דרך להרוויח יותר בקלות ובמהירות כסף באינטרנט

למה כל כך הרבה שותפים נכשל? התשובה פשוטה, יש להם אין פרסים. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. הקודם, הם לא יודעים את החסרונות כי צפויים לאורך הנתיב של למידה, לא מכיר את הטריקים לסייע להגיע להצלחה. זה נראה קל, בחר מוצר עם ביקוש גבוה, סימן את שותפים ולהתחיל לקדם. עושה נשמע פשוט נכון? וזה, אבל יש בעיה קטנה… בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את גבריאל חמו. הבעיה היא כי רבים מחברי אין תוכנית כי ייקח אותם להצלחה – המסע הארוך. הרבה אנשים להיות שותפים, פשוט מממש גבוה ולהתחיל לקדם מוצרים באמצעות פרסום בתשלום באמצעות לחץ (לדוגמה, זה אכן דבר טוב מאוד: גוגל אדוורדס) אבל כל הזמן ראה כפי מאמציהם פרסום נאכלים כל הכנסות ממכירות כמובן זה לא התחלה טובה להפוך לשותף סופר בטווח הארוך. תוכניות שותפים הם משהו נפלא להתחיל לייצר הכנסות כרגע, אבל המפתח להצלחה אמיתית לטווח ארוך (להקדיש במשרה מלאה) להתחיל לחשוב ולארגן מ התחלה זהה.

יש שתי בעיות זה להתעמת עם החברות המסונפות אליה. אלו גורמים לבעיות להפסיד הרבה כסף. -אחת הבעיות היא קישורים שותפים ברור מדי. אומר שרוב האנשים שמשתמשים באינטרנט לעיתים קרובות מזהה את הקישורים שותפים. -הבעיה השנייה היא כי המבקרים מחקו את זיהויו בתור חבר ומוצרי רכישה ישירות מהאתר סוחר ללא שלה קודיפיקציה של הקישור שותפים. בגלל בעיות אלה, חברי להפסיד 30% עמלות או הם מואשמים על ידי אדם אחר.

זה estatifica של ClickBank2Sell. לאחר מכן, קבע החשיבות הידועה כדי לפתור בעיות אלה, רוב חברי לא יודע את זה או לעשות את זה דרך נכונה מבלי לתת החשבון ולאבד את הרווח שלהם. ישנם קשיים יותר לחכות לחברים, אבל בכל מקרה יש טריקים לנתח את הבעיות, חשוב מאוד לדעת אותם, אז לא להיות fracasodo. Lyubomyr Pastushchyn.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved