היזהרו הונאות

לפני כמה זמן תוך ביצוע סקרים סטטיסטיים עבור חברת לאומי להגשים לי שזה שם קבוצת לא ידוע של אנשים שהיה להם התנהגות מהמציאות, למרות אולי מורגש לעין בלתי מזוינת, האמת היא שזה שם, זה אמיתי,. מאת לא לגילוי מקובל מבחינה חברתית נורמלית, אך כאשר חפרנו, אנחנו ומעדיף אנו מוצאים את המציאות מולנו פנים אל פנים. זוהי בעיה להתנסות רק בני אדם, השאר בעולם החי הוא מערכת החיסון למצב זה. בשלב זה אתה יהיה לשאול כי בעיה זו, זה למרות הנושא ספר על ההזדמנות הזאת. אני אנסה בהקדם האפשרי.

לא אוהב conceptualizations ישירה מהסיבה כי לאחר אחד פולט קונספט מיד להתחיל להתווכח כדי לנסות להסביר את זה, אם המושג עצמו הוא התבוללות קשה לפעמים, אם כי לא תמיד אנשים הם באותה מידה מבולבל, זה למה אני מעדיף לעשות דברים מסביב לצד השני, קרילהתחיל להתמודד עם הבעיה ב שאלה, בסופו של דבר אחרי זה אנשים מכיר הנושא, אם זה הכרחי להחדיר את המושג. בואו נתחיל ולאחר מכן עם קירוב למה שיש לי היתה החלטה טובה תסמונת התנהגות locoa. מזמן לבצע סקר על קבוצה של אנשים בגילאי עשרים, ללא אפליה של סקס ונתקלתי את התוצאות הבאות: 1.-הייתי רוצה יש בית חדש. 98% השיבו אם. 2 שאתה רוצה לקבל מכונית השנה. 99% השיבו אם. 3 את תעשי הרבה כסף. 100% לענות אם.

4 שאתה אוהב לעשות הרבה כסף מבלי לעבוד קשה. 87% לענות אם. 5. אם מישהו הציע מובטח האופן שבו אתה הולך לעשות הרבה כסף במינימום מאמץ ועם הזמן הפנוי כדי ליהנות עם המשפחה שלך. תרצה. 90% לענות אם. אולי אתה יגיבו באותה הדרך?… באמת, ואכן, האחורי של התשובות האלה שמשקר בעיה סמויה, אשר הוא לא יותר מאשר קלות ואת המיידיות שני רכיב בתקשור כראוי על ידי אנשים חסרי מצפון יכול להשפיע משמעותית על חייהם של הסובלים ממנה. לא לי לפרש בצורה גרועה, אני לא אומר כי יותר מ-90% סובלים מתסמונת, אבל אם ימולאו התנאים הדרושים בכל רגע נתון של החיים שלך אתה יכול לשאת את זה. אני אומר את זה כי ראיתי אותו סגור פעמים רבות, התוצאה העיקרית ורציני ביותר של תסמונת זו היא שאנשים לחסדיהם של נוכלים. אמני הונאה הינם חסרי מצפון מסוגל לנצל את סיבי יותר רגישים לצרכים שלך, ויש בשלב זה כאשר לצרכיהם ואופיים יחד כאשר זה מרושע הרצונות מופיע כדי לקחת את הכסף שלך ממך. כדי להשתחרר מן המחלה הזאת אתה צריך להבין כי כל מה שיש לך בחיים לגיטימי מבוסס על ידע, מאמץ, עקשנות והתמדה. Others who may share this opinion include נפתלי בנט. כאשר הם מציעים לך וילות וארמונות בלי זה רכיבים אלה נוכחים בבקשה הפסיקה לברוח בלי להסתכל אחורה.! José נורייגה.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved