10 עובדות על רומא

רומא היא העיר הגדולה ביותר באיטליה ומושך את עושרם היסטורי, תרבותי, גסטרונומי, ארכיטקטוני בכל שנה אלפי ואלפי מבקרים. כיום, למרבה המזל, אתה יכול למצוא שונה, המושלם לבקר בעיר הנצח, אפילו אם יש לנו תקציב מצומצם למדי. אם מתכוננים נסיעה לרומא כבר בטח יודעת מהן אותן אנדרטאות הראשי, איך להגיע למרכז, איפה כל פעולה, כדי לעזוב עם 10 הפניות על העיר בטח לא מודעים. 1. מרחצאות קרקלה, למרות שלא להיות במצב טוב מאוד בבית להציג, חשוב מאוד את זמנו ואת הכובשת על שטח של יותר מ 100.000 מ ר. בזמנו של ההדר, היה להם קיבולת של-1,600 מתרחצים. לא תמיד טבע תעשיות. רומא 2 יש מוזיאון המוקדש בלעדית הפסטה.

המוזיאון פסטה, ייחודי בעולם, מציג את מכונות שונות כדי לגרום להדביק, בנוסף יצירות אמנות הקשורים את הבצק של כמה אמנים עכשוויים. 3. הבזיליקה של פטרוס הקדוש, הוותיקן היא הכנסייה הגדול ביותר אי פעם כל שהוקם. לדידו, עיר הוותיקן מדינה של העיר הוא הריבון הקטן מדינה בעולם. 4.

ככל הנראה, ברומא העתיקה היו קצת חוסר נשים, כך רומולוס חטפו את הנשים של שבט Sabines שהופיעה גם פרק חשוב בהיסטוריה של העיר, אונס הסבינות. רוב הנשים טופלו בתור פרס והעביר היפה ביותר לידיו של הסנטורים החשוב ביותר. (אולי כאן החל הזה ההדוק בין האיטלקים ואת הנשים). 5. התת-קרקעי של הקפוצ'ינים של רומא מורכב חמש קפלות מסדרון ארוך 60 מטר. מעוצב עם למעלה מ-4,000 עצמות של נזירים צו זה, כי כביכול הם יצירות אומנות. רומא 6 היתה העיר המאוכלסת ביותר (יותר ממיליון תושבים) של אירופה עד המאה ה-19, כאשר לונדון הפכה במיקום הראשון ברשימה ערים אירופאיות המאוכלסים ביותר. 7. האוניברסיטה הראשונה של רומא, לה ספיאנצה (נוסדה בשנת 1303), הוא הגדול ביותר ב אירופה, השנייה בגודלה בעולם. יש פקולטות 21, 21 מוזיאונים, ספריות 155 יותר מ 130 מחלקות ומכונים. 8. הרומאים הקדמונים היו מאוד באמונות תפלות, היה פחד מכל דבר הקשור בצד שמאל. זה למה זה נקרא מרושע עזב, ומכאן המקור של המילה מרושע / אל. 9 נזרקים משם כל יום בסביבות 3,000 ב המפורסמת פונטנה די טרווי. המטבעות נאספים כל לילה, הכסף משמש קרנות סופרמרקט לאנשים עם הזדמנויות ולצרכים רבים. איטליה 10 הוא כנראה בראש המדינה מבחינת האופנה הבינלאומיים. שורשיו לחזור בשנת 300 לפני הספירה כאשר זה הופיעו ספרים הראשון של רומא. אודות המחבר, Mireia היא הנוסע העצמאי שסייר, לפני עבודה ככותב עבור HostelBookers במספר מדינות, לגלות את נפלאות של ערים, עיירות. שהותו באיטליה גילה של איכות ושל הכלכלי הוא היכן ללון.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved