שאמוני

שאמוני, הידוע גם כצ'מוניקס מונט בלנק, היא עיירה קטנה על גבול צרפת ויש איטליה, האלפים מלאה, כמו הקשר הראשי של תקשורת עם הארץ ברזל עם המנהרה של המון בלאן. זה היא עיר עם התושבים רק 12000 ויש לו מנוע כלכלי שלה בתחום התיירות ספורט חורף. שאמוני חי על ידי ועבור תיירות החורף, ספורט חורף. העיר הזאת ממוקם בעמק הרון, יש מינימום בגובה 1300 מטר לכל היותר 3790. יש גם כאטרקציה הראשית המון בלאן, אשר מטר 4815 חולש על העמק הזה ועיריית הזה. שאמוני (chamonix) הוא מקום עבור הספורט והרפתקאות, חוץ מזה לעשות סקי או סנובורד תרגול פלג'רה, Houches, Les Montets מאטורין, Le סבוי או Houches ניתן גם ליהנות של אחרים פעילויות וטיולים, הטיפוס, את mountainbike או לעשות טיולים.

הנקודה הגבוהה ביותר של הרון הוא המון בלאן, צרפת, האלפים, וכן מוקד המשיכה העיקרי של האזור. בסביבתו של האורחים אתר הסקי הטוב ביותר בהרי האלפים, וכדי למקם רצועות מתקרב אלפי תיירים בכל שנה, תיירים ליהנות מגוון רחב של מדרונות סקי מציע המקום, שבילים שבה תוכלו ללכת, ליהנות מיום של טיולי הליכה, אזורים שונים עבור טיפוס ורכיבה, מלונות מפוארים שלה, שלה גסטרונומיה מופלאה שאמוני (chamonix) הינו ממוקם בלב ליבה של האלפים , להם הרגליים של המון בלאן, היא גישה למנהרה המתחברת איטליה וצרפת, יש גם, עם מיקומים בקרבת מקום כמו ז'נבה בשוויץ, פיימונטה באיטליה או עמק אאוסטה (aosta), חוץ אחרים ערים צרפתית כמו ליון. שאמוני מקום אידיאלי להליכה, סיור כפי Mar de Glace, הקרחון המרשים ביותר של צרפת, וכמובן סקי וסנובורד, הוא גם מקום שבו אתם יכולים ליהנות יום של גולף. שאמוני (chamonix) היא יעד שבו לא יהיה לך בעיות עם מגוון רחב של דברים לעשות ודברים לראות במהלך החופשה על המדרונות של הר מון בלאן. בנוסף, תוכלו לבקר במקומות של העמק שלה מרשים מטרהורן; וקרוויניה אאוסטה שוויץ, עם ערים כמו ג'נבה, צרמט (zermatt); מון בלאן, ביצוע השביל בין שאמוני צרמט (zermatt), לבין רשימה ארוכה של פעילויות ביניהן, מבקר, להתרומם על הסמל של הרי האלפים, המון בלאן. אופי העיירה שאמוני מוקפת נוף מדהימים, טבע, המון בלאן, חולש על זה קצת יותר יכול לבקש מקום במקומות בסביבה עם נקודות יופי עוררין מוגן.

הפסגות אדומה אחת מציגה את הטוב ביותר של העירייה, עמק בראר, Les Houches, מקומות מוגנים אשר ניתן למצוא בשאמוני, מקומות נחקרו בתחומים רבים, שם תוכלו ליהנות אגמים, קרחונים, נופים, יערות, מצוקים, הזדמנויות רבות ליהנות סביבה טבעית ייחודית זו. מדגיש שאמוני הם מספר, ערך אקולוגי וסביבתי, עולמות טבעי כמו שמורת הטבע של רכס של Rouges Aiguilles, המכונה פסגות אדום, יש יותר מ 4000 דונם, או האזור המדהים של הקרחונים, יותר מאשר 130 ק מ מכיכר בעמק שאמוני (chamonix). הקרחונים הבולטים שאמוני העבודות המרשים קרחון Bossons, קרחון Glace de Mer, של הטבע, הם חלק האזורים הטבעיים המרשימים ביותר בעולם. רודולפו לימה, מומחה.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved