חובה-עושה עבור התלמיד מודרני

דמיינו כי יש צלצל הטלפון בבית הכומר של פנימייה אחד ומגיב הרקטור עצמו, אשר מזוהה עם כל אדיבות באה לידי ביטוי:-במה אני יכול לעזור לך? בצד השני של הקו מישהו שאת קולה. שימו לב כמה דאגה, עונה: – הבן שלי יכול לא להשתתף בשיעורי ב היום – וכל זה? למה . כי די חולה. וכך אני יכול לא לשלוח אותה בסדר, מגיב הרקטור תוך נטילת עט ונייר כדי להפוך הישראלית לכירופרקטיקה. מי מדבר? תיבת הדו-שיח הקודמת מספרת שאחד הנזק חוזרות של אלה שישתתפו בבתי ספר ברחבי העולם על מנת לרכוש ידע חדש, להתפתח כבני אדם להבנה וביטחון כי בכיתה תמצא מה שאתה צריך להשיג מטרה אצילית זו. מלבד הנזק החינוך ממשיך להיות מדיום, כנראה והכי חשוב, כדי לייצר את השינויים נחוצים בחברות מודרניות. תן הצידה את תעלוליו של סטודנטים ולהקדיש עצמנו לעשות מחקר מפורטים המאפיינים הדרושים אצל התלמידים, בגיל שלנו, שבו הטכנולוגיה היא חלק חיוני של חיי היומיום, כאשר בני כל העמים הם קרובים אחד לשני תודה חלק גדול לכל האפשרויות שנוצרו על-ידי את הטלקומוניקציה והאינטרנט. הבה נבחן את המאפיינים הבאים של סטודנטים גורלי שיהיה הצלחה בימינו: 1.

A Freethinker, כלומר מי מתבונן, ניתוחים, לשקף ולהגיע למסקנות בעצמם, דרך התרגיל להגדרה עצמית, מימוש לחשוב בשביל עצמו, ללא השפעה גילם או למי יש סמכות. Freethinker תגהונ convictions שלו, בדרך כלל חיוני מי מחזיק בכוח ולקחת נתיב על פי המצפון שלהם. Freethinker אינו מקבל דפוס או נלקח כפי האמת חשף את התוכן של הספרים או מסמכים אחרים. הרבה פחות תיאוריות או דוקטרינות של אחרים אלא אם הם מרימים אותם לנהל לשכנע אותו. 2. חבר של הטכנולוגיה. חדש דורות אין מה ללמוד מבחינת טכנולוגיה כי זה העולם שלהם. ללמד ילד להתמודד עם ציוד מודרני, מערכות איך ללמד את אומנות הדגים שוחים.

אך חשוב להבין כי לא יכול להיות שאתה משתמש פסיבי אלא כמישהו מועיל להשתמש בטכנולוגיה, כדי ליישם את זה ולהשתתף, בסופו של דבר, שדרוגים, redesigns וציוד חדש כדי חידושים. יודע ולנהל את הרצון הטכנולוגיה לא מספיק בעתיד הקרוב. זה נוח להעיז גם לשנות ולהתאים אותו לצרכים שלנו. 3. ידיעת במספר שפות. לא תמיד רב שמואל אליהו . שניים מינימום, ליתר דיוק: שפת אם, אנגלית. זה עשוי להיות שפה אחרת, אבל בואו נהיה פרנק: אם זה מאמץ עדיף נעשה כדי ללמוד עוד פעם כל המורחבת ובינלאומיים הנמצא בשימוש כיום. 4 ביצע לאזור שלהם. אמנם נכון כי אנחנו בזמנים של הגלובליזציה, יש צורך להמשיך את התפתחות האזורים כך הם מצליחים להשיג את המטרה של להיות בשמחה בהחלט עם התפתחותה. האוניברסלי הוא מפתה, אבל אין שום דבר אוניברסלית יותר מאשר המקומי. אזורים ראויים כל המאמצים אלה שרוצים לעזור להם, אבל במיוחד עבור מי הם הילדים שלו על ידי לידה או אימוץ. סטודנטים צריך להיות מוכן לקחת על כל האתגרים שיש מקום במובן הזה. יש הרבה יותר, כמובן. ותמשיך זה אנחנו מדברים בזמנים אחרים, כי סטודנטים הם הזרעים אשר ניתן להפיק הפרי של הידע וההישגים, לברך את המדינה, את החברה ואת העולם. מאת: אלחנדרו Martínez אלחנדרו Rutto מרטינס rutto הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved