8 עצות לכתיבת הבלוג שלך

כאשר אנו רוצים לכתוב שנראה כי המילים לא רוצה לעזוב, אנו קפא לוח המקשים ואת פתאום כל הרעיונות של הימים נעלמו. בעיתון כתוב ש טבע הוא זה שבקיא בנושא. לכן ממליצים השלבים 8 לכתוב בבלוג שלך: 1. יצירת קובץ excel במחשב שלך עם נושאים אפשריים שברצונך לכתוב בבלוג שלך. הזן רצועות 10 עד 15, ולכן בכל פעם שאתה רוצה לכתוב את תצוגת הרשימה יהיה תמיד משהו לדבר. אם עדיין אין לך בלוג, צפה בקטעי אודות. 2. אתר מילות מפתח לעבור פי 15 נושאים שנבחרו.

בחר לפחות לאחר חיפושים 50 או יותר. (שימוש זה ייתן לך את המספר של בדיקות מידע שבוצעו בכל נושא באינטרנט) 3. ללכת יאהו תשובות שבו אתה יכול למצוא שאלות תשובות הקשורות בערכת הנושא של הדף או בבלוג שלך. לאחר מכן הקלד את הבלוג שלך לעיל הן שאלות. (-) 4 ביקור בלוגים דומים לשלך ולאחר מכן לכתוב על נושאים אשר ראית אותם. באפשרותך להפעיל את ערך חדש לחלוטין או תגובה על מה שקראת. וכך מתחיל ידוע בבלוגים אחרים. 5 יש ספר על יד כל פעם, כך בכל פעם רעיון מתעורר הוא יכול להזין, ואז להגיע למחשב שלך, לכתוב ערך בבלוג שלך.

(פעמים רבות לא איבדו רעיונות על-ידי לא הבקיע אותם?) 6 מגזינים חיפוש נושאים הקשורים בבלוג שלך, ולאחר מכן לבצע עיבוד בבלוג שלו של מה שקראת (יכול להיות סיכום או להגיב על מה שקראת) 7. חיפוש מחבר מי יכולה להיות מקושרת עם ערכות נושא בדף שלך ולדבר על ספרו האחרון, המדברת, כפי מתייחס הבלוג שלו, ספר אשר נכתב אתה אוהב את זה בכל מקרה, ישנם דברים רבים יכולים לדבר על מחבר זה בבלוג שלו. 8. נדבר על בלוג הקשור שלך, אם אתה צריך למצוא בלוג טוב, חושב שזה שווה מדבר, לעשות את זה. (באפשרותך להשתמש זה לפנות אל המחבר של הבלוג להחלפת קישורים) עם אלה צעדים 8 כבר זה לא יאבדו בזמן הכתיבה בבלוג שלך, לעשות זאת באופן רציף, יתחיל לראות את התוצאות שלך ביקורים, הזכייה שלך.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved