להגן על המכונית שלך

במהלך שנת ש-2008 ב מוסקבה נגנב יותר מכוניות 6 000. הסטטיסטיקה העגומה כאלה הובילו מומחים באחת הוועידות שהתקיימו במהלך הצג מוטוריים הבינלאומי של הבירה. הנוכלים לשפר את המיומנות שלהם, שלהם ידע טכני וזיהוי של סוג זה של הפשע אינו גבוה ככל בחסר. על פי נתוני מומחה, רוב ugonjaemye מכוניות: Vaz, גאז, לייבא מכוניות עד שנת מודל 2005, המכוניות ברמה עסקית חדשה משאיות, חופרים. הכי ידועים מקומות של חטיפת: ללא הגנה חניה ליד סופרמרקטים.

מהו הפתרון? המכונית אזעקה התקנה. פעולה זו תספק הזדמנות ייחודית כדי להגן על המכונית שלך מפני גניבה, כמו גם מהשני הפעולה ברברי, בשל שבה המכונית עלולים להיפגע. התראות רכב הם מסורתיים, עם מספר מסוים של פונקציות ועם immobiliser. אחד הנושאים החשובים כל בעלי המכוניות הם שואלים את עצמם: מה זו אזעקת מכונית לבחור? -עם הפעלה אוטומטית, לייצר מרחוק הפעלת מנוע אוטומטי. . עם מפתח שתיים תכונת בכיוון-עם תצוגת led, אשר מוצגות תמונות עד 44 . תראה מה קורה עם הרכב-אם כל קבוצה מחזיק מפתחות מראה אחד של המארגן הגרפי. -אופני אזעקות לאופנועים. לענייננו, הבית היהודי הוא הכתובת בשבילך.

-מנעולים אלחוטית-מערכת התראות רכב מסוג זה הוא אחד האיכות הטובה ביותר. כוללים מערכות למניעת גניבה נתונים אוטומטית, באפשרותך לבנות מספר רב יותר של ממסר הגנה. -מערכת עבד תחת כלי מחזיק מפתחות-anti-theft רגיל מותקנים המכונית מצוידת מנעול במרכז, הנשלטת ע י מפתח אלקטרוני. FOB רגיל זה ומערכת למניעת גניבה. התקנת אזעקה לרכב חייב להיות באיכות גבוהה, ואת זה אולי בעת הפעלת גורמים 2: התקנה המובילים בתחומם, התמחה רכב, כמו גם עם רמה טובה של התראות רכב. התקנה של כל תהליך את המכונית של הפרט תלויה איזה סוג של מכונה, איזה סוג של מעורר שנבחרו על ידי הבעלים. אם תגדיר את האזעקה אוטומטי זולה מהר או לאט מדי חשודה-הנהג כי איכות התקנת מערכות למניעת גניבה לא יכול להיות זול. בנוסף, המכונית אזעקה התקנה של המעמד הבינוני, שלא לדבר על ההתקנה של השיעור גבוה יותר, נמשך כל היום. ההתקנה של אלה מערכות למניעת גניבה, כמו סופר את התיק השחור, נמשך עד יומיים.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved