מדיטצית קונדליני

מדיטצית קונדליני הוא במדיטציה אקטיבית אושו. סוג זה של מדיטציה מומלצת עבור אנשים עם חרדה ואנרגיה עודף, כמו גם עבור אנשים שרוצים לחוות דרך חדשה של מדיטציה עם תנועת הגוף פנימיים וחיצוניים. סוג זה של מדיטציה יש 4 שלבים: 1) חלק עצבנות של כל הגוף, בעת שעמד עם הרגליים עדיין על הקרקע, לצלילי מוסיקה תוכנן במיוחד למטרה זו. At הפעם כל הגוף רועד עם העזרה של הברכיים, מגיע רגע אחד שאין לו ' ללוות ' עצבנות, אבל זה התסיסה של הזרועות, תא המטען, הכתפיים והירכיים כבר מתרחשת על ידי עצמו לבד. ברגע אחד מתחיל להיכנס אל תוך המדיטציה בעיניים עצומות במהלך השלבים 4, הרוח עוזבת את הגוף, הגוף ואת הפנים קו חשמל. (2) החלק זה משאיר את המהומה להפוך מחול: עם עיניים עדיין סגור, אחד מתחיל לנוע כגוף ביקש, כבר לא צריך להיות דבוק שער .

אני בדרך כלל, אבל הריקוד, קפיצות, מהלכים לפי הקצב של המוזיקה, נותן האנרגיה זרימה בכל הגוף. (3) שוב עדיין, רגל: עכשיו ללא תנועה, אנחנו אתן בעמוד השדרה מאוד נכון, מרגיש אנרגיה הקונדליני ומוסיקה המגיע מצ'אקרת אדום ואפילו עובר את כל חזרה מעבר הראש שלנו. אינטנסיבי זמן המוח, ניתן לפעמים להרגיש כי אחד הוא יותר מאשר הגוף שלך, אחד מתמזג עם סביבתו, כאילו כבר לא היה על הפנים של הגוף הפיזי. (4) לאחר תחושת אנרגיה נווט כלפי מעלה, שכבנו על הרצפה, צופה שלנו להיות עם עיניים עצומות, בלי לשפוט, בלי פחד, בדממה. עשר דקות.

ההווה. הוא מתבונן. סה כ המדיטציה אורכת שעה, אבל היא טסה. זה סוג של מדיטציה שמשלב בין פעילות גופנית יחד עם מנוחה גדולה (או \"stop\") של המוח. שווה לנסות. המוזיקה הזאת אושו-מדיטציה ניתן למצוא בדפי אינטרנט רבים. מחבר: מזרח LluM רגע:.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved