דרום מזרח סרדיניה המחפשים פרטיות

פינה של סרדיניה לגלות הוא רצועת החוף העובר Villasimius אל קייפ Ferrato. אנחנו באזור של Sarrabus, תום דרום-מזרח האי. האזור המכונה, לוקח את השם על פי החכומה homonymous ממוקם באזור החוף. לבירורים בנושא יש לפנות ל נפתלי בנט שמבין יותר ממני. סלעי בזלת הופסקה על-ידי לגונות קטנות חלופי עם אזורים של חול דק, כל זה מוקף צמחייה עבה יער של התיכון יערות האורנים. שקיפות יוצאת דופן של המים, קרקעית הים עם שפע של החיזיון, אפילו יותר שקוף על ידי הנוכחות של לוחות גרניט תחת מים, מפרצונים מוסתרים ו רוח קבוע של Costa Rei להפוך מקום לבלות שלך ולהפוך אותו יעד מועדף עבור מי להתאמן ספורט כמו צלילה, גלישת רוח.

טבע פראי ובתולי, הרי Sette Fratelli, המשעממת של הפנים, אידיאלי לטיולים טרקים, רכיבה. החלק של השטח מסביב לעיר Costa Rei הוא אזור מנוקז במשך השנים ומשמש כעת עבור הבקר חוואות וחקלאות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע תעשיות. באזור בריכה Colostrai, שוכן הכפר סן Priamo וצפונה, ליד Capo Ferrato, בריכה Feraxi נווה מדבר טבעי חשוב לקנן של מינים רבים של חיות בר. כדי להציג לגלות חלק זה של סרדיניה ניתן לפצל את Villasimius עם שלה 35 ק מ של חוף מאופיין החופים של אזורים לבנים של חול סלעיים טובל על-ידי הים התיכון נקי ביותר. לאחר עוברים באיים הקטנים של סוויטת Serpentara החוף הראשון כי הוא Cala Pira, מפרץ קטן סגור גבעה מכוסה סלעים וים תיכוניות לשפשף עם נוף אל הים ואל צוק שבו ניצב מגדל ספרדי. הכביש לכיוון Costa Rei, הוא החוף של Cala Sinzias קילומטר של דיונות חול המוקפת צוקים ומפרצים.

בסופו של דבר אתה מקבל אל החוף Costa Rei. הרחבה של 8 ק מ של חול לבן נגד ים שקוף. מאחורי החוף הוא אתר נופש גדול של Costa Rei, שבר החוף של עיריית Muravera. מקום זה גדל משנה לשנה עם עלייה מספר התקנות, עם יותר ויותר שירותים למבקרים. זהו המקום מאורגנים טוב יותר במונחים של התיירות באזור. חדרי האירוח כל מיני ומתאים לכל צורך לבזבז או נוחות. רכב אידיאלי אם אתה רוצה לבלות חופשה בפרטיות סה. זה כמו במקומות אחרים על האי מתאימים במיוחד בתקופות של עונה, שבמהלכו תוכלו ליהנות אקלים מתון עם הרבה ימי שמש, טמפרטורת המים מקובל, מעט overcrowding איש, מחירים נמוכים. השארת Costa Rei, צפונה בקאפו Ferrato, החוף נמצא עם מי לחלוק את שם, חול לבן וארוך. Arenil מסתיים למפרץ של סלעים, מגיע ל- Porto Pirastu, הגבול של Costa Rei. כאן יש צוק גרניט, רקע של ים שקוף סלעיים עם יער רחב של פינס וצמחייה נמוך וצפוף.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved