רפידות בלמים קרמיקה

צמיחת שוק הרכב כרוך באופן בלתי נמנע התפתחות מהירה של השוק של חלקי חילוף. כתוצאה מכך, מגדיל את התחרות: למכור אותו כפי כל-מאבד את הערעור, המוצר נוזלי כבר מישהו מוצג, במקום אתה לא יכול להתפתח. רגעים כאלה הם מאוד חיובית עבור השוק כי היא נאלצת ליצור משהו חדש. רבע לפני מאה שנה, יצרנים של רפידות בלמים הוא בהצלחה רבה שימוש אזבסט בהרכב גשמי חיכוך: תכונותיו להבטיח את מקדם החיכוך של ויציב יחסית גבוהה ואת סף בטמפרטורה גבוהה (עד 800 מעלות צלזיוס) מותר שדה רחב של פעולת חומר. עם זאת, הרכיב אסבסט יש מספר חסרונות. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת.

ראשי- הסכנה הסביבתית: בעקבות חומר חיכוך לפלוט אבק הנשאר באוויר, נכנס הריאות, גרימת נזק רציני לבריאות. וכך, בתחילת שנת 90-אוונגרדי, במדינות רבות של הקמפיין העולמי עבור להחליף לסביבה בטוחה יותר חומרים מלוכלכים של המוצר; שארפ הפך הצורך למצוא של החלפת שווה של אסבסט. החלו ניסויים, לדוגמה, סיבי פלדה, חיזוק סיבי קוולאר פיברגלס, וכד' אז היה תקופה של רפידות אורגני ומתכתי. עם זאת, הזרם הטכנולוגיה העדכנית ביותר הפכה החברה, אשר המציא את ההרכב חיכוך יעיל Akebono עם תוסף קרמיקה. ההמצאה ככרך מהפכה בתעשייה של רפידות בלמים, הפגינו חוסר ביצועים מעולה של רעש, רטט, כמו גם של קבוע מקדם החיכוך עם מגוון רחב טמפרטורה. אמיתי רפידות בלמים קרמיקה אינם מכילים של סגסוגות שחורות, והיה ולכן בלי קשר-ממתכת ' ' בין הידיות את הדיסק (כרוך לא רק הגדלת בלאי נסיעה, אבל גם משטחים "zalipaniem"). בעיתון כתוב ש רב של צפת הוא זה שבקיא בנושא.

בקרב היצרנים הראשון של רפידות על טכנולוגיה כזו היה כוח לעצור, ארצות הברית. עם זאת, עד היום שם הוא אין הגדרה של כמה אילו רכיבים צריך להכיל רפידות קרמיקה. לפיכך, היצרן יכול קח רצועה מתכת, pul'verizirovat' חלק מן החומר הקרמי בהרכב חיכוך קוראים לו קרמיקה. זה הוביל מגוון רחב של ביצועים רפידות בלמים של שונים המפיקים. וכן תוצאה – חוות דעות של הצרכנים. בנוסף, יצרנים רבים מאוחר יותר החלו ליצור רפידות קרמיקה ספורט, אשר מאופיינים על ידי נמוך מתכת תוכן חופשיות הגדלת חלקם של קרמיקה. זה נעשה אפילו יותר בלבול בהבנת המונח "משטח בלם קרמיקה. כדי להתחיל, אנחנו יבינו את הציפור "קרמיקה"? במובן הצר המילה מציין הירי האחרון של כלי חרס חימר. עם זאת, שימוש עכשווי של המונח מרחיב את הערך שלו כדי לכלול כל חומרים מתכתיים אנאורגניים. התעשייה המודרנית הוא מלא בין סוגים שונים של קרמיקה, אשר ניתן להשתמש בה הענפים השונים רוב. אז, לייצור חומרי חיכוך, קרן קרמיקה לחוץ ויש sintered אבקת מתכת. התוצאה היא חומר המשמש zharostostojkij הייצור של רפידות בלמים ונעליים. אז איך אתה מבדיל רך חם? ממה להחיל בעת בחירת רפידות קרמיקה? יצרן שמכבד את עצמו של קרמיקה מורכב בדרך כלל מייצר מספר הסדרה, אשר עוצבו לסיבוב נימוסים ספציפיים. כל סדרה יש שם משלו, ומציין כי מטרה. לדוגמה, "רחוב", "ספורט", "קיצוניים" או להשתמש וכינוים אלפביתי, מספריים (למשל "HPS", "קרמיקה" חברת נץ; DS סדרות שונות של Ferodo; Z16, Z26, Z36 כוח יש עצירה). לעתים קרובות יותר מאשר לא, עבור שכותרתו "רחוב" טמון בשילוב תוכנן עבור הכונן יומי פעיל: יש את כל המאפיינים של קרמיקה, אך דורש ללא חימום. ההערה "ספורט" זה יותר ערכים, אבל rastolkovyvaetsja "srednetemperaturno" כמו ההרכב עבור הכונן פעיל ברחבי העיר ויוצא במסלול: זה מורכב עם תכולה גבוהה של חומרים קרמיים. ככל תוצאה זה רפידות קשה יותר, עם מקדם חיכוך של, אבל הם כבר ברור ידרוש חימום מראש. אקסטרים ספורט סדרת-בלעדי גירסה, לא מומלץ לשימוש באזורים עירוניים, כי ללא פעלול כמעט לא יעיל. אחד הגורמים החשובים ביותר לסייע לקבוע יצרן מקצועי הוא משלה לעצב הלשכה ולאחר בדיקות של כל סדרת התחבושות במעבדות מיוחדות. כמו אימון מראה- אלה יכול להתפאר המותג. לרשימת היתרונות כוללים: EBC, Ferodo, לעצור את הכוח הוק. עם כל האמור לעיל, אנו רואים את אותו הצורך שוב להסב את תשומת לבכם: סימון סוגים שתוארו לעיל שם הם לא יותר דוגמאות. תרגול- כל יצרן מייעדת את מוצריה בהתאם רק סיבות משלהם שיווק. רק רצינו לתת לך יד באופן כללי התנאים המאפשרים להבין לקנות חדשה יחסית לשוק שלנו

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved