חבילת הנסיעות, הטיולים ברזיל

חבילת חג לברזיל חולם רק חופשה במיטבו. לעומת זאת, רב שמואל אליהו בהחלט מבין את הסיפור. כאשר אתה שומע את השם של ברזיל, באופן אוטומטי אתה חושב עיר ייחודית של כיכר סוכר של ריו, קרנבל, המטרופולין Copacabana.Die של ריו. יום אחד לפחות צריך להיראות מרכז בריו. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . כיצד הנסיעה ברכבל אל ההר כיכר סוכר הוא נסיעה עם ריוס החשמלית רק לבקר בעיר. כאן, אתה כונן דרך יפה הרובע העתיק של העיר.

החוף המפורסם של קופה קבאנה משאיר לא משאלות חג. כאן, חגים החבילה תהיה חוויה. לא תמיד שלומי בסון. יש נוף יפה של העיר ריו מציוני דרך כיכר סוכר, קורקובאדו. ניתן להגיע למעלה עם ארון תקשורת או כביש דרך ההר, שהעבירה את קטע האחרון על-ידי מעלית, דרגנועים. חבילת טיול של ברזיל, עליך לבקר לפנטנאו. ביצה הפנטנאו, גדול כמו גרמניה בחצי.

ספוג אשר לוכדת את המים מן הרמה המרכזית, אחיד מדרום לתוך ריו מפיק המזח פיסקה. את הפנטנאו הוא בית גידול מים מתוקים ממש של מלא של החיים. תנינים, בקפיבארות, אנפות, חסידה Marabou ורבים יותר מרגיש ממש כאן. הפנטנאו כדאי לראות – הגשם, כמו גם בעונה היבשה בחודשים יוני-אוקטובר. בזמן אחד מוצא חיות רבות, אך לא צמחים בעלי פרחים במהלך העונה היבשה, הצומח פורחת בעונה הגשומה, אך זה נראה פחות חיות. ברזיל מאורגנים מציעים ארץ של מלא של ניגודים. יש שילוב אידיאלי של העיר, החוף וחופשות בטיולים יפה. יער הגשם ייחודי תוכל לגלות בסירה ונראה מכן עצמו על החוף חלום השמש על בטנו. חבילה של ברזיל מציע תנאים אידיאליים לחופשות בילוי וגילוי.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved