Avtojekspansija סיני-זה עניין של זמן?

הנס הכלכלי של האימפריה השמימי כבר לא חדשות. אולם, גובה רגיל, נכבשת על ידי חכמים ארצי מאו הופך איכשהו הפתעה לשאר העולם. אין בתדהמה פחות מאשר פרשני ספורט במשחקים האולימפיים בבייג'ינג דיווח הניצחונות של ספורטאים סינים, משקיפים רבים בשוק הרכב מצאו כי בקרוב יהיה להם לשלוט ieroglificheskuju כתיבת המערכת-סו לעיתים קרובות יש להם בפרצוף לעבוד עם מפעלי ייצור בסין. זה נראה כמו צאצאיו של קונפוציוס לא הוגדר בצורה ידידותית כלפי המתחרים-הגיע הזמן לדבר ברצינות על avtojekspansii הסינית? הנוסע תחבורה יכולת ייצור של גרמי-השמים הקשורים זמן ובצורה מאובטחת שנכבשו על ידי יצרני רכב ארצות הברית, יפן, אירופה, סין הולכת ניסן, וולוו, הונדה, סקודה, פורד, מותגים מפורסמים אחרים. אבל כדי לפתח ברמה הבינלאומית מארק ױויכס מסין לפני 20 שנה היה נראה טירוף יוצאת דופן. עם זאת, ההתמדה שקט מוזר העמים גוברת על כל: לדוגמה, 2007 השנה הכי צמיחה (כמעט פנומנלי!) מכירות הפגינו את הדובדבן הזה סיני-עם תוצאה של 245% לעומת קודמו +.

2008 שנה פלאנק היה להגדיר צנוע יותר-ב-26%; אין לנו ספק כי יהיה מאופקת. בעידוד הצלחה זו, הסינים נפתח מיד מודל הייצור Tiggo בנובוסיבירסק ושל מכלול הצמחים נמצאים בבסיס הצמח בדוד Biysk יוצאים ומוניטין פיקאפים Admiral'y עם FAW על מכסה המנוע. נתון כי הרוב המכריע של מכונות הם כמעט מדויק עותקים של עמיתיהם פופולרי יותר (לדוגמה, דייהו Matiz או אופל פרונטרה), אבל 20 אחוז על זול יותר, חושב על הצרכן! משאיות באמצעות הקיימים עכשיו קצת supply-side, סינית משאיות יגלוש ב בקלות, בחן הקימו את שוק נישה. כמובן, בתוכנית כאן יכול לגרום להם תחרות פופולריות בשימוש סחורות, בעיקר מכוניות מארצות הברית. בניגוד אירופאי, הובלה מכוניות מאמריקה עם קיבולת דומה יהיה יותר זול, קל למדי-אבל מביא אותם עדיין חוסר המקורי רזרבי חלקים בשוק. להחליף את הפירוט הדרוש עבור כל 9800 הבינלאומי על חלקי חילוף MAZ או חלקי חילוף, אני חייב להודות, קצת בעייתי. כן וגם סנטימטר.

המפתחות סביר שתיתקלו בארסנל של מוסכניקים של המקובלת, שלא לדבר על הספרות הרלוונטית. מלבד מציאת גרסה מקובלת של b/u ניתן לקחת 3-4 חודש-הפעלת המשמר לפרקי הייצור המקומי (זיל, גאז, וכו ') במשקל כבד על 1-3 החודשים. הסינים במהירות לקח את הסימן שלהם והחל בהמוניהם להראות שלהם מרכזי שירות, תוך קבלת בקלות את זכיון. מיוצר תחת רישיון של האירופי חברות משאית תוצרת סין יש כושר נשיאה גדול יותר מאשר עמיתיהם המקומיים, ומחיר נעימה יותר. כתוצאה מכך, מכירת מסוימים מותגים גדלו עשרות פעמים, במשך 11 חודשים של 2007, על פי ' Autoreview, רוסיה מיובאים 4.2 אלף משאית Howo נגד 50 דקות לתקופה דומה של 2006, ולהיות טיפר ושוק כמעט לאומי-על שליש. בבעלות אזרחי הרפובליקה העממית של סין. מחוזית Beifang Benchi, Donfeng, FAW, Howo, Camc, חאניה בוודאי תחסיר זיל ואחרים מוכרים לנו חותמות והפעלת, מכוניות. ציוד מיוחד כאן בכל ליבי שנלך הראויים קשה-ניצחון הסינית של האולימפיים. ציוד מיוחד הסיני תוך מספר חודשים, כבשו את הצרכן הרוסי-כמובן, נמוך מחיר ומפעל טוב משתמט: לפחות הגה כוח זהה; שיתוף פעולה טוב ופעיל עם המערבי המפורסם מותגים. לדוגמה, המחשב שלך אינו משלים ליוגונג חלקי חילוף MZKT או חלקי חילוף MAZ, ו Cummins קוואסאקי. גלגל מגרדים-כל מחפרים, דחפורים, מעמיסים אלה נציגים המפוארת של מכונות מיוחדות בסדר עולה המספרים מתחילים להגיע מסין. אם קודם לכן התלונות העיקריות היו מספר עצום של אחריות במקרים, מכונות סיני-עכשיו המצב משתפר. איכות ושירות הקונה כל היצרנים של השמימי, כמו על הסימן, החל לשים לב יותר. האוטובוסים כאן מדי בשביל הסינים כל שמש (בניגוד המתחרים שלהם). מחזיקה את מעמד מוביל עד הסימן ' Haiger»-עם מאוד סיכויים טובים על הכללי בשל הסיבות התרחבות הסינית כולה. לדוגמה, המאמן סיני עם אגרגטים האירופית, בינוני (45 מקומות ישיבה) שווה כ- 4.5 מיליון רובל. שלנו "volzhanin" עם אותו רכיבים אירופה יעלה יותר מ-6 מיליון ולאחר האירופי-על 13 מיליון. אוטובוסים סינית קונים יותר ויותר חברות הטיולים ולא ATP, כמו בעבר. באופן כללי הממצאים עבור רבים שאין להם אוכל סיני דרכונים אולי נראה מאכזב. ברור כי בשוק המקומי היא סוג של מאגר לחדירה באירופה, ואילו מכוניות סיניות סביר להניח על זה כי תקני איכות ו ידידותיות הסביבה, הם לומדים מהר. חוץ מזה, הפגינו יכולת ללכת קשר עם מותגים מפשט-היום הרבה הם מסכימים עם יצרנים של גשרים והתשדורות המיקלע זד אף Passau Gmbh, מחר, יכול להיות בתוך השותפים לכתיבת של ציוד סיכה, לחילוק שמן Pressol. ? מה זה לעזאזל לא צוחק-אולי לא כל כך הרבה זמן מעכשיו, ואנו רואים את avtodoskah של ההכרזה סוג ' חלקי חילוף MAZ, MTZ, mzkt מכוניות זיל, גז. "בקרוב הם יוחלפו על משהו כמו "חילוף מכוניות ודוֹנגפאנג חלקים, FAW, החומה הגדולה"-זה טוב אם אינו דמויות!

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved