קילוגרמים רבים

אם נטען קילוגרמים רבים, מחליט להתחיל טיפול עבור אובדן משקל, האפשר אשר בעיקר כבר ביצע כמה שאלות (או האשמה) על מצבך הנוכחי, נראה לא מבין איך בא אליו. כדי להתחיל לתת מענה לשאלות אלה, עלינו לשאול מה היה התפקיד של מזון בחייו. בעוד גנטיקה ומחלות אחרות יכול להוביל עלייה משמעותית במשקל אלא אם כן האדם לגדש הוא, זה נכון כי חולים שמנים בדרך כלל יש מערכת יחסים מיוחדת עם אוכל. לכן אנו יש דגש חזק על סעיף זה, שקול הכרחית כי האדם יכול לזהות אם אתה סובל בעיות אלה. אנשים רבים אוכלים מתי הם מרגישים משועמם, רבים לחוץ או אפילו לעשות את זה באופן אוטומטי, תוך כדי עבודה או לצפות בטלוויזיה. . יחשוב שהם סימנים של בעיות בקיבה או? רוצה לאכול? עם נופש הרעב לאוכל-בכל עת, מבולגן, לא בריאה בדרך. האם אנשים אחרים? עוקץ? בין הארוחות או מבושל, הוא תגיד, הם אוכלים כמויות קטנות בדרך כלל של מאכלים שאינם מזינים כמו חטיפים, לחמים שנעשו במהלך המנה העיקרית.

לעשות את זה? קלט? הם לא הותאמו ככזה, אז אכלת שלך חלק נורמלי של מזון. אלה תוספת קלוריות יכול להיות בעיה חמורה אם הם יישנו כל הזמן ואינו מודע לכך. בעיתון כתוב ש טבע הוא זה שבקיא בנושא. הם גם אלה משתמשים מזון להסטת רגשות שליליים: קרב, פתק רע המכללה או האוניברסיטה, יום רע, בעיות היומיום. מזון מספק סיפוק זמני ומשמש, כאילו היה סם, שוב על מנת להשיג את אותו אפקט. ההשלכות? את מכירה אותם כאשר האוכל משמש בטעות כדי להרגיע תסמינים אשר מטרידים אותנו זה יכול להיות ממכר ומסוכן אפילו. שלא כמו התמכרויות אחרות, איפה החולה התאושש לשמר ליצור קשר עם האובייקט מזיקים, מתעייף התאושש יעמוד בפני אוכל כל יום. כאשר לשעבר מהשמנת יתר הם פגיעים במיוחד, עצוב או לא יציב רגשית, זה אפשרי זה מרגיש רצונות? לחזור לאכול כמו קודם.

כאשר אתה מתחיל לרדת במשקל, עליך ללמוד דרכים חדשות להתמודד עם הרגשות האלה ואתה צריך להשתמש בטכניקות שעוזרות ערוץ מה קורה. לאחר הניתוח פסיכולוגיה (וגם באופן כללי, כל טיפול להפחתת משקל הגוף) חשוב מאוד ואת האפקטיביות שלו תלויה גם בעתיד לרווחתם. לקבל את המציאות שלנו, למצוא הדרך החוצה רק בדרך לשוב לאיבוד משקל. או יכולה להיות בעלת ברית הגדולה במאבקה נגד משקל עודף, אך חלק מתהליך לאחר ניתוח וחייבים להיות מלווים על ידי תוכנית לפיה החולה יכול לחנך את עצמם, זה יכול לשפר את הרגלי האכילה שלך פעם אחת ולתמיד. אתה חייב לקחת אחריות על החיים שלהם והחליטו בחוזקה כי יופיע לפנינו. . ברכות, ד ר Héctor ברנל Sobre מחבר: ברנל Héctor הוא מנתח פרופסור השמנת יתר מטבולית מחזיק מומחה לניתוח בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved