סירה שטיפת 101 האביב כבר כאן, Go מאפשרת שיט

כבעלים של סירה שידוע לך כי שטיפת הספינה שעשוי להימשך זמן רב. אתה יודע גם הזמן מתעכבת, קשה לנקות. הזמן האידיאלי כדי לשטוף את סירת לאחר שנעשה בו. בעולם אידיאלי זה יהיה מישהו מי שממתין לנו אחרי כל שימוש, מה יקרה שעה מנקה, לשים מעיל אחר שעווה על זה. אם יש לך מכונת כביסה של הלחץ באביב הוא מעלה לך לרסס את קו המים, לפני ואחרי כל שימוש.

תחושה גם לשים שכבת שעווה מהירה בתוך הקסדה. ישנם מוצרים רבים, באפשרותך להאיץ את הסירה ניקוי תהליך אם תחליט לעשות זאת בעצמך. ישנם כלים רבים שבהם באפשרותך להשתמש כדי לסייע לך. כלי מצוין הוא גז roto-lavado, אשר מספק עצבנות, שומר את שרירי הגב. אנחנו הולכים כדי להתמודד עם זה, אפילו עבור יום מנוחה על המים יכולים לעשות עייף. בתנאים אידיאליים, עליך להשתמש במכונת כביסה בלחץ מים ממוזג או ionized אוסמוזה הפוכה, roto-lavador ולבלות עשר דקות או רבע שעה לכל צד. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. זה צריך להיות מספיק בשביל זה דרך 40 עד 60 מטר. ישנם שעוות מהירה רבים בשוק, אשר הם יחסית קלים לשימוש.

יש מספר מקומות באינטרנט, על מנת שעוות כאילו לך לחפש לפי "; Detailing ימיים שעווה." Meguiars עושה את אחת, מותג פופולרי אחר Starbrite. וול מארט מוכרים שני המותגים על המדפים שלהם ב- Super וול מארט. Meguiars יש גם רכב גדול באמת, מערכת העזרה כך אינך משתמש המוצר עשה טעות בסוג שגוי של פני השטח: כאשר אתה משתמש שלך קלים או roto-מברשת bristles כדאי לשים שלך סירה מיוחדת סבון לרחוץ ב דלי של מים חמים כדי לסייע להסיר את האצות או מוס ב"ואסה הספינה. לעניות דעתי גבי חמו יכול לקבוע . עבודות מים חמים פעמיים טוב כמו מים קרים. יש לשטוף את הקסדה בצד הסירה ברציף, לאחר מכן הקשת ולאחר מכן הלחץ לשטוף את החלק העליון ואז לעמוד באביב לנקות הקסדה נגד המעיין. לגבי עבודות לשטוף ללחץ מלמעלה למטה. אם לא נעשה שימוש מים אוסמוזה הפוכה או deionized ועבודה מכן זמש ומקטעים יבש כמו שאתה הולך כדי למנוע כתמי מים. בעוד יש לך מכונת כביסה של הלחץ החוצה כבר אתה יכול ללכת סיבה שתשלט פראי, נקי האביב מדי אז אל תפחד דבר בסירה נקי. אני מקווה שזה עוזר. לחשוב על זה. "הרומח וינסלו" אם יש לך מחשבות חדשני ונקודות מבט ייחודי, באים לחשוב עם לאנס; / wttbbs

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved