מערכת למניעת גניבה מכאניים למכוניות: אמין, Sohrann

הנושא של בטיחות של כלי רכב, כמו גם הגנתם מפני שימוש לא מורשה הוא אפילו מאז המכוניות הראשון. אז מתי יש לכם רכב, הדבר הראשון על הביטחון שלה. אתה רוצה להתחיל עם מה צריך להיות לנתח את קיימים סוגים של מערכות למניעת גניבה ולבחור את המתאים ביותר. בואו נסתכל על הסוגים הנפוצים ביותר של מערכות למניעת גניבה. הסוג הראשון הוא הגנה מכנית על הרכב מפני גניבה.

עקרון הפעולה הוא כי המערכת חוסם את היכולת לשלוט אלמנט מסוים. מערכת הגנה מכנית ניתן לחלק שני ראשי מערכת נעילת קטגוריות ומערכת ההגה מנעול תיבת הילוכים. הראשון גירסה משמש מנגנון חובק עצמית ההגה של מנגנון זה הולך קוד pin לשליפה נשענת הרצפה של הרכב, זה ולכן לא ייתן הזדמנות ההגה, לא לגנוב מכוניות. מערכות אלו בעצם הם אוניברסליים ועוזרות לחסום את הגלגל כנראה מסוג כלשהו. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . מקרה מורכב באופן שונה במקצת עם gearbox נעל מערכות מכאניות. לתקן אותם השם 'מנעולים בולט podkonsolnye'.

התכונה העיקרית של המנעולים pin podkonsolnyh הוא כל דגם יש במערכת נעילה משלו, המותאמים ספציפית gearbox לנחם את זה הופך את יעילות ענק לחסום גישה. מערכות עכשיו יותר מ-300 סוגי נתונים עבור שונים ודגם של המכונית. היתרון של מערכות אלה הוא חוסר היכולת ניסור חסימת ה-PIN כי הוא המסוף ממוקם בתוך gearbox. מערכת למניעת גניבה מכאנית פשוטה למדי, גם מזה לא מתדרדרים באופן אוטומטי סלון כי הם לא נותנים כל שקעים או שריטות. יתרונות המערכת הוא ש-grabitelju הזה יהיה חייב לשחק הרבה זמן, וכתוצאה מכך פשוט לסגת. אבל החיסרון הוא כי ומכניים למניעת גניבה אינם מסוגלים להודיע לנהג של הפריצה לרכב שלו. סוג הבאים- אלקטרונית. הן מאפשרות לנו לא רק לחסום את המכונית עצמה, אך גם להודיע תוך שימוש באמצעים מיוחדים ברכב על האפשרות של גניבה של הרכב שלך. מערכות אלקטרוניות הן די נפוץ במיוחד מהווים מערכת של נעילת הדלתות, כמו גם ערכה של חיישנים אשר מתקנים את האפשרות של פריצה, כמו גם מערכת כדי להתריע לנהג. קבוצה זו של מערכות למניעת גניבה לזהות מערכות אימובילייזר. Immobiliser הוא התקן מוסתרים כדי לזהות את מנהל ההתקן המקורי של מפתח. כאשר תעשה זאת, כאשר אתה משתמש מזויף (לא ממש מפתח) ופקודות המרת אותות בדיקה שלא תואמים, אימובילייזר רחובות זוג של ממשל אלקטרוני או להפעיל את המכונה, ומכאן הבלוק, במילים אחרות, המתנע, את ההצתה. Immobiliser לא להגן על הרכב מפני שלאחר המוות, אולם, לא בדיוק נתנו ללא התמחות אמצעים אלקטרוניים של פריצה כדי לגנוב את המכונית. לבסוף, כל האמור לעיל, ניתן לומר כי עדיף להשתמש במכשיר מגן, כמו גם אלקטרוניים ומכניים, רק אז אתה יכול להיות בטוח כי לא להיות חטף את המכונית.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved