ההמונים ואמנות

האמנות היא אמנות, בשילוב עם האיש, היופי של האיש בזכות אמנות.-מחבר לא ידוע. במהלך השנים היו סוגים שונים של אמנות, כולל פיסול, ארכיטקטורה, ציור, תיאטרון, צילום, ספרות, אמנות, תחריטים, בקולנוע בין השאר. אף לעשות אלה יש כבר מהפכה, בתחילת פעמים שהם חולקו בתרבויות שונות, אשר פיתח הרגלים שונים אשר, במקרים מסוימים, לא אפשר כל אדם או קבוצה של אנשים להיות תענוג עם אלה. במאמר הבא, יתקיים הנושא של אמנות והשפעתו על ההמונים. כדי לעשות זאת, נתאר האמנויות לאפשר גישה אל כל אדם, כמו המחברים העיקריים של אלה.

כל סוג של אמנות גם יתוארו. הצילום הוא האמנות של תיקון, לשחזר באמצעות תגובות כימיות, במשטחים מוכנים קלציטים, התמונות שנאספו בחלק התחתון של קמרה אובסקורה.1) הצילום הוא אמנות אשר ניתן לחלק שני ענפים שונים; את צילום דיגיטלי, המקצועי. צילום משותף סוגים שונים של טיפול, אשר היום יום הם חלק התחומים של פרסום, לא כל כך כמו משהו אמנותי. הצילום כאמנות הוא השירות של מטרה מסחרית אשר היא להשיג את תשומת הלב של הצופה, כדי להגביר אותו לצרוך או לקנות מוצר דרך דמות מוכרת שונה במעבדה כלשהי או באמצעות תוכנות מסוימות ספציפיות. הצילום יכול להגביר את ההמונים כי הן מבטאות בחיים האמיתיים, ולכן כל אדם בקבוצה ניתן לזהות באמצעות טופס זה אמנות. קולנוע הוא סוג אחר של אמנות המעביר את ההמונים.

הסרט פותחה סביב 1890, עקב האיחוד של הצילום, אשר רשומות על המציאות הפיזית, עם ההתמדה של המשחק של החזון, הוא נראה כי ציורים להזיז. ארבע הגדולות מסורות קולנועי פותחו מאז: סרטים עלילתיים נרטיבי, סרטי תעודה, סרטים מצויירים וקולנוע ניסיוני.( . RAEZ-LUNA, מריו) כפי שהוזכרו קודם לכן תמונה הקשורים לצילום זה, מציין סרטים כמו צילום לשתף את ההשפעה כלפי המיסה. כלומר, שני סוגי אמנות אלה המשפיעים יותר בתרבות ההמונים, הסיבה לכך היא כי הקולנוע כאמנות מבטאה נושאים רלוונטיים של חיי היומיום בדרך חיים. שנת 1925, שנוצר תנועה בשם ארט דקו, מושפעים לאמנויות דקורטיביות כגון אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי, אך גם באמנות החזותית כגון אופנה, ציור, אמנות גרפית הסרט. הדבר השפיע גם כל תנועת המודרניזם בסגנון ארט נובו, פוטוריזם. צורה זו של האמנות היא מאוד מחוברת עם אמנות ההמונים בשל אנו מוצאים לא מעט מקומות שבהם אנחנו הולכים: למסעדה, בציבור מקומות וכד'. צורה זו של אמנות אבל אני יכול גם לשמש באופן אישי נקודת יכול להיות מוערך על ידי הציבור הרחב. תרבות המונים נובע עיבוד אמנות עלית, שכן עם אומנויות אלה הם גופים והם מסתגלים כך שיהיה לכולם. תרבות ההמונים, היא החברה בכללותה מאז ככה זה מרגיש מעורב תנועה אמנותית, שכן האמנות הוא עשה עבור כל מיני אנשים. לדעתי האישית האמנות של נקודת המסה: פרסום, צילום, צורות אמנות דקו הם מוצלחים יותר בעולם. היא בשל העובדה כי כל האנשים יש גישה זו. על-ידי גרפיטי פשוט, פרסומת או ההפצה של מסעדה, אמנות ההמונים בכל מקום. לפי זה, האמנות ביותר שנראה על-ידי הציבור. 1)

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved