ביטוח רכב On-line – היתרונות והסיכונים

ביטוח רכב באמצעות האינטרנט מושך תומכים יותר, כי יתרון מחיר ושירות ללקוח. ואכן, למה לבזבז את הזמן לבקר במשרדי חברות ביטוח, כאשר אתה יכול לפתור את כל הבעיות, לא עוזב את המחשב? ככל ביטוח רכב היא לעתים קרובות דרך ההבטחות לאינטרנט הטבות כלכליות בדמות מציעה מחיר מיוחד. במספר מדינות במערב אירופה את הצמיחה של שוק on-line ביטוח רכב הוא 70% בשנה, וכמה מהם את היקף העסקאות סיכם באמצעות האינטרנט, הגיע 4% מתוך סך כל המכירות של פוליסות ביטוח. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . באוקראינה, זה סוג של הפצה של שירותי ביטוח הופיע יחסית לאחרונה, עם זאת, במהלך 2 השנים האחרונות רכשו כבר ותומכיהם. היום באינטרנט האוקראיני, ישנם ארבעה דגמים שונים למתן שירות זה, וכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות משלה. 1.On שורת ביטוח רכב באמצעות האתר של חברת הביטוח יתרון חשוב במקרה הזה הוא המחיר של ביטוח, אשר מפעילים רבים נמוך יותר כאשר קונים יחידה. כדאי לך לעיין אצל מייקל שטיינהרט כדי לקבל עוד מידע.

בהזמנת על שורת הרווח אינו כולל הוצאות התפעול לשמירה על הרשת, וכתוצאה מכך, מפחיתה את העלות של המדיניות. החיסרון הוא היעדר הצעות פתרונות חלופיים: ביטוח – השירות אינו זול, ולפעמים ההבדל במחיר תוכן זהה מדיניות שונה חברות יכולות להגיע Hryvnia כמה אלפים. כמו כן, בעת רכישת פוליסה עם חברת ביטוח, אין זה סביר שהאחרון יתמקד החולשות שלו, כמו, למשל, את האפשרות של פיצוי ללא התייחסות GAI, וכו ' 2.Sayty המאפשר לחשב וסדר מדיניות חברות הביטוח השונות on-line במקרה זה, הלקוח יש לפחות שני יתרונות: את היכולת לשמור על עלות הפוליסה להשוות את העלות של שירותי תוכן זהה של המפעילים השונים. עם זאת, לעתים קרובות על ידי רכישת פוליסה בדרך זו, הלקוחות מתמודדים עם האפשרות של טרום היכרות עם אמנות ביטוח רכב מפעילי ההיסטוריה שלהם התשלומים, אשר בסופו של דבר מגדיל את הסיכון של קבלת החזר הביטוח. 3.On שורת ביטוח רכב נתוני לקוחות מציע סוכני ביטוח הניוזלטר מחברות שונות.

זה השיטה מבטלת את החסרונות של רכישת ביטוח, שני הראשונים, אבל יש לו משלו. לא כל הלקוחות כמו העובדה כי הנתונים שלהם כתוב על סוכנים שונים (10 ומעלה), אשר בימים הקרובים הפציצו אותם עם אותיות שיחות. כמובן, זה איכותית להשוות ולבחור את ההצעה הטובה ביותר, אך לעתים גורמת ורגשות שליליים. 4.On שורת ביטוח רכב על "חנות אחת להפסיק" סוג זה של ביטוח הכולל שליחת הבקשה מומחה עצמאי, אשר בוחר את הצעות חברות שותפות על בסיס אישי. אולי, במציאות של היום – הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר, שבו מומחה עושה טעות ערך הפוליסה על כמה חברות ביטוח, מספק "הסיטונאי" הנחות, מציע את כל החוזה הדרושים ההיסטוריה פרטי תשלום עבור חברה מסוימת. הלקוח יכול לעשות הוא לקבוע את המשפט המתאים ביותר. סיכום בכל דרך רכישת מדיניות תבחר, זכור כי, בסופו של דבר, המחיר הוא לא הגורם החשוב ביותר בעת בחירת חברת ביטוח לבין חוזה אופציות. יותר אמון החשוב ביותר שאתה הרכב שלך מוגנים מפני כל המצבים האפשריים על הכביש.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved