מידע כל דגמי מכוניות

כמסורת, לגברים יש רק שלושה נושאים לשיחה: בירה, נשים ומכוניות. אבל אם השניים הראשונים, כאשר קנה לעצמך מכונית חדשה, לתת אפילו משומשים, אבל אמין ולא כמו החברים שאיתם אתה כל הזמן "zavisaesh'" בבר? מכוניות הם החלום נפרד לגברים, החל מהילדות, כשהוא צועק על הדירה כולה "Bvzhzhzh! פף! ", מחזיק סיטרואן, קרייזלר, משמאל, מימין, התינוק זורק המצח ישירות על השולחן בחדר שלו. בואו לדבר על מכוניות. רכישת רכב חדש הוא רגע חשוב בחייו של כל אדם. לשאלה, מהו רישום מחדש וסמכות בדיקה טכנית, עובר אורח כלשהו הנציג של הסקס יותר יענה בלי היסוס, ויותר מכך, יסביר שלב אחר שלב, שאתה צריך לעשות. לכן, לא להתבלט בקהל, צורך חמור של הגברים יודע איפה ומה לעשות עם svezhepriobretennym סוס הברזל. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע. לאחר לימוד הנושא, אתה יכול בבטחה להמשיך הלאה חשוב לביטוח את הנקודה הבאה. ביטוח רכב הוא חובה במדינות רבות עבור מי רוצה לנסוע במכונית שלו.

הפופולרי ביותר הוא "קסקו". . למה? העובדה של העניין היא כי ביטוח הרכב תסייע למנוע הפסדים כספיים תוך גרימת נזק פיזי לרכב במצב כוח עליון. חברות הביטוח הן לא רק לשלם כסף כדי לתקן, אך גם להעניש האשמים, משמח. הקערות, במטרה להחזיר את הכספים. בנוסף, הנקודה החשובה היא, ככלל, החברה תשלם כסף בגין נזקים הרכב, ללא קשר מי האשם היה תאונה, אך דורשות תשלום שנתי של מנהל ההתקן של המכונית. השלמת פעולות כל הנדרש עבור הרישום, קבלת מספרים, ביטוח, עוברים ביקורת, אתה אתה יכול בבטחה לשבת מאחורי ההגה. אם יש לך את הזכות, כמובן.

אז בהתחלה, אנשים כי נהיגה הוראה הוא באחריות של נהיגה. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . . זה למה, לאחר שעברנו את הקורס הנדרש ואת בחינות עובר בדיקת הרכב המדינה, אתה יכול לשבת מאחורי ההגה המכונית שלך, אם לא התכוונת, כמובן, כדי ללמוד נהיגה קטגוריה שונה, ואתה לא רוצה כונן אופנועים. עכשיו, כאשר אתה מוכן, אתה יכול בבטחה להתחיל לנוע. אין זה סוד כי עבור חילופי העונות ישנם סוגים שונים של צמיגים חורף עכשיו מאחורי החלון.-זמן של סכנה מוגברת על הכביש. יצרנים רבים מציעים סוגים שונים של צמיגים עם דפוסים שונים. בדרך כלל, נתוני חברות מפות תנאי מזג אוויר שונים של אזורים אשר הפיק גומי, עם כיסוי, התמונות. חשוב לזכור כי צמיגים החורף הם טובים לא ללבוש בקיץ זה הרבה רעש, בלאי מהיר (בגלל הרכות של הגומי), התור בקיץ דומה ימינה, החלקה-אנחנו יכולים לאחזר את המכונית שלך מחלקי חילוף על ידי הזין. -בטיחות מעל לכל . זה למה לא הזנחה בכל מסוימים כללים, אפילו אם לא רוצה להמשיך.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved