הרפס פשוט

זה מחלה זיהומית מסוג ויראלית. הרפס מסוג זה מאופיין על ידי הופעת נגעים cutneas. הוא הרפס פשוט נוטה להשפיע על הפנים, השפתיים, הפה וחלק עליון של הגוף. כיום אין תרופה מוחלטת עבור הרפס, אולם קיימות מספר דרכים של טיפולים כולל טיפול הזמינות או טיפול טבעי. הפגנות נפוצות ms: כדי) הפגנות של הרפס פשוט נפוצה ms אפשרי להתרחש כאשר היא משפיעה על אצבע, סביב הציפורן. (ב) גם הוא ניתן למצוא הפגנות של HSV1 דלקת בעיניים, ובמיוחד הלחמית ואת הקרנית, וכן זיהומים של השכבות המכסים את המוח. (ג) כאשר אישה נגוע פשוטה הרפס באברי המין כדי יולדת ילד דרך לידה לדנית במיוחד אם הרפס מתרחשת.

התינוק עלול להיות נגוע. זה גם אפשרי כי וירוס הרפס אמא המושפעת מדביק את העובר, גורם למומים מולדים. וירוס הרפס באופן כללי אדם רק יכול להיות נגוע בנגיף הרפס גניטלי יחסי מין עם מישהו. שיש לו הזיהום על ידי הרפס גניטלי HSV2. שידור יכול להתרחש מ שותף מיניים נגועים שאין נראה כואב, למי שלא יודע אתה נגוע.

פשוט הרפס HSV1 והן HSV2 הרפס גניטלי, יכול להיות מועבר על ידי מגע מיני. זה נורמלי עבור חצייה של סוג 1 ו- 2 זיהומים המתרחשים במהלך מגע מיני אוראלי באיבר. ה-80% של האוכלוסייה הבוגרת הוא המועמד לשאת וירוסים של ההרפס HSV1 פשוט יכול לקבל את זה רכשה של טופס לא מינית. הרפס באה לידי ביטוי לאחר מרווחי זמן גדולים לאחר החשיפה. אם זה בצורה מינית ייתכן עד אחרי 24 חודשים, אם זה היה בצורה לא מינית, ייתכן עד לאחר 18 חודשים של קבלנות הנגיף. אם מידע ms desas לבקר את דף האינטרנט, שבו אני מוותר דוח שתוכל עניין בנושא זה.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved