מכוניות ואוויר

לדאוג לגבי בעיות סביבתיות בעולם, המין האנושי אינו חושב על העולם ועל עצמם. וזה לא האנוכיות, המאבק להישרדות. הכוכב שלנו לשרוד בקלות את עודפי פחמן דו-חמצני, שקיות ניילון, אשר חלק בלתי נפרד ממנו. כי האדמה 4.5 מיליארד חוו דברים יותר משמעותיים: עידן הקרח, הסחף ונפילתו של מטאוריטים גדולות. אבל אקולוגיה חשוב לחיות עם הטבע יכול להיות רק בהרמוניה, אחרת זה מאיתנו מסרבים. לפני יותר ממאתיים שנה האנושות שולט התעשייה הכבדה, חלק ניכר מהזמן מוקדש הבנייה של כלי רכב.

החלפת עגלות עם מנועי קיטור הגיע כלי רכב חשמליים מודרניים. ההיסטוריה של המכונית החשמלית מתחיל לפני יותר ממאה שנה, אבל אז הם שיחקו איבד דלק מוטורס. היום סוללות נעשה קטן יותר, כוחם גדל במידה ניכרת. אבל האנושיות אינו תוכל לעבור באופן מלא מכוניות חשמליות. הייצור של סוללות ליתיום בשימוש מודרני, מאוד מוגבלת. בנוסף, לרשות סוללות התהליך הוא מורכב ויקר.

בגלל זה חברות הרכב הגדולים, מפיקים עצמאיים קטנים מחפשים אלטרנטיבה, כמו vodorodomobilej, כלאיים מכוניות על דלק ביולוגי. אם אנחנו מדברים על מנועים היברידיים, המהווים וועד העובדים של מנוע בעירה פנימית, מנוע חשמלי, זו עוד אפשרות ביניים מ- Vista בעתיד. אבל מוחות מבריקים לא תעמוד בשקט, מציעים סוג חדש של אוויר דלק חלופי! מה כל הזמן סביבנו, יכול לשמש מתנה. הרעיון להשתמש באוויר דחוס הופיע במאה 19, אך כמו מכוניות חשמליות, pnevmomobili לא לעמוד התחרות עקב פגמים בונה. עכשיו, אחר כך במשך שנים רבות, הצרפתים של AirPod MDI הוא רכב הם קדימה את מנוע אוויר דחוס. למכונית הזו יש חסרונות, אבל אפשר לומר בבטחה כי האנושות החלה אלטרנטיבה אחרת.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved