חודש: אוקטובר 2017

רמקולים קואקסיאליים

'Koaksialka' היא מערכת השמע עם קול הלהקה מופרדים איפה רמקולים נוספים מותקנים באותו הציר עם הדובר הראשי, בינוני ונמוך. אקוסטיקה קואקסיאליים כולל מסנן מחסנית עיצוב שונה מזו ליישם את האקוסטיקה רכיב קרי עם רמקולים נפרדים. כאן בדרך כלל גם קבל, הרכיב מוצלב נפרדים. אבל תלול אודיו קואקסיאלי יש גם כוח חיצוני מסננים. מערכת רמקולים קואקסיאליים ייתכן 3-ליין אם יש בטווח המחירים הבינוני. לעתים קרובות משמש מערכת קואקסיאליים בחלקו האחורי של הרכב, אם התקנה נפרדת של וופר, הטוויטר אינה אפשרית או אינה דרושה. יש בדרך כלל דלת או מדף הרמקולים. יש אנשים שחושבים כי איכות הצליל של מערכת רמקולים קואקסיאליים הוא הרבה גרוע יותר מרכיב.

אבל הסיבה היא לא במערכות רכיב, ככלל, הם זהים, תוכנן רק באופן שונה. איכות צליל שונות של שמע ממקורות ולזהות את המיקום של המעבר מאפייני מסננים בלוק-אשר נקרא מוצלב. אם הצליל במכונית מוגדר אז זה באזור של האופטימלית נשמע המערכת היו הנוסעים יושבים מקדימה, אחורי קואקסיאליים רמקולים מבצעת כוללים רכיב חזיתית תוספות ומפחיתה את תוכנית קול. מתי הפנורמה של צליל תהיה המשימה של המרכיב היחיד של אקוסטיקה. 'שדרוג' אקוסטיקה קואקסיאליים הגיוני רק לאחר התקנת המערכת (קדמי) קבלה. Details can be found by clicking רב שמואל אליהו or emailing the administrator. רמקולים רכיב על-ידי הפרדה של מיקום הרמקול מבטיחה שובע המרבי של צליל. באפשרותך לאחר מכן להגדיר רמקולים נוספים, בסאב-וואפר ו מגברים. יוקרתיות באיכות מערכות מצוידים נשלף, יחידת בתדירות גבוהה עבור הפרדת תדרים יכול אפילו לשמש מחוץ בלוק מסננים הרכיב. אפילו והטוויטרים לשפר את הקול pokanal'no. להתקין רק מערכת אחת כי יש להם מטרות שונות, ואת המיקום של משימות אלה תופיפצה: רכיב רמקולים תצלח, קואקסיאליים, בהתאם לכך, לפני.

Kia Picanto

אחזקת המאפיינים של הנוער מכונית ספורט קיה Pikanto (Kia Picanto) יש סגנון עוד יותר אל החוץ ואת הפנים, כמו גם audiopodgotovku ברמה גבוהה יותר. היו שינויים משמעותיים במראה של המכונית-הוא הפך להיות יותר מעוגל. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. אורך הרכב הוא גדל מ מ 3535. Picanto יש יותר קבלה הפגוש, חדש אופטיקה, מלפנים ומאחור, חלק הפלסטיק של רדיאטור הפכה רחב יותר. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. בנוסף, נשאר זהה, 2370 מ מ. Pikanto בטוח, פונקציונאליים, כספת-Kia הפגינו את כל המעלות של המודל הישן לבין החוק שהוא נחשב לאחד המקטע הראשון של-class. את המכונית ניתן שני מנועים בנפח 1.1 l עם קיבולת של 65 HP, אחסון בנפח של 1.0 ליטר עם קיבולת של 62 HP משולבת אבטחה, האפשרות של התאמה של ההילוכים, jenergojekonomnost' חיי הסוללה, היכולת okryvat' הדלת ללא מפתח, חלונות חשמל, מיזוג אוויר-תודה על אפשרויות אלה אתה תרגיש בטוח ונוח גם במהלך נסיעות ארוכות. קיה Pikanto (Kia Picanto) ניתן לצבוע כדי להתאים את הטעם שלך באחת מתשע אפשרויות, עם חמש אפשרויות חדשות לחלוטין.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved