אימובילייזר נגד התראות רכב

רבים חושבים, כמה טוב יותר בהגנה על המכונית שלך מפני גניבה, מה עדיף להתקין אזעקה או immobiliser? ישנם חסרונות, יתרונותיו. בואו נתחיל עם אזעקת המכונית. עוד מידע על רב של צפת ניתן למצוא באינטרנט. אזעקה הוא מכשיר אשר אינו רק מגן על הרכב מפני גניבה, אך נותן גם הבעלים של נחמה: לדוגמה יכול לסגור, לפתוח מנעולים לרכב עם מחזיק מפתחות המכונית אזעקה, להתחיל המנוע (AutoPlay), לסגור חלונות, גגון לרכב כאשר חימוש, הודע הבעלים או אחרים בעת שניסה לחדור לתוך המכונית, פתח את תא המטען. אבל כל הנוחות הזו, מינוס, אזעקה לרכב, אתה יכול לסרוק ולהסיר הגנה ללא השתתפות הבעלים. כמה דגמים חדשים, התראות רכב, לא נכלל שיטת סריקה, אשר חלים החוטפים, תיבת הדו-שיח starline אזעקה לרכב.

המכונית הזו משתמשת קוד אינטראקטיבית אשר לא יכול להיות סרוק. אז רק המינוס הוא כבר מתחיל ליפול משם. אזעקת הרכב הזה תומך כל תכונות מודרניות, כולל כניסה keyless מרחוק. Immobiliser אינו נושא תכונות נוחות, אבל טוב מאוד מגן גניבת רכב. אימובילייזר אי אפשר לסרוק בניגוד לרכב, אזעקות, בשל העובדה כי טווח האימובילייזר הוא לא כל כך גדול כמו אזעקת המכונית.

אימובילייזר יכול להיות נשלט באמצעות תגיות מיוחדות, אשר מתגורר הבעלים, בלי זה, זה בלתי אפשרי להפעיל את המנוע, או באמצעות מפתח אלקטרוני. הדבר החשוב ביותר של חרא. זה נוכחות של תקשורת אלחוטית מנעולים מנוע זה חבוי אי שם המכונית ואת עושה לא להפעיל את המנוע, הוא מדבר על איכות האימובילייזר. כמה אימובילייזר, avtosignalizacijah זה אפשרי להתחבר interlock אלחוטיות נוספות ממסר. מנעול אלחוטית מצויד עם אימובילייזר באסטה, באג שחור, אימובילייזר אלה מותקנים במכוניות של כל ותחכום. חברות ביטוח רבות לא לבטח רכב KASKO המערכת מבלי להתקין את אלה המשדר מפתח, וזה מדבר כרכים. אימובילייזר שניתן לבצע עם סוגים שונים של המנעולים, אם לדוגמה, מכונית להתקין אזעקה עם הפעלת מנוע מרחוק, ל- immobiliser נועל מנוע רק כאשר התנועה של המכונית. מתוך מאמר זה ניתן לראות כי התקנה משותפת של התראות רכב ו- immobiliser לא תמנע לעבוד יחד, וזה כדי להגן על הרכב מפני גניבה. כמו כן זה לא מיותר, אם ביעילות להגן על הרכב מפני גניבה היא להתקין מנעול מכני לדוגמה: נעל למחסום או גלגל ההגה. אמצעים מכניים של הגנה טוב מאוד משימה זו.

© 2011-2020 Techcommforum.com All Rights Reserved