מערבל בטון תחבורה

בטון הוא חומר האבן מלאכותי, שנוצר על ידי התמצקות מתערובת דחיסה ו מעורבים חומרים אורגני או מינרלי עם מים, אגרגטים קטנים וגדולים, גנבו לי פרופורציות מסוימות. משמש לרוב בבנייה של בטון המיוצר על הבטון. הרכיבים הפעילים העיקריים של בטון מלט ומים הינם התגובה ביניהם יוצרת בטון, אבן, אשר חומרי מילוי ב מונולית בונד תבואה. בטון היא: 1. האזרחים: 2 בטון קל וכבד. בטון מיוחדות: חום דקורטיביים, הידרו, הקרקע ועוד עמידים כימית.

עמידות גבוהה מאוד כביש שונה מבטון, בדיוק כפי יש גבוהה כפור ההתנגדות וללבוש את ההתנגדות. להעביר את תערובת בטון על הפד, תוך שמירה על כל המאפיינים של מאפייני, מיוחד ציוד בנייה. קיימות שתי דרכים להעביר את תערובת בטון: avtosamosvalom ו- avtobetonosmesitelem. במהלך התחבורה של תערובת בטון מאיים avtosamosvalom מיקס פיצול, וכתוצאה מכך בנייה משטח מקבל תערובת בטון משונן, אשר תדרוש ערבוב נוספים. קשבת . זה יכול להימנע על ידי אספקת תערובת בטון בתוך המיקסר גבוהה-פריקה, שבו תערובת בטון הוא מעורב במהלך תחבורה, ריבוד מתרחשת. משאית מיקסרים מיועד עבור הובלה של בטון מוכן לערבב לצרכנים עם שימור המאפיינים של תערובות של תוך המסע, כמו גם כדי לפרוק את התערובת במקום הנחת או betonotransportnye (משאית רכוב משאבות בטון, משאבות בטון). איכות הבטון מוקשח תלויה ישירות את ההרכב של המיקס בטון ואת המהירות של העברת לאתר הבנייה.

בזמן ההזמנה עבור משלוח של תערובת בטון על אובייקטים של הבנייה בשימוש משאיות. בזמן תחבורה איבדו עד 5% של המיקס. הרגע איבדת תערובת בטון הומוגניות היה מרובדת עקב הסיעה. כתוצאה מכך -שיציבותם בטון מוקשח. הובלות בטון סיים תערובת אובייקט או מעשן את זה לאורך הדרך. Learn more about this with אינטל. כאשר זה קורה רציפה ערבוב מלט מיקסר הלהבים כדי למנוע את זה חבילות.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved