Los Siete

אבל הריפוד הוא מה יעשה את כל ההבדל: אם תבחר האדום הקלאסי מרופדות עם ומשובץ זהב, עץ חום כהה, הושלמה סגנון כבר ראיתי, כבר מעובד. אם, מצד שני, העץ הוא שחור, לא קונבנציונלי ריפוד או ריהוט עתיק טיפוסי מקבל כיסא כי ניתן לכנות כמו היברידי. במילים אחרות, אחת כיסא, ואני הפוכות הקיטש (אומר על ידי קיטש מה לא) (גורם רגש חדש, מה הפך להיות דוגמנית אל הנמען הקורא, הצופה, בכל מקרה, כבר יש את האמצעים כדי לפרש אותו, אשר לא מרמז על עבודה של פענוח או הרבה פחות הדמיון, הדירה היא הדבר היחיד זה לא זזה, אשר לא זזה). יצירות מופת מוצעים להשפיע, הכיסא הזה הוא בהחלט מרשים, וגם אם אתה רוצה ל מפלצתי. בקורא הממוצע לפרש את מפלצתי כמשהו שלילי, אך זכור כי משהו מפלצתי ניתן בשם ככזה בשל גודלם, שילובים שלהם, ה טעות שלהם. מפלצתי הוא מהו ככזה במדויק כי זה unclassifiable, אשר לא יכול להילקח, זה, אם זה סוף סוף משולב, חדל להיות מפלצתי.

César ספרותי מבריק קריטי ליל גפני – נקרא הפרוזה של הסופר הארגנטיני רוברטו Arlt עד כמה מפלצתי חוסר המרחק בין המספר לבין הקורא. הזוועה של el הסופר Juguete Rabioso, Los Siete לוקוס, הלהביור, בין היתר כותרות לא רק שקרים בסיבוכיות של המספר אלא גם באוצר של ספרות בלתי קונבנציונלי (הקשורים לכך כי ביאטריס Sarlo נקרא עני הידע), וכן את התווים (איפה הסיבה הכפול בין Erdosain ו Barsut). חשוב מכך, הזוועה arltiana שקרים קודם כל שלה hybridism (שילוב בין אקספרסיוניזם גרמני פוטוריזם איטלקי, אמריקאי אקזיסטנציאליזם) וכן חוסר נאמנות אידיאולוגיה רדיקלית. אגודה סודית הכוללת את התו, ערבוב נאומים פשיסטית, קומוניסטית, רוחנית, טכנולוגיים, דתיות אתאיסטית. זו התאגדות של השיח סותרות, אידיאולוגיות מנוגדות לכאורה הוא מה שמוביל אמון מוחלט של כל אידיאולוגיה, והאידיאולוגיה בשקר (וטשטוש בשקר מטאפיזי הוא קבוע). הזוועה של התסריט Arlt לקח עכשווי menospreciasen המבקרים המחבר פשוט אומר רוברטו Arlt כתבת את זה.

יקרה הכתיבה הנכונה לכיוון violentamiento הכתיבה מעוות ותוקפנית זה הפריע מבקרים ספרותיים רבים (זה צורך להזכיר כי Los Siete לוקוס, שנכתב בשנת 1929 צופה ההפיכה ארגנטינאי של 1930, אשר מראה של צלילות של Arlt ואת יכולתו להבין את החברה הארגנטינאית של זמנו, לפענח את כל הנאומים במחזור). מסיבות אלה ואחרים (כגון האפשרות לפרש את העבודה של Arlt תמיד בצורה שונה על פי כל רגע היסטורי ואת אופיו של ללא חת ו inencasillable) כשבסופו ארגנטינאי ספרותי נחשב בערכם הספרותית של Arlt מעל afamadisimo Jorge Luis Borges (קורס זה סגנונות שונים לחלוטין(, בנוסף כי אם Borges פועל על הגדה, Arlt עובד על כל מצוקה, מאסר, טירוף, וכו '.). . זה ברור זה לשלב שריהוט תכונות כאלה היא אתגר גדול. Traforata כיסא מרופד שחורות-לבנות גרסה שחורה נניח תערובת מפלצתי זו בין מלכות עם ריפוד הכיסא מוטיב המדינה ודורש ידע נרחב ב עיצוב הפנים לתת את ההקשר בו hybridity של כיסא זה יכול להיות הביא לידי ביטוי, השלים עם רהיטים אחרים. זה ללא ספק חתיכה עבור אלה המבקשים desdenosos של הדירה, רגישות חדשה, למי מתכוון להשיג בעיצוב פנים מרשים ביותר במובן חזק יותר, כועס ומילה ואפילו אלים.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved