תשומת לב הלקוח

בעת המתנה לתגובה על השאלה שלי של חברה מקליט מוסיקה, הקלטת הצהיר שנציג "שירות לקוחות" יהיה זמין בקרוב. באותו רגע הבנתי כי לבסוף לתפוס ברחבי העולם. עם הזדקנות הבייבי, ואירועים העולם לחצים נוספים בחברה של היום, הוא "שירות לקוחות", אשר התפתח במשק שלנו. Under most conditions נפתלי בנט would agree. אנו הלכו על פי הכלכלה הייצור של כלכלת, כעת נוטה לכיוון servicecare "כלכלה". שאנו חיים בלחצן מגע סביבתית גבוהה היי-טק, אנשי קשר אישיים רבים שיצומצם על ביצוע כל אינטראקציה עם לקוח חשוב יותר מאשר אי פעם ותמונות של הארגון. לדוגמה, אם תקרא לו תמיכה היי-טק, הנציג לעתים קרובות הופך נקודת מיעון לך לפי שם. אם הבנק כרטיס אשראי של החברה, אחד יכול לשאול: "איך הם היום?" זה עושה את זה הלקוח מרגיש פחות כמו מספר ועוד בתור בן אדם. ורסטורטורים של הצלחה תמיד נכנס לשירות צעד נוסף לקראת "טיפול" כי הם הבינו שירות לקוחות המסעדה, פשוטו כמשמעו, מרמז בריאות מיידית של הפטרון יותר מכל מגזר אחר (למעט בתחום הבריאות עצמו).

סקר היום דיינרס מדוע היו הולכים לאכול, התגובה הראשי היה "להרגיש טוב". (אחרי הכל, המילה "המסעדה" הוא ממוצא צרפתי, זה אומר "כדי לשחזר"). בתור מלצר מאז לפני שנים רבות, אני חש כי העבודה שלי כדי לשחזר את האנושות, במיוחד דיינרס המגיעים ללחץ יום. בעבר שלי, חוויות סעודה, זכור כמה פעולות ושרות זה רמה גבוהה של "תשומת לב". פעם לקוח מבקש מרגרינה שלא היה זמין במסעדה. הבעלים חצו את הרחוב למאגר רכשת את מרגרינה ולקח הטבלה. התבנית היה מכושפת. היה לקוח קבוע (סוכרת), אשר תמיד יש טיפול מיידי עם איזה סוג של לחם או קרקרים כדי להימנע feint תחושה לפני האוכל הגיע.

אם היה תינוק נמצא בטבלה, הצוות שלנו יש הבטיחו שהאוכל שלהם יעזבו מוקדם ככל האפשר כדי לפייס. סוג זה של פעולה ליצור תמונה חיובית מתמשכת עבור כל ארגון או הממסד. הבעלים היה מודאג לאורחים שלהם, חדורים חדר האוכל ופתח הצוות גם לאחר עזיבת מסעדות אחרות של החברה. שירות לקוחות מורכב 3 נקודות עיקריות: 1) טיפול לדאוג עבור לקוח 2) בספונטניות וגמישות הפועלים כקו זה משפר את היכולת של שליטה על הבעיה של בעיות באתרו. (3) שחזור של עשיית דברים עם הלקוח כאשר התהליך נעלם לסטות מדרך הישר. אלה 3 נקודות צריך תמיד לשים סימון בתכנית כלשהי של הלקוח השתלמויות. אם שמרו אותם לזכור, ואז האיכות שירות תתרחש. 6 / 04 ביו: Topserve הינה חברת ייעוץ-שיקום, המלצר של שירותי הקמת חברות. ריצ'רד שפוריטו, זק, מייסד, יש יותר מ- 25 דו-עינית. החוויה של מסעדה בשרות מפעלים גדולים רבים, מגוונים ורווחי. בגיל 15 שנים, יש לו עבד במסעדות יותר מ-20 והוא משמש זה ניסיון מוצלח בעבר כדי לסייע מסעדות להשיג את מטרותיה של שירות הלקוח רוצה שההבנה יכולה להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. ריצ'רד DART, נשיא, inc Topserve. 888-276-4808

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved