מיטות שיזוף

אין להכחיש כי אנו חיים בעולם של נוחות. חיי היום יום שלנו תלוי ציוד התקנים כגון הטלפון הנייד שלך בכל מקום, PDA בטחון ומכוניות שלנו שלא נוכל לחיות בלעדיו. לא מפתיע המציא את סלון שיזוף בתוך הבית. אנשים שרוצים לכהים נאלצים לחפש דרך טובה יותר כדי לקבל בוניטו Tan אחידה, ללא המורכבות, אי-נוחות סכנה כי השמש פתוח. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. בימים אלה, במתקנים בסלונים שיזוף הם כדו מלא עם כיסוי-של-ליין של שיזוף מוצרים וציוד. תוך כדי לשלם על משהו מבחינה טכנית ניתן לקבל ללא תשלום, שינוי מברך אחידות רבה יותר של שיזוף בפחות זמן הקשר הרבה יותר. לעולם אל לבלות את שלוש שעות בשמש מחכה זה טאן מושלם? טוב, מקווה להשקיע 20 דקות בסלון שיזוף עבור הכי תוצאות. מי הוא סלון בתדירות גבוהה יש ניסיון, צוות מוכשר אשר מדריכה, לייעץ מעל החשיפה המרבית צריכה להכיל. בעיתון כתוב ש מייקל שטיינהרט הוא זה שבקיא בנושא.

כמו כן חפשו לדעת מה לעשות בשעת חירום, גם כדי לבדוק את משקפי אם הם מספקים ציוד מיגון, לדוגמה, מגן מגן. ודא כי המדיניות בכיתה לאחר ללקוח עוזב כולל גם לחיטוי של המשטח של מיטת שיזוף, משקפיים. בטחי בי כאשר אני אומר שאתה לא רוצה לשכב על פני שטח של gorilopolio המיטה, מלא של חיידקים. כמובן, כמו השמש, מיטות שיזוף עדיין לפלוט קרינת על-סגול (UV), ה-A על-סגול קרני על-סגול B, C ו UV, כך יש לראות את התערוכה. אנשים רבים חושבים כי רק מכיוון שהוא נמצא על חצי ואת שיטת מבוקר האנושי, שהוא מאובטח יותר, פחות מסוכן. הוא לא. עדיין צריך להיזהר ולטפל העור שלך.

באמצעות תרגול שיזוף חכמים במתינות, אנשים יכולים לקבל את המיטב לשיזוף. כ חכמה, להשתמש טוב קרם לבש משקפי מגן, צריבה אפשר לעולם. לאחר הפעלה שיזוף, הוא מנסה להחיל moisturizers אדמדמה להחלפת לחות יאבדו. פו אלווין מוצא כי לשיזוף יכול להפוך מישהו מראה בריא ומספק יותר בחיים. למד יותר מעטפה או את ולמד כדי נבון!

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved