לאחד ספורט היקר ביותר, המהיר ביותר בייצור המוני מדי

אחד במכונית הספורט היקר ביותר, המהיר ביותר בייצור המוני נכנס פרישה. זה בוגאטי ויירון, שבו יש 3 או מקסימום של ארבע שנות חיים. באופן לא סופי, הדגם המעודכן באופן ייחודי, יחליף אותה לשנת 2011. מתי זה uchtutsja כל חישובים מוטעים הזה dopustilis בעת עיצוב של קודמו. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . על-פי פרנץ-יוזף Pjefgena (ראש בוגאטי), המהפכה אינה שווה את ההמתנה. טכנית, בעיצוב, בעקבותיו של הישן, ללכת הדגם החדש. עם זאת, בוגאטי ויירון החדש יופיע בעולם כמו מספר סוגים-לא למחוק.

. וזה ברור כי osnastitsja בוגאטי Veyron חדש אפילו מנגנון חישוב "הרעים" ביותר עם תאבון. היו הרבה שמועות על המודרניזציה של בוגאטי ויירון. ההנהגה של ozvuchivalo המותג האיטלקי גורם שוב ושוב. כל העניין היא במכונית בוגאטי Veyron עם מנוע חשמל 1001 HP 16-גליל ידידותי לסביבה ורעב מדי. זה לא מספיק. הנהלת החברה קמפיין מבטיח להתאמה של בוגאטי Veyron לפי תקנות Evro 5 ו- 6 Evro לאחר מכן. בעשותו כן, ציין ניהול מחשבות על מודל בצורת קופה 4 דלתות.

אבל עד כה החברה בוגאטי מביאה דיבידנדים זמינים. Specversii מהדורה Veyron שרו נואר-blizhashhih תוכניות. מופעים רק 15 להיות שלום, ואת במיוחד צבוע שחור, ומעוטר עם פנים עור חום. מחיר של Veyron יהיה כ- 1.5 מיליון. היורו.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved