הנעלמים

בכרם של הלורד יש שמן, רזה, גבוה, נמוך, חום, לבן וכו ארוכה. כל עיטוש לעתים קרובות ולך לכדורגל, אחרים הם רגשניים ללחצן האלוהית; כמה יודעים כי הם נולדו בלי קרובי משפחה, לאחרים יש בנים ואחיינים כדי אחסנה; נוסעת עם עיניים פתוחות לישון גם כאשר הם הליכה; חלקם memorious ואחרים מצחיק מאוד. כשזה מגיע אל האמת, אנשים אלו יודעים לפגישה עם המוות היא בלתי נמנעת: זהירה מוכנים, ההפתעה תקווה בטוח. עם זאת, קטגוריית הרחק כל ספירה. . זה desaparecidosa, אשר בכל לילה נתון להיכשל לסעוד אובדות ללא עקבות.

המזון היחיד של desaparecidoa הוא מקווה לחזור אל הבית, לזהות של גדר ישנה, גן שקוע בתוך הצללים, נשמע מוכר, ניחוח שאין. לה שום קשר עם סיוטים ניצח על ידי רוחות. או מאמין בעלי חיים, ללא רוחות רפאים. אבל גם desaparecidoa כדי להבין, בטווח הארוך, זה לא אשליה ללטף את השיער של האישה או את הפנים של הבן. כולם גדלו כל כך יוצאת דופן בהיעדרו, אשר נחשב זה תושב אזורים אלה אשר חיים ומוות לא הצליחו לגעת. בגלל desaparecidoa זה: ישות נעלה למוות, כי אף אחד לא מעז להגיד כי הוא ראה למות קטן שגרם לזה להיעלם; וזה מעבר בחיים, כי אין ארוחת בוקר עם אף אחד מלבד שריקה בחושך כמו רומנטי שרוצה האור לאחרים. אין משטר מביש רצה לגייס אותו לשים פצצות, אין דמוקרטיה החזיר שלו פרופיל של גבר קולות בלי שיראו.

(לא לשווא באוכלוסין ביצעו את ארגנטינה, קרובי משפחה של ה-30,000 נעלמו בתקופת הדיקטטורה הצבאית 1976 / 1983 הקליט אותם כמו חברי משקי הבית שלהם, למרות שכבר לא כדי לקחת קפה, פשוט נשארים לזכרו של המנוח extrañísimos משלהן). מועמד desaparecidoa זה אין עסקת חליפין, או סיום קטלני הדבר בנסיבות כלשהן. במיוחד מתי פרק המסחר הם כללים שנכפו על-ידי הפטריוט בתפקיד. כבר בתור desaparecidoa, הוא זה מרחיב מחדש סטנדרטים בת אנוש למחוק את התליינים שלהם. כמו עם ההיעלמות זה לסלק את כוחות אשר מנעה ממנו להנציח את תדמיתה בין הדימויים אינספור של קהילה. . זה כלום Desaparecidoa הוא זה חוזר לשיר את השירים של הזמן שלו דרך יורשיהם, מי מוסמך צנזורה בזמן אבוד ביער שלו שייך רוחות. ÿPor מה הפלא ולאחר מכן של אלה אשר הפכו נעלמים כמו רבים פחד desaparecidosa בבית הדין כי עד לאחרונה הם חשבו שאינם קיימים? . זה לא מה הפלא: desaparecidosa הם אלה שנותנים משמעות דמוקרטיה כאשר chacoteros לרעה של חופש.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved