5 טעויות להמנע בתור שותפים

שיווק שותפים היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להרוויח כסף מהבית, תוכניות שותפים מספקים לכל בעל גישה לאינטרנט את ההזדמנות להרוויח כסף באינטרנט. תוכניות שותפים הם בדרך כלל חינם או מאוד להצטרף קל וזול להתחיל בדרך כלל תשלום עמלות הם קבועים, יותר, יותר אנשים. פונים אליהם כמו הדרך הטובה ביותר לפתוח עסק מהבית. עם זאת, ישנם כמה שותפים שיווק שגיאות, אשר militate נגד העסק שלך באופן משמעותי. להימנע מטעויות נפוצות אלה שנעשו על ידי משתתפים רבים של תוכניות שותפים, היא בטח בקלות ובמהירות לשפר את סיכוייך מכירות, להגדיל את עמלות שותפים. הנה חמישה מהשגיאות העיקרית הנכללות חברים: 1) שלא לחקור את האתר, שירות או מוצר המוצעים בתוכנית שותפים לפני שתתחיל הקידום שלך הוא באמת מדהים כמה שותפים דבר ראשון שהם עושים כדי לרשום, פשוט כי יש לו תעריף עמלה גבוהה או רק בגלל לקדם אותה יכול להרוויח שום רווח נוסף.

אבל, אם האתר, שירות או מוצר לא יש הרבה מה לעשות עם הנושא הכללי של אתר אינטרנט משלך, אתה תתקשה לשכנע את המבקרים ואת מנויים כדי לקנות את המוצר. מה אתה רוצה ÿPor אם זה יש מה לעשות עם האזור שבו אתה פונה האתר שלך? . כלומר, לך לשאוף לקדם מוצרים או שירותים הקשורים שלך שוק נישה, לא הדבר הראשון שיעבור קדימה. (2) כדי להשתמש בקובץ החתימה כראוי שותפים רבים להוסיף קובץ החתימה כל היוצא הודעות דוא ל, הודעות בפורום, אבל לא תעשה זאת בצורה נכונה. עשרים שורות של טקסט מלא קישורים של שותפים הרבה מוצרים שונים, אינו נחשב קובץ חתימה טובה! למעשה, הוא יכול בקלות להיחשב דואר זבל.

נסה לשמור את הקובץ של קווי פחות מחמש חברות 3) לא לכתוב משלך עותק אישי של ההודעה יש דבר גרוע יותר לעשות בדיוק את המודעה אותה ברשת או מיילים אלקטרונית של 10 ספקים שונים. Ÿcuanto ערך יכול לקבל הודעה כי כשמדובר הקורא הוא צופה בפעם העשירית? קחו את הזמן כדי לשנות את המודעה כדי להתאים את קהל היעד ואת מנויים לפני שליחתו. התאמה אישית זה להכריז על עצמו, כך נראה אפילו פרסומת אחת יותר. (4) לא משלמים עבור שם התחום שלך, אירוח אפילו משתמשים באינטרנט טירון חשבון יכול להגיד מתי מארחת חינם כאשר הם רואים את זה. היא מאוד לא מקצועי, מציע למבקרים אשר לא עשו שכסף באינטרנט, כנראה, לא להשתמש הרבה אשר מציעים. אם לא השקעת המינימום להקמת העסק המקוון שלך כראוי, ואז ÿcomo יכולים המבקרים לסמוך עליך? פחות מ-10 דולר לשנה עבור תחום שם על GoDaddy.com ואולי אף של 5 דולר לחודש עבור חשבון אירוח קטנים לא adelgazará את חשבון הבנק שלך גם. למעשה, סביר להניח, אשר יעזור זה לעלות במשקל בטווח הארוך. (5) אינם לוכדים דוא לקוחות פוטנציאליים, לפני שליחתם אל השותף אם אתר מוצר אתה מבזבז זמן וכסף שלך לענות מישהו לוחץ על אחד הקישורים עבור שותפים, אז זה משאיר את החדר בלי לקנות כלום, ÿque זכה? שום דבר! אתה פשוט לבזבז את הזמן, הכסף. לקח את זה כדי להגיע לאחד הקישורים מופיעים במקום הראשון. להגדיר את דף נחיתה כדי ללכוד את הכתובת של פרוספקט שלך לפני שליחתם לאתר המוצר. זו הדרך, אם לא רכישה יכול לשמור על מעקב אחר של אותם ונסה מאוחר יותר שוב (ושוב ושוב). זה יכול להיות שלא יסולא בפז! שעכשיו אתה יודע שגיאות חמש אלה של שותפים כדי להימנע, תוכל לעשות יותר מכירות ולהגביר את עמלות שותפים. . אז שם בחוץ ולהיות שותפים סופר כי היא תמיד ידעה שזה יכול להיות!.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved