טיפול בהפרעות רגשית אצל ילדים

בחירת הטיפול עבור הפרעה רגשית אצל הילד תלוי בגורמים רבים; האישיות של הילד, מהות הבעיה, הרצון של משפחת בשביל להשתתף בטיפול, אותם המשאבים הכלכליים של המשפחה ואת, לעתים קרובות, הכיוון של אנשי המקצוע כי הוא ייעוץ ערכאה ראשונה. טיפול פסיכולוגי יכול לקחת מספר טפסים. במצבים מסוימים, ההורים חייבים להיות נוכחים, כמו טיפול משפחתי. כאן המטפל מתבונן המשפחה ביחד, הדרך הם אינטראקציה ואומר הפעלתה תבניות, אשר מסייעים הן כמו אלו שאינם. ב מקרים הילד, אשר בעיות כוח למשפחת להפנות הטיפול היא, באופן פרדוקסלי של חבר בריאים יותר, אבל מי מגיב למשפחה מצב בעייתי. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת.

דרך טיפול זה, ההורים יכול לעמת משלהם ההבדלים ולהתחיל לפתור אותן; גם הם הראשונים להתחיל לפתור את הבעיות של הילד. בפסיכותרפיה אינדיבידואלית המטפל מתייחס לילדים אחד על אחד. כדי לעזור להם להגדיל את הידע של האישיות שלהם ואת מערכת היחסים שלהם כדי לפרש שלהם רגשות והתנהגויות. זה יכול להיות שימושי תקופה של מתח רב בחייו של הילד, כמו המוות של אחד ההורים שלהם, גם כאשר הילד לא נתנו סימן להפרעה. כדאי לך לעיין אצל גבריאל חמו כדי לקבל עוד מידע. הילד פסיכותרפיה יעילה יותר בשילוב עם ייעוץ להורים. תיאורית הלמידה התנהגותית תרפיה עקרונות משמשים לשינוי התנהגות: מבקשת לסלק את התנהגויות בלתי רצויות ולפתח את רצוי. פסיכולוג התנהגותי אינו מחפש את הסיבות שבבסיס לאחר התנהלות (בניגוד בטיפול הפסיכודינאמי או פסיכואנליטית), המטרה העיקרית שלה היא שינוי ההתנהגות.

במהלך השנים 80´s גדל השימוש של טיפול תרופתי כדי להתמודד עם בעיות רגשיות של הילדות. כיום תרופות נגד דיכאון מנוסחות תנאים קשים ובמקרים שבהם הילד לא הגיב טוב לטיפולים אחרים מאז תרופות רבות לגרום לתופעות רוח בטחונות, במקרים רבים, רק להפחית תופעות לא רצויות מבלי למעשה למחוק את הגורם האמיתי שמייצר אותם. טיפול פסיכולוגי כללי מועיל, עד כי גם אם שינוי בתרופות, התעסוקה שלו לא ששולל פסיכותרפיה. אם אתה רוצה לדעת יותר על נושא זה ופסיכולוגיה אחרים, או אם ברצונך להפוך אותי חינם והשאילתה אישית באינטרנט להיכנס.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved