אתנובוטניקה וחשיבותו כמו קישור בין השימוש בצמחים תרופתי, מרפא אמפירי.

אתנובוטניקה היא המדע חוקר את הקשר בין השימושים מהותי והתרבותי של צמחים, בעיקר מתמקד כיצד צמחים משמשים בכל החברות האנושי (כגון מזון, תרופות, קוסמטיקה, שימושים דתי, כמו צבעי, מוצרי טקסטיל; בניה, כגון כלים, כסף, בגדים, ספרות, טקסים, החיים החברתיים). צמחי מרפא לסייע בהרגעת סבל אנושי, משמשים מזון, תרופות תוצרת בית המסחר איך (Kunwar et al., 2006). השימוש של התרופה המקובלת מתרחשת בכל קהילות ברחבי העולם (Smitherman et al. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. 2005). כתוצאה של החיפוש ממשיך למצוא טיפול למחלות ספציפיות לכל הקהילה, פרמקופיאה נרחב צמחי מרפא (Kiringe 2006) פותחה. לפי ארגון הבריאות העולמי (מי), כ- 80% של אנשים ברחבי העולם להשתמש ברפואה המסורתית בבריאות העיקרי אכפת (מי, 2002). רפואה מסורתית השיגה חשיבות כלכלית מהירה במדינות מתפתחות היא ללא ספק אמצעי טיפול נגיש יותר, והוא אפילו טיפול נמצא היחידה (הנקמה et al., 2008). במשך אלפי שנים, הטבע היה מקור של משאבי מרפא, מספר רב של תרכובות צמחי מרפא היה מבודד מן הצומח.

הצמחים מייצרים מגוון רחב של מולקולות ביו ולכן היא מקור חשוב של ריפוי, צמחים משמשים עדיין שמירה על הבריאות ברוב הקהילות, אפילו עם כניסתו של הרפואה המודרנית (Farombi, 2003). גדל הביקוש העולמי תרופות צמחיות, השוק של צמחי מרפא בשנת 1999 היה 19.4 מיליון דולר. תרופות רבות נכנסו לשוק הבינלאומי באמצעות הניצול ברפואה עממית. ההערכה היא כי 25% מכלל התרופות ללא מרשם מכילים מרכיבים נגזר צמחים (טורס & ג'ושי, 1990). ההערכה היא כי ישנם כ 400,000 מינים של צמחים עילאיים תוך שימוש כשליש משמש למטרות רפואיות (עורב & קריין 2007). תרכובות בסביבות 122, 80% מהם משמשים למטרות אתנו־בוטאני אותו, נגזר 94 מינים של צמחים (Ajibesin et al., 2008).

רבים מן המרכיבים הפעילים התגלו צמחים בהתבסס על מידע Ethnopharmacological, פטנט תרופות. Maprouneacina מבודד Maprounnea אפריקה הצמח משמש נגד סוכרת (קארני et al., 1999), טקסול, המתקבל breviflora טאקסאס, משמש כתרופה נגד הגידול (סמואלסון, 1992) ומשמשת ארטמיסינין, הגילוי של לענה annua, תרכובת חזק נגד מלריה. שיטות אתנו־בוטאני כוללים ראיונות עם הקהילה המדובר על צמחים, חלקי צמחים בשימוש, שיטות של שימוש, וכו '. הבחירה נעשית עם צמחים מעניינים עבור pharmacobotany, הצמחים בשימוש ברפואה מסורתית נבחרו על ידי האוכלוסייה מאז הם יעילים נגד מחלה בפרט.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved