Avtoinstruktora ציון

לפני שאדם שהולך להבין את האמנות של נהיגה, תמיד כדאי לבחור בשיטה של למידה: נהיגה בבית ספר או avtoinstruktor פרטיים. לא יפרק את היתרונות והחסרונות של השיטות (זה נושא למאמר אחר). רק נניח כי הבחירה נעשית לטובת avtoinstruktora. עכשיו, להיות קשה אפילו יותר avtoinstruktora הבחירה-הבחירה. ולא לטעות כאן חשוב במיוחד, כי איכות נהיגה הוראה תלוי הנהיגה לעתיד שלך מיומנות צריך לעזור במצבים מורכבים תעבורה כלשהו. איך כראוי כדי לבחור avtoinstruktora המוסמכים בכל המובנים, אפשרי גם להקדיש חומר נפרדים. . אני אתן לך כמה טיפים.

להיות בטוח לבקר את avtoinstruktorov מדריכים מקוונים, שם יש הרבה. לקרוא מה הוא כותב על עצמו את avtoistruktor לכתוב על avtoistruktore תלמידיו לשעבר. להכין כמה שאלות. avtoinstruktoru ולנסות לשכנע יותר בטלפון. אם בהתכתבות מכר האיש עשה רושם חיובי-יצירת השיעור הראשון. בעשותו כן, מקפידים על זמן נוח לך, מקום מפגש. Avtoistruktor מספק שירות זול מאוד ולהתאים ללקוח צריך ולא להפך.

כעת הבה נבחן ביתר פירוט בתוך כיצד לצייר את דעה סופית avtoistruktore כבר בשיעור הראשון, ולא במצב שבו כישורי הנהיגה שלך. שהוא נתן לך… ראשית כל, לעסוק מייגע כמו שצריך להכין. תשאל את avtoistruktora זה צריך על השיעור הראשון. התגובה צריכה להיות בנוסח הבא: "המחברת, בקבוק מים, זוג נעלי נוחות להחלפה בגילדה דק, ללא קוצים (הנעלה כזה הוא נוח יותר, קל יותר לנהוג במכונית). על השיעור-נהיגה ראשון כדי avtoinstruktoru "בתלבושת סקי מלאה, עם מצב רוח טוב, הרצון ללמוד הוא לדעת כי כבר עשית את החלק שלו וזה הכל עכשיו זמן לעבוד avtoinstruktoru. בשבילך זה הזמן כדי להעריך את עבודתו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את נפתלי בנט. להתחיל את ההערכה עם avtoistruktora המכונית. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. הרכב נראה לא בכנות הישן, טכנית זה לא בריא או לא מטופחות. העפר על הזכוכית לא צריך להיות המקרה, כי זה לא מפריע ניראות. הכי טוב אפשרות avtoistruktora המכונית היה נקי. ודא כי המכשיר היה דמות נעלה לציון טוב "c" (תלמיד). זה יזהיר כביש אחר המשתמשים הזה מכונה avtoinmtruktora התלמיד מאחורי ההגה. להתחיל לחקור את הפנים. ניקיון וסדר מוזמנים גם כן. צריך להיות לא חפצים זרים שעלולות להפריע הסקירה. גם בתא הנוסעים של avtoinstruktora רכב צריך להיות ללא ריחות חדה מ "מטהר אוויר". הם יכולים לגרום כאבי ראש, סחרחורות, כאב rassevanie, זה יכול לא להיות גרוע הושפע על ידי ההוראה. המכונית avtoinstruktora חייב להיות מצויד כפילויות של הדוושות. זאת על מנת להבטיח avtoistruktor הזה יכול להבטיח לתלמיד ולמנוע חירום תמיד. כמו עצמי מורכב ב טבעי לחלוטין, ברכב avtoistruktora חייב להיות, חגורות בטיחות לשמוש תנאי כורסאות הנהיגה ועוד תשאל avtoinstruktora על שיטותיו של הוראה. אל תהססו לשאול, להביע את רצונם, נכון avtoinstruktora. שימו הכל "על החוף", לפני נהיגה. לאחר כל, לך את הלקוח! הלקוח תמיד צודק! אחרי שתדבר avtoinstruktorom, ואת כל בצע את החליפה. נעבור הנקודה העיקרית- avtoinstruktoru. Avtoinstruktor הזה לא צריך רק להחזיק חווית נהיגה מוצק, אך עליו להיות מסוגל להעביר תלמיד הכישורים שלך, כלומר לא רק avtoinstruktorom, אלא גם כמורה. Avtoistruktor בטח קצת פסיכולוג יוכל להקנות בטחון עצמי, בבהירות ובשלווה להסביר, לא לאבד סבלנות, אם היית צריכה להסביר כמה פעמים. Avtoinstruktor צריך להיות שליו, רגוע תו, נכון, התנהגות עם תלמיד Avtoinstruktor אמור להיות מסוגל ליצור רגוע, נוח עבור סביבת נהיגה שיעורי עבודה ומשמעת. ולא בהחלט, בהחלט מקובל part של avtoinstruktora לשפר את הקול או נשבע התייחס לא רק לתלמיד, אך במהלך השיעור. אם אתה מדורג avtoinstruktora על כל הפרמטרים לעיל, סה כ ניקוד לך. זה לגמרי מרוצה, להמשיך לעבוד עם avtoinstruktorom. אם לא כדאי לחפש אחר avtoistruktora. למצוא ש-avtoinstruktora טוב הוא, מחירם זול בהרבה מאשר הסבה מספר avtoinstruktorov רע. על אינטרנט avtoinstrutory מאוד פעיל שפורסם. תמיד לזכור כי הלקוח ואת תמיד צודקים. תמיד מתעקש שירותים איכותיים של הכסף שלהם avtoinstruktora גם!

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved