איכות הניהול

ניהול איכות בארגון – תהליך אשר במוקדם או במאוחר כל ארגון פועל. כדי הבנקאים נתנו הלוואה לחברה מסוימת בתנאים נוחים, הם חייבים להבטיח כי המנפיקה יש סיכון האשראי קטן. וכדי לעקוב אחר כמות הסיכון במתן אשראי לארגון לעמוד בסטנדרטים מסוימים (כלומר ISO 9000 לפחות) או ארגון יש להפנות רואי החשבון. רואי חשבון תבדוק את הארגון מן המבטים שלהם, שום דבר אינו מוסתר, הם יודעים מה הם עושים, מה לבדוק ואיך, שוחד במקרה זה לא יעזור. ביטוח מטענים, עסקאות, חוזים, עסקים, שבו לבקש ביטוח? כמובן שחברת הביטוח. כפי שהונפקו על ידי ביטוח סיכוני ביטוח נחשבים, ומחיר הביטוח תלוי הסיכונים הביטוחיים.

עכשיו לקחת מחשבון ולהתחיל לחשב את העסק שלנו, מה ההשפעה של אשראי שניתן לפי 20 אחוזים של העסק או אשראי שניתן לפי 13 אחוזים עבור העסק ואת מחיר הביטוח, שקול לשנות את שיעור התשואה הפנימי, הערך הנוכחי אחרים יחסים, ולשנות רגיש מאוד במידה כזו לעשות עסקים הופך להיות רווחיים. ואם בנוסף ניתוח רגישות של העסק, בדרך כלל שומר, אתה תיתן לנו לקראת להפוך ניהול האיכות. כל הסיבות הללו אני צריך להוכיח תאימות עם תקן מביא יתרונות אמיתיים לעסק, וכיצד להשיג ציות? כדי להתאים התקנים צריכים לחלוטין לשעבד את כל התהליך של שיפור מתמיד של העסק, את התהליך כולו – תכנון, ניהול, כספים, משאבי אנוש, וטכנולוגיה. כיצד לשפר את הטכנולוגיה? כן, אתה יכול פשוט לקנות, לקנות טכנולוגיה חדשה כלל. כיצד לנהל טוב יותר את תזרים המזומנים? כן, רק משכילים כספים, רצוי כי להבדיל מאנשים ניפ EMI. כיצד לשפר את התכנון, גם מעורבים מומחים.

לא בהכרח מומחים בארגון לנהל מדינה, הדרך הטובה ביותר היא ההבנה שלי – הוא החלק של יועצים אשר יבואו לעשות את העבודה שלהם בצורה מקצועית. הנה איך לשפר את איכות כוח אדם, כוח אדם רעב קשה הרבה יותר כדי להרוות. אני תמיד שומע איך אנשים יכולים לגרום לזה לעבוד טוב יותר אם הוא לא רוצה, איך להגיע לעובדים לבצע עבודה נוספת שהם לא לפרוש? שאלות אלה נענות Deyming, יועץ אמריקאי שהוזמן ביפן, שם הוא הציג את העקרונות שלו, ולאחר מכן, פרדוקס, היפנים כבר החלו ללמד את האמריקאים וניהול איכות, מעניין מספיק, האמריקאים לא היססו ללמוד היפנים. אז Deyming כתב sixteen העקרונות שלפיהם ניתן לשפר את איכות הניהול של הארגון. בעיקרון כל מתאים במקרים מסוימים למצב ספציפי בזמן מסוים. כדי ללמוד שימוש בעקרונות של Deyminga אתה צריך להתחיל להבין. ברוסיה, עורבים ואדים, מנכ"ל כלים ראנד עבור החברה שלך יישמה מערכת של עקרונות Deyminga הקטינה את מספר הנישואים מ 65-0.6 אחוז. הדבר מרמז כי ברוסיה יש עקרונות של ניהול איכות, אתה לא צריך להגיד שזה רק לאמריקאים יפנית, ואנחנו לומדים לעבוד במדויק. אחרי הכל, אנחנו רוצים לקבל הלוואות זולות כדי עסקים בחו"ל. אז קדימה, להתחיל לשבור את שליטתם בחברה, קשה, למשל, אין להעניש את העובדים על הנזק לנישואין הוא קשה, כך אני שומע, משולל פעם בונוסים וכן הלאה, אז אני Deyming אדם פיקח, אומר שלא צריך להעניש, אלא כדי לעודד את הנישואין לא להסתיר, אבל ההנהלה יודעת את המספר הכולל של נישואים ללא ייצור של הערות שוליים, ויודע איך לצמצם את מספר הנישואים. וזה ההתחלה, אז עדיין יש שיטות שניתן ליישם בחברה שלי, אנחנו צריכים רק סבלנות ורצון.

© 2011-2024 Techcommforum.com All Rights Reserved