בתגובה ידני של דדליפט

מגיע מן החוט כפי שיש תגובה פה הערות שמאל בסך הכל נתתי את עצמי באופן אישי, כסף. היא לא אכלה. אבל נותן לך את האפשרות לאכול טוב יותר, פגשתי ואני. לא תמיד רב שמואל אליהו . יש לי חברים ההיפים של שנות ה-80 ועכשיו מערכת אנטי, בסופו של דבר כולנו באותה מערכת, לשלם המשכנתא, גידול ילדים, ואני הכי מאושרת עבור שניסה לפחות לשנות את זה. אבל דיור, חברים של הדור הזה של "ניני", אז כל אחד לעצמו, אם הם תופסים בית כבר אני פינוי אם אספר לך מה אני עובד כבר מגיל 14, אף אחד לא נתן לי כלום, מגעיל אותי אנשים עולה ל- 11 עם המקום בפה ואת אלה טפילים לכבוש, ולאחר מכן לטעון, תוכלו לבלות זמן וזמן. נאמר ברחוב צדק מגן על העבריין, כי שום דבר לא "אם אתה לא יכול להיות איתם מביא אותם". במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר.

עונשים סכום מגוחך, חסר תקדים naaaaaaaa מחמיר. מובטח, אם אתה מתכוון לכבוש את יחידת. אני מקווה שמישהו הוא באמת לא לעשות את חוסר… עם זאת, אם אני רואה אנשים לאבד את בתיהם ואת עבודתם, בכל יום, רגיל אנשים הם עומדים לבצע את האיוולת, ויש הרבה זה "אנשים שלא יודעים שאת ההיסטוריה שלהם זה סופו שיחזור עליו" ההנהלה סוציאליסטית כשלב כבר לעיל, (זמן González) ספסר אחר באותם ימים, זה המוטו. אני מאמין כי אתה משתמש זה הרבה אנטי-מערכת קומוניסטים, כמו כדי, ללמוד קצת היסטוריה, ולתרום לחברה.

אם צ'ה הרים את ראשו להכות זריקה פידל. זו המהפכה של השמאל, או ייצוגית של Chávez, או hitlerites הסינית. עזרתי לפחות אנשים רגילים כדי להגן על עצמם מפני אשראי למוסדות, אם אתם מחפשים קצת הבלוג הישן שלי אתה תראה כי הסיסמא שלי "אנרכיסט הפיננסי", אך כמו שאני רוצה לאכול שימוש טוב יותר מה יש במשקה הזה פגום והחברה לעיתים קרובות אכזרי ולא מוצדק. כלי הנשק היעיל ביותר היא לדעת מערכת זו אנו ירשו ולהשתמש בו כדי להשיג את מטרותינו. בשביל זה אתה צריך להכין ולעבוד כמובן. בתוך 10 או 15 שנה לספר לי כי את הבית יתפוס, מזל.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved