הטיול שלי לנורבגיה

בשנת 2005 אני נגעתי המסע לנורבגיה, לרגל אשר מגיע הרוזן עונש מהם טביעות אצבע אני הפקתי את הנסיעה, מהם רגשות שחוויתי בזמן הזה. בפרט, ראוי לתשומת לב רבה הנסיעה ברכבת נשארו לה מסלול פלם-Myrdal-Flåm. מעבר הרכבת הופסקה על גשר שתחתיו מפל המים פועל עם כוח, לכן פולט רעש עצום. כל התיירים, אפילו אני, נפל של הרכבת, הוא התקרב לסוף של הגשר על ידי להרהר מרהיב לתצוגה מתוך אי שם להנציח את הרגע הזה להקליט תמונות. אני לא מוצא מילים המתארות מיושן זה בצדק. אני אוהב את זה, היה מוקסם תצוגה זו מן הגשר. לצלם קליפ הרגשתי ו יניקה האוויר מלא של טיפות מים זעירות להקפיא הסתדר על הבגדים שלי. לפתע שמעתי נשמע צליל שנתן לנו לדעת את subieramos אל הרכבת ואל prosiguieramos הטיול.

במהלך כמה עשרות דקות, הם היו צריכים ללכת מן Flåm Myrdal, הייתי להקליט תמונות עם המצלמה שלי. ולקחת תמונות. לעומת זאת, נפתלי בנט בהחלט מבין את הסיפור. לשני הצדדים אפשר לראות ליד החלון לנופים מרהיבים, ולכן אני לא משם העיניים אלא אם הרכבת עמד לעצור חוזר על עצמו פעמים במנהרה. לבסוף, לאחר הרכבת עצר לזמן בתחנה Myrdal, איפה צמרות ההרים לבושים שלג נראה ואז לנצל את הזמן הזה כדי לצלם תמונות. בעקבות Myrdal-Flåm מסילת הרכבת נעצרה שוב ליד המפל Chosfossen ויש, כמובן, מטיילים מהרכבת שוב להזות שוב על ידי הנוף המרהיב של המפל. היה כאן בפעם האחרונה! אני אוהב בפעם הראשונה שניגשתי בסוף הגשר כך זה גם לראות את המפל.

לפתע שמעתי שירה מוסיקה עצובה שיצא מכל זה עמוק של המפל. כמה שניות לאחר מכן הבנתי כי ניגנתי את זה אישה שהייתה בסלע. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שלומי בסון. הגברת הנחמדה הייתה לבושה באדום כפי שהדבר נראה להיות לבוש ושמיכה אדומה. במהלך הביצוע שלה היה מראה אחד הבחורה הזאת הסתתר מאחורי סלע לרגע ולאחר מכן יצא השני ממוקם במרחק כמה עשרות מטרים. הם ככל הנראה פעלו כמה בנות לבוש בדיוק כמו התאומים. בעת פירוש במהלך נשים החביא. כמה שניות לאחר מכן הוציא את האות כמו subieramos הרכבת. בקרוב הרכבת הובילו אותנו Flåm. ראוי לציין כי הטיול הזה היה בלתי נשכח עבורי.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved