בחווה יש הקלטות (סרטים)

זה קל מאוד לעשות, אתה צריך לעשות מאמצים רבים כדי לתת לנו ניסיון ב- Farmville נקודות. לקבל כמה שכנים שכנים לעזור לך להשיג את הקלטות, הן בדרך זו או אחרת. ישנן הקלטות שזכו מאת רק שיש כמה שכנים, הזמנים לסייע להם בחוות שלהם, או לקבל סוגים שונים של מתנות. כל קטגוריות אלה קלים להתקדם עוד שכנים שיש לך, כך אתה מרגיש חופשי להזמין את החברים שלך ולנצח כמה קלטות בדרך זו. יש משאבים מוגבלים, במיוחד בהתחלה. לכן, רעיון טוב הוא בחירת סוג של הקלטת באותו זמן. הדבר הנורמלי ביותר היא לעשות מה לעשות כדי לזכות סרטים, לעזור לך לקבל, להתקדם קצת ביד השניה.

העדפת את מה לבחור על ידי כי סדרת קלטות ללכת העיקרון, אתם צריכים לנתח ללמוד זה כל קטגוריה של קלטות. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . בדרך זו, עליכם קריטריון טוב עבור הקלטות לבחור תחילה. לדוגמה, הסרטים דוגל דורשים להפוך היבול של פירות מסוימים, עצים מסוימים, אמצעי זה שתוכל לקבל אלה חייבים קודם יש סוגים שונים של עצים בחווה שלו. קלטת את הקש בעץ, הם מקבלים לנצח עם רק הקציר של כל סוג של עץ, מספר פעמים. משמעות הדבר היא כי אם אתה מתמקד מנצח את הסרטים מחבק עצים, ניתן באופן אוטומטי מתקדם לקראת הנקישה על רצועות עץ שנית. הפוך לא הייתה אפשרות, כי הוא היה מקבל קלטות של הנקישה על לוחות עץ שנקטפו רק סוג של עץ. תהיה כי לא תוכל למקד את האנרגיות שלכם על הזכייה סרטים (סרטים), אלא אם אתה יודע מה צריך לעשות כדי להשיג אותם. אתה יכול למצוא מידע על-ידי לחיצה על הסמל ברצועת הכלים בפינה הימנית התחתונה של המסך.

זה פותחת רשימה של כל שניתן כדי להשיג קלטות, ידריך אותך ל איך יש התקדמות בכל קטגוריה. אתה יכול להרוויח כמה סרטים ב- Farmville.Cuando מלאה בעבודה היומיומית שלי, כדי לראות אם חלק הקלטות שמבטיח לך לקחת. ניתן להבחין מיד כאשר אתה משלם אחד, מאז הפרמיות גבוהות מאוד. . אנחנו יכולים לנצח הרבה כסף ולחוות נקודות מהר מאוד אם המספר הגדול ביותר של סרטים אפשריים. אם אתה אוהב אותך מזמינים אתכם לראות בקרוב.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved