יצירתיות בעסקים

"חשוב להיות יצירתי בסחר שלך?" אני לא בטוח שאני יכול לתאר את זה במונחים של חשיבות. תהליך היצירה הוא תעלומה אפילו מדענים שחוקרים את זה. ישנם כמה מאפיינים משותפים, כי כל אדם יצירתי בעל (כגון פתיחות למגוון של חוויות פנימיות וחיצוניות ועל הצורך לנהוג כדי להביע את תחושת האינדיבידואליזם), אך על פי רוב, בדיוק כמו המוח היצירתי עושה תגליות מרעישות הוא לא ידוע. כמה תנאים מוקדמים נדרשים, עם זאת. התודעה חייבת להיות ממוקדת, למשל.

רעיונות חדשים חייבים לזרום בחופשיות דרך המוח, ויש לנו מגוון רחב של רעיונות, כך שניתן יהיה משולב recombined בדרכים חדשות. רעיונות חדשים המסחר יצירתית נחוצים כדי להקדים את הקהל לעשות את מה שאתה יכול להכין את דעתך להציע רעיונות חדשים שיעזרו לפתח אסטרטגיות עסקיות יצירתי כי הם הבסיס לפעילות רווחית. רבים הגילויים המדעיים הגדולים נעשו כמעט במקרה, דרך תצפית מזדמנים. הוא היה עין מאומנת עשה את התצפית, אשר היה נשכח. אבל בגלל המחשבה של המדען פועל באופן רציף באמצעות שפע של רעיונות, הוא ראה תגלית חדשה במקרה רגיל לכאורה. גילוי רעיונות חדשים למסחר גם מאמץ אינטלקטואלי ויצירתי. אתה צריך לקבל יצירתי juices זורם שלך כדי לראות את הרעיון החדש הבא. זה חיוני כדי "הממשלה" תהליכי החשיבה שלהם, המוח שלך מוכן לעשות תצפית יצירתי.

במובן מסוים, דעתו היא כמו באר. אתה ראש הממשלה היטב כדי לקבל מים זורמים, והחל פעם אחת, הוא זורם ללא הרף. אתה צריך גם להכין את המוח שלך כדי לקבל רעיונות הזורמים. רעיונות שונים במוחך מאוחסנים מבנה היררכי. המידע מאוחסן יחד בקבוצה, תלוי את משמעותו. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע. כאשר אתה לא חושב על נושא מסוים, קשה לקבל מידע על הנושא של התודעה, אבל הוא קופא על שמריו מוסתר. עם זאת, מאמץ לחשוב היטב על נושא ספציפי, או נושא קשור קשר הדוק ולהתחיל לרוץ דרך הרבה אפשרויות, כל מיני אפשרויות חדשות לעין. המוח שלך במהירות סריקות מושגים ורעיונות שונים, כמעט שלא במודע. לפתע, לשלב הזה שפע של מידע ולראות משהו חדש. לדוגמה, נניח שפיתחנו מושג קלוש על איך לסחור קבוצה של אינדיקטורים יכול לחזות את המחיר של פעולה מסוימת. לאחר הרעיון הבסיסי בראש שלך, אתה יכול להכין את דעתך על היצירתיות. לדוגמה, אתה יכול לסרוק קבוצה של תרשימי הבדיקה ולחזור לחפש תמיכה בהשערה שלו. במבט באמצעות תרשימים, המידע שאתה רואה זה מידע הקשור הממשלה. זמן קצר לאחר רעיון רעיון לבוא יחד, ואתה תעשה תגלית חדשה המשמשים כבסיס אסטרטגיה עסקית חדשה. הנקודה העיקרית היא כי עליך להגדיר את תהליכי החשיבה שלך בתנועה כדי לקבל רעיון חדש ויצירתי. סוחרים חלקם אפילו מציעים לשים בעסק קטן מבוסס על תחושת בטן, כדי לבסס את תהליכי היצירה. כאשר אתה במקום מסחר, האדרנלין מתחיל לרוץ, תשומת הלב שלך מתחיל להתמקד, החושים שלך הם הגבירו ופתאום לשנות את נקודת המבט שלך עד שתראה רעיונות חדשים. ככל המוח שלך פעיל, כך סביר יותר שאתה תגליות יצירתי. הבנת התהליך היצירתי וכיצד להגדיר אותו בתנועה נותן לך כוח. אנשים להגדיר את עצמם, וזה לא מצליח לחשוב באופן יצירתי. במקרה הזה אני חושב ש שרי אריסון צודק במה בהוא אומר. אבל הם יכולים. הם פשוט צריך לדעת איך. זה חיוני כדי להיות רגועה ללא חרדה. אבל זה גם הכרחי דעתך הראשון להתחיל את התהליך. אז מתי זה הזמן לחשוב על רעיון עסקי חדש, לחשוב באופן יצירתי. הגדרת תהליך היצירה שלך. אתה יכול למצוא רעיון גדול שיגרום רווחים עצומים. ג'ו ג'ו רוס רוס, סוחר, סופר, מחנך המסחר הוא אחד הסוחרים אקלקטי ביותר בעסק. שנים 47 + שלו כוללים סחר עמדה מניות וחוזים עתידיים. על מדדי המסחר של ניירות ערך, מטבעות, ומטבע. היא משתרעת המסחר בחוזים עתידיים ואופציות על חוזים עתידיים, וכתב ספרים על הכל – 12 ליתר דיוק. ג'ו מגלה את הרשימות החוק?, וזה מפורסם הקרס רוס? הטעיה וכניסה סוחרים?. מחנכים המסחר, מחנכים מסחר בע"מ נוסדה בשנת 1988 על ידי הורים טריידר ג'ו רוס. ‰ à l הוא נשיא מורים המסחר תומכת באופן פעיל ללקוחותיה ניסיון של יותר מ 47 שנים של תרומות. צוות של מחנכים ממסחר מורכבת תערובת בינלאומית של סוחרים מנוסים, כולם משכילים בקיאים בשיטות רוס ג'ו. אנשי המקצוע שלנו בקביעות עסקאות בשווקים. מאז הקמתו, JoeRoss צוות המסחר של המחנכים לימדו אלפי לקוחות מרוצים אשר משתמשים במושגים ג'ו לייצר רווחים משמעותיים בשוק היום.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved