להיות מסוגל להפוך את ABS שלך, עליך לבצע שתי פעולות: לשרוף שומן ולפתח את שרירי הבטן. כדי להשיג מטרות אלה, יש לחנך את דרכו של אכילה, פעילות גופנית בתדירות גבוהה. עליך גם תרגיל בטן שלך לא רק, גם צריך לעשות תרגילים לכסות כל שרירי הגוף כדי לשמור על סימטריה.

יש לי תוכנית לפתח כל מי שרוצה לראות תוצאות ב- 21 ימים. אם תבצע תוכנית זו תגלו בדיוק את מה שאתה צריך לעשות כדי להניע אותך, אתה מתחיל לשרוף שומן, לרזות מהר יותר ממה שאתה יכול לדמיין. יהיה לך גוף יותר, בריא, צעיר את כמות זמן הקצר ביותר. אתה יכול למצוא תוכנית זו

מערכות מסחריות רשתות ועסקים

יודע אתה מה היה הגורמים העיקריים של המערכת הפיאודלית? המצב יכול לסכם בפשטות העובדה הפיאודלים, תוך ניסיון לשמר לנצח את הסמכות ואת האוטונומיה כלוא שלהם מסוגלים כביכול אוטומטי – להאכיל קהילות הפאודלית וחדלה להתייחס תחומים ויחידות את פיפים השכנות. מה הייתה התוצאה? הבידוד הפיזי שלהם מיוצר בידוד בשוק ולערער, למרות בתחילה שהם יכלו לספק את הצרכים שלהם, העדר Exchange והעשרה המפיקה יש לך קשר עם העולם שבחוץ סיים מערכת מסחרית ופוליטית נראה בלתי מנוצח. בוודאי, אתה לא רוצה שיקרה החברה או העסק שלך. רב שמואל אליהו בהחלט מביע דעה מלומדת. אולם, אתה צריך להיות מודע כמה היבטים רלוונטיים אשר יסייעו למנוע זאת בהתחשב בכך בשנים האחרונות, והודות הזוהר של האינטרנט, נוצרו רווחים חדשים, מערכות מסחריות אשר כל עסק חייב להתייחס. אנחנו מתייחסים רשתות עסקיות. הגלובליזציה של מכירת מוצרים ושירותים, עורר את הצורך לאסוף בעסקים קטנים לפעמים קהילות, באותו שדה, לפעמים, לא כל-כך, כדי לענות על הצרכים הדדית, ליצור בריתות אסטרטגיות וחברות להגדיל את הרווחים, אשר תמיד גבוה יותר השייכים לקבוצות כאלה. יתר על כן, הם לא רק אנשי עסקים, מי הם המוטבים של רשתות, אך גם המפיקים של סחורות ושירותים וכן הצרכן הסופי אותו: מרשת עסקית מבטלת ההתערבות של מתווכים ולהגדיל הסוגר שלהם במחירים. אבל הוזלת מחירים הוא חייב, כמו כן, במידה רבה לתחרות בריאה בין חברי הרשת, מי העשייה על ידי תחרותי באמצעות הקטן עלויות של פעולת הייצור הנוכחי מחירים ולהגדיל את ערך מוסף של שירותים ומוצרים שלהם, מה לוקח יתרון, ניסיון של העדפה לקראת הסוף משתמש.

כדי להזין ברשת של העסק לא תמיד יש צורך כלכלי הון גדול. אבל אם הון אנושי הוא הכרחי, זה מי יודע לבצע את הפרויקט, קבוצת ההון הדרוש, קרי באותה הרשת או יחסי הון והון רגשית לדעת שאתה רוצה להיות. חלק ממשהו חשוב ואתה את ההחלטה לעשות כן. צריך תמיד לקחת בחשבון את הצרכים של הלקוח והם אלה רשתות עסקיות סיוע חיוני לפגוש אותם, ולהצליח בעסקים בתוך המשק גלובלי ודיגיטלי חדש.

הפעולה של פיג

בעלי המכוניות, אנו שמחים לראותכם באתר, אשר מוקדש ייעוץ על הפעולה של מותג רכב פיג'ו 406. אנו מקווים כי העצה לנתח באתר האינטרנט שלנו יהיה שימושי. אנחנו מעסיקים רק ביותר אנשי מקצוע בולטים אשר יעזור לכם להתמודד עם תיקון שלך רכב פיג'ו 406. מכוניתו של המותג הזה הוא בשוק לפחות 10 שנים, המרכיבים העיקריים שלה נלמדים. ובכן, אז זה לא צריך אתה לגרום בעיות. על מנת לבצע את התיקונים של הרכב ללא קשר לאף אחד, יהיה עליך לרכוש כלים, כלומר מברגים, מפתחות gaichnye, והתקנים אחרים פשוט. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל.

אנחנו נעזור לך למד כיצד לתקן את הרכב פיג'ו 406 לעצמך שוב רוכב במוסך, תוכל לחסוך זמן וכסף. כאן תוכלו למצוא מידע אודות מתי לעשות שינויים חלפים לרכב, כמו גם מידע הקשור הזמן כשאתה רוצה לבקר הצ'קים סוף המכונית שלך לאף חברת ההסעות הגיש כמה שיותר זמן. מומחים פועלים במדינה שלנו, מי עובד במגוון דרכים להעסיק מומחים לפגוש כל אחד עבור השדה שלהם של פעילות, לדוגמה, אחראים hodoviki drive, kuzovshhiki אחראי פחחות, חשמל בדוק את האלקטרוניקה ברכב. נלמד אותך כיצד לתקן את מנוע, תיבת הילוכים, מצמד, פנים. הערה בסעיף העוסק כתובות של חנויות חלקי חילוף בערים שונות של רוסיה.

המכונית היא מאוד חשובה לא רק במראה, אלא גם מה שיש לו בפנים שלו סלון. נכון של הפנים של המכונית היא לא משימה קלה, אשר, עם הטיפים שלנו, אתה יכול להחליט בלי הרבה בעיות. בעמודים של האתר שלנו נגיד לך איך לדעת את המכונית, אשר חטיפת מטוס, אם אתה הולך לקנות מכונית חדשה. כאשר אתה רוכש podderzhanogo מאחורי זה צריך טיפול מיוחד, כי רבים מן הפרטים ייתכן שחוק and not החליף אותם בזמן, אז תצטרך לבצע אבחנה מלאה של הרכב שלך במרכז טיפוח לרכב. זה מאוד חשוב לנו לצאת אלו עצות העלינו באתר שלנו הוכיחו להיות שימושי עבורך להיות מסוגלים באופן עצמאי osushhestvjalt' Remón טכני במהלך מבצע של הרכב, פיג'ו 406. שימו לב! לאתר שלנו יש קשר שבו אתה יכול לפנות שלנו specialistymi אשר ימליץ לך על נושא זה היה בטריגר שהצית את ההתעניינות שלך.

10 סיבות להפעלת הבלוגים מובילות

"מה זה בלוגים?" שאל. "איפה אתה כבר?" אני משיב רק צוחק, כמובן. בלוגר כבר כיום די הרבה זמן, אבל יש עדיין כמה מאיתנו אשר אנו מתחילים ב ה. בלוג, שהיא הגוף פרושו של המילים "יומן אינטרנט", הוא בעצם יומן מקוון, משאבים ופרשנות. בדרך כלל, הוא מכיל קישורים לאתרי אינטרנט ומקורות מידע.

ואת זה יש היכולת לאתרים "פינג" כדי לקבל יותר חשיפה. אני עושה שיווק של הרעיון של הבלוג החנות במשך כמה חודשים כעת. בו, לתת לקוראים שלי משאבים שונים, מידע שיסייע שלהם, חברות קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מעניין אותי. יש להם גם קישורים לבלוגים של אחרים, ובלבד הגיוני. אני משיב יחסי ציבור ושיווק להציג שאלות הקוראים שלי. לפעמים, אני חייבת לכלול מלא ניירות שכתבתי בנושאי שיווק. אתה יכול להסתכל בחנות של הרעיון של שיווק הבלוג כאן: פשוטו כמשמעו הגדרת הבלוג הזה בתוך 5 דקות.

אני משתמש בתוכנה "בלוגר", הבלוג שלי הוא מתארח Blogspot מחובר לאתר האינטרנט שלי. תוכנה של בלוגר, הנמצאת בבעלות גוגל, הוא חינם והוא גם הפתיחה. כמה אנשים יש מומלצים "סוג ניתן להעברה" כמו חברת התוכנה הטובה ביותר של הבלוג, גיליתי כי זה מבלבל הרבה יותר, כך אנו נטשו את הרעיון הזה. אם אתה רוצה יש יותר שליטה על הבלוג שלך, יהיה עליך להחזיק את התוכנה, לארח בבלוג שלך עצמך. וגוטענבערג היא תוכנה אשר אפשר לקנות, אבל נמצא במחשב שלך. בלוגר הוא יישום תוכנה שנמצא במחשב של מישהו. הוא חינם כעת, אבל מי יודע מה יקרה בהמשך. יש כמה אפשרויות אחרות, גם. בלוגרים (כמו אנשים לכתוב בלוגים נקראים) יש סיבות רבות להפעיל ולתחזק בלוג. הנה 10 סיבות בלוגים: 1. טוב לעסקים. 2 לשפר את הניקוד שלך במנועי החיפוש. 3 גורם לך יקר יותר אל הלקוחות שלך ואת לקוחות פוטנציאליים. 4. הם ייצרו יותר תנועה לאתר שלך 5. לשפר את המכירות. 6. אם תשתתף בתוכנית Google Adsense, באפשרותך להפוך כמה דולרים גדול, אף מבקרים לא לקנות ישירות מאתה או הולך המתחרים שלהם. 7. אתה יכול ויש החברה שלך. 8. אם תוסיף RSS חדשות בבלוג שלך, אתה יכול לקבל הרבה תוכן מבלי לעבוד כל כך קשה ואת התוכן של הבלוג שלך כדי בלוגרים אחרים, אתרי אינטרנט שניתן להפיץ בקלות. (RSS מסמל סינדיקציה ממש פשוטה) 9 ניתן להזמין הקוראים שלהם כדי להעיר על הצבות שלך, וכך ליצור קשר טוב יותר עם אותם (ולקנות הגדלת הסיכוי כי לך). 10. אתה יכול כיף לכתוב אודות החברה שלך, מוצרים, תעשייה, המתחרים, הוועידות אתה נוכח כמעט כל דבר! לויס קרטר פיי, אפריל, הוא ותיק של 30 שנה בתחום יחסי ציבור ושיווק. היא עובדת עם מפעלים הנשים ומפעלים קטנים כדי לשפר את שיווק הצלחה עסקית. עכשיו מייצר שלושה מגזינים של שיווק, הצעות חכמה, פלאש חכם וסודות ההצלחה של נשים יזמים. כולם בחינם. היא גם אחת ממחברות עם ג'ים וילסון, מכירות של הצלחה! אסטרטגיות עבור נשים, "מהיר לקרוא ספר אלקטרוני מכיל 52 קל ליישם עצות מכירות. E-book ומגזינים זמינים דרך אתרי האינטרנט שלהם. בקר או כדי לקבל רעיונות מכירות נוספים ולהירשם כמנוי. טוענים דו ח מיוחד חינם שלך כאשר אתה נרשם כמנוי.

מטען מנוע שוק התחבורה ברוסיה

מטען מנוע שוק התחבורה עם רוסיה שוכנת בשלב מוקדם של התפתחות. בשל מרחקים ארוכים, עלות גבוהה רכבת תעופה מוצרים, יצירת כבישים מודרניים, לקוחות פוטנציאליים תחבורה ברוסיה הן אינסופיות. לאחרונה מצאתי אצל נפתלי בנט אוזן קשבת . כבר היום, לדברי החברה "רכבת אקספרס-סקירה" העלות הכוללת של שירותי תחבורה במדינה שלנו הוא ארבעה מיליארד רובלים. מעניין כוללים מומחים עופרת: בשנתיים האחרונות, המשאיות הפכה יותר ביקוש של המחוז, בעיקר בערים הגדולות, וולגוגרד, סמארה, קרסנויארסק. יקטרינבורג, חברובסק. מובילים עמדה תופסת סנט פטרסבורג, שם בשנת 2007 שהשוק של הכביש והזמנת הובלה של מטענים גדל ב 30%, בעוד התנועה משא על מוסקבה רק על 14, 5%, אשר הוא מתחת לממוצע הרוסי. לעומת זאת, שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור.

החלק העיקרי של הכנסה להביא ללקוחות עסקיים, למרות העובדה משא הכביש הזה, חברות ויחידים. עבור כל אזורים, אפשרות זו היא זהה: תחבורה ' % 94 שנה 2007 הובלה התנועה במוסקבה של 77% בסנט פטרסבורג הוזמן על ידי מפעלים של החברה. על מנת לשמור על הלקוח בהקשר של הגברת התחרות בשוק של מטענים ההסעים, נושאות מחויבים לקחת בחשבון שלהם דרישות, מציעים מחירים תחרותיים, שיפור איכות, הרחבת מגוון השירותים. בניסיון למצוא חדש, לשמור על לקוחות קיימים ולהפוך אותם קבע, נשאים של סחורות להגדיל באופן פעיל מגוון מוצרי נשא. סחורות מסורתיים כמו ריהוט וציוד נוסף חומרי בנייה, מתכת נוזלית, יאכטות, סירות, אופנועים, דחפורים וכו רשימת שירותים משא מוסקבה, אזור מוסקבה, כמו גם אזורי מטרופולין אחרים-מסירה של טובין מתכלים, מזון, תחבורה תיעוד. כדי לספק שירותים כאלה הכרכרה של סחורות שנרכשו, ציוד מיוחד, כלי רכב מיוחדים ציוד נוסף מתבצע על ידי צוות מיומן. חברות קרובות חלים לתפישת כל לקוח, המבדילים את שירותיהם, המציע ללקוחות אמידים העברות vip, תחבורה עדין והובלת המטענים לא רק המקובלת על האזור, מוסקבה של המדינה. מלבד הלקוח הקבוע ניתן לסמוך על הטבות והנחות, לבחור את אופן התשלום המועדף.

שוב, לנוחות יותר הלקוחות גדל מגוון השירותים הקשורים עם תחבורה. צו זה הערכה חינם עבור הובלה, לוגיסטיקה, חבלול עבודות שירותים של סוור, רהיטים לפירוק וההספק, מכירה, השכרה של חומרי האריזה או אריזה ייצור לפי דרישה, כולל עבור הובלה של סחורות לרוסיה על פני מרחקים גדולים יותר, אריזה, אריזה מחדש של סימון של סחורות, שירותים, אחסון קצר הובלה של מטענים לא סטנדרטית, על הוצאה להורג של מסמכים עבור הובלה של מטענים מסוכנים, מנופחים, העברת המשלוח, שירותי תחבורה מסביב לשעון; ביטוח מטען. להחיל עבור שירותים רוב חברות הספנות העשויות להשתמש באינטרנט, אשר עד הזמן הזה היה הופך קשה. משלחים משא החברה לספק ללקוחותיה המידע הנחוץ בצורה של חוברות, אלקטרונית, אשר גם קל יותר לבחור ומגביר את נאמנות הלקוח. מעריך את האמינות שלך, חברות כבר זמן רב, ליצור תנאי עבודה ולשלם לעובדים שלהם לגרום להם להתעניין רציני ואיכותי כיצד לבצע משימה. חברות גדולות וחברות קטנות בשלב ההתחלתי של העסק שלהם מהווים תחרות חזקה זו לזו. מספר נושאות מנוע קטן, ו היום שלהם כמעט 90 אחוזים מן הסכום הכולל, עד אמצע השנה הבאה יופחת ב- 10%. מפעלים מנוסים ענק יוצר סניפים ברחבי רוסיה, יכתיב את שוק התחבורה לחוקי התנועה.

רוסיה, רכבים סיניים

בראשית המאה העשרים בשוק המכונית רוסי הגיע רכבים סיניים. היום, מכוניות סיניות הפכו מתחרים ישירים של כלי רכב של ייצור מקומי. בסוף שנת 2006, צוין כי הביקוש הסיני אוטומטי שילש מ מאז הופעתו הראשונה שלהם בשוק הרוסי. ייצור המכונית הסינית החלה הבנייה של 40-50 שנות המפעלים מכונית המאה ה-20 בסין באמצעות השקעה של ברית-המועצות. לאחר הסינים שרכשו רישיון ייצור של כלי רכב מנועיים ורכיבים שלהם, היה עוד יותר הון ההשקעה הביא. אבל בעוד סין יש מחסור של מומחים בתחום של כלי רכב תעשייה ו, לכן, מיזמים הוקמו. על המכוניות בשוק הרוסי רכב מסין להכות בקלות, כי רוסיה סייע בפיתוח תעשיית הרכב בסין.

חברת אוטומטי הסינית FAW, זיל אמו בשנת 2005 הסכימו על פעילות משותפת עבור הייצור הסיני של משאיות ואוטובוסים. עוד מידע על טבע תעשיות ניתן למצוא באינטרנט. בתהליך הייצור של משאיות ואוטובוסים עם מנועי האחרונה מסין. כמעט כל המכוניות הסינית היו להסתגל הכבישים, תנאי אקלים של רוסיה. כל הפעולות הללו נעשו באופן בלעדי עבור רכבים סיניים נמכרים בהצלחה בשוק הרוסי. המכוניות הסיני הראשון הופיע בסוף שנת 2005.

מקומיים רבים יצרניות אימצו את הופעתה של תקיפה אוטומטי הסינית הסינים בשוק הרכב הרוסי. אבל זה לא השפיע אספקת מכוניות סיניות ברוסיה, ונמכר בכל שנה מספר המכוניות הסינית בעליות. טנדרים, מנהיג מכירות רכבי השטח ברוסיה, "החומה הגדולה" לסטות סוחרי במהירות גבוהה, בעוד אין מה להשוות את המכירות של מכוניות במשפחה עם הצמיחה הסינית. קלף מנצח הראשי לטובת הסינית אוטומטי- נמוך, על כמה דגמים עלות נמוכה מאד. עוד . מחיר כזה מוצדק העדר נתונים סטטיסטיים על נתוני הרכב, וכי המפיקים לא יכול להתווכח עם דיוק איך יעבוד את המכוניות שלהם דרך 5 או 10 שנים. חברת המכוניות "הדובדבן הזה" לראשונה הופיע בשוק ברוסיה, היו בין למעלה המוכרים. רכב חברה "הדובדבן הזה הראשון מחברות הרכב הסיני קיבל הרשמי אישורים למכוניות שלהם ברוסיה. מייצרת החברה אוטומטי "החומה הגדולה" בכל שנה מעל 200000 מכונות, בדיוק כמו החברה אוטומטי "הדובדבן הזה" נכנסו עשרת היצרנים הרכב הגדולים ביותר בסין. רכב שטח "החומה הגדולה" ברוסיה ליהנות דרישה מיוחדת. סינית יצרניות וסוחרי מרוסיה להתווכח על כך מכוניות סיניות תואמת את הסטנדרטים בעולם, כי מפעלים סיני רק משמשים הטכנולוגיה המודרנית, ציוד, כמו גם בקרת איכות קפדנית מאוד. ברור כי הסיכון הלקוחות, קונה רכבים סיניים חדש, אבל עדיין קיווה כי מכוניות סיניות לא יאכזב אותם.

תיקון מנוע סובארו מדור קודם. חיים פעיל אוטומטית.

ללא יוצא מן הכלל, כל ברכב בדרך אחת או אחרת מתמודדים עם הצורך בתחזוקה של שלה "סוס הברזל". ואכן, לפני הבעלים מגיע במקרה של שבירה, אז לשלם פחות עבור תיקון, בעת דחיית "כדי אחרי" לא מטבעו להוביל לאל. בעקרון, עמידות מלאה אוטומטי אינו אך ורק על איכות הנסיעה, אלא גם את רמת איכות חיים, בריאות, מתחם הכביש, התועלת של מצבים כאלה תלוי קיומו לא רק של הנהג, רוכבים, אך גם את שאר המשתתפים של תנועה תחבורה. ללא יוצא מן הכלל, כל בעלי המכוניות בבירור יכול להבין כי כל דגם המכונית שם הם כמה תכונות ניתן לדעת רק על ידי מומחים. בגלל המכונית כדי לתקן את שירות רכב סובארו סובארו מותג היא האפשרות הטובה ביותר, יותר מאשר מרכז רב-תחומי, איפה כל אחד העובד התקשר הטכנאי כבר נקרא "הפרופיל הציבורי".

רחב פרופיל זה נפלא, אבל חכם כדי לספק איכות גבוהה יותר פעילויות הקבלה המיועד במקום לא מספיק משמעותי-אבל הרבה שטח גדול יותר. כי הבעלים הוא יותר חשוב מכוניתו לתיקון באיכות גבוהה ככל האפשר, על תקופות זמן קצר מאוד, לא את העובדה כי הקוסם שירות יודע הרבה, אבל קצת. שירות רכב פרופיל נמוך באמת הוא הרבה יותר מעשית עבור המכונית הבעלים מאשר בחנות לתיקון הגיוון הרב. אחרי הכל, אם תחנת ערבויות תיקון של סובארו אימפרזה, כתוצאה מכך, יליד כתחליף חלקי, לפיכך, הוסר היחיד, אבל בעיה גלובלית עבור הבעלים. למעשה, לקחת שמומחה בכל חלקי חילוף לפעמים יכול להיות. בנוסף, כמובן, מרכזי שירות מיוחדים כל הזמן העיסוק במדויק הייחוד של מותג מסוים, מומחים נוטים לבזבז הרבה הזמן על פחות סוגים שונים האבחנה, גם החולשות של המותג שבה לפעול, בדרך כלל למדו ואליהן.

באותו אופן כמו "סימפטומים" של המחלה. בנוסף, אשף הפרופילים קטנה המתמחה מותג מסוים של מכוניות, vysokokachestvennee הרבה תיקונים מנוע סובארו. ולהגדיר כל הנדרש עבור האבחון של ציוד במרכז השירות הזה הוא הזמין והנדרש של כלים. אבל, כמובן, חיוני יכול להיות החוויה של העובדים. אנשים יום עובד על דגם אחד של המכונית קלקולים, היכן כדאי מסוגל להתמודד עם אותם, יותר מאשר אלה שצריכים ללמוד על המכונית אישי ומהיר. בחירת סלון דיילות, באופן טבעי, שווה לעשות לקראת לבחור היכן לעבוד בעיקר במכוניות המותג שלך.

הפסיכולוגיה של לקנות מכונית: ורוד אופטימוס פריים, משקפיים קידום מכירו

הזמנים היום מבולבלים על פיראטים המורכבות של ה-DNA האנושי. היא, את הדנ א כמו מציאה של החוויה האנושית, זוכר את הימים כאשר הרכב היה הרעיון. היא זוכרת איך המכונית הפכה נס, ואז את האמצעים תנועה ולאחר מכן פריט מותרות. עכשיו כולנו מעורבבים: יוקרה, הרכבה הסינית, האוקראיני dosborka, אשראי, טרייד, יוקרה, דלק צריכת. היום המכונית ומדגישה את עצמה בתור לגמרי סבירים (סביב המגוון שלה) כפוף, בלי איזה chelevek מודרני, לא גבר בכלל. . אז, שני-רגל, prjamohodjachee. על מה כל העניין? על מנת להבטיח כי הבחירה של המכונית הפך בעיה בדיוק בגלל הגיוון, נגישות, נפש האדם.

בואו לפרק את הבעיה על המדפים: יש רשימה ואת החפצים שלה ביחד מגיעים סתירה, וזה קורה המהומות המוח פנימי. הכיצד? בגלל שאנחנו הולכים לקנות דייהו סנס- בעיות כלכליות, ואף במקום כבר תשלום מראש עבור מיצובישי גרנדיס, מכונית שונה לגמרי! דיאלוג מותנה זה דוגמה בהיר של סתירה זו. . אז, תחשיב את אלה סיבות לבחור מכונית מודרנית הקונה. לא נפרט vdavattsja של המושגים של מחיר, אמינות, מותג איכות וכן הלאה, כי הם שלובים זה בזה, אנחנו להסתבך…. בוא נלך דרך פשוטה יותר. קיימות ארבע גישות יסוד הבחירה של הקונה מכונות שלה. הם, בצורה כזו או אחרת, לקחת בחשבון בעת תכנון motodov משווקים לקדם את המוצר שלהם.

האוקראינים, כנראה בשביל הכיף, נהנו כל באותו זמן. הגישה הנפוצה ביותר נקראת kalkuljativnym. Olichaetsja זה כך התהליך כולו הוא ההקצאה של סכום שאינו במיוחד לפגוע בתקציב. הסכום עשויה להיות שונה, אבל הרכב הזה הוא קנה במינימום bundling. אבל זה יכול להיות, וניתן דאצ'ה לוגן Lacetti שברולט "עירום". למעשה, גישה זו היא ניסיון להרוג שתי ציפורים במכה אחת. צריך כמות מינימלית כדי להזין השיעור המרבי המכונית, אך ללא אפשרויות נוספות. ראוי לציין כי נתיב זה נבחר על ידי novichiki של עולם הרכב, או אנשים עם הכנסה, מאז כמה חודשים הנהג הבין כי הוא רוכב לא על המחיר, אלא על הבחירה שלו. הגישה השנייה היא טכנולוגית. הקונה הוגדרה עם טווח למופת של המועמדים לרכישה, ובוחרת את מפרטי רכב. לעיתים קרובות העדיפויות משתנים, את המראה של איבוד. למרות הרוב המכריע של נהגים בעתיד, דבר ראשון קודם מעוניינים על הצריכה, מהירות, מאפייני ביצועים אחרים, perelopachivaja חבורה של משאבי אינטרנט, פורומים ועוד דברים. דומה מירוץ חימוש או מאבק על מספרים מה את אוהבת. . המחפש את המכונית "טכנולוגיה" לומד על בין אז הערך שלו, הוא משווה את ריפוד המושבים ושעוצמת הכפפות חשוב בשבילו, אם קיים פומפיה בתא המטען ואת יכולה להיות ה-92 turbocharged שמולא מחדש בנזין. כזה קונים לעיתים נדירות לשנות מכוניות כמו מתאים יותר כל ברירה. גישה שלישית היא רגשית. ההיפך המוחלט של כל האמור לעיל פסקה, כאשר עיצוב רוחני רכיב להפוך. הנאה אסתטית ממינים vneshhnego, מאחורי ההגה, גם כאשר מדברים על המכונית שלו עם בעלים אחרים. לעיתים קרובות אנשים הולכים בדרך זו, באופן משמעותי לשלם יותר עבור המכונית למען המחשב רגשות-זה באמת מעטר את חייהם, אפילו אם זה נתון לוויכוח על עיצוב או עלות-תועלת. לאור מגמות האופנה לעיצוב vtomobilnyj, קונים כאלה בקנאות לפקח חידושים, אבל לבקשתכם, למכונית שלו, לעיתים קרובות זוכר את זה, מקבל יותר אופנתי. Podohod הרביעי-האמון. . כאן, עם כל העושר של הבחירה יש ברירה. בדרך זו, אנשים שמבינים בבירור למה מיניוון 7 מושבים w מנוע רב עוצמה. או, לדוגמה, כל גלגל-drive שטח עם מנעול דיפרנציאלית מרכז. או עסקים-במחלקה הראשונה. במילים אחרות, זה העם, מכוון מחלקת רכב מאוד ספציפי. הבחירה היא לא כל כך קשה, אבל הגורם העיקרי כאן יכולים לדבר, למשל, ספייד. בתא המטען. או קידום מכירות משקפי שמש Ray-Ban, מוקם על מגן השמש. חלק מאוד לחיזוי של הקונים, אלא בשיקול דעת, מאז תנודות חווה לפחות. Postovetskoe הזמן יש עלייה לתת גישה אחרת, ליתר דיוק שילוב של גישות. אולי אפילו פילוסופיה. קונים מכוניות רוסי מן העבר-tridcatiletnih ברוח, . אבטחה, המשרתים נאמנה את הבעלים. «גלעד וולפין» אודות-לא הכי, בין היתר, עיקרון החיים רעים. אם אתה חושב על זה, יותר שוברת את הראש שלו, בחירת רכב. ניצול, במיוחד מדי יום הורג קצת באזז מן הבעלות על הרכב, תחושה של רכושנות. זה משפיע על הסטטיסטיקה כי 60% טוען: אנשים שמוכנים להשקיע הרבה יותר כסף עבור המכונית השנייה מאשר העלות של הראשון שלהם. . והוא רק 4% נהפוך הוא-הבנת את התסכול אנושי טבעי. בשל הגורם האחרון פותח במיוחד הקונה האוקראיני, ניתן לציין כמה מעניין מגמות. ראשית, ההשפעה של מותגים . זה בכל רחבי העולם מתקדם נחלש-יש לנו קשה מתמיד. כס האוקראיני על אותיות נוצצות, סמל יוקרתי על רכב, גם אם הם נמצאים התכנסו באיראן או בבחירה שלהם אין מערכות חימום סלון (גרסה ערבית). הדבר העיקרי זה זה "טורבו". שנית, לגיטימית, לפעמים isterichnoe אחריות התביעה-אפילו עבור "grey" מכוניות. שלישית-בלתי נתפס באדישותה אבטחה: כדאי להזמין זכוכית מגדלת או ספוילר מאשר כרית נוספת של בטיחות. הנה איך אמא שלנו חושבת על הקונה. לבסוף, מתגעגע במיוחד שקטגוריה מסוימת של לקוחות, אשר נוכחותם של מראות עם תאורה וטורקיז חשוב יותר שאר המערכת ספריי-דיכוי, יחדיו. מקרים כאלה בטח הייתם נתקלים בכל מקום-אוקראינה, זה רק עניין של ריכוז. ואם מדברים הוא בעצם יחס פשוט שוק «מחיר-איכות-אפשרויות "על הנושא של קניית רכב אינו פועל. Nakrucheno סה כ: ו מחירים, קרדיטים, ערבויות, מושבי עור, קסנון ואת Mr3. הכפל מאת כל מזג, אופי האדם, מצב הרוח שלו זה בדיוק היום, אנחנו עונים: משווקים גם רוצה מכונית אז לעבוד למרות, הלם, אך לשווא. למה אנחנו רצה מיד לקנות בסיסיות אוקטביה הסקודה, אבל במקום זה לקח את הקרדיט עבור מאזדה 6 MPS-הלא תחת כוח לאף אחד.

החלטה על רכישת אופנוע

לנהל את האופנוע שלך. זה בהחלט נחמד, אבל באותו זמן זה הרבה יותר מסוכן מאשר להישאר מאחורי ההגה של גרסיה. נהיגה על אופנוע, יש סכנות הרבה יותר מוסתרים הנהגים אינם גלוי לא מספקים בעיות או להיתקע בפקקים. לפני רכישת אופנוע, חייב לעבור דרך האתרים ולראות את ההשלכות שהיו מגיעים עם גישה רעננה לבחירה של אופנוע והן את הציוד. כזה מידע, ניתוח המצב לזהות שגיאות לעתים קרובות יותר ניתן למצוא על-ידי ביקור למועדון באינטרנט.

בדרך כלל, האתרים הללו יש את הפורום מוטו ואיפה בדיון שלנו, כמו תאונות ו נופל מהשמיים ההפסד יכולת ניהול של האופנוע. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. הסטטיסטיקה מראה כי יותר מ 80% מתאונות בהן מעורבים אופנוע, עם הרוגים ופגיעות חמורות. לכן, יחד עם ההחלטה לרכוש אופנוע, צריכים להיות החלטה ברורה על הבחירה ולרכישת ציוד. הנה רשימה בסיסית של ההבדלים בין האופנוע למכונית: קטנים יותר להגנה מפני פציעות, חוסר ברזל בגוף, כריות חגורות; אף אחד, אפילו התנגשות קטנה או ליפול יכול לגרום חבלה חמורה או מוות אפילו הרוכב; נסיעה בשיירה עם אופנועים גם מחזיקה תעלומות רבות, והוא די מסוכן; קטן אפילו שגיאות בניהול של האופנוע, יכול לעלות לכם את החיים שלך, כי זה קל מאוד לאבד שליטה על האופנוע; הגורמים העיקריים לתאונות, תאונות רבות יכולה להימנע אם נהגים של מכוניות ואופנועים היו יותר ממושמע וזהיר היחס כלפי הכביש. אבל, למרבה הצער, קצב העיר היא כל כך מהר כי רוכבי אופנוע בכביש.

אף אחד לא ישים לב, כך רוכבי אופנוע צריך לדאוג לעצמם, לכן להיות יותר זהיר בעת נהיגה בתנועה בעיר. הפופולרי ביותר שגיאות אופנוען: האצה. מהוותיקים ביותר, בחירת אופנועים מודרניים, עוצמה, אינו חושב כי בידע ובניסיון שלהם אינן מספיקות כדי לנהל מכשירים רבי עוצמה כאלה. לעיתים קרובות והם לא מצליחים המשרד בדיוק בעת האצה, כי כמו שצריך לחשב תאוצה עד נקודה מסוימת, הם לא מסוגלים. טעות בחישוב. לעיתים קרובות, עולים חדשים, אופנוען מנוסה, לא יכול להתמודד עם המפנים והפניות, בחירת המסלול הלא נכון את מהירות המעבר שלה. כתוצאה מכך, במקרה הטוב, לטוס מהכביש, עפה הגרוע ביותר במונה רצועת מתחת לרכב. פני הכביש. התגברות על קילומטרים על ידי מכונית, אתה לא משלם תשומת לב לא שווה של פריסת כביש, מד קטן חול. הרוכב לאמוד באופן רציף השטח road, ניתוח ובחירת תמרון ומהירות ימינה. רק שהוא מסוגל לשלוט על האופנוע, בידיעה הסיכונים שנשקפה לאופנוענים יכול לקבל הנאה נהיגה על אופנוע, נסיעות ברחבי העיר, ממרחק רב. ביקור מועדון מוטו בעיר שלך, אולי אפילו להצטרף, אתה לקבל לא בפז מהעצות והמומחיות המסייעת לך לאופנוענים כדי למנוע טעויות טיפשיות, לוויה אמינים לעזור, להדריך אותך בכל מצב. כל יום אופנועים נעשים יותר פופולרי בקרב אנשים צעירים, בשל הניידות שלהם ואת המהירות של התנועה בעיר. יותר ויותר אנשים תופסים אופנועים בתור תחבורה לפטור פקקי תנועה אינסופיים ועכשיו רבים ברכב לעונת הקיץ הן עם המכוניות שלהם על אופנוע.

תיקון שמשת. חוזק ועמידות.

מתן שירות איכותי של כלי רכב הפועלים לך היא, ללא ספק, הערבות, במידה מספקת. אבל אם מכשירי חשמל במקרה של התמוטטות גורם לעתים קרובות האכזבה היחידה, חרטה בשל הפיגור תענוגות קטנים, לטכנולוגיה של אשמת תעשייתי בכל מקרה יהיה הבסיס עבור הפסדים ניכרים. אבל בגלל החשיבות של שירות אחריות המוסמכת מכשור תעשייתי, כמו גם טכנולוגיה רכב מקצועיים קשה להפריז. כאלה נקודות חיוניות ניתן לייחס ישירות לתקן טרקטור, וכן מבחר של חלקי חילוף מקוריים ואמינות, ו תעודת אחריות הליכים, קצב העבודה שלהם. זה ברור כי כמה מהר יותר הטנדר או את הקרוואן יוכלו לשוב אל המצב המבצעי, פחות הוצאות הקשורות איתם prostaivaniem. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. אבל לא באופן בלעדי במשימה זו הוא יוכל לשוב בקרוב ביצוע הטכניקה המיוחדת שלה עבור משימות ספציפיות, אלא כדי החדש צריך להבטיח התאמת עובד יכול ללכת מרבי ארוך יותר.

יתר על כן, נקודה חשובה הופך הקמת שירות המוסמכת של משאיות כבדות, נגררים, כולל-, ולשמור אותם באופן מלא בכוח, בעת ובעונה מצב תחזוקה נכונה. פירושו של דבר, אומרים, רכב אמריקאי תיקון רכבים כבדים לא רק חייב לארגן תיקונים מקצועית של פרייטליינר, ואת יתר על כן ופיקוח ציוד, התקנת מחממי והליכים אחרים, מבלי אשר להוביל פונקציונליות בסוכנות כללית אינה ריאלית. מאז זה ברור כי בתחנת דלק רגיל בזה אפילו לחשוב. רכיב משמעותי של פונקציונליות של מרכז השירות נועד לספק חלקי חילוף. ברור לכל הענקים או נגרר יהיה לפעול הרבה יותר וטוב יותר אפשרות זו, אם הציוד שלהם במהלך התיקון מסופקים חלקים מקורית של הספק.

לדוגמה, שמשת חילוף הוא הבדל קטן מיוחד, מאוד חשוב למדינה הבעלים של כלי רכב כבדים, כביש semi-trailers. כמו באופן משמעותי, החלקים נכון היו בנוכחות מתמדת במחסן סבירים או נמסר מן הספק מהר ככל האפשר, היו באמת מקורי, כלומר, גבוה האיכות. כי היצרן מספק מוניטין המותג האישי עבור איכות כלי רכב וחלקי חילוף, וגם, כמובן, אישית מעוניין איכות הרשמי מרכז טכני יכול להיות ברמה נאותה. המקורי באיכות חלקי חילוף, ניכרת איכות, מגוון רחב של תחזוקה שירותי אלה הם המאפיינים של תיקון הגון באמת למרכז, אינטראקציה עם אשר לא רק מספק פונקציונליות ללא בעיות טכניות של כלי רכב, כמו גם את קלות השימוש שלהם.

העמוד הבא »

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved